Opinie o "Eko-Gruz" w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy "Eko-Gruz". Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie "Eko-Gruz" na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Zbieranie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "Eko-Gruz" w Łódź

Grzegorz

Przyjmują 5 kierowców, sprawdzają kto najszybciej biega i najwięcej punktów zrobi. 4 zwolnią bo nie sezon i szukają za jakiś czas następnych co sie złapią na hasło "codziennie w domu"

Kierowca
@Grzegorz

Co ty gadasz . Jak nie byłeś nie wypowiadaj

Marian

Mi kazali załadować przeładowany kontener a jak za 2 dni resor nie wytrzymał to mieli pretensje że za szybko po dziurach jeżdżę. W wynagrodzeniu zawarta jest premia ktorej mozesz nie dostać :)

Zgadza się
@Marian

W biurze same pociotki siedzą, nie ma co liczyć na zrozumienie kierowcy . Usłyszysz, że polecenie Pana Dyrektora, “utrzymanka“ brata ...i masz jechać zabrać. Żenua ????

Antek
@Marian

Jak by cie ITD zlapalo badz bys mial kolizję to szefostwo się wypnie a ty masz problem...i jeszcze sie tu chwalisz...pomysl czlowielu a jak kaza wskoczyc w ogien tez to zrobisz...???Ech...porazka

Bit
@Marian

Której na pewno na oczy nie zobaczysz.. Jaka premia?? Się pytam.. W tym gównie jak nie nastukasz nadgodzin "płatnych tak sobie To zapomnij.. Jeżeli będziesz chciał skończyć normalnie to będą krzywo patrzeć jak byś coś im zrobił. Ogólnie (usunięte przez administratora) Nie polecam!! I te nadgodziny płatne.. Ku... A Jak w latach 90tych O. Omijać ten (usunięte przez administratora)

Anonimowy
@Marian

Nie narzekaj tak bo na święta kierowcy dostają 1tys złoty a operatorzy i inne osoby pracują nic dostają parę razy zdążyło że Dali 200zl tylko i flaszkę

Abab

Witam. Korzystalismy z uslug tej firmy. Niestety uslugi tej firmy pozostawiaja wiele do życzenia. Pan operator niestety nie poradzil sobie z wyrowaniem terenu. Po zapytaniu czy ma uprawnienia uciekl jak lis. A kase wziol juz na poczatku. Nie polecam. Dzwonilismy. Do tej pory nikt z nami sie nie skomtaktowal zeby wyjasnic sprawe.

Tadek

Spoko firma i pracodawca. Można zarobić bez stresów i nerwów zawsze można się dogadać

Joy
@Tadek

Zobaczcie te nowe komentarze.Ciekawe ktory jest tam takim jelopem zeby wydylac z kilku nickow pozytywne komentarze minuta po minucie tego samego dnia i godziny haha Zobaczcie godziny wyslania hahahaha Pracownicy eko...i trojany ludzie nie osmirszajcie sie już kur...wiecej...Prawie kazdy kierowca wie co z was za super firma hahaha

Do Tadeusza
@Tadek

Ty to się umiesz dogadać ????

koko jambo
@Do Tadeusza

Tadek potrafi,a jak...tu fuchę zrobi ( w czasie godz pracy),tam z ucha strzeli ,2 godz popracuje i jest the beast

Driver MPK
@Joy

Ja pracowałem kilka lat temu najpierw na umowę, potem na własne życzenie na umowę zlecenie. To co ustaliłem było wypłacone. Sprzęt może rzeczywiście nie jest pierwszej młodości. Nie miałem sytuacji konfliktowych z szefostwem bo ich nie szukałem, jeżeli ktoś ma problem to wszędzie go znajdzie. Pozdrawiam p. Monikę

logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Specjalista ochrony środowiska
Boerner Insulation Sp. z o.o.
Czarnuch

Czy firma ekogruz pozwala korzystać kierowcom z infrastruktury viatoll?

