Deante Sp. z o.o

Deante to polska firma, która powstała w 1990 roku. Oferuje wyposażenie kuchenne – baterie, zlewozmywaki granitowe, stalowe i ceramiczne oraz wyposażenie łazienkowe, zawierające zestawy i panele natryskowe, brodziki, kabiny, baterie i ceramikę. W grupie Deante funkcjonuje nowoczesna fabryka zlewozmywaków granitowych w Tomaszowie Mazowieckim, na terenie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Deante Sp. z o.o w Łódź

ktr

dla wszystkich którzy szukają pracy jako magazynier w tej firmie w rubryce Twój zakres obowiązków pracodawca zapomniał dodać,ręczny rozładunek kontenerów z chin,dla chętnych powodzenia .:)

planista
@ktr

Powinnismy zwiekszyc zapasy magazynowe szczegolnie na produkty, ktorej beda szly na Export bo co jak ich zabraknie???

Ewka Nowy wpis

Dzień dobry, czy będą jeszcze poszukiwani specjaliści do działu eksportu? Kiedyś wiem, że kierownika do niego poszukiwano. Mam już doświadczenie z tego zakresu na stronie jednak obecnie nie ma żadnych ofert. czy 2 lata doświadczenia w tym przypadku wystarczy by się zakwalifikować?

ktr

planista Nowy wpis
@ktr

Nie mam pojęcia z jakich przyczyn ktoś podał stawki odnośnie pracy w całkiem innym zakładzie... Ale wracając do tego tutaj to w tamtym roku były 2 oferty dla Product Managera oraz Export Managera. Czy ktoś mógłby zestawić warunki zatrudnienia pomiędzy tymi stanowiskami? W żadnej z ofert nie było opisanych zarobków, ciekawią mnie. Benefity na każdym są te same? Produkcyjnym tez przysługują?

ths Nowy wpis

Moim zdaniem to w tym roku powinni wymienic tego kierownika od produktu na kogos bardziej kompetentnego.

Szukają teraz handlowców? Widzę zadane pytanie a jakoś nie mogę aktualnej oferty wydobyć z internetu. Na jakie stanowiska jeszcze tu biorą teraz? mam na myśli osoby początkujące.

Firma Deante Antczak Sp. J. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Regionalny Przedstawiciel Handlowy DIY. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

Jakie warunki dla ph? Jaka podstawa Jaki samochód służbowy?

MB

Co tam laboratorium jak mamy identyczna linie produkcyjna jak w fabryce mercedesa w Stuttgart. Zapraszamy duzych i malych dystrybutorow, sam kierownik was oprowadzi !!!

Czy w Deante Antczak Sp. J. występują paczki/bony świąteczne?

stalowe

W zakladzie mercedesa osoba zatrudniona na stanowisku managerskim i zajmujaca sie tworzeniem nowych produktow, zarabia 20000/miesiac i jest dopieszczana przez dyrekcje!!!!!

Potencjalny

Rozmowa ok, merytoryczna, scenka po angielsku, coś tam w Excel. Na minus: na rozmowie nie zostala mi przedstawiona stawka jaką oferuje firma. Dostałam informację, że bez względu na wynik rekrutacji, otrzymam feedback tak czy nie. Nikt nie zadzwonił. Pracy nie dostałam.

Roxa
@Potencjalny

Możesz powiedzieć jak wyglądała ta scenka po angielsku i ile zadań w excel było? Zastanawiam się czy dałabym radę. Szkoda, że o stawce ci nie powiedzieli, a o benefitach jakichś? Pytali ciebie o oczekiwania finansowe? Może uznali że za wysokie i stąd brak odzewu, mimo wszystko szkoda.

Pokolenie Z

Widzę, że szukają ludzi do exportu i zastanawiam się czy aplikować. Zatrudniają bo eksport rośnie czy tak szybko ludzi wymieniają? jak się pracuje w dziale eksportu?

turbo M

Najlepiej jest czerpac inspiracje z katalogow mercedesa. Tam sobie podgladasz jakie wykonczenia sa na topie i je wprowadzasz do branzy.

topic

Pelno dyrektorow poukrywanych, nie maja nic do powiedzenia czy nie chca aby klient widzial na kogo trzeba placic?

@topic

zależy co w praktyce mogło to oznaczać tak naprawdę? co masz na myśli pisząc o poukrywanych dyr? jak pracę macie tu teraz zorganizowaną i jako kto jesteś zatrudniony?

