Opinie o Creality Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Creality Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Creality Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi marketingowe - organizacja i obsługa imprez

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Creality Sp. z o.o. w Łódź

Czy w firmie Creality Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Creality Nowy wpis

Nie są regularne, choć są istotną częścią naszej pracy. Są zależne od potrzeb firmy, a także - chęci i podejścia pracowników.

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie Creality Sp. z o.o. na Project Manager? 24 stycznia ogłoszenie na Pracuj.pl.

Creality Nowy wpis

Zależnie od zawartej umowy - w przypadku współpracy z firmą - najczęściej w układzie projektowym lub miesięcznym. W przypadku umowy o pracę lub zlecenia - raz w miesiącu, do 10 dnia następującego po miesiącu, za który jest wypłacane. Chyba, że chodzi o jakieś inne informacje, wtedy poproszę o precyzyjne pytanie.

Jak wygląda kwestia awansu w Creality Sp. z o.o.? Jakie są możliwości w ramach jednego działu oraz w perspektywie całej firmy dla stanowiska Project Manager?

Creality

Nie ma wielu możliwości awansu w ramach jednego działu - natomiast można rozwijać się zakresowo. Projekty mają różną wielkość i poziom skomplikowania i w ramach rozwoju można obejmować trudniejsze i bardziej wielowątkowe wydarzenia.

Jak wygląda sprawa grafiku w Creality Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Creality

Dzień dobry, standardowo pracujemy pn-pt 08-16. Niemniej jest również możliwość uzgodnienia przesunięcia tych godzin - np 7-15 lub 9-17.

Edyta
@Creality

Trzeba mieć jakiś konkretny powód aby pracować w takich godzinach czy nie ma to znaczenia?

@Edyta

dzień dobry, jest to uzgadniane indywidualnie i zależy od charakteru pracy danego pracownika.

Edyta
@Creality

Czyli na jakich stanowiskach by nie było problemu raczej?

@Edyta

To jest mocno indywidualna kwestia. Mamy osoby na tych samych stanowiskach, gdzie jedna pracuje zdalnie, a inna stacjonarnie. Niektóre przychodzą wcześniej, a inne później. Kluczowe jest wykonanie swoich zadań i realizacja celów. Ludzie są różni, różny jest ich staż pracy i obowiązki (nawet na takich samych stanowiskach) - także w czasie. Takie decyzje podejmujemy indywidualnie lub informujemy o nich w procesie rekrutacji. Nie jestem w stanie bardziej precyzyjnie odpowiedzieć na to pytanie.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Creality Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Krzysztof

Przeczytałem, że firma zapewnia szkolenia dla pracownika. Jak często organizowane są te szkolenia?

@Krzysztof

Dzień dobry, każdy pracownik dysponuje indywidualnym budżetem szkoleniowym i może go zrealizować w wybranym terminie. Budżet obejmuje tylko szkolenia związane z rozwojem pracownika zgodnie z zajmowanym stanowiskiem.

Urszula
@Creality

Można wiedzieć ile ten budżet wynosi? Czy jego wysokość jest zależna od zajmowanego stanowiska?

@Urszula

Dzień dobry. To informacja dostępna wyłącznie dla pracowników Creality.

Urszula
@Creality

Rozumiem, przepraszam za tak szczegółowe pytanie. Można tylko się dowiedzieć czy to jednorazowa kwota czy odnawia się co jakiś okres?

@Urszula

dzień dobry, kwota nalicza się co miesiąc.

Host

Niestety nie polecam pracy w tej firmie!! Wieczne proszenie się o wlasne zarobione pieniądze! Z tego co wyczytałam poniżej to już dobrze znana praktyka w tej firmie. A pozytywne komentarze to chyba właściciele wypisują!!!

@Host

dzień dobry. proszę o informację jakiej akcji dotyczy ta opinia. wszystkie należności są regulowane na bieżąco. niemniej jednak sprawdzimy. dziękuję.

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Creality Sp. z o.o.. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Creality.

Rozwój jest jedną z głównych wartości Creality. Dzięki comiesięcznemu budżetowi szkoleniowemu, każdy ma możliwość poszerzania swoich zawodowych kompetencji. Kolejna możliwość rozwoju to rekrutacje wewnętrzne, które umożliwiają awans wewnątrz firmy.

@Creality. o to fajnie, a jak z innymi dodatkami ?

Czy Creality Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Creality.

Dzień dobry. Pracownicy Creality mogą korzystać z kart OK System w wybranym przez siebie zakresie. Karty są opłacane bezpośrednio przez zainteresowane programem osoby.

Aleksandra
@Creality.

Cieszę się, że jest kogo zapytać o warunki pracy stałych pracowników, bo wcześniej komentowali tu głównie dorabiający. Jak wyglądają stawki osób, które zajmują się organizacją eventów? Wiem już z FB, że Creality je bez przeszkód organizuje, stosując się do obostrzeń sanitarnych.

@Aleksandra

dzień dobry, stawki są ustalane ze względu na zakres obowiązków zleceniobiorcy przy danym evencie. zachęcam do zapisania się do naszej grupy na fb - (usunięte przez administratora) - tam publikujemy oferty pracy przy eventach. niestety w tej chwili nie jest ich ogrom :( wierzymy jednak, że sytuacja ulegnie szybkiej poprawie.

