Opinie o Kuchinox w Zgierz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Kuchinox. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Kuchinox o rekrutacji.


Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż ceramiki i szkła

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kuchinox w Zgierz

Gosia Nowy wpis
Inne

Mąż rozgląda się aktualnie za pracą, znalazłam ofertę dla magazyniera w firmie. 5 250–5 850 zł to widełki z ogłoszenia, czy podana kwota uwzględnia już ewentualne premie za wyniki? Czytałam, że są takie premie.... Praca na 2 zmiany po 8 h, a nadgodziny? Można sobie dorobić w taki sposób?

Juras Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie
@Gosia

Chcesz się męża pozbyć? Płaca ma być godna bez nadgodzin jeśli ma się doświadczenie w danej dziedzinie a nie walić po 300h w miesiącu za parę złotych więcej.

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Czy w Kuchinox możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Ja Nowy wpis
Kandydat

Proszę o opinie jaka atmosfera jest w firmie, jakie warunki płacowe.

Grażyna
Inne

Właśnie obecnie firma rekrutuje kogoś w sieci jako Asystent / Asystentka ds. controllingu. Napiszecie, co wchodzi w skład pakietu socjalnego?? W liście benefitów jest taka rzecz i mnie interesuje, co konkretnie dostaje pracownik z tego pakietu? Konkrety, ok?

Anna
Inne
@Grażyna

Dzień dobry, w skład pakietu socjalnego wchodzą bony żywieniowe. Ponadto z dodatków pozapłacowych firma oferuje m.in. prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie. Zwracam uwagę, że rekrutacja na stanowisko Asystenta ds. controlligu jest do fabryki Kuchinox w Rumunii, miejscowość Timishoara. Z poważaniem

Aga
Inne
@Anna

Na jakie kwoty są bony żywieniowe? Czy pod ubezpieczenie medyczne jest opcja dopiąć rodzinę? Czy rekrutacja na to stanowisko jest jednoetapowa?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Kuchinox? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Łódź
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
(49 opinii)
Wyślij CV
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
(15 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
(62 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Barbara
Kandydat
 Pytanie

Jakich zarobków można się spodziewać pracując w Dziale Księgowości?

Ilona
Inne

Ktoś tu zwracał uwagę kiedyś, że wyskoczyło ogłoszenie w sieci i z tego co widziałam obecnie też szukają ale Koordynatora ds. jakości i standaryzacji procesów. W pierwszej kolejności chcę podpytać czy wiecie czym spowodowana jest ta rotacja? Poprzednik awansował czy odszedł z firmy? I czy ktoś wie coś więcej na temat pracy na tym stanowisku tu pod firmą, żeby napisać?

Jacek
Inne

Kupiłem zlewozmywak granitowy i w komplecie był syfon. Można (usunięte przez administratora)dostać. (usunięte przez administratora) nie do złożenia. Za (usunięte przez administratora) robili prostsze i 30 lat wytrzymywały.

1
Sebix
Inne
@Jacek

Rozumiem twój stres Ja zakupiłem u nich komplet i dostałem w różnych odcieniach, termin goni klient wisi mi nad karkiem a oni sobie żarty robią, że mi dadzo 50 pln brutto rabatu, także spoko nie polecam nikomu KUCHINOX totalna porażka...

Przedstawiciel handlowy
Były pracownik

Kolejny raz ogłoszenie na pracuj. Nic się nie zmieniło.. szkoda słów.

Ojojoj
Kandydat
 Pytanie
@Przedstawiciel handlowy

Co masz na myśli? Tak źle tam?

Pytanie
 Pytanie

Jak wygląda sprawa grafiku w Kuchinox. Czy pracodawca idzie na rękę?

nie
Były pracownik
@Pytanie

nie. jeżeli jesteś przypisany do jednej zmiany to takiej się trzymasz.

Natalia
Inne
@nie

a co w przypadku losowych sytuacji? bo ja np mam malutkie dziecko i szukam takiej pracy żeby nie było problemu jak nagle będę musiała wyjść.

Przedstawiciel Handlowy
Pracownik

Znowu poszło na całą Polskę - zbieranie bazy kandydatów.......opinia BARDZO zła.

PH - ogłoszenie
Pracownik

Kolejny raz poszło ogłoszenie na Polskę....... Szkoda czasu na aplikowanie i tak nie zadzwonia.

Pytanie
 Pytanie

Jakie są warunki zatrudnienia w Kuchinox?

Józek
Były pracownik
@Pytanie

Dadzą ci grosze i wszystko w premiach niestety.Jak zachorujesz nic nie dostaniesz. Po dłuższym okresie pracy dostaniesz 3500 brutto na umowie i nadal premie czyli szału nie ma.

