Opinie o "Eko-Gruz" w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy "Eko-Gruz". Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie "Eko-Gruz" na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Zbieranie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "Eko-Gruz" w Łódź

Robi

Ja pracuję od jakiegoś czasu i jestem zadowolony. Wywiązują się z ustaleń, ludzie normalni. Polecam.

były ekogruzowicz

Dodam jeszcze jedno bardzo ważne o czym panstwo T...i inni z zarzadu nie pomysleli a tacy inteligentni i przebiegli są hahahahha a wiecie co .....skoro tak mnie oczerniacie tu i próbujecie wmówić że jestem kłamca itd...to.....poczytajcie daty i godziny kiedy są wystawiane komentarze niektórych......A więc ........Tomi 12.04.2018 10:07......to był czwartek .Bolek 11.04.2018 14:02.......to była środa....Stefan 06.04.2018 10:49 to był piątek . Ktosiek 05.04.2018 14:16...to był czwartek ....Widać że robi to ktoś kto pracuje na kompie w biurze można domyśleć się kto....a dlaczego zobaczcie dokładnie w tych dniach i godzinach to kierowca nie pisze komentarzy na necie a zapiernicza na bramowcu hakowcu wywrotce czy wannie albo je sniadanie jesli ranne godziny a nie pisze tu komentarze zgadza się????????WIĘC WSZYSTKO WIADOMO KTO PISZE TE KOMENTARZE!!!!!teraz zmienicie godziny i daty wpisów pewnie hahha pogrązajcie sie dalej .....i broncie sw firmy....Poprawcie warunki ludziom którzy tam pracuja albo beeda pracowac to nie bedzie negatywnych opini.....Żegnam się z wami bo szkoda mi czasu na to.....i życzę wielu sukcesów kontenerowo śmieciowych;)bo każdy inteligentny wie że to żyła złota;)

Leszek

Znajomy pracuje od paru lat i nie narzeka, praca stabilna i mówił, że ludzie w porządku. Z kierownikiem idzie się dogadać

Tomi

Polecam. Warunki pracy bez fajerwerków, ale przynajmniej wypłaty na czas.

logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Specjalista ochrony środowiska
Boerner Insulation Sp. z o.o.
Bolek

Jest nieźle, ale trzeba systematycznie przychodzić do pracy. Wywalają, gdy kombinujesz z L4. Codziennie badają alkomatem. Poza tym spoks.

Socjal normalny. Umowa o pracę 100% wynagrodzenia wykazują. Chorobowe i urlop płacone zgodnie z przepisami z zarobków z ostatnich 3 miesięcy.

Zainteresowana

Czy otrzymam jakieś informacje czy firma prowadzi rekrutacje? Czy jest jakiś socjal?

Stefan

Firma godna polecenia. Uczciwa !

Ktosiek

Firma jest normalna. Niezłe pieniądze - terminowo. Kierownicy trochę nerwowi, ale z szefem zawsze można się dogadać.

Też tu robię

Może nie ma szału jesli chodzi o kasę. Stawki raczej takie standardowe. Nikogo za nic nie obciążają. Ostrzegają, przestrzegają, ale nie obciążają. Może kiedyś było inaczej ,ale obecnie z tego co się zorientowałem to zamiast obciążać i trzymać dalej nieudolnych kierowców - wolą po prostu rozwiązać umowę i tyle. O czystość w pojeździe trzeba samemu zadbać - środki czystości dają bez problemów. Pojazd trzeba systematycznie ogarniać bo przecież nikt nie bedzie dla mnie zatrudniał sprzątaczki żeby mi pozamiatała pakę po pracy. Niestety nie wszyscy moi koledzy po fachu sprzątają w swoich autach - zdarzają się fleje niesamowite. Problem mam wtedy, gdy muszę się przesiąść na inny samochód np. po takim brudasie, którego szef wyrzucił z pracy. Ogólnie spoko i mam zamiar jeszczę parę lat popracować w tej firmie.

