CADExpert Sp. Z o.o.

Łódź

Opinie o CADExpert Sp. Z o.o.

M

A mnie jest bardzo dobrze w tej firmie. Robie co innego niż miałem robic (obiecanki byly inne), czasem zostaje po godzinach (bezplatnie oczywiscie), prezes mowi mi dzien dobry, mam ta sama pensje od wielu lat. Wymarzona praca, tylko jakos coraz mniej wokolo... takich frajerow jak ja. Zapraszam serdecznie - biurka czekaja.

Były

potwierdzam opinię Alika. Zarzad roztacza piękne wizje przed pracownikami, mówi się o rozwoju i szacunku do pracownika. A rzeczywistość swoje... Pan prezes i pani prezes już dawno odpłynęli w inny świat, zakochani w "coachingu" który podobno jest lekiem na wszystkie problemy (ich przede wszystkim). Jest jeszcze w tej firmie kilka merytorycznych i profesjonalnych osób - w dziale dokumentacji inżynierskiej. Ale na nic nie mają wpływu i tyrają za marne grosze. Dlatego nie polecam pracy dla tej firmy

Agnieszka

Poszukiwany m.in. Programista - Koordynator producji IT! Szczegóły oferty znajdziecie na stronie firmy http://www.cadexpert.com.pl/o-firmie/kariera Jakie macie doświadczenia z pracą na tych stanowiskach?

Alik

Pracownicy ok. I tyle. Pani prezes i pan prezes... Usta pełne frazesów, ładnie opowiadają jak to wszyscy jesteśmy zespołem. Szkoda, że na tych pustych hasłach wytresowanych na pamięć się kończy. Nie traktują podległych im fachowców poważnie. Hasła w stylu jak coś będzie nie tak to mówcie. A jak powiesz to i tak to mają gdzieś.

M

Mnie się pracuje bardzo dobrze, z pracy w CADExpercie jestem zadowolony.

dang
@M 19.04.2016 17:48
Mnie się pracuje bardzo dobrze, z pracy w CADExpercie jestem zadowolony.

cześć Wam. Widziałem , że w CADExpert poszukują w chwili obecnej operatora systemu informatycznego w Łodzi. Ktoś z Was próbuje swoich sił ? pozdrawiam .

ktos1

firma z ambicjami. biorą się za duże projekty, które niestety ich przerastają a potem kombinowanie gdzie tu by zaoszczędzić, często kosztem pracowników.

Michał

Śmieciówka. Skad to okreslenie? Wolisz etat za 1500 czy zlecenie za 5 tys? Etat czy zlecenie, kazde moze byc "smieciówką".

Tomasz

NIE POLECAM tej firmy. Piszę od strony zleceniodawcy. Firma niekompetentna, olewająca i ignorująca. Do tego niekontaktowa (nie słuchająca potrzeb klienta). Odpowiedzi pracowników na zerowym poziomie. Pan prezes firmy też nie lepszy, miły, ale co z tego. Jak przychodzi co do czego to odwraca kota ogonem. Żenująca pod każdym względem. Do tego obłudna. Nie radzi sobie ze zleceniami, tłumacząc problemy, błędy czy usterki winą osób trzecich. Szczerze odradzam. Same problemy z taką firmą.

anonimowy janusz

Nie będę się wypowiadał na temat postów sprzed 5 lat bo tamtego zarządu już dawno nie ma. Co do zarobków to wiadomo, zawsze mogłoby być lepiej, choć ciężko mi uwierzyć, że ktoś zarabiał tam najniższą krajową. Co do wymagań: no cóż, firma angażuje się w poważne projekty, więc wymagania rzeczywiście mogły być wysokie. Dla mnie osobiście było to motywujące, bo jeżeli ktoś myśli, że przesiedzi pół dnia na fejsbuku to rzeczywiście szuka pracy pod złym adresem. Ludzie pozytywni, nikt nigdy nie odmówił pomocy, naprawdę można się dużo nauczyć jak tylko ma się chęci. Duży plus za klimatyzację (:

