Opinie o Kuchinox w Zgierz

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Kuchinox, lecz też Klientów firmy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Kuchinox o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kuchinox w Zgierz

Pytanie Nowy wpis

Jak wygląda sprawa grafiku w Kuchinox. Czy pracodawca idzie na rękę?

nie Nowy wpis
@Pytanie

nie. jeżeli jesteś przypisany do jednej zmiany to takiej się trzymasz.

Przedstawiciel Handlowy Nowy wpis

Znowu poszło na całą Polskę - zbieranie bazy kandydatów.......opinia BARDZO zła.

PH - ogłoszenie Nowy wpis

Kolejny raz poszło ogłoszenie na Polskę....... Szkoda czasu na aplikowanie i tak nie zadzwonia.

Jakie są warunki zatrudnienia w Kuchinox?

Józek
@Pytanie

Dadzą ci grosze i wszystko w premiach niestety.Jak zachorujesz nic nie dostaniesz. Po dłuższym okresie pracy dostaniesz 3500 brutto na umowie i nadal premie czyli szału nie ma.

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Kuchinox? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Przedstawiciel Handlowy

kolejny raz poszło ogłoszenie na PH, zbierają tylko CV - budowa bazy kandydatów.

Czym Kuchinox zachęcają? Jakie mają dodatki?

Olek

Firma wypracowała sobie dobrą opinię, dobrze się pracuje i nieźle zarabia dlatego polecam!

Ile jest zmian w Kuchinox?

Mietek
Kandydat

Ale gdzie w Buku?

W mojej ocenie jako byłego pracownika firma jest nieuczciwa. Dyrekcja nie dotrzymuje ustaleń z rozmowy kwalifikacyjnej. W moim przypadku mimo ze dyrekcja kilkukrotnie obiecywała wyrównanie zaległej premii ustalenie z rozmowy kwalifikacyjnej okazały się sciemą. Proponuje wszelkie ustalenie Z firma Kuchinox zawierać tylko i wyłącznie na piśmie. Nie licząc specjalistów oraz pracowników szeregowych to sama „góra” mało profesjonalna. nieprofesjonalna.

Krzysztof
@Były pracownik

To, co napisałeś to prawda. Twój wpis-przestroga dla innych.

enzo
@Były pracownik

Na rozmowy kwalifikacyjne jeździmy z dyktafonem! Takie czasy.

Jak wygląda ścieżka awansu w Kuchinox?

Brryy
@Pytanie

Jaka scieszka scieszkę to trzeba przyjąć żeby tu wejść rano do tego bajzlu

Franciszek
@Brryy

Mam przez to rozumieć, że w firmie tej nie ma żadnej ścieżki rozwoju zawodowego? Napisz, proszę, czy są jakiekolwiek szanse na to, aby awansować na wyższe stanowisko.

ULIK

Może zabrakło umiejętności i nie udało się dostać tu do pracy? Firma dobra to ma swoje oczekiwania.

@ULIK

Ulik - o czym Ty piszesz. Oczywiste jest, że każda firma ma pewne oczekiwania co do kandydatka do pracy w terenie, ale jeżeli oczekuje się doświadczenia w branży oraz w pracy w terenie, to też kandydat ma swoje oczekiwania ( i domyślam się, że głównie chodzi o wynagrodzenie). W dzisiejszych czasach nikt za małe wynagrodzenie nie będzie pracował. Skończyły się czasy, że za 3-3,5 tyś ktoś będzie pracował w terenie gdzie najniższa jest 2600 a w przyszłym roku ma być 3tyś. . Dzisiaj poniżej 4 tyś ( netto ) mało kto chce pracować - oczywiście zależy od terenu.

Aaaa...
@ULIK

Bzdury piszesz, z dobrą firmą to przesada. Firmowy (usunięte przez administratora) z ciebie.

Taki ja

Czy ktoś dostał odpowiedź po rozmowie na przedstawiciela?