Trucker
@Czarnuch

Pytanie powinno brzmieć: Czy ekogruz pozwala korzystać z viatoll i dlaczego nie, odpowiedź uzasadnij. :)

Co jaki okres czasu w "Eko-Gruz" można ubiegać się o podwyżkę?

No przecież

Codziennie ????

ga-y

ubiegać możesz się codziennie jak ktoś niżej napisał,ale tylko ubiegać bo podwyżki nie zobaczysz.a jak ci za nic nie potrącom to już możesz być szczęśliwy

Pedał Kondziu

Czy firma ekogruz zatrudnia osoby lgbt?

ga-y
@Pedał Kondziu

tak,kilku tam pracuje,jeden z tramwajowej

Kali

Ile realnie można zarobić na sortowni i czy można brać zaliczki ?

Ja_ja_ja_kieś

Panowie, nie będę się rozpisywał, uwierzcie na słowo. Jeśli szukacie pracy za kierownicą, to szkoda waszego czasu i nerwów. Szerokości w poszukiwaniu kompetentnego pracodawcy.

Nic dodać, nic ująć.
@Ja_ja_ja_kieś

Dobrze gada, omijać szerokim łukiem. 73!

Do norm to tutaj daleko!
@Ja_ja_ja_kieś

Wszyscy wiemy jak jest. Kursy, kursy, kursy....

Praca jak praca gdyby nie to że ciągle brakuje ludzi i umowa zlecenie. Niby umowa zlecenie na 3 miesiące próbne a po 3 miesiącach kolejna umowa zleceni. Oprucz tego sprzęt który się rozpada i wymagania szefostwa jak gdyby mieli ludzi fo tej pracy. Pensja w stosunku do wykonywanych zadań stanowczo za niska. Premie wypłacane kiedy się zaxhce kieeownictó. Nie polecam pracodawcy.

Katarzyna

Dla większości praca w oparciu o umowę zlecenie faktycznie - może być problematyczna. A propos rozpadającego się sprzętu w "Eko-Gruz": co na ten temat mówi Szefostwo firmy?

Eko bym
@Katarzyna

Jezdzic obserowwć aż sie rozkraczy-))-)))A jak bedzie. kontrola ITD na drodze jechać omijać i bokiem...-)))

Zibi

Chyba ten były ekogruzowicz to jakaś wsza, konfident i kłamca. Kłamca bo to co napisał to stek bzdur. Konfident bo nie dość, że wymyśla bzdury to jeszcze się tym popisuje przed innymi na forum. Wsza bo jak brał co miesiąc piniendze za opierniczanie się to wszytko było ok. Praca przestała się podobać, gdy nie można było już szefa oszukiwać. Praca stała się bee - ponieważ szef zorientował się, że to półgówek niebezpieczny dla otoczenia i to w dodatku leniwy.

BYŁY EKGRUZOWICZ
@Zibi

A MOŻE ZIBI RADO POWIECIE MI TO W TWARZ CO????A NIE TU BĘDZIECIE MNIE OBRAŻAĆ WYZYWAĆ !!!CHOJRAK W NECIE P...W ŚWIECIE A JAK SIĘ WKUR....TO WRZUCĘ DO SIECI NP YOU TUBE MATERIAŁY JAK WYGLĄDAŁA PRACA U NICH UTYLIZACJA ITD ITD I ZOBACZYMY JAK BĘDZIECIE TU WTEDY PYSKOWAĆ!!Myślę,że nie pisze tego żaden pracownik...bo rotacja w kierowcach jest cały czas...co każdy były pracownik widzi więc kto by wypisywał takie pozytywy ....tylko osoby z zarządu proste!!

