Robert Kosiński Korob Przedsiębiorstwo Handlowe-Robert Kosiński

Łódź

Robert Kosiński Korob Przedsiębiorstwo Handlowe-Robert Kosiński

Opinie o Robert Kosiński Korob Przedsiębiorstwo Handlowe-Robert Kosiński

Monika

@AGA, rozumiem, że chciałaś podzielić się swoją opinią na forum, ale chciałabym zwrócić Twoją uwagę na dwie kwestie. Po pierwsze, na forum dzielimy się opiniami na temat pracodawców, a nie na temat oferowanych przez nich usług czy też towarów. Po drugie, bardzo prosiłabym o pisanie w kulturalnym tonie i przestrzeganie naszego regulaminu: https://www.gowork.pl/regulamin

AGA

(usunięte przez administratora) Tylko tyle można powiedzieć. Złożyłam zamówienie z dostawą za 48h . Dzwoniłam dwa dniu od daty kiedy miałam otrzymać przesyłkę . Kontakt był bezskuteczny. Telefon cały czas zajęty na maila nikt nie odpowiadał. Po kilku interwencjach . Odpisał jakiś Pan Partyk ,że przesyłka wyjdzie w ten poniedziałek . Ani widu ani słychu żeby do mnie dotarła. Zwykli (usunięte przez administratora) Zamówiłam w tym sklepie rzeczy na prezent. Zapłaciłam przedpłatą. Takich ludzi należy zgłaszać na policję bo to zwykli (usunięte przez administratora)

Monika

@Xyz, czy możesz napisać coś więcej? Tak ogólne opinie nie mówią zbyt wiele osobom zainteresowanym podjęciem pracy w Robert Kosiński Korob Przedsiębiorstwo Handlowe-Robert Kosiński. Może jesteś w stanie przytoczyć jakieś konkrety dotyczące chociażby warunków oferowanych przez tego pracodawcę?

Xyz

Ogolnie ok.

Monika

Jak pracuje się Wam w Robert Kosiński Korob Przedsiębiorstwo Handlowe-Robert Kosiński? Jestem ciekawa, co możecie powiedzieć o pracy w tym miejscu. Czy odbywa się ona tylko w dni robocze, czy też we wszystkie dni tygodnia, jaka atmosfera panuje wśród współpracowników? Jestem bardzo ciekawa, co macie do powiedzenia!

Basia

Mam produkt do reklamacji który zakupiłam w tej firmie.Na fakturze numer telefonu fikcyjny a ten że strony internetowej nie jest odbieramy bądź zajęty.Odradzam zakupu na tej stronie chyba że to zakup którego nie trzeba reklamować

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Robert Kosiński Korob Przedsiębiorstwo Handlowe-Robert Kosiński o opisanie nowej atmosfery panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Marek

Chyba się zmieniło na lepsze, co cieszy.

Jak wypowiecie się na temat związany z zarobkami w Robert Kosiński Korob Przedsiębiorstwo Handlowe-Robert Kosiński? Czy od czasu dodania ostatniej opinii pensje w przedsiębiorstwie zmieniły się?

anonymous

dno i klozet są nie słowni inne opinie potwierdzają że oszukują kienta niema znów kto się dobrać do skóry

T

Masakra, mam podobnie jak poprzedni komentujący. Złożyłem zamówienie w księgarni, w ciągu 24h miała być dostawa i minął już tydzień. Zakup miał być przeznaczony na prezent. Nikt nie odbiera telefonu. Przewertowałem Internet i do powyższej firmy na każdej stronie widnieje inny nr!!

@T 11.12.2017 14:55

Bardzo proszę o kontakt w tej samej sprawie tzn. hurtownia KOROB. Ktos sie prawdopodobnie pod te firme podszywa. Z tej strony Piotr Conio z Łodzi. Proszę o kontakt" +48 602 426 061, może namierzymy oszusta=złodzieja.

Korob Przedsiębiorstwo Handlowe Robert Kosiński ma teraz aktualne oferty pracy w Łódź. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków pracy?

anonymous

(usunięte przez administratora) Wzięli kasę za zamówienia i potem słuch o nich zaginął. Zerowy kontakt telefoniczny i mailowy!!!

bp

ta ksiegarnia to sciema zglaszam sprawe na policje

M_

Prosiłam sklep o szybką wysyłkę, gdyż kupowałam prezent. Po dwóch dniach napisali, że nie posiadają produktu, mimo że na stronie widniało, iż jest dostępny. W związku z ich błędem zadugerowałam zamiennik. Dowiedziałam się, że go także nie mają na stanie. Mają zwrócić mi pieniądze, obym się doczekała. Ze strony pracownika sklepu zero inicjatywy w kierunku rozwiązania sytuacji. Odradzam wszystkim, którym zależy na otrzymaniu produktu, który zamówili.

Zbychu
@M_ 12.05.2017 10:26

To nie jest miejsce na tego typu opinie. Są od tego inne serwisy. Tu jest miejsce na opinie o pracodawcy. Na jakich warunkach zatrudnia, co oferuje, itd.

konrad
@Zbychu 17.05.2017 18:58

Ależ oczywiście że tego typu opinie są na miejscu. Dobrze wiedzieć w co się pakujesz... W moim przypadku dokładnie to samo: zamówienie opłacone dawno temu i brak przesyłki i informacji...

krzysztof

Zakup na allegro - brak towaru ,informacje w opisie niezgodne z faktami odnośnie terminu przesyłki - nie poczuwają się do odpowiedzialności za nie wykonaną z ich winy sprzedaż.Brak szacunku do klienta.

Marta

Opinia negatywna, przyjmowane są zlecenia oraz płatności bez realizacji zamówienia. Słaby kontakt oraz brak możliwości uzyskania informacji telefonicznej z powodu zajętej linii telefonicznej. W dniu dzisiejszym zgłaszam Korb na listę dłużników do KRD!

MK
@Marta 29.11.2016 17:39

ja planuje zrobić to samo

Zostaw opinię o Robert Kosiński Korob Przedsiębiorstwo Handlowe-Robert Kosiński - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Robert Kosiński Korob Przedsiębiorstwo Handlowe-Robert Kosiński