@Taki ja

Kolego, jak byłeś na rozmowie, to czy możesz coś więcej napisać ( jak przebiegała rozmowa , jaki teren - działania, co firma proponuje - wynagrodzenie + premia, warunki pracy itp. ).

Taki ja
@mark.

Dajcie spokój z taką rekrutacją. Dymałem pół Polski na pół godzinną pogawędkę z której nic nie wynikło. Gościu który przeprowadzał rozmowę to jakiś kierownik, nie potrafił nawet wytłumaczyć na czym polega system premiowy, stwierdził że jest on tak zagmatwany że trudno to zrozumieć. Ja aplikowałem na Dolny Śląsk Obiecanki że zadzwonię na tak lub nie można sobie w bajki wsadzić Jak na tym etapie firma nie dotrzymuje słowa to co będzie dalej Nie polecam

@Taki ja

Kolego- jakiś miesiąc temu pisałem, że jeżeli firma przeprowadza rekrutacje w 16 województwach ( czyli cała Polska ), to najprawdopodobniej zbierają CV, lub szukają kandydata, który będzie tzw. " tańszym pracownikiem ". Taką rekrutację można przeprowadzić jeżeli firma planuje obsługiwać nowy rynek ( jest na rynku tradycyjnym a rozszerza działalność na rynek np. DIY ). Ja przed spotkaniem podczas rozmowy telefonicznej proszę o podanie co będzie w moich kompetencjach, za co będę rozliczany, jaki teren działania i wówczas informuję, że oczekuję " takiego wynagrodzenia + premię za sprzedaż ". Raz spotkałem się z właścicielem firmy i po około 40 minutach jak przeszło do konkretów to na moje pytanie czy za takie wynagrodzenie jako ojciec, mąż by pracował odpowiedział szczerze że nie. Oczywiście nie podjąłem pracy. Za chwilę szanowni Przedstawiciele najniższa krajowa będzie wynosić 2600 za roki 3000 zł brutto, to za ile Wy chcecie pracować? Zdaję sobie sprawę, że wszystko podrożeje, ale zasada jedna - PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY powinien w w tzw. pensji podstawowej zarobić albo dwu-krotność minimalnego wynagrodzenia, albo przynajmniej średnią krajową czyli PODSTAWA MINIMUM 5 TYŚ BRUTTO+ PLUS DODATKI. Jest jedno ogłoszenie o pracę gdzie potencjalny pracodawca podaje podstawową pensję 6300 zł brutto, tu mała aluzja do Kolegi PH - który pisał na początku, że żaden pracodawca nie poda kwoty. SĄ FIRMY, KTÓRE NIE MAJĄ NIC DO UKRYCIA - I TYM FIRMĄ NALEŻY SIĘ PEŁEN SZACUNEK.

Glut

Ojojoj

Ku przestrodze
@Taki ja

Dajcie sobie spokój z tą firmą. Beznadzieja.

Titawa

Widzę że firma prowadzi rekrutację na Ph. Ktoś może powiedzieć jakie warunki oferują, jakie targety, auto jakiej klasy i czy też do użytku prywatnego, jaką atmosfera w firmie?

@Titawa

auto wypasione, do użytku, premia od wyników

@PH

A możesz napisać jakie zarobki na początek? Wiem, że pewnie zależy to od wyników, ale jaka jest podstawa?

@Dd

wielki nietakt z twojej strony, że pytasz o wynagrodzenie, które jest TAJNE co do zasady. Zapomnij facet, bo sam nie chciałbyś chyba chwalić się swoimi dochodami.

