TPO Sp. z o.o.

Łódź

Opinie o TPO Sp. z o.o.

Edi

I ta Pani chce żeby ludzie ją szanowali? Na szacunek trzeba sobie zapracować. Zatrudnia ludzi, a potem jest zadowolona, że może ich zwolnić..A do tego jeszcze w jaki sposób i z jakim słownictwem.. Trzeba to usłyszeć, bo nikt nie chce w to wierzyć..

aqq

Z przykrością potwierdzam wszystkie wpisy. Nawet największemu wrogowi nie życzę współpracy pod Panią W.

M

Każdemu odradzam! Najgorsza firma w jakiej pracowałam.

Młody

Znalazłem przypadkowo ta stronę. Też tam pracowałem, co prawda jakiś czas temu, ale z tego co wiem, to niewiele się zmieniło. A wręcz przeciwnie jest jeszcze gorzej. Pracownicy zmieniają się co chwila. nikt tam dłużej nie zagrzeje miejsca. Kwestia zarobków, to jedno a drugie to wyjątkowo perfidne podejście i takie mało z klasą pani dyrektor. Osoba na takim stanowisku powinna być przykładem , budzić szacunek a nie być tematem do rozmów i śmiechów po rozładunku... Ludzie....szanujmy się nawzajem. Jeśli pracodawca tego nie potrafi, to nie dajmy mu się upodlić...Nie chcę pisać tu o szczegółach, ale nie podejmujcie pracy w tej firmie.. Tam nie będą was szanowali....

Klark

Zarobki , to najniższa krajowa.. Na stanowisku pracownik magazynowy umowa zlecenie i 11,00 (ale nie wiadomo czy netto czy brutto)

Stopka

Nie polecam tej firmy..wyzysk, wyzysk..mobbing w najczystszej postawie.Pani Aleksandra - dyrektor firmy - nigdy w życiu nie chciałbym takiej osoby spotkać..Jeśli nie zrobisz to co ona chcę( w każdym tego słowa znaczeniu) to cię zniszczy. Idzie do celu po trupach. W firmie jest molestowanie...każde. Przestrzegam przed tą firmą....

Zachęcamy do dodawania komentarzy na temat firmy TPO Sp. z o.o. na naszym forum. Możesz pomóc wielu osobom w wyborze pracy.

Klark
@Rafał 12.10.2016 15:14
Witam własnie mam zamiar pracować w te firmie czy mogłbym poznac wiecej szczegłów ?Bede wdzieczny

Podaj priv...lub tel. na forum lepiej nie

Stopka
@Rafał 12.10.2016 15:14

Poza tym zależy jakie szczegóły chcesz poznać...czego dotyczące?

Zostaw opinię o TPO Sp. z o.o. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TPO Sp. z o.o.