BYŁY EKGRUZOWICZ
@Zibi

A to ciekawe że na wszystkie moje zarzuty odpowiedziały niby różne osoby tutaj ale każda na inny zarzut hahah Sami się pogrążacie tutaj...Panowie T.....nie ośmieszajcie się dobrze wiecie jak traktowaliście kierowców i traktujecie dlaczego zmieniają się ciągle kierowcy.Napiszecie bo się nie nadają obijają...oczywiście zawsze winien jest kierowca....hahah A pracodawca super....Ale z tym sklepem na krakowskiej to mnie rozj....hahah wszystko dostaje z najwyzszej półki co chce to bierze hahahahha To kawał roku...To jak tak wszystko dostają z najwyższej półki to czemu w tym nie chodzą???I wasze szefostwo wywala na te wasze super ciuchy buty itd kasę i pozwala na to by nie chodzili w waszych super ciuchach butach kurtkach w pracy?A to ciekawe bardzo...No tak dają wam te super rzeczy a wy macie je potem do prywatnych celów hahah...Piszcie sobie o mnie co chcecie..... dla jasności wyzywanie jest karalne....a jesli napiszecie że kłamstwo jest karalne zgoda ale ja nie kłamię...i dobrze wiecie o tym wszyscy wy którzy tu wypisujecie że ta firma jest taka dobra i porządna Wiecie co was jeszcze zdradza sposób pisania.......kto inteligentny to zobaczy pieknie napisane i kropki i przecinki i tak napisane że widać że ta osoba ma bardzo dużą styczność z pisaniem i komputerem...Większość kierowców pisze mówi prostym językiem....Po za tym daty zobaczcie bardzo ciekawe że wszyscy wasi pracownicy tak sledzą tu posty i jeden za drugim wypisują w tym samym dniu posty czy na drugi dzień hahahah Ludzie bronicie się widzę tu bardzo swoimi kłamstwami....ale każdy norm.inteligentny wie i widzi.....Tyle w temacie bawcie się dalej w pozytywne komentarze....Wy wiecie kim jestem...i dobrze....a ja wiem kim wy tylko że wy tu kłamiecie bardzo a ja i kilku innych byłych możemy to udowodnić bo już kiedyś rozmawialiśmy na ten temat więc nie prowokujcie!!

Były
@Zibi

Skoro wymysla bzdury i to az tyle bzdur to proszę sie odnieśc do tego co napisał skoro taki w temacie jesteś Zibi i pewny ,że on kłamie....Bo tu widać wielu go popiera...ciekawe prawda???i nni tez pisza negatywnie...może konkurencja?;)))

Hubert
@Zibi

jak niby miał by szefa oszukać jak baki na kłódkę zamknięte a jak za wolno pracuje to na GPS widać :)

Tadi

Praca jest dobra. Na pewno będziesz miał wypłacone to co ci obiecają. Jak będziesz uczciwie pracował to ci uczciwue zapłacą.

eko gruzowicz
@Tadi

taaa dobra praca i ciagle nowe geby za kólkami widac hehe i na pewno obetną to co maja obciąć;););)z pensji za byle co...tak bylo jest i bedzie amen;)

Tadi
@eko gruzowicz

Po co kłamiesz, że coś potrącają. Chyba dawno już nie pracujesz w tej firmie. Za nic nie potrącają i wypłacają wszystko co umówione. Pogadaj sobie z ludźmi, którzy obecnie pracują to się dowiesz jak jest. Najpierw się dowiedz zamiast pisać pierdoły. Poza tym i tak jak ktoś chce pracować w EKO to sam pogada z ludźmi i się wszystkiego dowie tzn. że praca jest ok. Ty chyba nie masz kontaktu z nikim w tej firmie bo nic nie wiesz. Ciekawe dlaczego nie masz z nikim kontaktu - może nikt Cię nie lubił bo gadasz pierdoły i kłamiesz bezczelnie hehe.

eko gruzowicz
@Tadi

HAHHAHAHAHAHAHAH KOMENTARZE PONIŻEJ BARDZO DUŻO MÓWIĄ O TEJ FIRMIE....JA KŁAMIĘ TROJANY NIE WYBIELAJCIE SIĘ BO TO WY PISZECIE NIKT INNY!!!

xp
@Tadi

mi potroncili za daszek musialem zaplacic karzdemu sie moglo zdarzyc

Łukasz
@Tadi

Dzięki, że piszesz, ale tak naprawdę nie napisałeś nic konkretnego. Wypłacanie wynagrodzenia jest obowiązkiem pracodawcy, a nie przywilejem pracownika. Możesz napisać coś więcej na temat wynagrodzenia?

