Opinie o Alibaba Centrum Serwisowe w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Alibaba Centrum Serwisowe, i Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Alibaba Centrum Serwisowe o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alibaba Centrum Serwisowe w Łódź

----------->

OSTATNIO ZGINELY CZESCI PO SERWISACH I NIKT NIE WIE CO SIE Z NIMI DZIEJE LUDZIE PRZYPADKOWI ZA 30ZL ZA ZLECENIE. NIE POLECAM SAMI SIE UCZA I JAK SERWISANCI MAJA SWOJE FIRMY TO CZESTO WYCHODZI WSTYD DLA KLIENTA KTORY ZLECA TEMAT. MYLA SIE Z JAKIEJ FIRMY PRZYJECHALI HAHA. LANIE WODY TO PODSTAWA W TEJ FIRMIE.

-----------> Nowy wpis

Wiem Nowy wpis
@----------->

Jest to totalna bzdura, zero konkretów.

Pytanie Nowy wpis

Ile jest zmian w Alibaba Centrum Serwisowe?

Darek Nowy wpis

@Ex a za co są dokładnie te premie przyznawane?

Marta

@weteran, a Ty pracujesz w Alibaba Centrum Serwisowe? Jaka jest Twoja opinia o firmie? Ostatnio nie było zbyt wielu opinii o tej firmie. Jak obecnie ma się sytuacja? Od czasu mieszczenia przez Was ostatnich komentarzy sporo mogło się zmienić. Jesteście zadowoleni z pracy w firmie?

weteran
@Marta

A widziałaś gdzieś jakieś oferty pracy z Alibaby? co Cie konkretnie interesuje?

Rozmowa kwalifikacyjna
Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Alibaba Centrum Serwisowe na stanowisko Pokojowa do pensjonatu osiedle Przewloka? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Bartosz

Pracuję w firmie od dawna i powiem tylko, że polecam pracę w firmie.

weteran
@Bartosz

W Alibabie nie pracuje żaden Bartosz , przynajmniej byś napisał swoje prawdziwe imię skoro jesteś dumny z pracy w Alibabie

Marta

@Ex wspominał o premiach. Co trzeba spełnić,ale uzyskać dodatkowe wynagrodzenie za swoją pracę? Może ktoś z was pracuje obecnie w serwisie Alibaba i mógłby przybliżyć innym użytkownikom forum kwestie wynagrodzenia.

romek

@Wechu hm nie rozumiem trochę dlaczego ak uważasz ?

Ex

To nie serwis samochodowy tylko komputerowy. Pracodawca godny polecenia, zarobki podstawa + premie i wychodzi tego galancie. Śmiało mogę polecić te firmę.

jan

jakie śa zarobki.

ela

proszę o informację na temat zarobków i umowy w tej firmie?

Marcinko

no na to wychodzi rymek. takie rozwiązanie raczej mało sie opłaca bo składki musisz sam opłacac, no chyba ze niezle ci zapłaca.... Ja to na normalną umowe szukam pracy i już. Może osoby tampracujące napiszą jak to jest u nich z tymi zarobkami,na jakie kwoty mam się przygotować bo niebawem wybieram się tam na rozmowe w spr.pracy

Sam odpowiesz sobie na te pytania. Choć nie sądzę, żebyś był bardzo zadowolony jak poznasz odpowiedzi.

marianolek

Zaproponowali mi stanowisko serwisanta. Rozmowa byla konkretna i rzeczowa. Nie bede zatrudniony przez UP. Okres probny mam przez miesiac. Czy naprawde jest tam tak zle czy to tylko grymasy ludzi, ktorzy sobie poprostu tam nie poradzili? Czy wogole chodzi o Alibabe w Lodzi na ul. Dunskiej?

hamster

Witam. Rozmowa kwalifikacyjna z panem (usunięte przez administratora) była konkretna i rzeczowa. Doszliśmy do porozumienia na płaszczyźnie płacy i warunków pracy. Niestety rzeczywistość okazała się zupełnie inna. Pan (usunięte przez administratora). ma niespotykany talent do przysłowiowego "lania wody" a do tego robi to bezczelnie patrząc w oczy. Atmosfera w pracy niezbyt przyjemna. Na wyrazy sympatii zasługuje jedynie kilku fajnych chłopaków z serwisu, którzy marnują się w tej firmie.

marianolek
@hamster

Byłem na rozmowie w firmie ALIBABA w Łodzi czy warto warto podejmowac prace w tej formie?

Tomek

Cóż, mamy też czasy kryzysu, może zwolnili wszystkich i zatrudnią nowych za niższe stawki albo powody były jeszcze inne.

mikel

może w Alibabie potrzebowali świeżego spojrzenia na pracę, a stara ekipa widocznie delikatnie mówiąc, nie sprawdziła się

Jerry

Komu normalnemu opłacałoby się wywalać całą ekipę? Kto to w ogóle wymyślił... Dajcie spokój ze spekulacjami tylko przedstawiajcie prawdę. Domysły zostawcie plotkarkom

onyx

Nie ma znaczenia, czy sie nadajesz czy nie. Po 3 miesiącach out. Z up maja dopłatę. Wyrzucili cała załogę po za kierownikiem, co pracowała ponad 3 lata.

onyx

Zatrudniają z UP, dają 1200zł. Po okresie 3 miesięcy kolejna zmiana ludzi i się kręci.

Hamster

Czy możesz zdradzić na jakie stanowisko aplikowałeś i co wynikło z rozmowy kwalifikacyjnej jeśli na niej byłeś? Z góry dziękuję.

Zostaw merytoryczną opinię o Alibaba Centrum Serwisowe - Łódź

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Alibaba Centrum Serwisowe
2.6/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • św. Teresy Od Dzieciątka Jezus 91