SYZAN Contract Manufacturing Sp. z o.o.

Opinie o SYZAN Contract Manufacturing Sp. z o.o.

Czy możliwa jest praca zdalna w firmie SYZAN Contract Manufacturing Sp. z o.o. w przypadku pracy jako Księgowa?

Marysia Nowy wpis

W zasadzie TAK przy tak niszowej produkcji nie trzeba być „fizycznie „ w siedzibie

SYZAN Contract Manufacturing Sp. z o.o. wystawiła w ostatnim czasie ogłoszenia na GoWork.pl. Na chwilę obecną szukają do pracy jako Księgowa.

Brak profesjonalizmu

Umówiłem się na rozmowę rekrutacyjną na 10:30 czekałem pół godzinny i nikt się nie pojawił więc poszedłem . Telefon od osoby odpowiedzialnej za rekrutację dostałem po 1 h czy mogę wrócić. Nie wiem jak się pracuje w firmie ale samo podejście do rekrutacji ,mi powiedziało że nie warto . Takie moje spostrzeżenia.

Niedoszły pracownik Nowy wpis
@Brak profesjonalizmu

I nic się nie zmieniło. Ale trochę mnie rozbawili pisząc pytanie czy dzisiaj mam rozmowę. Pani która mnie umawiała na stwierdzenie, że pracuje do 14 i nie dam rady na 14 a tym bardziej na 11 zapisała mnie najprawdopodobniej na 11 :') chociaż w końcówce rozmowy coś mruczała, że zapisuje na 14. Fajnie, że macie tam już teleportery jak w star treku.

Świeżak

Praca jak praca bardzo fajna ale nie mają dla swiezakow zbytnio pracy trzeba się domagać o zajęcie, a jak się skończy robić dana rzecz trzeba znowu się prosić , ludzie w porządku oprócz jednego starego gbura chamidlo że aż mało, dyrektor taki sobie ale go nie lubiłem taki laluś z pokładu idy ????

Spawacz

Firma nieprecyzyjnie określa zakres wymagań w ogłoszeniach. Strata czasu.

??

Renatka

Wszędzie wynagrodzenia rosną a u was stoją w miejscu jak to jest że nawet sprzedając ciuchy człowiek wychodzi na ręke 4000zł a u was na ręke marne 2600 dziwicie sie że nie chce nikt do was do pracy przyjść nawet na kierownicze stanowisko i liderskie

Maniek
@Renatka

2600 to mają Świeżaki nic nie potrafiący Ja bym za tyle nie pracował Firma docenia doświadczonych pracownikow

@Maniek

No i po jakim czasie taki potencjalny świeżak może stać się tym docenionym?

O widzę, że sporo ich tu macie. Na ilu w sumie pracowników? I czy innego sposobu nie ma?

Gutek
@Maniek

Nie prawda każdy monter czy stary czy nowy na rrke wychodzi 2600 z groszami wiéc nie (usunięte przez administratora)głupot że więcej się tu zarabia

@Gutek

A to ciekawa rozbieżność, bo po co miałby kłamać? A z tego co widzę to Ty tutaj byłym pracownikiem jesteś, on u na miejscu jest więc raczej bardziej ogarnia aktualny stan rzeczy?

@Maniek

Uciekłem - brak kasy i perspektyw

Damian
@były pracownik

To znaczy że było brak szans na ewentualna podwyżkę? Pensje od dawna stały w miejscu? Czy miałeś też na myśli że niczego nowego już byś się tu nie nauczył?

Ono
@Gutek

Teraz po podwyżkach nie wiele ponad 3200 na rękę nie za wiele ale lepsze to niż nic

Daro
@Renatka

Koszmar dramat pracowałem tam wypłata po (usunięte przez administratora) teraz mam 5500 na reke na poczatek bez nadgodzin I wolne weekendy siedzicie tam I za (usunięte przez administratora)pieniadze robicie pozdro

Jak szefostwo w SYZAN Contract Manufacturing Sp. z o.o. traktuje ludzi?

