Opinie o Sawo Recykling Kazimierz Szałapski Zbigniew Szałapski sp.j. w Zgierz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Sawo Recykling Kazimierz Szałapski Zbigniew Szałapski sp.j.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Sawo Recykling Kazimierz Szałapski Zbigniew Szałapski sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy recyklingowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sawo Recykling Kazimierz Szałapski Zbigniew Szałapski sp.j. w Zgierz

Zosia Nowy wpis

A jak się mają stawki dla sortowacza w 2024 roku? Coś powyżej najniższej krajowej czy dopiero po czasie można się ubiegać o coś więcej ? Widzę że piszecie o stabilnym zatrudnieniu to pewnie umowa o pracę, ciekawe czy pojawi się jakaś oferta na to stanowisko znowu

mmm Nowy wpis

p. Katarzyna Grajnert-Alagierska, która jest doradcą handlowym powinna zrezygnować z pełnionego stanowiska ponieważ podczas rozmowy z klientem jest ordynarna i niemiła. Nie potrafi uprzejmie i spokojnym tonem odpowiedzieć na pytania klienta. Zastanawiamy się czy jest sens współpracować z Sawo przez pryzmat tej Pani.

Janusz Nowy wpis
@mmm

Naprawdę? Dziwne bo zwykle klient jest najważniejszy. Co takiego ci powiedziała? Nie możesz współpracować z inną osobą z tej firmy? Poproś o kogoś z kim relacje ułożą się bardziej przyjaźnie.

Miki Nowy wpis
@mmm

Ludzie!!!! Istnieje coś takiego jak ochrona danych osobowych!!!

POLA

Należy odróżnić SAWO Recykling od SAWO Gruz, bo to dwie firmy pod jednym adresem (różne warunki pracy, inne wynagrodzenie i charakter pracy, różni prezesi). Zarówno w SAWO Recykling jak i SAWO Gruz są ludzie, którzy pracują w firmie od wielu lat, więc rotacja jest stosunkowo mała, wynagrodzenie płacone jest regularnie i na czas, ale w każdej z firm są różne warunki płacowe. Dotyczy to zarówno kierowców, sortowaczy i innych stanowisk. Do Sawo Recykling przyjęcia nowych osób są naprawdę sporadycznie, ponadto firma w dużej mierze zatrudnia osoby niepełnosprawne. Sawo Gruz jest firmą rozwijającą się, dlatego tutaj przyjęcia nowych pracowników są częściej niż do recykling. Osoby, które chcą pracować znajdą w Sawo Recykling oraz w Sawo Gruz stabilne zatrudnienie, natomiast Ci co lubią narzekać znajdą tu także powody do niezadowolenia. Dodam, że sama pracuję w SAWO Recykling od 23 lat, a jest tu kilka osób zatrudnionych od 1993 r. do nadal (i to na produkcji), więc chyba nie jest tak źle.

Dorota
@POLA

No tak i to forum to jest właśnie o tej Twojej, no nie? I 23 lata to ogromny staż, jakie stanowisko wraz z nim zajmujesz? I aż muszę dopytać jak tyle lat przedkłada się na jakieś podwyżki tutaj i ostateczną pensję?

POLA
@Dorota

Z tego co wiem, to nikt w Sawo Recykling nie pracuje na najniższe - wszyscy tu mają jakąś premię w zależności od działu i wszystko jest oficjalnie na listach płac. Podwyżki nie są regularne i raczej niewielkie (np. co kilka miesięcy po stówce do premii). Ja jestem pracownikiem biura i zarówno finansowo jak pozafinansowo czuję się doceniona (ale każdego zadowala co innego). Pozafinansowo to np. atmosfera pracy, benefity, elastyczny czas pracy, możliwość dokształcania, finansowanie leczenia dla niepełnosprawnych itd. Wspomnę jeszcze, że Sawo Recykling to "firma rodzinna", bo pracują całe rodziny - kilka mąż i żona, ojciec i córka, wujek i bratanek, matka i syn bądź córka itp.

Dorota
@POLA

Dziękuję za informację. Mimo, że tak rodzinnie jest to nie ma przeszkód chyba co do osób spoza, prawda? Fajnie, że są te wszystkie benefity. Mnie także by praca w biurze interesowała. Ile ogólnie jest w nim stanowisk do obsadzenia?

MAXSIOR96

Witam jak wyglada praca dla kierowcy C ?

Jerzy
@MAXSIOR96

Podpinam się pod pytanie, też jestem ciekawy jak to wygląda? Czy kierowca jest przypisany do danego pojazdu, czy jeździ się na różnym sprzęcie?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Sawo Recykling Kazimierz Szałapski Zbigniew Szałapski sp.j.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Specjalista ochrony środowiska
Boerner Insulation Sp. z o.o.

