Deante Sp. z o.o

Deante to polska firma, która powstała w 1990 roku. Oferuje wyposażenie kuchenne – baterie, zlewozmywaki granitowe, stalowe i ceramiczne oraz wyposażenie łazienkowe, zawierające zestawy i panele natryskowe, brodziki, kabiny, baterie i ceramikę. W grupie Deante funkcjonuje nowoczesna fabryka zlewozmywaków granitowych w Tomaszowie Mazowieckim, na terenie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Deante Sp. z o.o w Łódź

FB.

Hejka, co sądzicie o pomyśle, żeby każdemu pracownikowi, który polubi nasz post na FB dyr. Wojtek. B. dawał po 50PLN premii za każdy polubiony post.

Michal

Jest ogłoszenie na pH ds inwestycji na zachodnipomorskie głównie i cześć pomorskiego i lubuskiego, coś możecie podpowiedzieć,warto?...

Blondie x2
@Michal

Najpierw to się zapytaj ile sztuk dostaniesz baterii i czemu tak mało. Moim zdaniem to był głupi pomysł przenosić całą produkcję do naszych polskich fabryk w Chinach.

@Blondie x2

Dobre nie powiem ale tak obiektywnie warto mam na myśli kasę,samochód mówią ze donuzytku prywatnego...

Kosmaty
@Michal

Ja ci powiem ze warto. Ale najlepiej jakbyś może zadzwonil i pogadal z kimś kto faktycznie pracuje w firmie. tu w krainie trolli raczej trudno o obiektywną opinie. To tak jakby zapytac kobietę czy warto wyjść za jej byłego męża albo szukać informacji gospodarczych na pudelku...

Masz Racje
@Kosmaty

Masz rację z tym porównaniem ale to działa w 2 strony - pytanie Pracowników obecnych to jakby pytać Żony czy jej obecny mąż jest dobry. Trzeba samemu wyrobić sobie zdanie . Skoro to miejsce samych trolli to co ty tu robisz?

Zulus
@Michal

Samochod nie jest do uzytku prywatnego w deante. Wszelkie uzycie prywatne jest tępione. Nie ludźcie się, ze jest inaczej....

@Zulus

Tak jest w ogłoszeniu...

Kosmaty
@Masz Racje

Z jakiegoś powodu są ze sobą, więc może jest ok? Jak kogoś coś boli to ciągle wraca i próbuje się za wszelką cenę odegrać pisząc (usunięte przez administratora) gdzie popadnie. I tu masz praktycznie gwarancję braku obiektywizmu. Zresztą dokładnie jak napisałeś(aś?) - trzeba samemu ocenić, czy firma pasuje pracownikowi i odwrotnie. Nic nie pisałem o samych trollach.

Pisałeś
@Kosmaty

Pisałeś ze to kraina trolli wiec co tu robisz ronin hoodzie ? Oj Wojtek Wojtek , och Karol Karol :)

Zulus
@Michal

W ktorym miejscu jest tak napisane? Na stronie deante jest napisane, ze jest narzedziem pracy, nie sluzy do uzytku prywatnego.

W.B

Wstawajcie, najlepsze pieniadze zarabia się w kryzysie. Więc śmiało realizujcie plany sprzedażowe!

@W.B

Widać ze po nocach już sleczysz i chlejesz

Ciekawy
@W.B

Naprawdę taka jest postawa dg? Szczerze wspólczuję byłym współpracownikom, jeśli nikogo w tej firmie nie stać na zdrowy rozsądek w tej trudnej chwili...

Te rekrutacje są aktualne czy wstrzymane?

Firma Deante Antczak Sp. J. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Regionalny Przedstawiciel Handlowy DIY. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.

dyro

W tym miesiącu musimy jak najwięcej sprzedać zlewów granitowych i przejąć klientów min. firmy Franke.

Mała

Co sądzicie aby w Mrówce zrobić promocję na zlewu grafitowe w cenie 250 pln/sztuka.

zainteresowany

Pojawiło się ogłoszenie na łódzkie- PH ds DIY. Możecie napisać jakie info na temat tego stanowiska-jakie warunki płacowe w podstawie i premii,ile wizyt,jak wygląda w ogóle praca na tym stanowisku etc.

misiek

chciałbym zapytać na jakie zarobki można liczyć jako ph, ponieważ pojawiło się ogłoszenie na łódzkie? powiem szczerze, że jeżeli mniej niż 4 tys netto to nie będę tracił niczyjego czasu i wysyłał cv. To , że trzeba zapierniczac i realizować cele to jasne w pracy ph

Kadry
@misiek

6000netto spokojnie zarobisz, chyba że zachowujesz na koronowirusa.

