Opinie o Rewon w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Rewon. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Rewon o rekrutacji.

Branże: Odzież - produkcja wyrobów pończoszniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rewon w Łódź

ex

Czy ktoś wie co się teraz tam dzieje?

q

Dziekujemy za wplacenie skladek pzu

@q

Rzeczywiście co za hojnosc

prorok

Pzu opłacone było do końca 01.2015.... Łosiu ! Więc jak już piszesz na forum, to pisz o faktach prawdziwych:-P

www

Powodzenia hehehe

ssssss
@prorok

Brawo dla wytrwalych czekajcych na cód hehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehe

www

Pzu nie placone od listopada 2014 az do tej pory,czyli co za tym idzie brak ubezpieczenia ale na pasku jest odciagniecie ze szanowny pan placi.ciekawe co pani ksiegowa powie w prokuraturze.

Przedstawiciel Handlowy

Osoba rekrutująca poniżej normy. Starsza Pani jeszcze z komuny. Brak wiedzy o rekrutacji i budowie wizerunku firmy. Zniechęciła po kilku minutach. Nic się nie można było dowiedzieć. Ciągłe pretensje jak zadawałem pytanie. Polecam sprawdzić jakie firma ma opinie i nie startować do rekrutacji.

Pytanie w stylu "Jaka jest najniższa pensja za jaką jest Pan gotów pracować" - gratuluję poziomu firmie

ambitny

Koniec oszczerstw weźmy się w garść i zróbmy coś dla idei niech łódź wypłynie na powierzchnię

ambitny

Czy ta firma jeszcze działa? Ciekaw jestem kiedy wypłacą zaległe wynagrodzenie?

@były pracownik

Roszczenia co do wypłaty zaległych wynagrodzeń trzeba zgłaszać do sądu pracy.nie ma szans,żeby pracodawca wypłacił zaległe pensje.

prokura
@były pracownik

Czy to prawda,ze REWON oglosil upadlosc? Ale dalej rzadzi prezes? Bo to chytry plan, wszystko przez Ukraine.

prorok

Ostatni gasi światło...kogo typujecie. Generalnie brak perspektyw dla tej firmy ale jacy doradcy takie rządy:|

desperat
@prorok

Już nie trzeba zrobiła to elektrownia.

biedna

jak mi was zal! ludzie ogarnijcie sie!wszyscy kradniecie jak to nazywacie wyrob gotowy a potem sie oskarzacie?! przeciez z czegos trzeba zyc !! (usunięte przez administratora)

jjjj

W nowym roku prokuratura sie zajmie tymi pomowieniami,nie bedzie nikt bezkarnie pomawial innych ludzi...

pracownica

ta firma funkcjonuje jest bardzo dobrze ludzie sie ciesza ze maja zatrudnieniei jest wszystko ok jak by nic sie nie stalo ?ludzia niech wyplaci kase za czrwiec prezes wrescie

hmm

czy ktoś jeszcze wie czy ta firma funkcjonuje?

EndiMedica

Zgodnie z przypuszczeniami prezes z rodzina za pieniadze pracownikow szaleja w Italy. Jak wroci znow powie, ze nie ma faktury z Rosji. I tak w kołko.

świeta

Czemu nadal jesteście pracownikami firmy ,taka krzywda Wam się dzieje.W jakim zakładzie produkcyjnym mistrz dziewiarni zarabia 5.000 zł brutto ? Odpowiedź : w Rewon.Dziewiarze tylko buntują pozostałych pracowników i wynoszą wyroby z firmy

PRACOWNIK

PANIE PREZESIE I PANNI DYREKTOR ZDROWYCH I SPOKOJNYCH SWIAT SZCZSCLIWEGO NOWEGO POKU 2015R

pracownica

przyjdzieSS na wszystkich TYLKO PO KOLWJI ?

Widac że nadszedł czas na niewygodnych pracowników?

kierowca

ludzie wiecie ile jest alkoholu w garazu? na swieta jak znalazl zalac sie w trupa i end

chce sie zatrudnic

kiedy beda jakies przyjecia do pracy w rewonie chentnie bym sie zatrudnila

ff
@chce sie zatrudnic

Jak tak bardzo chcesz pracowac za darmo to mam okna do mycia swieta,czekam na odp.

Zostaw merytoryczną opinię o Rewon - Łódź

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rewon?

Kandydaci do pracy w Rewon napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rewon