Rewon

Łódź

Opinie o Rewon

Misiek

Zgadzam się z tym co napisał klient, prezesunio kupuje i nie płaci taką ma politykę, to zwykły oszust. Że też ludzie tam jeszcze pracują, nabierają się na piękne i miłe słówka prezesa i jego przygłupiej sekretarki, a potem niestety przychodzi szara rzeczywistość. Ze starych pracowników nie ma tam już nikogo, obecnie pracują młode laski w księgowości ale chyba przychodzą sporadycznie. Prezes nie wyprowadził się tylko został wyrzucony przez CHB za nie płacone latami czynsze . Powstała nowa firma rewon, którą założył ktoś z jego rodziny i którą on zarządza. Wynajęli sobie biuro gdzieś w łodzi. Firma z siedzibą w radomiu. A wszystko po to by oszukać banki i pozostałych wierzycieli. Odradzam wszystkim tam pracę i w pozostałych jego firmach także, wszędzie są długi. Prezes kombinuje jak tylko może. Jednym słowem to PRALNIA!! Może w końcu ktoś się za niego weźmie.

Klient

PRZESTRZEGAM !!!! Przestrzegam każdą firmę świadczącą lub zamierzająca świadczyć usługę dla firmy REWON. REWON to OSZUŚCI - nie płacą za wykonane usługi. Panie Właścicielu pozdrawiam i niech Pan pamięta DŁUGI trzeba płacić albo jak masz za mało inteligencji by prowadzić firmę to ją zamknij a nie bądź OSZUSTEM !

NNNBED

Mam was.....hahahahaha

Wzburzony
@Komorn 09.03.2017 22:01
Mam was.....hahahahaha

To nie praca tylko wegetacja. .. A Prezes wyprowadził się z firmy, aby go trudniej było znaleźć

zzz

Aż dziwne, że jeszcze ktoś tam został. Jakie rządzenie, takie efekty.

Zzz

7 czerwca tym razem samochodziki.hehehehehe

Nana

Hehehehehehe czas i pora na wszystkich hehehehehehehe.super informacja

realista

Ten zakład już się nie podniesie, jest może szansa że ktoś odkupi długi i poprowadzi właściwie zarządzanie, produkcję, marketing itd

Mm

Witam pierwsza licytacja 9 maja godzina 8.30,wszystkie informacje na stronie komornika.nareszcie bedzie zalegla pensja.

Była pracownica

Witam wszystkich znających firmę Rewon.Ja juz zakończyłam prace w tej firmie.Szkoda było odchodzić ale jeżeli Prezes od 3 lat obiecuje gruszki na wierzbie a firma z miesiąca na miesiąc idzie na dno trzeba było podjąć te decyzje.Zainteresowanych praca w Rewonie informuje że pracuje się i nie ma pensji. Jest kwiecień a ja ostatnie pieniądze jakie miałam z Rewonu to były w grudniu.Oczywiście wypłacane w ratach.Można by pisać i pisać w każdym bądź razie komornicy zajęli się Rewonem wszystkie maszyny w tym zakładzie zostały zabezpieczone przez komorników a licytacja odbędzie się w lipcu.Nadal ktoś chętny do pracy w tej firmie ?Pozdrawiam wszystkich którzy pracują lub pracowali w Rewonie.

@Była pracownica 23.04.2016 06:22

teraz na oczy przejrzalas? to bylo zaplanowane juz pare lat temu. Ardi, Reko i Endom zabraly kase Rewonu.

lll

witam weidz i sie spytaj za darmo

komornik

he he już was mam

Ala

Dziekujemy.praca za darmo jest fajna zapraszamy są przyjecia......

XXXX

co tam u was slychac pozdrawiam

iii

dziekuje za przekazanie pozdrawiam

lll

beda przyjecia do pracy prosze podac kiedy bo jestem zajnteresowana

kkll

a co niebedzie przyjec do pracy

xxxxx

witam kiedy beda przyjecia do pracy

@xxxxx 06.02.2016 00:07
witam kiedy beda przyjecia do pracy

Ha, ha...chyba do innej

prokura

Rewon rozstal sie z Korea. Co to oznacza? Prezes robi kolejny krok do kasy Rewonu bez swiadkow. Ci co jeszcze pracujecie - bierzcie sprawy w swoje rece. Jak przyjdzie organ pisu bedzie za pozno.