Titawa
@PH

A jaka atmosfera w firmie? Rozumiem jak to w sprzedaży parcie na wynik realizacja targetu.

xyz

jakie to POLSKIE :D

Ws
@PH

Czy naprawdę uważacie że nietaktem jest to, że ktoś się pyta ile potencjalnie może zarobić? Co w tym takiego wstydliwego? Przecież człowiek po to pracuje żeby zarabiać, czyż nie? Chyba że ktoś pracuje tylko dla idei to sorry. Ja uważam że ważne jest wiedzieć ile można zarobić. Jadąc na rozmowę kwalifikacyjną czasami 300-400 km warto wiedzieć czy jest w ogóle sens jechać. Bo jeżeli miałbym zarobić 2000 zł na rękę no to szkoda mojego czasu. Nie wiem skąd wziąłeś taką tezę, że wynagrodzenie jest tajne co do zasady. Wyczytałeś to gdzieś, czy wymyśliłeś? Uważam, że człowiek na poziomie nie chwali się swoimi dochodami wszem i wobec, ale warto wiedzieć czy praca jaką masz potencjalnie wykonywać będzie się przekładać na zarobki. Pozdrawiam i życzę więcej dystansu na przyszłość.

Deus
@xyz

Polskie? Czasy, kiedy pracownicy pracowali na umowach śmieciowych się skoczyły. Niektórym się ciężko z tym pogodzić, że teraz pracownik przebiera w ofertach.

@PH

Nietakt to byłby wtedy gdyby na rozmowie zadać takie pytanie jako pierwsze. Ten portal jest właśnie po to żeby takich informacji (anonimowo) udzielać.

@Dd

na podpowiedź się nie doczekasz, wręcz na pewno :-).

Od ciebie na pewno nie.

@Dd

Kolego, jak czytam niektóre posty, to się zastanawiam, dlaczego jesteśmy tak zawzięci ? PH - jak nie chcesz podać przybliżonych danych o wynagrodzeniu to nie udzielaj się na tym forum. Przecież nikt nie chce precyzyjnych danych tylko przybliżone np. ( pensja podstawowa to X + premia, prowizja to Y ). Możesz w tej firmie średnio w roku zarobić - widełki od 5000- 7000 tyś brutto. NIKT nie wymaga od Ciebie, abyś podał dokładną kwotę wynagrodzenia. Ja na takie spotkania jadę zawsze z rozliczeniem PIT- za poprzedni rok, gdyż daje to pełen obraz moich zarobków. Nie mam nic do ukrycia przed potencjalnym pracodawcą. Co do samochodu służbowego to uważam, że powinien być bezpieczny ale czy ważne czy na takie czy inne wyposażenie - ważne ile zarabiam ( złotówkami płaci się w sklepie ). Mam znajomego, który pracuje w jednej firmie 17 lat - i nie ma żadnego gps-u - kontroli, a dla swojej firmy zarabia kasę , przy okazji dla siebie ma całkiem dobrą pensję. Kolega jeździ - Skodą Octavią do pełnej dyspozycji - oczywiście w ramach rozsądku. Także Kolego PH - więcej dystansu do siebie. Co do wynagrodzenia - dla jednego kwota 3000 brutto będzie dużo, a dla drugiego 8000 brutto będzie mało. Ważne jest co dla kogo jest istotne. Oczywiście DOBRA ATMOSFERA - bardziej przykłada się na lepsze wyniki, niż ciągły kontroling. Realne cyfry i każdy będzie zadowolony.

AW
@mark.

Fajnie jest pod wszystkimi względami. Organizacja, atmosfera, benefity, system wynagradzania, oceniania i premiowania. Robimy obroty i wyniki. Korzystajmy z okazji, że są chętni na chińskie produkty złej jakości.

@AW

AW - skoro jest tak fajnie, to dlaczego na stronie (usunięte przez administratora) - jest ogłoszenie o ofercie pracy dla przedstawiciela handlowego - na dodatek LOKALIZACJA 16 WOJEWÓDZTW - czyli cały kraj? Dodatkowo sprawdziłem to forum i od 2018 r jest co praktycznie rok ogłoszenie o pracę do tej firmy ( styczeń 2018, luty 2019, październik 2019 ). Albo firma zbiera sobie tzw. CV, alb jest dość spora rotacja. Dodatkowo znalazłem posty od PH - który w 2016 r. pisał czy jest możliwe zatrudnienie jako ph w tej firmie, a teraz pisze, że nietaktem jest pytanie się o wynagrodzeniu. Czyli Kolega PH - dostał pracę w Kuchinox-ie ?. AW - to co napisałeś/aś, o organizacji, atmosferze, benefisy to na pewno jest ważne, ale wydajemy w życiu kasę i to jest też istotne. Jeżeli plany są realne to można zarobić. Pisałem na innym forum, że kiedyś otrzymałem rejon na który do wykonania był obrót miesięczny na poziomie 1 mln zł, a po trzech miesiącach po sprawdzeniu rynku okazał się, że na tym rejonie jestem wstanie sprzedaż max za 300-500 tyś. więc budżet był z kosmosu i nie było można wyrobić premii, dlatego odszedłem z tej firmy. Dla tych co aplikują do firmy Kuchinox - życzę powodzenia.

