Firma Wim Trans P.P.H.U Witold Michalak

Ja

Dobry człowiek Polecam

Polecam stalą praca kasa na czas pracuje od 8 lat

Były driver

Najniższa stawka w Łodzi ,śmiech na sali . Planbud i kubryn dają wyższe stawki jak wim Trans. A co lepsze,chłopaki na czteroośkach mają więcej jak ci na Patelniach czy uciągach. Trochę odwrotne stawki za wykonywaną pracę. Pozdrawiam i zdrowych wesołych dla kierowców .Były driver

Bezrobotny

Pytałem o prace jako kierowca? Za mała stawka jak na Łódź. Ogólnie nie polecam, taka sama stawka od paru lat

rybak

polecam transport MN 5500 6000 na lapę

hydek

pare zlotych 2,3

według mnie wszystko ok...

Oj docenia docenia, jak tylko się nie kradnie.... potrafi dać nawet parę złoty przy wypłacie więcej.... bardzo dobre zarobki,zimą bez prawie żadnych przestojów... praca ciągle jest... sprzęt w bardzo dobrym stanie chyba, że sam pracownik go nie szanuje... POLECAM...

pracodawca

Naprawdę docenia pracowników??? Bo niby na czym polega to docenianie? na wykorzystywaniu na maksa, na braku zrozumienia,że człowiek poza pracą ma też życie rodzinne, itp, itd..no i zarobki także pozostawiają wiele do życzenia. No ale cóż zachciało nam się kapitalizmu czyli wracamy do Łodzi z Ziemi obiecanej... To chyba rzeczywiście nie ten sam WIM-TRANS......

nowy

wielkie szambo

obecny pracownik

chyba nie pracowaliśmy w tej samej firmie... latem ogrom pracy, a zimą bez żadnych przestojów... jak na Łódź bardzo dobre zarobki... z tego co wiem szef bardzo ceni swoich pracowników, niektórzy po odejściu wracają do Wim-Trans-u.... jak nie oszukujesz zarabiasz ok, a co najważniejsze masz pracę !!!!!!!!!!

były pracownik

zarobki ok 2500 w sezonie, zimą siedzisz w domu bez pracy i bez kasy. system wypłat: tygodniówki. sprzęt w miarę przyzwoity,samochody jeszcze ok,ale koparki już gorzej. umowa na najniższą krajową,jak w większości takich firm.

Zostaw opinię o Firma Wim Trans P.P.H.U Witold Michalak - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Wim Trans P.P.H.U Witold Michalak