Łuk Mar Łukasz Kucharski

Pabianice

Opinie o Łuk Mar Łukasz Kucharski

epa

Az milo pracować a co z okresem zimowym??? ciekawe czy placi?? raczej nie! dawniej może i było ok ale teraz jest tragedia! Pracodawca nie ma szacunku dla pracowników. Stary cygan

ktos

STARY OSZUST PRACOWNIKOW TRAKTUJE JAK PSY SLABO PLACI

Kierowca
@ktos 23.01.2015 14:03
STARY OSZUST PRACOWNIKOW TRAKTUJE JAK PSY SLABO PLACI

Widać że nigdy nie pracowałeś w tej firmie ktośu. Wypłata na czas,zgrana ekipa,aż miło pracować

Pabianiczanin (MK) Prac.Ochrony

Firma jest spoko.Szef i pracownicy bardzo mili i sympatyczni a siedzibę mają na terenie "Centrostal" Pabianice wiem bo pracuje tam w Ochronie.

Zostaw opinię o Łuk Mar Łukasz Kucharski - Pabianice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Łuk Mar Łukasz Kucharski