Pracujący obecnie

Nie wiem co w EkoGruzie działo się wcześniej, ale chyba szef przeprowadził jakieś czystki no i paru niezadowolonych sie znalazło. Ja pracuję od roku i jestem w szoku tzn. pozytywnie zaskoczony. Wszytko co umówione jest wypłacone. Wszystko co zarobię wykazują w ZUS. Miałem komornika i chciałem, żeby szef wypłacał częściowo pod stołem, ale się nie zgodził - powiedział, że to zbyt duża i poważna firma żeby bawić się w takie rzeczy. Ubrania robocze nowiutkie z najwyższej półki. Mają podpisaną umowę z takim sklepem BHP na Krakowskiej. Wysłali mnie tam i miałem sobie powybierać wszytko czego potrzebuję bez żadnych ograniczeń. Z klientami postępują bardzo uczciwie - to co na WZ zawsze jest dowiezione a szef kontroluje żeby nie ułatwiać sobie pracy kosztem klientów. Ogólnie nie jest to super lekka praca, ale nie jest też jakaś upierdliwa. Zarobki przewidywalne. Czas pracy to maksymalnie 9 godz. Pauzy 45 codziennie normalnie kręcone na bazie - jest czas żeby coś zjeść i odpocząć. Ja jestem zadowolony. Jak mi się znudzi ta robota to ją zmienię, ale złego słowa nie powiem.

Rado

Ten były to jakiś (usunięte przez administratora) Jest jeszcze parę innych określeń dla takich imbecyli tj.: bałwan, baran, barani łeb, barania głowa, bezmózgowiec, bęcwał, błazen, boże cielę, cap, cep, ciemna masa, ciemniak, ciołek, cymbał, cymbałek, czub, (usunięte przez administratora) dureń, gamoń, głąb, głupek, głupi, głupie cielę, głupiec, głupol, idiota, imbecyl, kapuściana głowa, kapuściany łeb, kiep, kołek, kretyn, kurzy móżdżek, marynowane cielę, matoł, matołek, młot, muł, osioł, oszołom, ośla głowa, ośli łeb, pacan, pajac, palant, patafian, pomyleniec, pomylony, półgłupek, przygłup, przygłupek, ptasi móżdżek, pusta głowa, pusty łeb, szajbus, świr, świrnięty, świrus, tępa głowa, tępak, tępota, tępy łeb, tłuk, tłumok, trep, tuman, wał, wariat, wolnomyśliciel, zakuta pała, zakuty łeb, ciemny żłób, półwariat, psychiczny, psychol, kretynek, kołtun, pusty mózg, cielę, ciamajda, ciapa, ciapciak, ciemięga, cztery litery, dzięcioł, ecie-pecie, faja, fajtłapa, fujara, gamajda, gapa, jeleń, kaleka życiowa, kapcan, lebiega, łajza, łamaga, łoś, niedojda, niedorajda, niemota, nieudacznik, niezguła, noga, oferma, ofiara losu, patałach, platfus, popapraniec, safanduła, sierota, ślamazara, trąba, wypierdek, abderyta, bamber, bencwał, bezmózgi, bezrozumny, burak, cepowaty, (usunięte przez administratora) chomąt, ciećwierz, ciemny, cienias, ciężko myślący, ciućmok, ciumrok, ćwierćinteligent, długo myślący, durny, fiksat, (usunięte przez administratora) gamoniowaty, gapowaty, gbur, głąb kapuściany, głąbowaty, głupiutki, głupkowaty, głuptak, głuptas, gnój, grzmot, ignorant, jajogłowy, laik, matołowaty, młotek, młotowaty, niegramotny, nieinteligentny, nielotny, niemądry, nierozgarnięty, nierozumny, nieuk, ociężały, ograniczony, poplątaniec, prostak, przygłupi, pustak, tępy jak noga stołowa, tuk, tumanowaty, warchoł, wsioch, wsiok, żłób, człowiek,którego za mało tłukli, (usunięte przez administratora) durnota, durnowaty, dzieciak, fajansiarz, frajer-pompka, głupi klarnet, głupieć, głuptasek, hochsztapler, łajdak, małpa, naiwniaczek, naiwniak, niedołęga, niemrawiec, niezdara, niezgraba, nowicjusz, ofiara, oszust, porąbaniec, prawiczek, przymuł, świnia, tłumoczek,

Rado

Zgadzam się z poprzednikiem. Wiem o kogo chodzi. To były pracownik taki (usunięte przez administratora) ograniczony umysłowo. Ale nawymyślał - on chyba bierze jakieś prochy haha. Wyrazy współczucia dla jego nowego pracodawcy.

Darek

Anonymous sufit Ci na głowę spadł czy co? Wszyscy mamy umowy. Nie znam nikogo, kto zostałby obciążony za jakieś zniszczenia. Nikogo szef ostatnio nie zwalniał. Jesteś kłamcą i oszustem. Firma jest solidna, kasa się zawsze zgadza. Robić Ci się nie chciało i sam odszedłeś bo byłeś leserem.