Przedstawiciel Handlowy
Pracownik

kolejny raz poszło ogłoszenie na PH, zbierają tylko CV - budowa bazy kandydatów.

Olek
Inne

Firma wypracowała sobie dobrą opinię, dobrze się pracuje i nieźle zarabia dlatego polecam!

Pytanie
 Pytanie

Ile jest zmian w Kuchinox?

Mietek
Kandydat
 Pytanie
@Pytanie

Ale gdzie w Buku?

Były pracownik

W mojej ocenie jako byłego pracownika firma jest nieuczciwa. Dyrekcja nie dotrzymuje ustaleń z rozmowy kwalifikacyjnej. W moim przypadku mimo ze dyrekcja kilkukrotnie obiecywała wyrównanie zaległej premii ustalenie z rozmowy kwalifikacyjnej okazały się sciemą. Proponuje wszelkie ustalenie Z firma Kuchinox zawierać tylko i wyłącznie na piśmie. Nie licząc specjalistów oraz pracowników szeregowych to sama „góra” mało profesjonalna. nieprofesjonalna.

Krzysztof
@Były pracownik

To, co napisałeś to prawda. Twój wpis-przestroga dla innych.

enzo
@Były pracownik

Na rozmowy kwalifikacyjne jeździmy z dyktafonem! Takie czasy.

Pytanie
 Pytanie

Jak wygląda ścieżka awansu w Kuchinox?

Brryy
@Pytanie

Jaka scieszka scieszkę to trzeba przyjąć żeby tu wejść rano do tego bajzlu

Franciszek
Inne
@Brryy

Mam przez to rozumieć, że w firmie tej nie ma żadnej ścieżki rozwoju zawodowego? Napisz, proszę, czy są jakiekolwiek szanse na to, aby awansować na wyższe stanowisko.

ULIK
Inne

Może zabrakło umiejętności i nie udało się dostać tu do pracy? Firma dobra to ma swoje oczekiwania.

mark.
@ULIK

Ulik - o czym Ty piszesz. Oczywiste jest, że każda firma ma pewne oczekiwania co do kandydatka do pracy w terenie, ale jeżeli oczekuje się doświadczenia w branży oraz w pracy w terenie, to też kandydat ma swoje oczekiwania ( i domyślam się, że głównie chodzi o wynagrodzenie). W dzisiejszych czasach nikt za małe wynagrodzenie nie będzie pracował. Skończyły się czasy, że za 3-3,5 tyś ktoś będzie pracował w terenie gdzie najniższa jest 2600 a w przyszłym roku ma być 3tyś. . Dzisiaj poniżej 4 tyś ( netto ) mało kto chce pracować - oczywiście zależy od terenu.

Aaaa...
@ULIK

Bzdury piszesz, z dobrą firmą to przesada. Firmowy (usunięte przez administratora) z ciebie.

Taki ja

Czy ktoś dostał odpowiedź po rozmowie na przedstawiciela?

mark.
@Taki ja

Kolego, jak byłeś na rozmowie, to czy możesz coś więcej napisać ( jak przebiegała rozmowa , jaki teren - działania, co firma proponuje - wynagrodzenie + premia, warunki pracy itp. ).

Taki ja
@mark.

Dajcie spokój z taką rekrutacją. Dymałem pół Polski na pół godzinną pogawędkę z której nic nie wynikło. Gościu który przeprowadzał rozmowę to jakiś kierownik, nie potrafił nawet wytłumaczyć na czym polega system premiowy, stwierdził że jest on tak zagmatwany że trudno to zrozumieć. Ja aplikowałem na Dolny Śląsk Obiecanki że zadzwonię na tak lub nie można sobie w bajki wsadzić Jak na tym etapie firma nie dotrzymuje słowa to co będzie dalej Nie polecam