Czy Sawo Recykling Kazimierz Szałapski Zbigniew Szałapski sp.j. zapewnia kartę multisportu?

Pola

Tak

Pracownik/niewolnik

Nie

Perełka

Praca w firmie nie była lekka. Osoby które tam pracowaly byli różni,przytrafiali się sympatyczni i pomocni jak również mający problemy emocjonalne ze sobą. Nie chcę krytykować tej firmy bo wszędzie nie ma ideałów więc samo życie.. Pan prezes okazal się wspaniałym człowiekiem którego nigdy nie zapomnę,a pozostali zadzacy wzgledni. Pozdrawiam

Olgierd

Pewnie tak dobrze wam się pracuje, że zapomnieliście o forum?

dorotka

Od 0-10, daje 2+, tyle w temacie...

Czy są na forum użytkownicy, którzy sami szukali odpowiedzi na własne pytania? Jeżeli znacie jakieś odpowiedzi na pytania odnośnie pracy w Sawo Recykling Kazimierz Szałapski Zbigniew Szałapski sp.j. to moglibyście podzielić się nimi z innymi użytkownikami?

W Sawo jest klawo

@1234

Z Twojej wypowiedzi wynika, że jesteś zadowolony z zatrudnienia. Napisz proszę, jakie plusy widzisz w tej pracy? Czy wynagrodzenie jest satysfakcjonujące, a pracodawca zapewnia dodatki w postaci premii? Poleciłbyś tę firmę innym osobom myślącym o podjęciu zatrudnienia u tego pracodawcy?

@Janusz

Zarobki ok praca pewna gdy się ja dobrze wykonuje

z.dorota@vp.pl

Z Okazji Nadchodzących Dni Wolnych Sylwestra oraz Nowego Roku dla Wszystkich Szlachetnych Pracowników Szlachetnej Firmy Sawo- Recykling Wszystkich Pracowników Administracji ,Panów Kierowców.Panu Kierownikowi dla Wszystkich Pracowników Niszczarni Wszystkim z Całego Serca Szlachetnym Ludziom życzę Wszystkiego Dobrego Udanej Zabawy Sylwestrowej i Szczęśliwego Nowego Roku.pracownik Dorota Żaczek.

z.dorota@vp.pl

Bardzo z Całego Serca Pragnę Przeprosić Szlachetnego Pana Prezesa za niezręczną sytuację . Przepraszam ,że wysyłałam smsy do Szlachetnego Pana Prezesa.Pan Prezes jest Człowiekiem Wielkiej Klasy i Dobrego Serca.Przepraszam Pana za Wszystkie wiadomości ,które wysyłałam do Zacnego Pana Prezesa.informację o nieadekwatnej treści . Przepraszam Wszystkich Pracowników Sawo Recykling. pracownik Dorota Żaczek

z.dorota@vp.pl

Zacni Szlachetni Wyższego jak i Niższego Szczebla Pracownicy Firmy Sawo Zacny Panie Prezesie Zacny Panie Dyrektorze Uprzejmie Proszę o Wybaczenie ,że o0śmielam się pisać ale pragnę nadmienić,że nadal Przebywam w Klinice na Czechosłowackiej w Łodzi. Szlachetni Pracownicy(usunięte przez administratora)Bardzo za Wami Tęsknie i Pragnę się z Wami moi Przyjaciele zobaczyć, ale nie wiem jak długo jeszcze pozostanę w Szpitalu,ale myślami i Sercem Jestem z Wami Moi Przyjaciele . (usunięte przez administratora)

Janusz

@z.dorota@vp.pl, czy długo już pracujesz w firmie Sawo? Czy nowo przyjęty pracownik, odbywa jakieś szkolenie lub przechodzi okres próbny? W jaki sposób najlepiej aplikować do tej firmy? Czy orientujesz się w jej aktualnej sytuacji, czy firma rozwija się i potrzebuje na przykład kierowców?

z.dorota@vp.pl

Dzięki Systematycznej pracy w Firmie Sawo -Recykling w Której mam Zaszczyt pracować. z Ogromnym Zadowoleniem pragnę dodać iż mój stan zdrowia się poprawił.Jestem Osobą Samodzielną , Wszystkie czynności wykonuje indywidualnie ,samodzielnie bez angażowania innych osób .W Ramach terapii pracą i systematycznego stosowania środków farmakologicznych jestem osobą bardzo zadowoloną z życia i mam samych przyjaciół wokół siebie. pracownik Dorota Żaczek

Janusz

Kto z Was w ostatnim czasie, zatrudnił się w firmie Sawo? Czy firma poszukuje na przykład kierowców? Czy pracownik ma szansę na umowę o pracę, czy przechodzi obowiązkowe szkolenie? Wasza opinia o firmie jest bardzo ważna, na pewno są osoby, które szukają o tej firmie świeżych informacji.

