Gnom Sp. z o.o.

Łódź

Opinie o Gnom Sp. z o.o.

mielonka

! Siema Cześć i Czołem Ejo :) Może ktoś powiedzieć czy sa jakieś szanse aby przyjęli nowych pracowników czy można liczyć na umowę o pracę jak zarobki wyglądają ile na godzinę bardzo mi na tym zależy

Paweł

TA FIRMA NIE JEST W STANIE NIC ZAPEWNIĆ SWOIM PRACOWNIKOM NIKOMU NIE POLECAM A WRĘCZ ODRADZAM WSPÓŁPRACY. KIEROWNICTWO I SZEFOWIE OBIECUJĄ NIE WIADOMO CO A CO DO CZEGO TO SIĘ WYPIERAJĄ... NIE POLECAM!!!

stefan

Gnom sp zoo samochody po 20 lat ,kierownicy kradna ,jak ktos sie stara to sie go orze na maksa ,wyplaty nie na czas ,Warsztat bez mechanikow .

Zostaw opinię o Gnom Sp. z o.o. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gnom Sp. z o.o.