Krzysiek
@Tadi

Mój tata 25 lat temu miał stara 28, komfort jazdy lepszy niż w większości aut w firmie

Hubert
@Tadi

wynagrodzenie 4000-5500 w ogłoszeniu na OLX, chyba brutto za 5 tygodni pracy :)

Były pr-spawacz

Firma uczciwa,ludzkie podejście do pracownika szefów i kierownictwa,ludzie ok.Pieniądze na czas i zgodnie z ustaloną wcześniej stawką.

Jarosław
@Były pr-spawacz

Fajnie, że jesteś zadowolony z atmosfery w pracy. Dobre relacje z przełożonym są bardzo istotne, więc chciałbym zapytać, czy firma organizuje w ramach benefitów wspólne wyjścia integracyjne, żeby zgrać pracowników firmy?

Ogólnie lipa totalna nie polecam a co do ludzi pracujących niech przestaną narzekać i znajda coś innego to firma będzie musiał się zmienic podejście

Praca jak praca. W sumie płaca na czas mogliby płacić więcej za prace w takim brudzie ale te można zmienić jak nie odp . Problemem to są przełożeni i nie wiem czy to wychodzi od właściciela czy oni sami z własnej inicjatywy traktują człowieka tak jak złodzieja idiotę Itp Sprzęt który się rozlatuje a o naprawienie strach się zapytać bo tez nie wiadomo kogo

Karlos

Według mnie uczciwa firma. Duża rotacja bo wywalają patałachów, nierobów, złodziei ćpunów, pijaków i nieudaczników. Jeśli nie masz opisanych powyżej problemów ze sobą to będziesz z pracy zadowolony.

Agnieszka
@Karlos

Domyślam się, że Ty współpracowałeś z Eko-Gruz i stąd Twoja pozytywna opinia o tej firmie, zgadza się? Na pewno pomocne będą informacje o tym na jaką umowę może liczyć nowo zatrudniona osoba oraz jaka atmosfera pracy panuje w firmie. Na forum zaglądają osoby, które poszukują właśnie takich informacji.

Karlos
@Karlos

Zgadzam się z Robkiem że firma ok. Jann musiał coś odwalić bo jakiś nerwowy jest widocznie nie dogadli się szefostwem. Ale po co bić pianę teraz jak komuś praca pasuje to pracuje a jak nie to się szuka innej i po co się rozpisywać

jann
@Karlos

Hahahahah to ,mnie rozbawił ten komentarz hahahahaha trojan nie osmieszaj się odkrywasz się znowu..hahhaha Inteligentny człowiek poczyta i bedzie wiedział jak to na prawde wygląda...

Gonso
@Agnieszka

Ja pracuje w eko i jestem tu pierwszy raz. Zaglądnałem tu z ciekawości i moge sie wypowiedzieć jak jest. Dają umowy o pracę i płacą jak trzeba. Ja prcuje od niedawna ale tutaj pracują ludzie już po kila lat. Na kierowców już nie przyjmują bo maja komplet. Przyjmowali bo dokupili dużo sprzętu teraz to chyba ze 40 pojazdów tu jest. Na sortownie przyjmują tu ciągle jest kocioł bo praca cieżka a ludzie jacyś dziwni przychodzą to są takieś typy że popracuje 3 dni do pierwszej zaliczki. Kierowcy mają dobrze, nie obciążają za nic nawet premie wypłacaja.

Filip
@Karlos

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Z doświadczenia powiem, że firma ekogruz jest dobra. Dokupują sprzętu ciągle się rozwijają warunki pracy i płacy ciągle sie poprawaiają. Rozglądałem sie za czymś lepszym, ale na razie nic ciekawszego nie znalazłem. Wszędzie opowiadają bajki jak to dorze będzie a potem wyciskają z człowieka soki i jeszcze oszukają. W ekogruzie jest stabilnie uczciwie i coraz lepiej ja jescze tu popracuje.