$

Powinnismy sie wzorowac na marce Vigour jesli chodzi o deasign.

@$

Z czego konkretnie wynika tego typu sugestia? wyjaśnisz? i ogólnie to podpowiedz z Twojej strony dla PM? jeśli tak to czy cokolwiek odnośnie warunków zatrudnienia na tym stanowisku uległo zmianie od ubiegłego roku? pytam, bo widziałam z tego okresu ogłoszenie ale nie podali stawki..

Praca (usunięte przez administratora), nie polecam. (usunięte przez administratora) i układy układziki

Wiktoria

Kolejna dość tajemnicza opinia, z której trudno się domyślić w czym tak naprawdę problem tu w firmie mógłby być. Może go nie ma i dlatego tak niejasno piszecie? Co mogło być ostatecznym powodem do odejścia?

Ogladacz konkurencyjnych katal

Co sadzicie o tredzie zlecania wszystkiego do produkcji w Indiach? Tanie koszty wyprodukowaia i ponadprzecietna jakosc wykonania. Jak by byly te trendy odebrane przez klienta koncowego?

Ecorada

Olbrzymi sukces na targach Unicera!!!! Produkcja się podwoi !!! Chociaż moim prywatnym zdaniem to obecny tam dyrektor zaczyna się wypalać. Może właściciel powinien pomyśleć o nastepcy???

Krystyna
@Ecorada

A to już pewne, że produkcja się podwoi? Czy w takim wypadku firma będzie szukać nowych rąk do pracy? Wiesz moze ile oferują na start i na jakiej umowie zatrudniają?

Dagmara

bateryjki chińskie, marnej jakości i naklejki marka Polska hahah marketing zaawansowany m

Alicja
@Dagmara

Ale masz jakiś dowód, że to made in china czy tak se piszesz, z nudów?

czomber
@Alicja

firma produkuje baterie w chinach, jak sami pracownicy twierdzą jest to średnia półka, u mnie narazie nic nie zawiodło, działa ok, więc polecam

Teresa
@czomber

No to najważniejsze. A z racji produkcji w Chinach są one tańsze?

DE
@Dagmara

Sukces na targach w Niemczech, zamówień tyle napływa że ho,ho!!!! Będą sowite premie dla uczestników!!!!

Jarosław
@DE

Fajnie. Wiesz w jakiej wysokości? Każdy dostanie czy tylko wybrani?

M.B.

Czy polska firma Wagran z Tomaszowa Maz. też wystawiała się na targach w Bad Salzuflen?

OKL
@M.B.

Ale przedstawiciel firmy Alpha-Cer z Kopanin byl na tych targach? Prawda?

Krzysztof

Nie polecam. Baterie kosztują krocie a jakość żenująca. Najpierw trzeba było zdemontować "sitko" bo deszczownica unosiła się sama pod cieśnieniem wody. Bateria roczna a w tym czasie dwa razu uszkodziło się pokrętło regulacji temperatury wody. Za pierwszym razem przysłali serwisanta, za drugim razem samą część na zasadzie wymień sobie sam. Usterka powodowała problem ze zmianą pozycji pokrętła na zimną wodę. Oczywiście wpływa to na bezpieczeństwo choćby dzieci. Później okazało się, że bateria przepuszcza do obiegu w całym domu zimną wodę co generowało dodatkowe koszta i problemy z uzyskaniem ciepłej wody. W dniu dzisiejszym serwis zadzwonił by poinformować o niezasadnej reklamacji bo "powinny" być w zestawie specjalne przedłużki z blokadą. Kiedyś były podobno montowane w baterii a teraz są na zewnątrz. Bateria za grube pieniądze a oni twierdzą, że "powinny być". Oczywiście ja uważam, że nie było i zamiast tego dali zwykłe, które mam zamontowane. Zamiast ponosić kolejne koszta zamontowałem inną baterię bez żadnych zaworów/przedłużek i wszystko w końcu działa bezproblemowo. Teraz będą mi ten swój "produkt premium" odsyłać. Drugą Waszą baterię wymienię też - dla zasady. NIE POLECAM!

Krystyna
@Krzysztof

Może następnym sprawdzaj takie rzeczy przed montażem zamiast po roku? :D

Polan

Witam czy rekrutacja na Ph na Łódzkie jeszcze trwa?

Zostaw merytoryczną opinię o Deante Sp. z o.o - Łódź

• Jak się pracuje w Deante Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Deante Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Deante Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 6 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Deante Sp. z o.o