@prokura 24.01.2016 15:41

Tak. Dzięki, jest wpis w KRS numer 20. Trzeba jak najszybciej z tej firmy wyciagac zalegle wynagrodzenia, bo firma jak widac kladzie sie na lopatki.

llll

ludzie pracujecie

zzz

W maju 2015 został ustanowiony tymczasowy nadzorca sadowy. Jesli ktos przegladal KRS, to był to nr wpisu 18. Można sprawdzic w sadzie KRS-ów co sie dzialo, ze szczegółami. Robia wszystko, żeby firma jeszcze działała. Byc może dlatego, ze wzięli ogromne pieniądze z Unii, ktore zostały już wydane, więc trzeba odczekac kilka lat na rozliczenie tych pieniędzy. Pracowników zostało niewielu. Nikt nie lubi kiedy za pracę mu się nie płaci, tym bardziej spraw sądowych. Zostali Ci, którzy nie mają wyboru lub nie sa do końca swiadomi. Lepiej nie podejmowac tam pracy, bo trzeba sie z tym liczyc, ze nie dostanie sie wynagrodzenia. Nie wiadomo ile jeszcze czasu ta firma bedzie istniec, a z FGŚP dostaje się tylko 3 pensje w przypadku upadlości i muszą byc spełnione określone warunki.

XXXXX

Wszystkiego najlepszego dla pracownikow

zzz

To nie są plotki Jaśku, konkurencja nie ma z tym nic wspólnego. Owszem będziesz pracował tam uczciwie, tylko ONI Ci nie wypłacą uczciwie wynagrodzenia.

były pracownik

Witam wszystkich! Bardzo szkoda firmy....dobry produkt....kiedyś był na rynku. Teraz wszyscy mówią o Rewonie w czasie przeszłym i to fakt! Pracuje nadal w branży, na szczęście już nie w tej firmie, więc wiem co się dzieje na rynku. Firma powoli umiera! Jeżeli nie ma informacji o upadłości to jeszcze nic nie znaczy. Firma się nie rozwija, nie ma pracowników, nie ma towaru już nie mówiąc o nowościach. Magazyn jest pusty, już nawet wszystkie starocie zostali posprzedawane. Ukraina, Rosja i cala sytuacja geopolityczna nie ma nic wspólnego z tym co się stało w tej firmie. To tylko głupie wytłumaczenie tego ze "pan wielki prezes" kradł pieniążki z tej firmy przez długie lata.To miało się tak w końcu skończyć. Oszukiwał pracowników, drugiego właściciela firmy Pana z Korei....wszystkich. Ubiegał się o różnego rodzaju dofinansowania unijne dla firm i tez nie zawsze celowo przeznaczał dane środki. A rozliczać się z tego trzeba... Krótko mówiąc KOMBINOWAL facet na maksa! Inwestował nie w rozwój firmy i pracowników, tylko w swoje prywatne interesy. Także nie ma już tej firmy!!! Istnieje na papierku tylko....na razie. I nikt się nie doczeka na swoją kasę....ja również, niestety!!! Bo "wielki pan" wszystko zrobił żeby chronić swoje jedno miejsce....Niestety taka jest prawda. A Polskie Prawo Pracy nie chroni pracowników wcale....skoro pozwala na takie cyrki od strony pracodawcy

prac.
@były pracownik 07.12.2015 16:01

Tak, to prawda! Kombinator niezły.

b.p.

To dlaczego tam jeszcze pracujecie????????????????????

czupakabra
@prac. 16.11.2015 21:12
Nie, juz nie pracujemy! Absolutnie nie nalezy tam podejmowac pracy! Mamy sprawy sadowe w sprawie odzyskania wynagrodzen, ta fi...

Panie mops nie pracuję tam od lipca zeszłego roku.. Tak jak większość normalnych ludzi, zaś Ci co zostali muszą być jacyś dziwni skoro pracują za darmo... A ten goguś prezesunio niech nie myśli że mu wszystko ujdzie płazem komornik już mu siedzi na plecach :) !!

@czupakabra 17.11.2015 12:59

Ten komornik na plecach już się zadomowił u niego!!!! Kilka dobrych lat tam siedzi (przez różne sprawy sadowe) i nic z tego....jak oszukiwał ludzi tak i nadal to robi!!!

prac.

W Rewon bez zmian od kilku lat, pensje opoznione kilka miesiecy, duze klopoty finansowe.

czupakabra

Buhahaha to jest jakiś żal minął już rok czasu a pieniędzy za wypłaty z zeszłego roku jak nie było tak nie ma. Ta firma to jest jakaś porażka.

hhhh

witam jestem zaintersowana praca portierki i mam pytanie gdzie mam sie udac w sprawie pracy za udzielenie informacji bardzo dziekujepozdrawiam

B.B.