Zig Bed Art

Kierownictwo szasta pracownikami, a sami są do wymiany .Boją się ludzi zdolnych i kreatywnych .Właściciel firmy ma chyba małe pojęcie co tam się dzieje .Ważne że mu się kasa zgadza.

Qcell
@Zig Bed Art

Otóż to. Coś w tym jest. Ale prawda,jest taka,że ten mniej zdolny lub wcale nie zdolny( brak skuteczności działania,) podwyżkę otrzymałby ciut większą, BO zapewne jest częściowo spokrewniony, ewentualnie z sympatii podchodzą przy ocenianiu HAHAHA

Jak jest z pakietem medycznym w SYZAN Contract Manufacturing Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Witam, na jaką pensję można liczyć na stanowisku Kontroler Jakości na Krzemienieckiej ? Jaki jest charakter tej pracy ? Z góry dziękuję za odpowiedzi. Słyszałem że praca przez agencję.

Mrc

Jaka pensja na stanowisku kierowca oraz czy ktoś może się wypowiedzieć o tym stanowisku?

@Mrc

Ostatnio często się zmieniają od pół roku chyba dwóch się zwolniło

Wiesz z jakich powodów ludzie się zmieniają? Chodzi o wynagrodzenia, atmosferę? Powody mogą być różne. Niekoniecznie musi być to związane z firmą, równie dobrze mogą być to sprawy prywatne dlatego pytam.

Nikita

Cos podobnego przyjazna atmosfera???ciekawe kto to napisal i kto potwierdzi te przyjazna atmosfere ???bzdury

@Nikita

I tu masz rację .

Nikita

Nosil Wilk razy kilka wyniesli i Wilka wszystko jest do czasu ,a szukaja (usunięte przez administratora) do roboty ktorzy nie maja wlasnego zdania, zastraszanie ludzi musi sie skonczyc

@Nikita

Nie ma zadnego zastraszania W firmie panuje przyjazna rodzinna atmosfera

Hej, Któregoś dnia miesiąca jest w firmie syzan wypłata?

NaSzpilkach

Hej, Aplikowałam na stanowisko project managera ale wciąż czekam na ewentualny telefon. Mam pytanie odnośnie biura na krzemienieckiej. Czy Project Manager pracuje zdalnie czy stacjonarnie / hybrydowo? czy dostaje się telefon i laptop służbowy czy raczej swój kącik w biurze? Pensja pewnie niewiadoma? Ps. proszę o merytoryczna odpowiedz a nie płacz zawistnych ex pracownikow ;)

Ex pracownik
@NaSzpilkach

Szanowny lub szanowna na Szpilach w odróżnieniu od Ciebie my byliśmy zatrudnieni a że nie pracujemy w wymienionej firmie to w większości był świadomy wybór i wcale nie płaczemy odpowiadając na twoje pytanie : Wiem ale nie powiem . Pozdrawiam Serdecznie.

NaSzpilkach
@Ex pracownik

Szanowna. Drogi ExPracownik wypowiedzią pokazujesz ze może nie do konca w firmie był problem a z toba. Grzecznie pytam o informacje a dostaje małolotny slogan z PRL. Jeśli jestbtu jakis dorosły niezawistny pracownik/exPracownik z wyższa kultura to dziekuje z gory za odpowiedz.

@NaSzpilkach

No, że w miarę grzecznie to tak ale ten PS, który dopisałaś chyba był nieco zbędny. Bo właśnie to go podjudziło to reakcji, ciekawa jestem czy by się odniósł, gdyby na końcu tego zabrakło?

Czy w Syzan Metal Sp. z o.o. możliwa jest od razu umowa o pracę na czas nieokreślony na stanowisku Samodzielna Księgowa?

Odpowiedź

Tak, jest możliwa za 3010 brutto. Szykować umowę ? Praca od zaraz bo są braki na stanowiskach.