PITER
@Gonso

HAHAHAHAHAHA DOBRE NIE OBCIĄZAJĄ PREMIĘ DAJĄ HAHAHAH OWSZEM ALE ZA DONOSZENIE TO DAJĄ PREMIĘ FAKT....MASAKRA FIRMA I TYLE UKŁADY UKŁADZIKI...

tomi
@Gonso

gonso o godzine 14;16 to ty zapierd.....sw autem w eko gruzie a nie tu piszesz bzdety..po prostu nie jesteś żadnym kierowcą ale wpadka hahahahhaha żal ośmieszajcie się dalej heheh

joy
@Karlos

Nie ośmieszaj się tu chłopie

DOPY
@Karlos

I ILE WAM EKO G.PŁACI ŻE SĄ WPIERW POZYTYWNE KOMENTARZE A POTEM NEGATYWNE...HEHHEHEH MOŻE MÓJ POST NAWET SIĘ TU NIE POKAŻE BO GO WYKASUJECIE!MASAKRA

DOPY

Sławek
@Karlos

Ludzie pierdoły piszą. Powiem wam jak jest. Sprzęt nie jest nowy, ale utrzymany w dobrym stanie techniczny. Pieniądze wszędzie są podobne w tej branży. Tutaj może jest trochę lepiej bo płaca bardzo terminowo no i systematycznie dokładają jeszcze różne premie. Socjal standard. Ciuchy dają nowe, przeciętnej jakości, ale bez limitu pobierania. Jeśli ubranie się zużyje to kupują ci kolejne. To wszystko i nie czytajcie tych debilizmów bo to albo konkurencja pisze, albo jakiś dwóch czy trzech frustratów, którzy wylecieli z firmy za nieudolność i podszywają się pod różne liki i robią te kretyńskie wpisy, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistości.

Korbelkowy z Tramwajowej
@Sławek

O jakim Ty k...socjalu piszesz ?????,a ciuchy ????,w takich warunkach jak sortownia powinienes mieć trzy komplety ,byś miał w co się przebrać ,by kolejne mieć czas wyprać.Socjalu to tu nie ma pod żadna postacią.I nie piszcie bzdur że negatywnie piszą tu byli/zwolnieni pracownicy-piszą obecni.Serwis aut ? hahaha,tu się lepi nie naprawia,byle koła się kręciły.Pracuję rok,o rok za długo...

Tedi
@Sławek

(usunięte przez administratora).Na logikę Kto wypisuje pozytywne komentarze w 4 nickach w godzinach pracy czyli 10 rano i to minuta po minucie?????Pytam się kto?!!!Pracownik????!!!Pracownik to jezdzi o tej godzinie złomem eko albo jest na sortowni....Więc proszę tutaj nie wypisywać głupot.Bo to i tak nic wam nie da.Jestescie żałośni!!!

Łukasz
@Tedi

Proszę o nieobrażanie się w dodawanych komentarzach. Chciałbym konkretnie wyjaśnić sprawę socjalu, który oferuje firma "Eko-Gruz". Czy rzeczywiście można liczyć na dodatki do pensji podstawowej, czy nic takiego nie występuję? Proszę o rzetelną odpowiedź z uzasadnieniem. Nie chciałbym zostać wprowadzony w błąd.