z.dorota@vp.pl

Szlachetny Panie Szlachetna Zacna Firmo w Której mam Zaszczyt Pracować Zacny Łaskawy Panie Administratorze. Pragnę dodać iż RODO weszło w życie we Wszystkich Krajach Unii Europejskiej z dniem 25 maja 2018 roku a Szlachetni Wszyscy Państwo moje wpisy są ze wcześniejszą datą .Ale jeżeli Szlachetny Pan Administrator Uzna ,że należy je usunąć i Pracownicy Kochanej Mojej Firmy Proszę o Usunięcie wszystkich wpisów.Życzę wszystkim wszystkiego co Najpiękniejsze. długoletni pracownik dorotka.z.

Janusz

@z.dorota@vp.pl, wszystkie Twoje wpisy zostały zgłoszone do administracji. Są one niezgodne z regulaminem, ponieważ ujawniają dane osobowe pracowników firmy Sawo Recykling. Jeżeli chcesz wyrazić opinię o firmie, proszę zrób to w sposób zgodny z regulaminem. @obserwator, jak wygląda grafik pracy? Czy pracownicy mają wpływ na jego kształt? Jak oceniasz stan techniczny samochodów oraz niezbędnych narzędzi pracy?

Miro

Nie polecam. Socjal dramatyczny. Kierowcy mają przechlapane i są zaorani. Nie dajcie się nabrać.

Borys
@Miro

Miro przecież słyszałem ze jest tam tak dobrze a przynajmniej kierowcy zarabiają dużo i praca to od 6-15,nie można się dostać na samochód bo nie ma wolnych miejsc pracy soboty wolne itd....to nie rozumie

obserwator
@Borys

Nie wiem jak zarabiają, ale samochody w trasy wyjeżdżają często z tego co widzę ok 23:00 - 1:00 w nocy, to w sumie z tymi godzinami chyba tak nie jest w przypadku kierowców.

z.dorota@vp.pl

Pracownikami Wielkiej Klasy i Pełnego zaangażowania w pracę Zacnej Firmy Sawo Recykling Są Zacni Panowie Podający Towar ze zmiany Pana Jacka Krucza Tj Szlachetny Pan Mariusz i Zacny Pan Krzysztof,Panowie zawsze służą pomocą,Dobrym słowem , Panowie Zacni Bardzo Przykładają się do powierzonych obowiązków. Pragnę dodać ,że na Zmianie Pana Jacka Krucza jak i Pana Piotra Nowickiego pracują Panie,Które Również Są Szlachetne,Obowiązkowe,Kulturalne Zacna Pani Barbara Górecka Hekner, Zacna Pani Aneta Pietrzak ,Szlachetna Pani Aneta Pietrzak jest długoletnim pracownikiem Sawo-Recykling Człowiekiem Bardzo zasłużonym dla Firmy To Osoba Empatyczna o Pięknym Sercu.Dziękuje za Miłą Współpracę.pracownik Dorotka Żaczek

z.dorota@vp.pl

Pragnę Podziękować za Opiekę i Okazane Serce Zacnej Pani Pielęgniarce Pani Teresie Jabłońskiej Pani Pielęgniarka jest długoletnim Pracownikiem Medycznym Firmy Sawo.Pani Teresa Jest Bardzo zaangażowana w swoją pracę Pani Pielęgniarka niesie pomoc każdemu pracownikowi. Pani Teresa stosuje działania medyczne dla indywidualnych potrzeb każdego pracownika .m in mierzy ciśnienie ,wydaje medykamenty. Pani Pielęgniarka przestrzega kartę praw pacjenta,pracownika..Pani Teresa posiada Bardzo Bogatą wiedze medyczna,oraz Kulturę Osobistą.Pani Pielęgniarka zawsze podejmuje metody,które mają na celu polepszenie stanu zdrowia i poprawę funkcjonowania w środowisku zawodowym wszystkich pracowników Firmy. Dziękuje za Wszystko.pracownik Dorota Żaczek

Zostaw merytoryczną opinię o Sawo Recykling Kazimierz Szałapski Zbigniew Szałapski sp.j. - Zgierz

• Jak się pracuje w Sawo Recykling Kazimierz Szałapski Zbigniew Szałapski sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Sawo Recykling Kazimierz Szałapski Zbigniew Szałapski sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sawo Recykling Kazimierz Szałapski Zbigniew Szałapski sp.j.?

Sawo Recykling Kazimierz Szałapski Zbigniew Szałapski sp.j.
3.3/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Andrzeja Struga 43
    Zgierz

Sawo Recykling Kazimierz Szałapski Zbigniew Szałapski sp.j.