@Odpowiedź

Jak ci nie pasują warunki to nikt Ci nie karze pracować

Nikt nic nie wie - brak prawdziwej kadry kierowniczej . Tragedia

@Odpowiedź

Taka kwota to przy nadgodzinach :)

@były

Do pisania w internecie to każdy jest mądry A jak trzeba coś zrobić to najlepiej wszystko wam palcem pokazać bo inicjatywy własnej brak Tylko narzekać potraficie

Schweinsteiger
@Pajak

W Sonoco ludzie nie byli myślący tu ludzie są wielozadaniowi nie dadzą się zastraszać i robić z siebie głupków gdyby nie Mirek i Tomek kariera skończyła by się po miesiącu generalnie już chyli się ku upadkowi :)

@Schweinsteiger

Jak mawiał klasyk....."Mów co chcą usłyszeć, a zrobisz karierę"

Ile płacą tobie za pozytywne opinie :) Sam wiesz jak jest - TYTANIK

@pracownik

Nikt mi nie musi płacić Firma jeszcze wyjdzie na prostą tylko weźcie się do roboty zamiast dyskutować w internecie

kowalski
@Pajak

Ponoć firma od zmiany nazwy z Alrec ciągle jest na dorobku

@kowalski

Ale to chyba sama tylko zmiana nazwy nie zmienia zbytnio warunków. Chyba coś jeszcze wpływa na to no nie?

@Pajak

Jeśli jesteś super szwaczką po zawodówce i oczekujesz 5000 miesięcznie, to idź od razu do NASA szyć kostiumy dla ekipy technicznej.

Adrian
@ja

Ale chyba nie uważasz, że 3010 brutto to ogromna kwota?

Mick
@Adrian

Jak to nie, to klasa średnia prawie!

Gutek

Kolesiostwo Kolesiostwem pogania dobrze grasz z kierownictwem to masz wszystko taka prawda

Łukasz
@były

Skoro to kwota przy nadgodzinach to ile w takim razie wynosi podstawa?

Renatka
@Pajak

Hahaha chyba nie za rządów Szczepana

@Renatka

A tego Pana to czemu tak krytycznie z góry oceniasz? :( Może więcej wiary w ludzi i w firmę?

A czemu masz do niego aż taki problem? Bo jakieś wzmianki o nim widziałam na forum ale nic drastycznego raczej nie pisali. Więc w czym rzecz?

Ty

Mam pytanie czy nadal w firmie panuje chaos w procesie zarządzania ? Oraz czy w firmie planowane są podwyżki z nowym rokiem (np. Inflacyjne czy wyrównujące do reszty rynku) ?

@Ty

Jeszcze gorzej

@były

Odpisałeś na to w lutym, w mojej czasoprzestrzeni już kwiecień, dalej się pogarsza czy już jednak coś ruszyło na lepsze?

Niktə

Jest pelen monitoring obserwacja na kamerach podsluchy jakas masakrs

Nikita

Ludzie fachowcy odchodza z trj firmy , wieloletni doswiafczeni pracownicy , jak beda tak placic to za cheile nikt tsm do pracy nie przyjdzie , brak slow (usunięte przez administratora)

Teraz już tylko Szczepcio "tańczący z myślami" co tu jeszcze można (usunięte przez administratora) ZERO pojęcia i przygotowania nawet merytorycznego do pracy w firmie o takim profilu. PS Jeszcze trochę, to chyba Pani Kasia i Szczepan muszą robić papiery spawalnicze, albo operatora maszyn .

O ile wróci bo na ten moment wygląda że opuściła tonącą łódź

Nikt

Nie opuścił tylko poszedł o stołek wyżej został dyrektorem i siedzi na krzemienieckiej

Zostaw merytoryczną opinię o SYZAN Contract Manufacturing Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w SYZAN Contract Manufacturing Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SYZAN Contract Manufacturing Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SYZAN Contract Manufacturing Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SYZAN Contract Manufacturing Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w SYZAN Contract Manufacturing Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SYZAN Contract Manufacturing Sp. z o.o.