1
mark.
@Taki ja

Kolego- jakiś miesiąc temu pisałem, że jeżeli firma przeprowadza rekrutacje w 16 województwach ( czyli cała Polska ), to najprawdopodobniej zbierają CV, lub szukają kandydata, który będzie tzw. " tańszym pracownikiem ". Taką rekrutację można przeprowadzić jeżeli firma planuje obsługiwać nowy rynek ( jest na rynku tradycyjnym a rozszerza działalność na rynek np. DIY ). Ja przed spotkaniem podczas rozmowy telefonicznej proszę o podanie co będzie w moich kompetencjach, za co będę rozliczany, jaki teren działania i wówczas informuję, że oczekuję " takiego wynagrodzenia + premię za sprzedaż ". Raz spotkałem się z właścicielem firmy i po około 40 minutach jak przeszło do konkretów to na moje pytanie czy za takie wynagrodzenie jako ojciec, mąż by pracował odpowiedział szczerze że nie. Oczywiście nie podjąłem pracy. Za chwilę szanowni Przedstawiciele najniższa krajowa będzie wynosić 2600 za roki 3000 zł brutto, to za ile Wy chcecie pracować? Zdaję sobie sprawę, że wszystko podrożeje, ale zasada jedna - przedstawiciel handlowy powinien w w tzw. pensji podstawowej zarobić albo dwu-krotność minimalnego wynagrodzenia, albo przynajmniej średnią krajową czyli PODSTAWA MINIMUM 5 TYŚ BRUTTO+ PLUS DODATKI. Jest jedno ogłoszenie o pracę gdzie potencjalny pracodawca podaje podstawową pensję 6300 zł brutto, tu mała aluzja do Kolegi PH - który pisał na początku, że żaden pracodawca nie poda kwoty. SĄ FIRMY, KTÓRE NIE MAJĄ NIC DO UKRYCIA - I TYM FIRMĄ NALEŻY SIĘ PEŁEN SZACUNEK.

Glut
@Taki ja

Ojojoj

Ku przestrodze
@Taki ja

Dajcie sobie spokój z tą firmą. Beznadzieja.

Titawa
 Pytanie

Widzę że firma prowadzi rekrutację na Ph. Ktoś może powiedzieć jakie warunki oferują, jakie targety, auto jakiej klasy i czy też do użytku prywatnego, jaką atmosfera w firmie?

PH
@Titawa

auto wypasione, do użytku, premia od wyników

Dd
@PH

A możesz napisać jakie zarobki na początek? Wiem, że pewnie zależy to od wyników, ale jaka jest podstawa?

PH
@Dd

wielki nietakt z twojej strony, że pytasz o wynagrodzenie, które jest TAJNE co do zasady. Zapomnij facet, bo sam nie chciałbyś chyba chwalić się swoimi dochodami.

1
Titawa
@PH

A jaka atmosfera w firmie? Rozumiem jak to w sprzedaży parcie na wynik realizacja targetu.

xyz
@PH

jakie to POLSKIE :D

Ws
@PH

Czy naprawdę uważacie że nietaktem jest to, że ktoś się pyta ile potencjalnie może zarobić? Co w tym takiego wstydliwego? Przecież człowiek po to pracuje żeby zarabiać, czyż nie? Chyba że ktoś pracuje tylko dla idei to sorry. Ja uważam że ważne jest wiedzieć ile można zarobić. Jadąc na rozmowę kwalifikacyjną czasami 300-400 km warto wiedzieć czy jest w ogóle sens jechać. Bo jeżeli miałbym zarobić 2000 zł na rękę no to szkoda mojego czasu. Nie wiem skąd wziąłeś taką tezę, że wynagrodzenie jest tajne co do zasady. Wyczytałeś to gdzieś, czy wymyśliłeś? Uważam, że człowiek na poziomie nie chwali się swoimi dochodami wszem i wobec, ale warto wiedzieć czy praca jaką masz potencjalnie wykonywać będzie się przekładać na zarobki. Pozdrawiam i życzę więcej dystansu na przyszłość.

Deus
@xyz

Polskie? Czasy, kiedy pracownicy pracowali na umowach śmieciowych się skoczyły. Niektórym się ciężko z tym pogodzić, że teraz pracownik przebiera w ofertach.

Dd
@PH

Nietakt to byłby wtedy gdyby na rozmowie zadać takie pytanie jako pierwsze. Ten portal jest właśnie po to żeby takich informacji (anonimowo) udzielać.

PH
@Dd

na podpowiedź się nie doczekasz, wręcz na pewno :-).

Dd
@PH

Od ciebie na pewno nie.

mark.
@Dd

Kolego, jak czytam niektóre posty, to się zastanawiam, dlaczego jesteśmy tak zawzięci ? PH - jak nie chcesz podać przybliżonych danych o wynagrodzeniu to nie udzielaj się na tym forum. Przecież nikt nie chce precyzyjnych danych tylko przybliżone np. ( pensja podstawowa to X + premia, prowizja to Y ). Możesz w tej firmie średnio w roku zarobić - widełki od 5000- 7000 tyś brutto. NIKT nie wymaga od Ciebie, abyś podał dokładną kwotę wynagrodzenia. Ja na takie spotkania jadę zawsze z rozliczeniem PIT- za poprzedni rok, gdyż daje to pełen obraz moich zarobków. Nie mam nic do ukrycia przed potencjalnym pracodawcą. Co do samochodu służbowego to uważam, że powinien być bezpieczny ale czy ważne czy na takie czy inne wyposażenie - ważne ile zarabiam ( złotówkami płaci się w sklepie ). Mam znajomego, który pracuje w jednej firmie 17 lat - i nie ma żadnego gps-u - kontroli, a dla swojej firmy zarabia kasę , przy okazji dla siebie ma całkiem dobrą pensję. Kolega jeździ - Skodą Octavią do pełnej dyspozycji - oczywiście w ramach rozsądku. Także Kolego PH - więcej dystansu do siebie. Co do wynagrodzenia - dla jednego kwota 3000 brutto będzie dużo, a dla drugiego 8000 brutto będzie mało. Ważne jest co dla kogo jest istotne. Oczywiście DOBRA ATMOSFERA - bardziej przykłada się na lepsze wyniki, niż ciągły kontroling. Realne cyfry i każdy będzie zadowolony.