Wit
@PH

Czyli jak pracodawca podaje w ogłoszeniu kwotę wynagrodzenia to łamie zasady?? Haha

@mark.

do @AW i @Wit : Pracodawcy z reguły określają w treści ogłoszenia "atrakcyjne", "wysokie", nigdy kwotę, jeżeli już to przedział kwotowy "od -do". W rzeczywistości otrzymujesz wynagrodzenie to niższe. Rozpiętość widełek duża, a premia uzależniona od wyników. Jak zawsze w przypadku PH. Sam sobie odpowiedziałeś na zadane pytanie. Może szkoda, że nie aplikowałeś, byłeś zainteresowany firmą. Ale to jednak Twój wybór i należy to uszanować. Ja nie jestem już pracownikiem firmy.

@PH

Tu się z Tobą ( PH ), zgodzę, że słowo atrakcyjne wynagrodzenie jest słowem górnolotnym, bo dla jednego 3 tyś to dużo, a dla innego 8 tyś to mało. Dlatego jak wybierałem się na spotkania rekrutacyjne to zawsze miałem ze sobą rozliczenie pit - rzeczywiste wynagrodzenie roczne na tzw. papierze - oczywiście jestem zwolennikiem umowy o pracę. Nie aplikowałem, bo niestety z rynku słyszałem, że tzw. szału nie ma - być może się coś zmieniło, ale czytając Twój post, że już nie pracujesz to znaczy, że nie jest kolorowo. Nie znam nikogo kto by zmieniał pracę na gorszą, dlatego jeżeli nie jesteś już pracownikiem Kuchinox-a, to znaczy, że zmieniałeś na lepszą pracę. Jeżeli firma stosuje w rzeczywistości niższe wynagrodzenie, to później ma dużą rotację pracowników - ph. Powodzenia PH.

Jaka atmosfera jest między działami w Kuchinox?

:-(
@Pytanie

Jeżeli pracujesz w tej firmie, to w jakim celu pytasz? Wiesz doskonale. jak jest. Forma pytania wskazuje na to.

Bożena
@:-(

Ja nie pracuję i z chęcią bym się dowiedziała czegoś na temat komunikacji w tej firmie. Tym bardziej, że poniżej już były narzekania na logistykę. Czy można liczyć na jakieś normalne kontakty z "górą" i jasne informacje?

Info
@Pytanie

Między działami nawet znośna, z niektórymi pracuje się nieźle, a z innymi współpraca się układa dobrze. Jak w większości firm. Źle jest z firmami zewnętrznymi współpracującymi z firmą, tzw. prowadzącymi działalność gospodarczą. To jest do poprawy, a raczej naprawy.

Wiktor

Dobra praca nie sprzyja pisaniu na forum!

Krzysztof
@Wiktor

Czyżby dobra?

Bożena
@Krzysztof

Widzę, że nie masz raczej dobrego zdania na temat pracy w Kuchino. A ja jestem bardzo ciekawa, dlaczego, ponieważ sama ostatnio rozważałam aplikowanie do tej firmy. Czy problem tkwi w wynagrodzeniu, atmosferze, czy chodzi o coś innego?

@Bożena

Każdy może próbować, aplikuj, zaprzyjaźniona firma do rekrutacji http://gravet.com.pl/praca/

Waldi

Jaki warunki na stanowisku PH . Na jakiego rzędu wynagrodzenie można liczyć na tym stanowisku w tej firmie.