Biorąc pod uwagę
@Kadry

Biorąc pod uwagę ze to stanowisko w kanale DIY to te 6 k można zarobić w kwartale :) Powodzenia

pepe

Chciałam zapytać jakie środki ochronne zostały wdrożone w Deante w związku z epidemią koronawirusa? Chińska kontrola jakości testuje szczelność baterii wodą, a potem ją wydmuchuje powietrzem. Resztki tej wody często zostają w bateriach Deante. Jak wyciąga się baterie deante z pudełka ta woda często kapie. Przypominam, że o koronawirusie wciąż wiadomo niewiele, ale pewne już jest, że nie rozprzestrzenia się on tylko drogą kropelkową, ale też drogą pokarmową i wodną.

yeti
@pepe

Pytanie jest zasadne wobec ochrony życia i zdrowia pracowników i klientów firmy.

Baran
@pepe

Watpie by deante odpowiedzialo. Przede wszystkim łgają, że ich produkty nie sa chińskie. Proponuje napisac o tym do wojewodzkiej stacji sanitarno-epidemiologicznej i niech oni zbadaja czy w resztach wody w bateriach jest koronawirós czy nie. Proponuje też napisać do tvn albo czegoś takiego to wezma firemke w obroty.

Fuel

Hej. Czy możecie powiedzieć jakie warunki dają dla PH na DIY? Jaka kasa i jaki samochód? Widziałem ogłoszenie na zach-Pom.

Kary
@Fuel

Smiech na sali. Znowu szukają na Zach.pomorskie? Tam się już przewinęło tyle osób. Bez komentarza. Swoją drogą po co w tej firmie są dyrektorzy?

@Kary

A dlaczego jest taki przemiał ludzi? Jak z kasa i autem?

Kase?
@Fuel

Kasę ustalisz indywidualnie ale to nie ma żadnego znaczenia bo handlowiec DIY żyje tylko z podstawy,premia i prowizja jest nie do zrobieni w tym kanale i po odejściu castoramy i leroy . Auto to białe i30 bez możliwości korzystnia do celów innych niż służbowe. Dodatkowo do wypełni szczegółowa kilkmetrowka i gps w aucie oraz lokalizator w telefonie. Trzymam kciuki za twoja rozwagę w podejmowaniu decyzji. twój anioł stróż

@Kase?

O cholera ... naprawdę nie można korzystać z auta w celach prywatnych ? Przecież w dzisiejszych czasach to podstawa w pracy PH.

zadowolony pracownik
@Fuel

Podstawa w pracy PH to realizowanie założeń przedsiębiorstwa w którym pracuje, zarówno celów jakościowych jak i sprzedażowych. Mam nadzieję że jak już znajdziesz wymarzoną pracę to zostaniesz doceniony przynajmniej tak jak Deante dziś docenia pracowników. Pracuję tu już kilka lat i irytują mnie te bzdury wypisywane powyżej, które są niezgodne z rzeczywistością.

Marecki
@zadowolony pracownik

No na bogato macie:):) Limit na telefon i internet pewnie też w firmie to norma???:):) Czyli ogolnie warunki gorsze niż w podrzędnej hurtowni jako zbieracz zamówień.

Lala
@Marecki

To oni rozbudowują teraz rynek? Bo widzę, ze dodatkowo szukają na DIY. Tez bym chętnie wysłała, ale nie chce się wpakować w (usunięte przez administratora) Można chociaż liczyć na 4 netto miesięcznie, auto do użytku prywatnego, Multi ??

Czytaj ze zrozumieniem
@Lala

Czytaj KANDYDATKO ze zrozumieniem-Auto służbowe jest narzędziem do wykonywania obowiązków służbowych opisanych szczegółowo w ewidencji przebiegu pojazdu. Prywatnie możesz sobie w nim posiedzieć na parkingu służbowym

@Lala

Proponuję zastanowić się, kto udziela niektórych odpowiedzi na tym forum. Chyba ktoś, komu coś nie wyszło, ma focha i wylewa tu swoje żale, żeby nie wiem co właściwie osiągnąć. A może wściekła konkurencja? Zadowoleni pracownicy, którzy pracują w Deante już kilka czy kilkanaście lat (czasem nawet ponad 20), rzadko kiedy zaglądają w takie miejsca jak to. Zwłaszcza jak widzą, ile tu hejtu i bzdur się pojawia. Jak ktoś chce uzyskać szczegółowe i rzetelne informacje o warunkach zatrudnienia, to sugeruję najpierw dokładnie przeczytać ogłoszenie o pracę (tam są informacje o świadczeniach), wysłać CV i porozmawiać osobiście. Chyba, że planuje zgarniać pensję za nicnierobienie, to takich nie zapraszam do nas. Każdemu życzę takiego pracodawcy jak Deante.

Brawabrawabrawa

Brawa wojtuś twój stylu nie da się podrobić . Konkurencja to się swoimi sprawami zajmuje a nie zaglada w to żenujące miejsce , pogódź się z tym ze zaglądają tu twoi pracownicy których zmusiło do wpisywania twoje traktowanie

Zdystansowany

Jak już wspominasz o pracownikach pracujących kilka i kilkanaście lat to posłuż się przykładem ostatniego spotkania w zgierzu gdzie polazłeś jak traktujesz i żegnasz ludzi którzy przez kilkanaście lat rozwijali Deante. To b najlepszy przykład dla wszystkich jak będą wspominani i oceniani bez względu na to ile serca potu i łez zostawili w rynku. Każdy z nas obecnych jeżeli jeszcze się łudził z kim ma do czynienia to po tym spotkaniu przestał mieć wątpliwości z kim pracuje :(

Gonzo
@zadowolony pracownik

Dobre

Jacek

Dlaczego na 4design days nagrod nie odbieraja nasi dyrektorzy, nie chce im się czy się wstydzą pokazać publicznie?

