Opinie o "Eko-Gruz" w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy "Eko-Gruz". Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie "Eko-Gruz" na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Zbieranie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "Eko-Gruz" w Łódź

Znalazłem na olx ogłoszenie o zapotrzebowaniu na spawacza-ślusarza,może ktoś z pracowników wypowiedzieć się na temat warunków pracy na tym stanowisku,możliwych zarobków,atmosferze itp?,będę wdzięczny,nie chcę wpaść z deszczu pod rynnę,nie wiem czy aplikować bo opinie o firmie widzę różne są.

Po rozmowie

Byłem dziś tj. 22.05.2019 na "rozmowie" w sprawie pracy na kierowce c+e. Tragedia to mało powiedziane! Pan z którym romawiałem nie miał mojego cv, jego kolega miał wydrukować ale nie wiedział o co chodzi?! Na samym początku dowiedziałem się że umowa na najniższą krajową a praca od 6:00 do 17 nieraz zdarzy się dłużej plus sobota. Do tego jakaś stawka godzinowa. Poźniej chyba szef, nie wiem ?? Zaproponawał dzień próbny z innym kierowcom, oczywiście za nic bo po co płacić. Auta na placu to zabytki . Nie polecam. Chcecie to proszę pójsć i przekonać sie samemu. Pozdrawiam

wiekowy
@Po rozmowie

Panie kolego.Trzeba było wpierw tu poczytać by nie marnować czasu na nich;))To Ci napisze że tam jest dramat.Ciągle rotacja kierowców.Za wszystko obciążają dosłownie Podpisujesz listy co dostajesz a nie dostajesz prawie nic...a firma w koszta wrzuca....auta to tak jak piszesz zabytki.Ogólnie porazka totalna.Pozytywne opinie głównie pisze kierownictwo lub bracia T.Bo wiedzą co to za g....Powodzonka w poszukiwaniu innej pracy

Feliks

A może wiecie czy będą prowadzić rekrutacje? Jak przebiega w firmie rekrutacja?

joy

No i super firma znów się ogłasza hahahha masaakra Dobra firma się nie ogłasza tylko wszystko idzie w zamkniętym kręgu

logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Specjalista ochrony środowiska
Boerner Insulation Sp. z o.o.
Filip

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Z doświadczenia powiem, że firma ekogruz jest dobra. Dokupują sprzętu ciągle się rozwijają warunki pracy i płacy ciągle sie poprawaiają. Rozglądałem sie za czymś lepszym, ale na razie nic ciekawszego nie znalazłem. Wszędzie opowiadają bajki jak to dorze będzie a potem wyciskają z człowieka soki i jeszcze oszukają. W ekogruzie jest stabilnie uczciwie i coraz lepiej ja jescze tu popracuje.

PITER
@Filip

CHYBA W DOBREJ FIRMIE NIE PRACOWALES CZLOWIEKU HAHAH MASAKRA FIRMA MASAKRA SPRZET SORTOWNIA DRAMAT.

Robek

W Eko było fajnie ale nie pracuję już bo mi sie znudziło i robię teraz zupełnie coś innego. Ale miło wspominam. Spoko kierownictwo i firma ok. Polecam ta firmę.

Karlos
@Robek

Zgadzam się z Robkiem że firma ok. Jann musiał coś odwalić bo jakiś nerwowy jest widocznie nie dogadli się szefostwem. Ale po co bić pianę teraz jak komuś praca pasuje to pracuje a jak nie to się szuka innej i po co się rozpisywać

@Karlos

Trojany dalej wybielajcie się i zachwalajcie hahahah komedia.

@Karlos

To jak taka ok firma to czemu ciągle nowe twarze widać w ich suuuper..wiekowych autach???Bo co niby wszyscy kierowcy się nie nadają tak?hehehe Prawda jest taka że porządna firma nie ogłasza się ciągle poszukując pracowników.W dobrej firmie wszystko idzie po znajomych..Tyle w temacie

Wrw

A jak przelracowalem tydzień to wypłaca mi od razu czy trzeba czekać?

bobi

TAAAK PRACODAWCY TROJANY PISZCIE CZEGO OCZEKUJECIE OD NASTĘPNYCH NAIWNYCH CO DO WASZEGO KOŁCHOZU PRZYJDĄ HAHAHAH

Stanek

Moim zdaniem jest po prostu normalnie - jak wszędzie trzeba pracować. Jak normalnie pracujesz to atmosfera jest dobra - gorzej robi się, gdy przychodzisz w kratkę, pijesz w pracy lub palisz trawę. Wtedy robi się naprawdę niemiło.

@Stanek

Hahaha wielu normalnie pracowało i albo sami się zwalnili albo zostali zwalniani z byle powodu...więc proszę nie pisać takich tekstów,bo to ściema totalna

Romi

Można liczyć na dodatkowe pieniądze. Jak się nie nawywija żadnych numerów to dokładają różne premie.