Kazimierz
@Waldi

Czy Twoje pytanie związane jest, z tym że pracodawca poszukuje obecnie pracownika na stanowisko przedstawiciela handlowego? Na portalu pracuj.pl, znalazłem ogłoszenie, więc ciekawi mnie, czy zamierzasz aplikować. Pracodawca od kandydatów wymaga doświadczenia w sprzedaży, dlatego chciałbym wiedzieć, czy takowe doświadczenie masz?

Kazimierz

Obecnie firma Kuchinox poszukuje pracownika na stanowisko przedstawiciela handlowego. Miałem nadzieję, że w tym wątku uzyskam informację o tym, czego mogą się spodziewać zainteresowane osoby po tym miejscu pracy. W wątku od dłuższego czasu nie pojawiają się żadne nowe informacje bądź opinie, dlatego mam nadzieję, że ktoś odpowie, jak obecnie wygląda praca w tym miejscu? Jest to stabilna firma dająca poczucie komfortu zawodowego? Mam nadzieję, że zachęcę kogoś z Was do aktywnej dyskusji.

JASIU64

Zakupiłem u Nich baterie wannową i zlewozmywakową, tylko ze względu na wykonanie w kolorze stary brąz, który mi pasował z innych powodów. Bateria zlewozmywakowa od nowości przeciekała na ciepłej wodzie. Najpierw kroplami, a później ciurkiem. Trzeba było szukać takiego położenia kurka, aby odciął strumień wody. Jestem często w delegacjach więc nauczyłem rodzinę jak zakręcać ten kurek i jakoś tak schodziło z powiadomienie Ich o reklamacji. Gwarancja jest dawana na trzy lata, a więc nie spieszyłem się bo i tak mieściłem się po bezpiecznej stronie czasu reklamacyjnego. Po ok. pół roku po zakupie złożyłem reklamację. Jakie było moje zdziwienie, gdy dostałem odpowiedź od serwisanta Pana Tom...., że nie zgłosiłem tego bezpośrednio po stwierdzeniu tego faktu i reklamacji on mi nie uwzględnia. Zadzwoniłem do niego informując, że nawet jeśli tak jest to mieszczę się w czasie reklamacyjnym i ten argument jest nic nie warty i skorzystam w przypadku nie uwzględnienia mojej reklamacji ze ścieżki z UOKiKiem. Pan się oburzył i tonem władcy jeszcze raz stwierdził, że reklamacja jest niesłuszna i odłożył słuchawkę. Tak więc wnioski nasuwają się same: chiński szajs to prawda i do tego buta i cwaniactwo OBSŁUGI SERWISOWEJ, aby tylko spławić klienta. Nigdy z nimi więcej.

Agnieszka

@anonimowy, a czy poza kwestiami logistycznymi jesteś zadowolony z pracy w firmie? Jakie jest Twoje zdanie na temat ogólnych warunków oraz atmosfery? Czy zatrudnione osoby mają szanse na rozwój? Jak przedstawia się kwestia benefitów? @Adam, zajrzałam na stronę internetową tego przedsiębiorstwa, wszystko wydaje się być w porządku. Nie widzę jednak informacji o prowadzonych rekrutacjach. Czy chciałeś aplikować?

anonimowy

Nie polecam pracy na magazynie w firmie kuchinox. To jest porażka co tu się dzieje. Dzień dnia trzeba się wkurw... Bo towaru ciągle brakuje na dole. Trzeba chodzić i szukać po regałach po całym magazynie bo nic nie ma swojego miejsca przypisanego. Dostaw coraz więcej a miejsca nie ma, zlewy i inne towary codziennie zawalają alejki blokując pakującym dostęp do towarów. Logistyka w tej firmie kuleje.

Zostaw merytoryczną opinię o Kuchinox - Zgierz

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Kuchinox
1.4/5 Na podstawie 27 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Al. Kościuszki 1