Praca dorywcza

Fajna możliwość dorobienia i nauczenia się czegoś nowego.

Hostesa

Pracowałam w weekend przed samą Wigilią wraz z koleżanką roznosząc ulotki dla sklepu Euro. Wypłata miała być do 31 grudnia zgodnie z umową. Gdy pieniądze nie wpłynęły, zaczęłam pytać co się stało że pieniędzy jeszcze nie ma. Koordynatorka nie odbierał od nas telefonu. Wtedy dowiedziałam się że na poprzedniej akcji mikołajki też tak było. Zadzwoniłam do firmy i zostałam totalnie olana i wyśmiana przez jakąś przypuszczam starsza pani, zero pomocy od kogokolwiek. Proszenie o własne ciężko zarobione pieniądze koszmar. Po upomnieniach dostałam z dużym opóźnieniem tak jak cała reszta dziewczyn z innych miast.

@Hostesa

Czy ja dobrze widzę, że jest 20.01, a skoro Hostesa dostałaś pieniądze, to spóźnienie było jakie - 2 tygodnie? Czekam już 6 miesięcy na swoją wypłatę od jednej agencji, a 2 miesiące od firmy (gdzie pracowałem bezpośrednio dla klienta). I już zaczynam myśleć nad wpisem na gowork, ale widzę, że niektórym krew buzuje dużo szybciej ;-) Może jestem zbyt wyrozumiały. Lubię Creality. Trochę mi ich szkoda, jak czytam, z kim muszą się użerać :-D

Gosia
@Hostesa

U mnie wszystko w terminie, dobra opieka koordynatorki, wypłata w następny piątek po pracy, sprawne podpisanie umowy (a wiadomo, że z umowami przy imprezach różnie bywa.

Agnieszka

Bardzo cieszę się, że trafiłam na Creality. Ludzkie podejście, zaufanie, bez nieczytstych chwytów i kręcenia.

Czy Agencja eventowa Creality Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Creality

W Creality współpracujemy z OK System. Pracownicy mają możliwość korzystania z karty OK System w wybranym przez siebie pakiecie.

Magda

Firma nie trzyma się podpisanych umów, wynagrodzenia jak nie było tak nie ma, cała akcja zorganizowana chaotycznie i nieprofesjonalnie. Zdecydowanie nie polecam współpracy z tą firmą.

Paulina
@Magda

Szkoda mi pani Magdy z Creality, która bardzo starała się być z nami w kontakcie z powodu dwóch dni opóźnienia w wysłaniu przelewów za pracę. Uważam, że łatwo krytykować w internecie, a firma Creality jest jedną z tych, które zaskoczyły mnie dobrym podejściem i szybkimi odpowiedziami. Uważam, że pisanie takiej opinii psuje obraz dla osób, które chcą pracować. A prawda jest taka, że ja polecam pracę z tą firmą. Fajne imprezy, różne. I szczerze mówiąc przelew wyszedł szybciej niż u wielu firm, z którymi pracowałam.

@Magda

Wszystkie przelewy dla zleceniobiorców, pracujących na akcjach organizowanych przez naszą firmę w ostatniej dekadzie listopada były zaplanowane na 29.11 - rzeczywiście nie zostały uregulowane w piątek, mieliśmy 3 dni robocze opóźnienia - wszystkie przelewy wyszły dzisiaj (w środę 04.12 rano). Absolutnie nie była to dla nas sytuacja komfortowa. Rozliczenia z naszymi pracownikami - czy to stałymi czy zatrudnianymi na konkretne eventy są dla nas priorytetowe.

@Paulina

Dziękujemy!

ccc

Nowa strona internetowa - wow. Zmiany względem pracowników - wow. Są szkolenia wewnętrzne i budżet na rozwój pracowników. Pracownicy są słuchani, a szef myśli. Mam zupełnie dobre doświadczenia, polecam.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Agencja eventowa Creality Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

Odpowiedź

W pierwszej kolejności odbiór, jeśli to z różnych powodów niemożliwe - dodatkowo płatne.

mm

Bardzo dużo się w tej firmie nauczyłam, nie tylko tego co przydaje mi się w pracy, ale też w życiu. Cenne doświadczenia szefostwa i takie partnerskie podejście. Chciałabym jeszcze kiedyś tam pracować, gdybym wróciła do Łodzi.

Kajko

Branża ciekawa i są realizowane fajne przedsięwzięcia,ale organizacyjnie i zarzadczo firma fatalna wszystko na ostatnią chwilę, nie liczą się z pracownikiem,na bakier z prawem pracy, do tego za bardz marne pieniądze, więc rotacja jest tam duża. Mała firma,w której więcej menedżerów od ludzi do pracy, a to nie może funkcjonować dobrze. Dorywczo na zlecenia,czy na 2-3 miesiące ok,ale nie na stałą pracę m

Zdrowe, racjonalne podejście Zarządu do pracowników, których traktuje się tu wręcz partnersko. Zarząd bardzo dba o rozwój i samodzielność pracowników, dzięki czemu można się bardzo wiele nauczyć z zakresu, które liczy się w biznesowym swiecie.

Zostaw merytoryczną opinię o Creality Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Creality Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Creality Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Creality Sp. z o.o.?

Creality Sp. z o.o.
  • Sienkiewicza 85/87 lok. 8