Kris

Przelew może jest na czas do 10, ale starcza do 15. Kasa - najniższa krajowa, a wymagania wysokie. Nie polecam...

ktos

Nie zgadzam się z powyższymi: pensje płacone są na czas (incydentalny przypadek sprzed lat to historia). Niekompetentni przełożeni powyżej - to już tez przeszłość, bo dawno tych osób nie ma, podobnie jak i starego zarządu. Warunki pracy jak wszędzie, latem gdy gorąco ciężko bez wentylatora wytrzymać, zimą czasem bez otwarcia okien też, ja tu ludzi chodzących w kurtkach w środku nie widział-m. Kasy jak wszędzie mogłoby być więcej, ważne, że do 10 każdego miesiąca przelew jest. Poza tym nie ma problemów z wyjściami w czasie pracy albo wcześniej, jak jest potrzeba załatwienia czegoś, lub praca z domu. A praca sama w sobie interesująca.

nikt

witam, jest podstawa i premie, jednak wiele z sytuacji opisanych powyżej zgadza się z rzeczywistością

Zgadzam się z powyższą opinią w 100%. Firmy nie polecam. Pozdrawiam poszukujących pracy.

gal anonim

Odradzam pracodawcę pod każdym względem z poniższych powodów: - Lipne zarobki - nagminne przyjmowanie na niskich stawkach z obietnicami podwyżek po okresie próbnym - nikt tych podwyżek nie dostaje, z powodu ciężkiej sytuacji w firmie, która jest najwidoczniej niezmienna od wielu lat. - Niekompetentni przełożeni, nieumiejący doradzać, pomagać, nieznający przebiegu pracy podwładnych, prowadzą taktykę wykorzystywania pracowników w bieżących projektach (również po godzinach w wymiarze nawet 40 godzin miesięcznie), zgarniania premii po ich zakończeniu. Po tym pracownicy są zwalniani w drodze redukcji etatów, zwykle po upomnieniu się o podwyżkę. Zastępują ich studenci, szybko zmieniający się. Przełożeni nie pracują, jedynie organizują pseudo kurtuazyjne spotkania celem rozliczania postępów pracy pracowników szeregowych. - Niekulturalna atmosfera pracy, seksistowskie uwagi ze strony prezesa - krytykowanie ubioru, tuszy, zastraszanie degradacją. - Kiepskie warunki pracy - latem jest za gorąco, zimą trzeba chodzić w kurtkach, oszczędności są widoczne na każdym kroku. Często brak środków czystości, herbaty, kawy. - Brak przywilejów wynikających z regulaminu - na przykład mimo zapisu o bonach świątecznych, bonów tych brak. - Niesumienność w wypłacaniu pensji - pensje bywają spóźnione, za którymś razem w takiej sytuacji spóźnienia pracownicy zostali zmuszeni do podpisania zgody na późniejsze wypłaty, z wcześniejszą datą, aby zachowane były procedury. Ci zaś którzy odmówili zgody lub podali realną datę podpisania zgody zostali wezwani "na dywanik". - Niejasne kwestie rozliczania nadgodzin - nierzadko nadgodziny przepadają, ponieważ nikt ich nie uznaje, nigdy nie są rozliczane w normalnym trybie, czasem uznawana jest śmieszna premia w ramach wynagrodzenia siedzenia po nocach.

zyrol

Słowa kojarzące się z CADExpert Sp. Z o.o.profesjonalna, rozwojowa Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dobrą . Atmosfera i ludzie tam pracujący są bardzo sympatyczni i mili . Od jakiej stawki można negocjować pensję? 1zł/działkę Najbardziej podobało mi się w CADExpert Sp. Z o.o.: miła atmosfera Najbardziej nie podobało mi się w CADExpert Sp. Z o.o.: niesłowność pracodawcy

Zostaw opinię o CADExpert Sp. Z o.o. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CADExpert Sp. Z o.o.