Opinie o "Eko-Gruz" w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy "Eko-Gruz". Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie "Eko-Gruz" na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Zbieranie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "Eko-Gruz" w Łódź

Sebastian

@Ziomek, Przypominam Wam, że na forum obowiązuje regulamin, który zabrania obrażania innych osób oraz używania wulgaryzmów. Dodając komentarz akceptujecie regulamin https://www.gowork.pl/regulamin więc proszę, abyście się do niego stosowali. Komentarze, które nie są z nim zgodne mogą zostać usunięte.

Sebastian

@psss, przeczytałem wpisy, które są zamieszczone na tym wątku, ale w firmie mogą zachodzić zmiany, dlatego dopytuję. Po za tym w "Eko-Gruz" pracuje sporo osób i każdy może mieć inne zdanie. Forum Gowork ma być zbiorem rzetelnych informacji o pracy w różnych firmach. Dzięki temu można odczytać wiarygodny obraz firmy i ocenić czy warto do niej aplikować. Dlatego każda dodatkowa opinia jest pomocna dla osób zainteresowanych pracą w tej firmie.

Sebastian

@Stero, a czy masz jakieś wskazówki dla osób, które mają zamiar aplikować do "Eko-Gruz"? Co wpływa na zadowolenie kierowców z pracy w tej firmie? Czy jest to atmosfera pracy, warunki zatrudnienia a może dodatki oferowane przez pracodawcę? Zachęcam Cię do rozwinięcia wypowiedzi o te kwestie.

psss
@Sebastian

Nie czytaj tych bzdetów Sebastian...O ile nie jestes podpucha;)Poczytaj wszystkie posty....Dla mnie jestes podpucha;)Gdybyś przeczytał wszystkie posty wiedział byś co to za firma...

Ziomek

Według mnie firma godna polecenia. Uczciwie placą za pracę zgodnie z umową i wykazują wszystkie zarobki w zus co jest ważne w przypadku urlopu lub L4 lub przyszłej emerytury. Wywiązują się z ustaleń. Polecam tą pracę.

ziuterk
@Ziomek

Noo nooo zachwalaj a czemu nie napiszesz ,że po 1tyg urlopu dają bo więcej nie chcą hmm??Godna polecenia ?To czemu tak czesto się widzi nowych kieerowców?heheh.Trojany nie ośmieszajcie się.Pracy macie full ale pracowników brak .

logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Runtime GmbH
Stero

Większość kierowców zadowolonych. Firma dobrze zorganizowana. Polecam

Sebastian

@Kieorwca Eko, pamiętaj, że na forum obowiązuje regulamin: https://www.gowork.pl/regulamin który zabrania obrażania innych osób. Twój komentarz jest niezgodny z regulaminem, dlatego może zostać usunięty. Czy masz jakieś doświadczenia z firmą "Eko-Gruz"? Jeśli tak to podziel się nimi na forum.

Sebastian

@Zainteresowany, na jednej z popularnych stron internetowych jest informacja, że firma poszukuje pracowników na stanowisko pracownika fizycznego oraz operatora ładowarki. @onn, domyślam się, że jesteś pracownikiem w "Eko-Gruz" dlatego zachęcam Cię do tego, abyś napisał coś więcej o pracy w tej firmie. Jak oceniasz pracę w tym miejscu? Jakie są warunki zatrudnienia i atmosfera pracy?

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

psss
@Zainteresowany

Śpiesz się bo walą drzwiami i oknami tylu chętnych hahah

Witam czy mógł by mi ktoś napisać jakie są zarobki jako operator ładowarki ? Jak wyglądają godziny pracy i czy pracujesz na swoim stanowisku czyli np. tylko na ładowarce czy pracownik jest od wszystkiego .z góry dziękuję za odpowiedź.

onn
@Zainteresowany

Od wszystkiego na ładowarce po segregację na glebie;)

Henry

Czasami na ten sam temat as rożne zdania tak jest i teraz. Różni ludzie i różne odczucia o pracy i o firmie,jest ok.

Konrad

SUPER FIRMA ,polecam wszystkim ,profesjonalnie ,rzeczowo w każdym przypadku

Mario

Solidna firma z którą się przyjemnie współpracuje.

nie zaskoczony

OOo proszę jakie pozytywy no widać super firma..... tylko szkoda ,że większość komentarzy pisze jedna i ta sama osoba a ma tyle nicków heheheh

Kamil

Chcę pracować na sortowni. Jakie tam sa warunki pracy?

Miro

Bardzo miła obsługa w firmie. Panowie kierowcy prawdziwi fachowcy. Wszystko poszło bardzo sprawnie, odpady odebrane, żadnych minusów.

Lucek

Wsiadłem za kierat w tejże firmie. Na razie ok. Ciuchy dali na eleganckości, umowa jest, wypłata też cała.

FilipczakL

Dzięki za błyskawiczną obsługę. Szczególne podziękowania dla kierownika Olka, który załatwiał mi wymiany kontenerów z samego rana tak jak prosiłem. Na ten moment remont zakończony, ale jeśli w przyszłości będę potrzebował pozbyć się odpadów to na pewno skorzystam z usług EKOGRUZU.

Jakub

Jeździłem kiedyś w Ekogruzie, ale zrezygnowałem bo chciałem spróbować na międzynarodówce. Może nie żałuję bo kasa trochę lepsza, ale jak coś odłożę to wracam za fajerę w koło komina w Eko. Miło wspominam bo o 16 już byłem w domu a teraz w domu jestem gościem. Przy okazji pozdrawiam szefostwo Ekogruzu.

Łuki

Z tego co wiem to mają już komplet szoferów - teraz brak wolnych miejsc. Jak chcesz się załapać to musisz złożyć CV i czekać w kolejce. Mówili, że mają już jakąś listę oczekujących - dopisz się do niej. Rozpatrują padania w kolejności zgłoszeń.

Ari

Są jakieś wolne miejsca za kierownicą? Było niedawno ogłoszenie, ale się zgapiłem i chyba zdjęli.

Zostaw merytoryczną opinię o "Eko-Gruz" - Łódź

• Jak się pracuje w "Eko-Gruz"?

Zobacz opinie na temat firmy "Eko-Gruz" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "Eko-Gruz"?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy "Eko-Gruz"?

Kandydaci do pracy w "Eko-Gruz" napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

"Eko-Gruz"
1.6/5 Na podstawie 43 ocen.

"Eko-Gruz"