były ekogruzowicz

No to ja się tu wypowiem bo mam takie prawo....i chcę was przestrzec...Pracowałem tam dłuższy czas i książkę można napisać..możecie wierzyć lub nie.To zostawiam wam...Nie wierzcie ,że tam jest dobrze nigdy nie było i nie będzie..Powiecie pracował dłużej a narzeka tu i obczernia...Odpowiadam by wyprzedzić... tak na początku i po jakimś roku roku było w miarę ale nie dobrze...bo wiadomo mało firm jest gdzie jest dobrze potem się przyzwyczaiłem i tak pracowałem bo jedyny plus że co dzień w domu I tak zeszło...przyzwyczaił się człowiek....a teraz napiszę to co tam było i za pewne jest.....A więc najniższa krajowa reszta pod stołem..podpisywanie pustych wz...że się brało np.piasek z kopalni a nie brało a oni to potem dawali do klientów...a ci im płacili za to...podpisywanie dokumentów tzw listy..,że bierze się kurtki zimowe środki czystości herbatę cukier itd itd dużo napisane było prawie nic nie dane.......a nie dostawało się tego..wcale...A oni zgłaszają ,że pracownik dostaje...i z tego maja jeszcze pieniądze.Dają tylko swój uniform wieśniacki koszulkę i najtańsze buty robocze i człowieku ciesz się ,że masz... ...to wszystko...Obciążają za wszystko dosłownie...Np dziura w oponie obciążenie..rozcięta opona obciążenie a wiadomo jak na wysypiskach jest i budowach leży wszystko..Kiedyś nie zauważyłem ,że naderwany tłumik był..jeden mądry zobaczył bo miał zły humor i postraszył zwolnieniem....masakra!!!!.Pan T. M. wielki biznesmen..ale kosztem ludzi...bo dosłownie żerują na kierowcach...jest tam kilku konfidentów i wazeliniarzy którzy pracują kilka lat i strzelają z ucha....Było też paru co na prawdę bardzo się starali...i wierzyli ,że im to wynagrodzą..tak...oberwaniem na koniec z pensji przy odejściu...Tak było...A teraz hit ......Wiecie że w szatni była kamera i podsłuch???Pewnie już nie ma albo jest dobrze ukryta...Uwierzcie mi,że tak było..I wszystko widzieli na kamerkach i słyszeli na swoich komputerach jak myślicie skąd tyle wiedzą o was ????....a wiem to bo kiedyś jeden z obsługujących kompa w biurze nie zauważył że wszedłem....do biura bo coś robił pod stołem przy kompie,,,ja stoję i czekam aż wyjdzie spod tego stołu by o coś zapytać i wziąć dokumenty...i co się dzieje...słyszę głosy śmiechy chłopaków myślę skąd to może być przecież w biurze jestem.a nikogo nie było po za nami szybko patrzę w ekran...a tam widzę obraz z góry na szatnię i chłopaków i byłem w szoku...i jak mnie zobaczył kierowniczek ....tak siebie tytułują to szybko zamknął.obraz na kompie.i myślał,że ja ułomny chyba..że nie zobaczyłem nie usłyszałem .hehe bardzo się mylił;);) masakra to jest karalne podglądanie i podsłuchiwanie!!!!!Przecież pan T.M wie o tym dobrze bo jego ojciec to słynny biegły sądowy....Więc ma dużą wiedzę... Żona pana T.M tez wie że karalne bo przecież pracowała kiedyś w policji za biurkiem...Na sortowni też było paru konfidentów...Za to dostawali więcej kasy...Przeciążają samochody na maksa..Każą jeździć zepsutymi autami..przeciążonymi a jak się nie podoba...to do zwolnienia...Straszyli zwolnieniami za byle co....dosłownie..A Ci którzy tu piszą opinie pozytywne to albo konfidenci....albo podszywający się T.M. bądź T.P...albo biurowcy T.N lub inni.....i nie wierzcie w te cuda co tu piszą....Urlopy to jest komedia dadzą Ci tydzień wliczając soboty i niedziele i to jeszcze oni decydowali kiedy dostaniesz hahah a Ty masz się cieszyć ,że w ogóle dostałeś...szooookkkkk.Zresztą jak poobserwujecie dobrze to zobaczycie,że ciągle są tam inni kierowcy na tych starych popsutych bramowacach hakowcach wywrotkach.Po za tym na logikę ogłaszają się bardzo często.na olx itd...A która normalna firma tak robi???Uważajcie jeszcze na jego kolegę następny as...od wywrotek...Pewnie wiecie o kim piszę.. .Jeśli nie chcecie stracić nerwów zdrowia i pieniędzy to nie idźcie tam do pracy...bo to się odbija na zdrowiu psychice uwierzcie mi...Po za tym pył smród....brud...grzebanie w kontenerach żeby to wszytko zabezpieczyć upchać udeptać No i nie jest to bezpieczna praca Np otwieranie kontenera...przy zrzutce..itd itd...Syf w aucie a jak się chciało posprzątać to mówili że plaka nie dadzą bo nie mają jak zawsze i wodą kazali myć w środku hahah komedia ten kurz i pył..Mógł bym jeszcze dużo napisać oj dużo..np o utylizowaniu papy...opon czy rakotwórczych płyt azbestowych..farby po remontach smoły itd itd ..Utylizacja???Hahhaha Tak to się nazywa w eko gruzie...a tak na prawdę to wszystko zasypywane ziemią piachem gruzem.na wysypiskach .i to jest utylizacja...Powiem na koniec krótko JAK NAJDALEJ OD EKO-GRUZ Łódź!!!!!