Odpowiedż.Jeśli chce pani pracować bez wynagrodzenia to zapraszamy.

jjjj

witam chcialm sie doeiedziec kiedy beda przyjecia do rewonu ja jestem bardzo zainteresowana ta praca a interesuje mnie praca portierki lub sprzataczki

XXXX

KIEDY BEDA WYPRACONE WYNAGRODZENIE ZA CZERWIEC ,LIPIEC I 3 MIESIECZNA ODPRAWA JAK DLUGO MOZNA CZEKAC

grzechu

Mial byc jakis pozew zbiorowy i co??Dzieje sie cos w tym temacie??

ex

Czy ktoś wie co się teraz tam dzieje?

q

Dziekujemy za wplacenie skladek pzu

@q 19.02.2015 11:10
Dziekujemy za wplacenie skladek pzu

Rzeczywiście co za hojnosc

prorok

www
@prorok 16.02.2015 22:46
Pzu opłacone było do końca 01.2015.... Łosiu ! Więc jak już piszesz na forum, to pisz o faktach prawdziwych:-P...

Powodzenia hehehe

ssssss
@prorok 16.02.2015 22:46

Brawo dla wytrwalych czekajcych na cód hehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehe

www

Pzu nie placone od listopada 2014 az do tej pory,czyli co za tym idzie brak ubezpieczenia ale na pasku jest odciagniecie ze szanowny pan placi.ciekawe co pani ksiegowa powie w prokuraturze.

ambitny

Koniec oszczerstw weźmy się w garść i zróbmy coś dla idei niech łódź wypłynie na powierzchnię

były pracownik

Czy ta firma jeszcze działa? Ciekaw jestem kiedy wypłacą zaległe wynagrodzenie?

@były pracownik 04.02.2015 17:26
Czy ta firma jeszcze działa? Ciekaw jestem kiedy wypłacą zaległe wynagrodzenie?

Roszczenia co do wypłaty zaległych wynagrodzeń trzeba zgłaszać do sądu pracy.nie ma szans,żeby pracodawca wypłacił zaległe pensje.

@były pracownik 06.02.2015 10:59
Roszczenia co do wypłaty zaległych wynagrodzeń trzeba zgłaszać do sądu pracy.nie ma szans,żeby pracodawca wypłacił zaległe pens...

Czy to prawda,ze REWON oglosil upadlosc? Ale dalej rzadzi prezes? Bo to chytry plan, wszystko przez Ukraine.

prorok

desperat
@prorok 09.01.2015 18:18
Ostatni gasi światło...kogo typujecie. Generalnie brak perspektyw dla tej firmy ale jacy doradcy takie rządy:|...

Już nie trzeba zrobiła to elektrownia.

biedna

jak mi was zal! ludzie ogarnijcie sie!wszyscy kradniecie jak to nazywacie wyrob gotowy a potem sie oskarzacie?! przeciez z czegos trzeba zyc !! ( usunięte przez administratora )

jjjj

W nowym roku prokuratura sie zajmie tymi pomowieniami,nie bedzie nikt bezkarnie pomawial innych ludzi...

pracownica

ta firma funkcjonuje jest bardzo dobrze ludzie sie ciesza ze maja zatrudnieniei jest wszystko ok jak by nic sie nie stalo ?ludzia niech wyplaci kase za czrwiec prezes wrescie

hmm

czy ktoś jeszcze wie czy ta firma funkcjonuje?

EndiMedica

Zgodnie z przypuszczeniami prezes z rodzina za pieniadze pracownikow szaleja w Italy. Jak wroci znow powie, ze nie ma faktury z Rosji. I tak w kołko.

świeta

Czemu nadal jesteście pracownikami firmy ,taka krzywda Wam się dzieje.W jakim zakładzie produkcyjnym mistrz dziewiarni zarabia 5.000 zł brutto ? Odpowiedź : w Rewon.Dziewiarze tylko buntują pozostałych pracowników i wynoszą wyroby z firmy

PRACOWNIK

PANIE PREZESIE I PANNI DYREKTOR ZDROWYCH I SPOKOJNYCH SWIAT SZCZSCLIWEGO NOWEGO POKU 2015R

pracownica

przyjdzieSS na wszystkich TYLKO PO KOLWJI ?

Widac że nadszedł czas na niewygodnych pracowników?

kierowca

ludzie wiecie ile jest alkoholu w garazu? na swieta jak znalazl zalac sie w trupa i end

Zostaw opinię o Rewon - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rewon