Korob Przedsiębiorstwo Handlowe Robert Kosiński

Łódź

Opinie o Korob Przedsiębiorstwo Handlowe Robert Kosiński

anonymous

(usunięte przez administratora) Wzięli kasę za zamówienia i potem słuch o nich zaginął. Zerowy kontakt telefoniczny i mailowy!!!

T

Masakra, mam podobnie jak poprzedni komentujący. Złożyłem zamówienie w księgarni, w ciągu 24h miała być dostawa i minął już tydzień. Zakup miał być przeznaczony na prezent. Nikt nie odbiera telefonu. Przewertowałem Internet i do powyższej firmy na każdej stronie widnieje inny nr!!

bp

ta ksiegarnia to sciema zglaszam sprawe na policje

M_

Prosiłam sklep o szybką wysyłkę, gdyż kupowałam prezent. Po dwóch dniach napisali, że nie posiadają produktu, mimo że na stronie widniało, iż jest dostępny. W związku z ich błędem zadugerowałam zamiennik. Dowiedziałam się, że go także nie mają na stanie. Mają zwrócić mi pieniądze, obym się doczekała. Ze strony pracownika sklepu zero inicjatywy w kierunku rozwiązania sytuacji. Odradzam wszystkim, którym zależy na otrzymaniu produktu, który zamówili.

Zbychu
@M_ 12.05.2017 10:26

To nie jest miejsce na tego typu opinie. Są od tego inne serwisy. Tu jest miejsce na opinie o pracodawcy. Na jakich warunkach zatrudnia, co oferuje, itd.

konrad
@Zbychu 17.05.2017 18:58

Ależ oczywiście że tego typu opinie są na miejscu. Dobrze wiedzieć w co się pakujesz... W moim przypadku dokładnie to samo: zamówienie opłacone dawno temu i brak przesyłki i informacji...

krzysztof

Zakup na allegro - brak towaru ,informacje w opisie niezgodne z faktami odnośnie terminu przesyłki - nie poczuwają się do odpowiedzialności za nie wykonaną z ich winy sprzedaż.Brak szacunku do klienta.

Marta

Opinia negatywna, przyjmowane są zlecenia oraz płatności bez realizacji zamówienia. Słaby kontakt oraz brak możliwości uzyskania informacji telefonicznej z powodu zajętej linii telefonicznej. W dniu dzisiejszym zgłaszam Korb na listę dłużników do KRD!

MK
@Marta 29.11.2016 17:39

ja planuje zrobić to samo

Zostaw opinię o Korob Przedsiębiorstwo Handlowe Robert Kosiński - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Korob Przedsiębiorstwo Handlowe Robert Kosiński