@Darek

jak narazie to ty jestes kłamcą bo obciazają kazdego czy to janusza z koparki który dostał 1300 zł gdy podczas kucia młotem beton przywalił w szybe albo kierowca który wysypując gruz z kontenera zbił lampe w samochodzie i wiele wiecej ..

Olek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

@Olek

po co kłamiesz ? za wszystko jest sie obciążanym w tej firmie

Ja tylko powiem tyle, że ta firma cały czas się ogłasza. A skoro niektórzy piszą, że jest tak fantastycznie to dlaczego ogłoszenie jest cały czas dodawane na olx? No chyba, że te pozytywne opinie zamieszczają kierownicy i właściciele firmy, którzy podszywają się pod pracowników.

cz5321
@Gość

Wiesz co? Opowiem Ci sytuację z ostatniej soboty......Praca dla chętnych którzy zgłosili się w piątek.Sobota godzina 6 z oczekiwanych 6 osób przyszły 2......i co robi firma???? Ponownie daje ogłoszenie że przyjmie normalnie traktujących pracę ludzi.....a że te ogłoszenia jak zauważyłeś są cały czas no to sam sobie odpowiedz o czym to świadczy.Praca nie jest lekka ale nie wymaga żadnych kwalifikacji....Wszystkie składki płacone od kwoty brutto którą wypracujesz tj.19 zł na godzinę i od Ciebie zależy ile chcesz zarobić.Średnio dostajesz 3200-4000 zł brutto co docenisz jak dożyjesz emerytury i spotkasz kogoś który całe życie pracował i miał odprowadzane składki od najniższego wynagrodzenia.....POTRZEBUJEMY SKOMPLETOWAĆ GRUPĘ 18 NORMALNYCH LUDZI KTÓRYCH JEDYNYM OBOWIĄZKIEM JEST UCZCIWIE PRACOWAĆ 8 GODZIN DZIENNIE......ale od lat widać że mamy zbyt wygórowane oczekiwania.......POZDRAWIAM

@cz5321

hahaha kłamstwa i kłamstwa widzę Zapewne pan Czajkowski to pisał czyli kierownik główny Jakos NIGDY NIKT PO 8 godzinach roboty nie konczył nawet ci na patelniach lub wywrotkach zawsze minimum 9 godzin schodziło za to osoby na kontenerach 10/11/12 godzin to nic dziwnego ... Nie raz juz byłem po pracy gdzie widziałem wracające auta z kontenerami o godzinie 18

Stan

Dokładnie. Jak nie jesteś przyzwyczajony do pracy fizycznej to zaraz zobaczą że ściemniasz. A jeśli zamierzasz przychodzić do pracy w kratkę to też cię od razu zwolnią. Ale jeśli nie cwaniakujesz i będziesz przychodził codziennie na czas to nie bedziesz miał krzywdy.

Gal

Zatrudniają teraz sporo ludzi bo szykują się do sezonu. Ogłoszenia faktycznie chodzą na okrągło. Z tego co słyszałem nowi myślą, że mogą sobie jaja robić bo teraz słabo z pracownikami a szef się nie patyczkuje tylko od razu pozbywa się tych co nie przychodzą na czas do roboty. Inna kwestia że robota jest ciężka. Jak jesteś słabego zdrowia albo jakiś cherlawy to nie dasz rady.

Nie ma szału, ale płacą zgodnie z ustaleniami. Samochody mogłyby być nowsze, ale jak się dba o sprzęt to nie jest źle. Odpowiedzialności materialnej raczej nie ma - szef najczęściej upomina. Tylko jeśli zniszczysz coś celowo lub przez skrajny debilizm to możesz być częsciowo obciążony. Generalnie jest. ok.

Omijac wielkim łukiem.Pracowalem miesiac bez umowy potem mnie wyżucili bez podania przyczyny praca miala byc pon-pt od 8 do 16 w rzeczywistosci bylo duzo dluzej i do tego popoludniowki o czym nikt mi nie powiedzial byly tez soboty do tego odpowiedzialnosc materialna za wszystko co sie zepsulo.

Zostaw merytoryczną opinię o "Eko-Gruz" - Łódź

• Jak się pracuje w "Eko-Gruz"?

Zobacz opinie na temat firmy "Eko-Gruz" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "Eko-Gruz"?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy "Eko-Gruz"?

Kandydaci do pracy w "Eko-Gruz" napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

"Eko-Gruz"
1.6/5 Na podstawie 43 ocen.

"Eko-Gruz"