Agnieszka
@Romi

Możesz opisać dokładniej jak wygląda system premiowy dla pracowników firmy "Eko-Gruz"? Pracodawca przyznaje premie finansowe czy pozapłacowe? Myślę, że to będzie cenna informacja dla osób, które szukają zatrudnienia i zastanawiają się czy podjąć pracę w tej firmie.

bobi

Luźna atmosfera???hahahhahahahaahahha kasa niezła???? hahahahah

Krzyś

Lubię atmosferę w "Eko-Gruz" za: Jest całkiem spoko.

Derek

Jest fajnie. Luźna atmosfera, niezła kasa. Polecam.

Tobiasz

Praca wymagająca, ale dobrze płatna. Jest OK.

Romi

Te negatywne wpisy to jakieś dinozaury piszą. Ja pracuję już dość długo żeby się wypowiedzieć i powiem że firma jek OK. Może kiedyś było inaczej ale teraz polecam tą firmę. Płacą na czas, pełna rejestracja, pełen legal.

ziuterk
@Romi

Hahaha no to jak dosyć długo pracujesz tam tzn.że strzelasz....'_;))No patrz jak jest super to trzymaj się rękoma i nogami jeszcze rodzince załatw pracę na super sortowni w super firmie hahahha

ziuterk
@Romi

Szaleństwo normalnie cud malina pełen legal... rejestracja...no po prostu cudnie hahahahh

Sebastian

@Damian, @Adri, zachęcam Was do rozwinięcia swoich wypowiedzi. Tylko merytoryczne komentarze będą w stanie pomóc osobom, które zastanawiają się czy podjąć pracę w "Eko-Gruz". @Romi, a można liczyć na jakiekolwiek premie finansowe lub benefity pozapłacowe ze strony pracodawcy?

Adri

Ja już długo pracuje i jest spoko.

@Adri

Bardzo ciekawe i o 10:40 masz czas by tu pisac hahaha o tej godz.to zapierd...z kontenerami;)Ale spoko skoro długo tam pracujesz to ...wiadomo;)))Jedna grupa ludzi tam dlugo pracuje.......;)))))

Damian

Moim zdaniem dobry pracodawca. Polecam

jung
@Damian

No to popracuj dłużej;)))Zobaczymy czy nadal będziesz zachwalac;)

psss

Jakie pozytywne komentarze no widać super firma.....;)) Tylko szkoda ,że większość komentarzy pisze jedna i ta sama osoba a ma tyle nicków dla zmyłki heheheh.Nie dajcie się tu im omamić.Zaobserwujcie na mieście kierowców.Ciągle nowe twarze w tych ich wechikułach czasu;)O czymś to świadczy prawda???;)))

Ziomek

Przydałoby się latem więcej urlopu ale lepszy tydzień niż nic tak jak to bywa najczęściej w budowlance. Jesienią i zimą urlop też jest potrzebny i można sobie odpocząć. Nie jest źle, ale zawsze mogłoby być lepiej. Nadal twierdzę, że praca godna polecenia.

@Ziomek

To widać ,że albo jesteś od nich albo mało firm znasz...Budowlanka??A ja myslalem ze wiekszosc to śmieci;);)Tydzień na rok urlopu a potem wywalają na przymusowy urlop kiedy im pasuje ..brawo...jeśli ci to pasuje ...hahahah.Czyli się nadajesz do tego kołchozu...;);)A ciągle widać nowe twarze które są za kierownicami tych leciwych mańków..No to jak to jest hehe

Ziomek
@psss

Pss Ty chyba nie pracowałeś w tej firmie. Tutaj obsługiwana jest tylko budowlanka ( tylko odpady z budowy i remontu ). Jak chcesz mieć urlop bez limitów niezależnie od pory roku to znajdź sobie pracę gdzie nie występuje sezonowość. Jeden woli to drugi tamto. Mi pasuje a jak komuś naprawdę zależy na dłuższym urlopie to można się dogadać.

@Ziomek

Dlatego już nie pracuje w tym kołchozie...Tam desperaci pracują chyba tylko i co chwilę nowe buzie widac a ty pracuj tam do grobowej deski a co mnie to obchodzi

psss

JA OBRAŻAM????TY.... TY WOLĘ MIEĆ KOŁCHOZ W DOMU NIŻ W PECYNIE SIANO I SŁOMĘ Z BUTÓW!!!

Zostaw merytoryczną opinię o "Eko-Gruz" - Łódź

• Jak się pracuje w "Eko-Gruz"?

Zobacz opinie na temat firmy "Eko-Gruz" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "Eko-Gruz"?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy "Eko-Gruz"?

Kandydaci do pracy w "Eko-Gruz" napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

"Eko-Gruz"
1.6/5 Na podstawie 43 ocen.

"Eko-Gruz"