Placek
@Jacek

Odbierają nagrody ludzie którzy je wprowadzili do oferty czyli PM. To zrozumiałe w każdej firmie Jacku Placku

Agi
@Placek

To że na tegorocznym 4DesignDays wygraliśmy to jest logiczne, w przyszłym roku też odbierzemy następną nagrodę ale przyznanie pozostałych nagród innym laureatom jest dyskusyjne. Moim zdaniem to powoduje trochę odniżenie poziomu i prestiżu. tej nagrody.

Klient

Mnie osobiście nie podoba się seria Temisto, czegoś jej brakuje.

Czy firma Deante Antczak Sp. J. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

ABC

Tak, firma Deante dofinansowuje szkolenia pracowników.

akcja antykonkurencyjna

Hejka, co sądzicie o pomyśle, żeby wszystkie baterie łazienkowe sprzedawać po minimalnej marży w cenie 99,90 złotych.

$$$

Znowu szukają export manager!!! to już jest nudne, niech lepiej właściciel da ogłoszenie,że szuka dyrektora eksportu. Ciekawe z którego budzetu idą pieniążki na te ogłoszenie??

To nowe logo to porażka. CO to wogóle jest???

Zapytaj
@Ania

Trzeba było wstać i zapytać na spotkaniu z którego właśnie wracasz jeleniu !

RuDa

Chcę wysłac Cv do dante i myślałam ze przeczytam tutaj cos sensownego. Niestety albo bzdury albo opinie pracownikow ( chyba) ktorzy nie naja odwagi szukac innej praca a potrafia tylko wymadrzac sie anonimowo. Mam kran deante 15 lat. Poczytakam opinie o zlewach na ceneo . Sa bardzo dobre. Firma istnieje od 30 lat . W necie nie pisza o dlugach , pozwach czy problemach. A ponizej w opiniach pracownik narzeka ze kupil ze znizka za 1/3 ceny produkty. Ludzie !!! Ja chce tam pracować.

Mała
@RuDa

Kochana zlewy są produkowane w Tomaszowie, firma Wagran czy coś w tym rodzaju.

Sprawiedliwy

To że pracownik pracuje w kierunku wskazanym przez Zarząd i Właściciela to nie definicja Panów W tylko znany na całym świecie standard biznesu. Czego Ty oczekujesz , że każdy w organizacji będzie miał swój pomysł i ciągnął sznurek w swoją stronę a przełożeni będą klaskać i godzić się na pomysły inne niż swoje? Rolą pracownika jest realizować zadania swojego pracodawcy, za które dostaje pieniądze. To takie proste a tutejszym komentatorom tak trudno to zrozumieć . Odnoszę wrażenie , ze części z Was wydaje się ze zostali powołani w Deante na doradców i wskazywaczy błędów - to nie wasza rola! Jestem ciekaw jak byś zareagował gdym przyszedł do twojego domu którego jesteś właścicielem i jaki gość mówił co powinieneś zmienić , poprzestawiać itd. Na tym portalu powinieneś komentować warunki zatrudnienia, narzędzia pracy, płace, terminowość pracodawcy itd. A nie doradzaniem Zarządowi i Właścicielowi czy lubisz przełożonych i czy twoim zdaniem pracują dobrze.

Rada na przyszły rok
@Sprawiedliwy

Ja i wszyscy moi znajomi bojkotują dyrektora Wojtka B. dopóki on tam będzie nikt nigdy nie kupi żadnego produktu tej firmy.

Maniek
@Sprawiedliwy

Myślałem ,że do tej pory największym twoim problemem było słuchanie....ale widzę że z czytaniem ze zrozumieniem masz równie poważny problem.Jesteś tak nieszablonowy,że w zaden ten swój standar biznesu jak ty to ładnie piszesz się nie klasyfikujesz.

Sprawiedliwy
@Maniek

Maniek! Zajmij się tym za co dostajesz pieniądze . Ja nie mam żadnego problemu. Ty masz ciągły problem skoro zaglądasz tu i trollujesz co godzinę

Hmm

Szkoda tylko że pracownikom którym naprawdę się chce podcina się skrzydła , a ci którzy są z nadania kadry maga gmerać w internecie cały dzień i są wychwalani pod niebiosa.

Rubelki

Po co znowu szukają Export Managera na rynki, ukraiński i rosyjski przecież tam cały czas wzrasta export!!!!! No chyba, że kogoś zatrudnią na 7 miesięcy i przyniesie nam nowe kontakty, które wejdą do naszej bazy danych.

Zostaw merytoryczną opinię o Deante Sp. z o.o - Łódź

• Jak się pracuje w Deante Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Deante Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Deante Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 6 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Deante Sp. z o.o