AW
@mark.

Fajnie jest pod wszystkimi względami. Organizacja, atmosfera, benefity, system wynagradzania, oceniania i premiowania. Robimy obroty i wyniki. Korzystajmy z okazji, że są chętni na chińskie produkty złej jakości.

mark.
@AW

AW - skoro jest tak fajnie, to dlaczego na stronie (usunięte przez administratora) - jest ogłoszenie o ofercie pracy dla przedstawiciela handlowego - na dodatek LOKALIZACJA 16 WOJEWÓDZTW - czyli cały kraj? Dodatkowo sprawdziłem to forum i od 2018 r jest co praktycznie rok ogłoszenie o pracę do tej firmy ( styczeń 2018, luty 2019, październik 2019 ). Albo firma zbiera sobie tzw. CV, alb jest dość spora rotacja. Dodatkowo znalazłem posty od PH - który w 2016 r. pisał czy jest możliwe zatrudnienie jako ph w tej firmie, a teraz pisze, że nietaktem jest pytanie się o wynagrodzeniu. Czyli Kolega PH - dostał pracę w Kuchinox-ie ?. AW - to co napisałeś/aś, o organizacji, atmosferze, benefisy to na pewno jest ważne, ale wydajemy w życiu kasę i to jest też istotne. Jeżeli plany są realne to można zarobić. Pisałem na innym forum, że kiedyś otrzymałem rejon na który do wykonania był obrót miesięczny na poziomie 1 mln zł, a po trzech miesiącach po sprawdzeniu rynku okazał się, że na tym rejonie jestem wstanie sprzedaż max za 300-500 tyś. więc budżet był z kosmosu i nie było można wyrobić premii, dlatego odszedłem z tej firmy. Dla tych co aplikują do firmy Kuchinox - życzę powodzenia.

Wit
@PH

Czyli jak pracodawca podaje w ogłoszeniu kwotę wynagrodzenia to łamie zasady?? Haha

PH
@mark.

do @AW i @Wit : Pracodawcy z reguły określają w treści ogłoszenia "atrakcyjne", "wysokie", nigdy kwotę, jeżeli już to przedział kwotowy "od -do". W rzeczywistości otrzymujesz wynagrodzenie to niższe. Rozpiętość widełek duża, a premia uzależniona od wyników. Jak zawsze w przypadku PH. Sam sobie odpowiedziałeś na zadane pytanie. Może szkoda, że nie aplikowałeś, byłeś zainteresowany firmą. Ale to jednak Twój wybór i należy to uszanować. Ja nie jestem już pracownikiem firmy.

mark.
@PH

Tu się z Tobą ( PH ), zgodzę, że słowo atrakcyjne wynagrodzenie jest słowem górnolotnym, bo dla jednego 3 tyś to dużo, a dla innego 8 tyś to mało. Dlatego jak wybierałem się na spotkania rekrutacyjne to zawsze miałem ze sobą rozliczenie pit - rzeczywiste wynagrodzenie roczne na tzw. papierze - oczywiście jestem zwolennikiem umowy o pracę. Nie aplikowałem, bo niestety z rynku słyszałem, że tzw. szału nie ma - być może się coś zmieniło, ale czytając Twój post, że już nie pracujesz to znaczy, że nie jest kolorowo. Nie znam nikogo kto by zmieniał pracę na gorszą, dlatego jeżeli nie jesteś już pracownikiem Kuchinox-a, to znaczy, że zmieniałeś na lepszą pracę. Jeżeli firma stosuje w rzeczywistości niższe wynagrodzenie, to później ma dużą rotację pracowników - ph. Powodzenia PH.

Zostaw merytoryczną opinię o Kuchinox - Zgierz

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Kuchinox?

  Zobacz opinie na temat firmy Kuchinox tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Kuchinox?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kuchinox
1.4/5 Na podstawie 27 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Al. Kościuszki 1
  90-418 Zgierz
 • NIP: 7251551267 KRS: 0000140458
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
Kuchinox
Przejdź do nowych opinii