Opinie o Cri Poland Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Cri Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Cri Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Prowadzenie badań i analiz technicznych dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cri Poland Sp. z o.o. w Łódź

Wiecie może co tak ostatecznie z tymi poszukiwaniami na produkcje, o których pisali tu kiedyś? z opisu wtedy wynikało, że są potrzebne osoby bez doświadczenia. musze przyznać, że silnika spalinowego jeszcze nie składałem. tylko czy w tym roku jest to jeszcze dostępne? nie mogłem znaleźć świeższej oferty, wiecie gdzie takich szukać? Czy to rozwijająca praca?

Wojciech

Hejka, pracuje ktoś na produkcji bo teraz szukają operatora na produkcje i chciałem dowiedzieć się jak wygląda robota? Bardzo ciężko? Napisali że mile widziana znajomość angielskiego. Do czego to potrzebne na produkcji?

Daro Nowy wpis
@Wojciech

Może do obsługi jakiejś maszyny trzeba znać podstawy języka.

Zostaw merytoryczną opinię o Cri Poland Sp. z o.o. - Łódź

Firma Cri Poland Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• Pracownik produkcji, Poznań - Kwiecień 2023
  • Pracownik produkcyjny 22.00 PLN netto - 35.45 PLN netto, Polkowice - Marzec 2023
  • Operator transportu wewnątrzzakładowego, Polkowice - Marzec 2023
  • Operator produkcji, Polkowice - Marzec 2023
  • Operator transportu wewnątrzzakładowego UoP, Polkowice - Marzec 2023
  • Specjalista / Specjalistka ds. kadr i płac, Wrocław - Luty 2023
  • Koordynator pracowników tymczasowych, Wrocław - Listopad 2022
  • Koordynator operacyjny, Głogów - Listopad 2022
  • Koordynator Operacyjny, Wrocław - Październik 2022
  • OPERATOR PRODUKCJI, Kwidzyn - Sierpień 2022

Czy pracujesz w firmie Cri Poland Sp. z o.o. lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

Cri Poland Sp. z o.o.
  • Ferdynanda Ossendowskiego 7