Alibaba Centrum Serwisowe

Łódź

Opinie o Alibaba Centrum Serwisowe

Marta

@Ex wspominał o premiach. Co trzeba spełnić,ale uzyskać dodatkowe wynagrodzenie za swoją pracę? Może ktoś z was pracuje obecnie w serwisie Alibaba i mógłby przybliżyć innym użytkownikom forum kwestie wynagrodzenia.

romek

@Wechu hm nie rozumiem trochę dlaczego ak uważasz ?

Ex

To nie serwis samochodowy tylko komputerowy. Pracodawca godny polecenia, zarobki podstawa + premie i wychodzi tego galancie. Śmiało mogę polecić te firmę.

jan

jakie śa zarobki.

ela

proszę o informację na temat zarobków i umowy w tej firmie?

Marcinko

no na to wychodzi rymek. takie rozwiązanie raczej mało sie opłaca bo składki musisz sam opłacac, no chyba ze niezle ci zapłaca.... Ja to na normalną umowe szukam pracy i już. Może osoby tampracujące napiszą jak to jest u nich z tymi zarobkami,na jakie kwoty mam się przygotować bo niebawem wybieram się tam na rozmowe w spr.pracy

Sam odpowiesz sobie na te pytania. Choć nie sądzę, żebyś był bardzo zadowolony jak poznasz odpowiedzi.

marianolek

Zaproponowali mi stanowisko serwisanta. Rozmowa byla konkretna i rzeczowa. Nie bede zatrudniony przez UP. Okres probny mam przez miesiac. Czy naprawde jest tam tak zle czy to tylko grymasy ludzi, ktorzy sobie poprostu tam nie poradzili? Czy wogole chodzi o Alibabe w Lodzi na ul. Dunskiej?

hamster

Witam. Rozmowa kwalifikacyjna z panem (usunięte przez administratora) była konkretna i rzeczowa. Doszliśmy do porozumienia na płaszczyźnie płacy i warunków pracy. Niestety rzeczywistość okazała się zupełnie inna. Pan (usunięte przez administratora). ma niespotykany talent do przysłowiowego "lania wody" a do tego robi to bezczelnie patrząc w oczy. Atmosfera w pracy niezbyt przyjemna. Na wyrazy sympatii zasługuje jedynie kilku fajnych chłopaków z serwisu, którzy marnują się w tej firmie.

marianolek
@hamster 26.05.2014 17:23

Byłem na rozmowie w firmie ALIBABA w Łodzi czy warto warto podejmowac prace w tej formie?

Tomek

Cóż, mamy też czasy kryzysu, może zwolnili wszystkich i zatrudnią nowych za niższe stawki albo powody były jeszcze inne.

mikel

może w Alibabie potrzebowali świeżego spojrzenia na pracę, a stara ekipa widocznie delikatnie mówiąc, nie sprawdziła się

Jerry

Komu normalnemu opłacałoby się wywalać całą ekipę? Kto to w ogóle wymyślił... Dajcie spokój ze spekulacjami tylko przedstawiajcie prawdę. Domysły zostawcie plotkarkom

onyx

Nie ma znaczenia, czy sie nadajesz czy nie. Po 3 miesiącach out. Z up maja dopłatę. Wyrzucili cała załogę po za kierownikiem, co pracowała ponad 3 lata.

onyx

Zatrudniają z UP, dają 1200zł. Po okresie 3 miesięcy kolejna zmiana ludzi i się kręci.

Hamster

Czy możesz zdradzić na jakie stanowisko aplikowałeś i co wynikło z rozmowy kwalifikacyjnej jeśli na niej byłeś? Z góry dziękuję.

onyx

Procowałem w tej firmie przez pewien okres. Zdecydowanie nie polecam. Płaca marna, nie dokładne rozliczanie się z czasu pracy i zakresu obowiązków.

kkk

cześć widziałam ogłoszenie o pracy w tej firmie, możesz powiedzieć coś więcej? jak tam jest aktualnie?

ciekawe...

Kto takie bzdury wypisał? Pracownik doceniany, jasne i klarowne zasady? To na pewno nie w Alibabie. Ale to że kumoterstwa i nepotyzmu nie ma to prawda, bo znajomych to by nawet nie wypadało do takiej firemki zatrudniać.

MA

Praca w firmie jest miła i sympatyczna, cele i zakres obowiązków jasny i klarowny. Pracownik jest bardzo ceniony. Najważniejsze, że w firmie nie ma kumoterstwa i nepotyzmu.

Zostaw opinię o Alibaba Centrum Serwisowe - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alibaba Centrum Serwisowe