Opinie o "Eko-Gruz" w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy "Eko-Gruz". Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie "Eko-Gruz" na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Zbieranie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "Eko-Gruz" w Łódź

Stary

Nowy ty (usunięte przez administratora) Wszystko jest ok w tej firmie - jesteś narkomanem dlatego coś ci sie w głowie (usunięte przez administratora) W ogłoszeniu jest wyraźnie napisane, że 19 zł to stawka brutto a to wychodzi 12 zł netto - jesteś debilnym lamusem i nawet czytać ze zrozumieniem nie potrafisz. Płacą tak jak piszą więc nie oszukuj a warunki pracy są dobre ( natryski, stołówka, ubrania robocze ). Wiem kim jesteś i jeśli nadal będziesz takie pierdoły wypisywał to szef wystąpi do portalu o udostepnienie twoich danych i pozwie cię do sądu - zobaczymy czy też tak będziesz kłamał.

Adi
@Stary

Matole liczenie Tobie obce... 19 netto to 13,7 na ręke...

auta sa tylko poprawjane nie naprawjane

Zgadza sie dziadostwo jakich malo a lysy kierowniczek mul ze wsi bez kultury . Firma slaba warunki mega zle . Wogole ogloszenie z (usunięte przez administratora) wyjete 19zl na godzine ha ha chyba na 2 godz .

SZOFER

Według mnie nie jest tak źle jak piszesz drimsa. Większość kierowców ma normalne stałe umowy ja też mam. Z tego co sie orientuje to nie przedłużają tylko w wyjątkowych przypadkach np. jak ktoś mocno podpada w ciągu roku, albo gdy się boją, że nie będzie dla wszystkich roboty w zimę i może zabrakną dla wszystkich kasy na sensowne wypłaty. Gorzej byłoby, gdyby trzymali wszytkich przez zimę i obcinali wypłaty żeby dla wszystkich starczyło. Ciuchy robocze- ja mam już drugi kpl w tym roku - mają jakieś limity, ale jak przyjdziesz i pokażesz że zużyłeś to pokręcą nosem i dadzą ci nowe. Odprowadzają składki ZUS nie tylko od podstawowej umowy ale dodatkowo od premi i nagodzin coś słabo jesteś zorientowany. A jeśli chodzi o godziny pracy to wypłacają dokładnie to na co się umówiliśmy co do grosika i zawsze na czas.

logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
drimsa

Kierowca umowa o pracę .na 8h dziennie robisz po 10h11h umowa na najniższa płace reszta pod stołem. O nad godzinach płatnych jak za nod godziny nie ma mowy.za soboty płacą tyle samo co za każdy inny dzień. Brak jakichkolwiek świadczeń socjalnych. Tylko woda przez lipiec i sierpień i to jeszcze się trzeba prosić o wodę. Ciuchy 1 komplet na rok.brak ekwiwalentu za pranie.brak ciepłych posiłków ziomą.I będą cię woleli zwolnić po drugiej umowie niż dać ci na stałe nawet jak przepracujesz 3.4 lata i ci się skończy umowa 2 np 2letnia to cie zwolnią.byle by na stałe nie dać. I nie ważne że masz dziecko.że przed świętami. Tasz szanują pracownika.szukasz roboty prawdziwej i na dłużej chcesz być doceniony jak dobrze wykonujesz swoją pracę .to nie polecam eko gruzu stanowczo nie niedługi będą Ukraińców zatrudniać bo tak ludzi szanują

Kierowiec

Czy by sie dostac do tejze firmy mozna startowac z kat B?

S

Kogucik ty kertynie. Jesteś byłym pracownikiem, który okazał się skończonym idiotą. Nie nadajesz się do żadnej pracy bo jesteś upośledzonym umysłowo debilem haha. Byłeś brudasem i flejtuchem, nierobem i złodziejem. To dlatego straciłeś pracę. Chyba do tej pory pracy nie znalazłeś i dlatego masz tyle czasu na wypisywanie tutaj takich bzdur. Dobrze, że już Cie nie ma w zespole bo z takim imbecylem nie dało się pracować.

S

Nie prawdą jest to co piszesz. Albo jesteś nienormalny albo firmy Ci się pomyliły. Masz chyba za dużo czasu i dlatego wypisujesz tutaj takie bzdury. W EkoGruzie pracują tylko najlepsi kierowcy, którzy charakteryzują się wysoką kulturą osobistą są sumienni i obowiązkowi a przede wszystkim potrafią myśleć. Przykro mi, że nie spełniłeś tych oczekiwań i musiałeś odejść. Nie każdy nadaje się do pracy w charakterze kierowcy. Praca każdego kierowcy oceniana jest przez zespół kierowników i nie może być mowy o żadnej stronniczości. Jeśli zespół ludzi źle ocenił Twoją pracę to pora zastanowić się nad przyczynami zamiast wypisywać oszczerstwa i kłamstwa. Podejdź poważnie do wykonywanej pracy kierowcy, albo pomyśl o zmianie zajęcia zanim komuś zrobisz krzywdę na drodze - oszczędzisz sobie i innym problemów.

Kogucik
@S

Ty idioto co wymyslasz . Puknij sie w czolo chyba ze dali ci 2.50zl do.wyplaty za rekomendacje. Hahah debil debil . Nastepnym razem nie.pisz takiej bzdury bo ludzi na.mine wrzucasz

kierowca

Pracuje w tej firmie i jak każda ma swoje wady i zalety. Pracuje sie normalną ilość godzin i codziennie wraca do domu. Auta którymi sie pracuje sa na biesząco naprawiane. Ciuchy robocze przyznawane sa 2 razy do roku. Jeżeli chodzi o finanse to płacone jest zawsze terminowo. Faktycznie nie należą one do najwyższych ale sa stale i stabilne. Nie jest to bardzo ciężka i fizyczna praca aczkolwiek wymaga myślenia i przewidywania różnych sytuacji. Upierdliwe jest pracowanie w kurzu i pyle. Atmosfera miedzy kierowcami jest przyjazna i życzliwa jeżeli komuś zależy to będzie pracował.

sąsiad

Kurzyciele jakich mało

Mikor

Byłem na rozmowie o prace i niestety nie podobały mi się warunki pracy i płacy.

nowy

Czemu tak twierdzisz co z nimi nie tak?

waleczny

Omijajcie szerokim łukiem ta firmę!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o "Eko-Gruz" - Łódź

• Jak się pracuje w "Eko-Gruz"?

Zobacz opinie na temat firmy "Eko-Gruz" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "Eko-Gruz"?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy "Eko-Gruz"?

Kandydaci do pracy w "Eko-Gruz" napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

"Eko-Gruz"
1.6/5 Na podstawie 43 ocen.

"Eko-Gruz"