Kieorwca Eko
@były ekogruzowicz

Witam Widać kolego ze jestes jakiś ułomny . Twoje wpisy są infantylne ,piszesz bzdury a wrecz powiedzial bym ,ze kłamiesz !! Byłeś debilnym pracownikiem we firmie chyba bo widać to po twoich wpisach . Nie trykneło ci trudno , jak sie nie podobało to sie mogłes zwolnić i znaleść inną prace . Widać ze sam sie krzywdzisz , szkoda mi Ciebie.

Popieram dokładnie tak jest

Bobi
@Kieorwca Eko

Skoro ten były ekogruzowicz taki ułomny to może odnieś się do tego co napisał....kieorowca eko hmm???

Dzedaj
@były ekogruzowicz

Gdzie oni mają te wysyp o których piszesz?

@były ekogruzowicz

Niedługo i za nich się wezmą.Będzie afera o Borutę w Zgierzu a przecież Eko dobrze zaprzyjazniona firma z Borutą;)

@Bobi

Nie odniesie się bo to prawda!!!

Mad
@były ekogruzowicz

Na sortowni nic się nie zmieniło 99% to wazeliny i konfitury na czele z kolega z Tramwajowej ,plus to kasa zawsze na czas

Wanda
@Mad

A kasa oprócz tego, że jest na czas to można tam godnie zarobić?

jon.
@były ekogruzowicz

Kierowcy eko gruzu kazano im to wywozili na Borutę płyty azbestowe które były wrzucane do wykopanych dołów i odrazu zasypywane...teraz jest afera na temat Boruty....Pewnie do eko tez dojdą...

@Wanda

NIe dlatego ciągle sie oglaszaja

JX
@Mad

Kolega z Tramwajowej jest najlepszy.............................................................................

Darek
@Wanda

Normalnie zarobisz jak wszędzie. Bez szału ale płacą trochę lepiej niż inne firmy tego typu tylko musisz się starać.

Glut

Fajna załoga. Kierownicy wymagający ale da się ogarnąć ta robota.

Robi

Firma jest ok. Sprzęt ok wypłaty też ok

Łowca

Rzeczywiście sprzęty może nie pierwszej świeżości ale opony lux i jak trzeba zahamować to nie trzeba używać krawężnika. Forsa na czas może bez szału ale szeryf nigdy jeszcze nie przegiął z wypłaceniem. Od lat wszystko o czasie. Jak ktoś nie szuka bakterii na g...... to polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o "Eko-Gruz" - Łódź

• Jak się pracuje w "Eko-Gruz"?

Zobacz opinie na temat firmy "Eko-Gruz" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "Eko-Gruz"?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy "Eko-Gruz"?

Kandydaci do pracy w "Eko-Gruz" napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

"Eko-Gruz"
1.6/5 Na podstawie 43 ocen.

"Eko-Gruz"