tracz centrum ogrodnicze

Sosnowiec

Opinie o tracz centrum ogrodnicze

Aneta
użytkownik zarejestrowany

@Kacperto dobrze, że sytuacja w firmie uległa zmianie. Czy ktoś z obecnych pracowników mógłby powiedzieć coś więcej o tych pozytywnych zmianach w tracz centrum ogrodnicze?

Kacper

Byłem tam ostatnio. Dużo zmian widać ze Tracz zaczyna tętnić życiem . Sporo nowych ciekawych roślin. Obsługa na szkółce bardzo miła młoda czarna z dużą wiedzą . Na sklepie trochę gorzej ale z tego co słyszałem dużo się pozmieniało na lepsze a co więcej zmienił się właściciel a co z tym idzie inne warunki pracy.

tekson
użytkownik zarejestrowany

Teraz powinno pojawiać się sporo ofert @xyz, ponieważ sezon można uznać za otwarty, praca na świeżym powietrzu zazwyczaj

xyz

Haha dobre. Zaraz wróci z emigracji tłum ludzi by tam pracować. Firma przyszłościowa, ale ciągle pracowników poszukują... rotacja niezła

1 kwiecien

dwie powyższe z 1 kwietnia więc niech to starczy za komentarz ;)

rrr

Firma ma przed sobą przyszłość, lider w województwie, ostatnio miał trochę kłopotów, ale wychodzi na prostą.

xyz

Raczej na urlop wysyłają, najlepiej bezpłatny. Ogłoszenie o poszukiwaniu pracowników z ich strony nigdy nie znika.

xyz

Stabilność do Sylwestra. Później brak klientów zimą i żegnają się z pracownikiem aż do wiosny. Premie? Dla d.powłazów ot tak bez niczego są.

xyz

Blondyna Beatka, może się przemalowała?? Też tam pracowałem.

xyz

A Pani Beatka wspaniała dalej trzęsie szkółką?

mm

nic tam się nie dzieje... ludzi brak, kwiatów brak... dostawy to jakieś pobożne życzenia... Swieca pustkami. Dziury wypełnione tujkami... Już nawet szklarnie - dotychczas pełne kwiatów- stoją zupełnie puste :(

Luoo
użytkownik zarejestrowany

Zakładam, że pracę otrzyma pasjonat bądź znawca tematu. Rzadko kiedy potrzebne jest nie wiadomo jakie wykształcenie do tego typu pracy, chociaż każdy pracodawca jest inny. Zastanawiam się tylko na jakie wynagrodzenie można byłoby liczyć, jeżeli już do zatrudnienia faktycznie by doszło. Czy jakieś 2000 z tego będzie do ręki?

stokrotka

to już koniec z WIELKIM TRACZEM w sklepie zimno pracownicy ubrani jak na biegunie północnym zastraszeni i tylko slyszałam że jeszcze nie zapłacił pensji pażdziernikowej w całości o czy mowa z czego pozapłaca ozdób choinkowych brak choinki potrwonie drogie i brzydkie

fanka

Tak niestety lecz to wszystko prawa co napisał ogrodnik-Edek:)

Ogrodnik

Pensja na czas ostatnio była jakieś dwa lata temu. Zimą zaliczki po 200 zł a reszta w maju. Wszyscy pracownicy są zatrudnieni na umowy na pół etatu z najniższą krajową a harują więcej godzin niż na całym etacie.Wiele osób umów nie ma wcale. Każdy ma po kilkaset nadgodzin, których oczywiście odebrać nie ma kiedy. Jak odchodzisz to wypłaca za nadgodziny po paru miesiącach i kilkudziesięciu telefonach i wizytach.(usunięte przez administratora) GDZIE?

w

CHCECIE PRACOWAĆ ZA FRI TO SIE ZATRUDNIJCIE PENSJA Z POŚLIZGIEM 3 TYGODNIOWYM

choinka

Chcecie zobaczyć jaki jest syf i drożyzna w sklepie to zapraszam ja byłam i juz tam nie pojade bleeeee !!! jest tyle innych ciekawych miejsc aby robic zakupy zwiazane z ogrodem a na temat pracownikow ta naimilsi sa na ogrodzie zewnetrznym bo w sklepie jest taki jeden natret ;

zgadzam się z opinią jak szybko Cię zatrudnią tak szybko zwolnią czyli potrzebują jak mają sezon a później wal się.... Ale nie ma co ładnie obiecują!!!!

gość

praca super!!! super ludzie, no może oprócz fałszywej i beznadziejnie głupiej kierowniczki(usunięte przez administratora)no cóż? jego syn tomcio-paluch - doprowadzi pewnie do upadku tej firmy, więc jak chcesz pracowac w Traczu, gdzie nie ma przyszłości spróbuj a napewno cie przyjmą ale tak samo szybko wywalą, gdy tylko podpadniesz (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o tracz centrum ogrodnicze - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie tracz centrum ogrodnicze