"Eko-Gruz"

Łódź

Opinie o "Eko-Gruz"

Kierowiec

Czy by sie dostac do tejze firmy mozna startowac z kat B?

S

Kogucik ty kertynie. Jesteś byłym pracownikiem, który okazał się skończonym idiotą. Nie nadajesz się do żadnej pracy bo jesteś upośledzonym umysłowo debilem haha. Byłeś brudasem i flejtuchem, nierobem i złodziejem. To dlatego straciłeś pracę. Chyba do tej pory pracy nie znalazłeś i dlatego masz tyle czasu na wypisywanie tutaj takich bzdur. Dobrze, że już Cie nie ma w zespole bo z takim imbecylem nie dało się pracować.

S

Nie prawdą jest to co piszesz. Albo jesteś nienormalny albo firmy Ci się pomyliły. Masz chyba za dużo czasu i dlatego wypisujesz tutaj takie bzdury. W EkoGruzie pracują tylko najlepsi kierowcy, którzy charakteryzują się wysoką kulturą osobistą są sumienni i obowiązkowi a przede wszystkim potrafią myśleć. Przykro mi, że nie spełniłeś tych oczekiwań i musiałeś odejść. Nie każdy nadaje się do pracy w charakterze kierowcy. Praca każdego kierowcy oceniana jest przez zespół kierowników i nie może być mowy o żadnej stronniczości. Jeśli zespół ludzi źle ocenił Twoją pracę to pora zastanowić się nad przyczynami zamiast wypisywać oszczerstwa i kłamstwa. Podejdź poważnie do wykonywanej pracy kierowcy, albo pomyśl o zmianie zajęcia zanim komuś zrobisz krzywdę na drodze - oszczędzisz sobie i innym problemów.

Kogucik
@S 22.08.2017 11:47

Ty idioto co wymyslasz . Puknij sie w czolo chyba ze dali ci 2.50zl do.wyplaty za rekomendacje. Hahah debil debil . Nastepnym razem nie.pisz takiej bzdury bo ludzi na.mine wrzucasz

kierowca

Pracuje w tej firmie i jak każda ma swoje wady i zalety. Pracuje sie normalną ilość godzin i codziennie wraca do domu. Auta którymi sie pracuje sa na biesząco naprawiane. Ciuchy robocze przyznawane sa 2 razy do roku. Jeżeli chodzi o finanse to płacone jest zawsze terminowo. Faktycznie nie należą one do najwyższych ale sa stale i stabilne. Nie jest to bardzo ciężka i fizyczna praca aczkolwiek wymaga myślenia i przewidywania różnych sytuacji. Upierdliwe jest pracowanie w kurzu i pyle. Atmosfera miedzy kierowcami jest przyjazna i życzliwa jeżeli komuś zależy to będzie pracował.

sąsiad

Kurzyciele jakich mało

Mikor

Byłem na rozmowie o prace i niestety nie podobały mi się warunki pracy i płacy.

nowy

Czemu tak twierdzisz co z nimi nie tak?

waleczny

Omijajcie szerokim łukiem ta firmę!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o "Eko-Gruz" - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "Eko-Gruz"