kuchinox

Zgierz

Opinie o kuchinox

Agnieszka

@nick zastanawiasz się nad aplikowaniem? A może już udało Ci się znaleźć ofertę pracy w kuchinox? Jeżeli tak, to koniecznie podziel się z nami swoją oceną po rozmowie kwalifikacyjnej. Jak oceniasz jej przebieg? Może masz jakieś rady dla przyszłych osób zainteresowanych pracą w tym miejscu?

bum

Hej, a wiecie jakich średnich zarobków można się teraz spodziewać? Podobno miały się pojawić jakieś premie, ale pewnie są do tego odpowiednie benefity socjalne.

nick

Witam orientuje się ktoś gdzie można znaleźć oferty pracy do Kuchinox na stanowisko przedstawiciela? Z góry dzięki

PH

@yhy dlatego cieżko się do nich dostać na przedstawiciela. Ja pracuje ponad 6 lat jako PH i właśnie chciałbym się zatrudnić w kuchinox ale mało prawdopodobne jest że ich PH zrezygnuje z takiej pracy.

PH

Problem w tym że narazie nikogo nie potrzebują

PH

Cześć orientujecie się ktoś czy ciężko sie dostać do kuchinox na stanowisko przedstawiciela??

killer

to chiński szajs jednorazowy!!!

cotti

Forum o firmie zmieniło się w forum o produktach, a zatem: ja mam baterie Kuchinox od 4 lat i jak do tej pory się nie popsuły. Czytam Wasze opinie i albo trafiliście na trefną partię produkcyjną albo ja mam szczęście... ale złego słowa powiedzieć nie mogę.

znawca
@cotti 27.05.2014 15:13

jaka cena takie i produkty, więc wszystko w normie, za darmo to nikt nic dobrego nie daje! takie życie i realia

badziewie chinskie

Witam. Ja również zakupiłem baterie z firmy kuchinox jedno wielkie badziewie,Znajomi również zakupili i maja te same problemy.LUDZIE LUDZIE NIE KUPUJCIE TYCH ŻADNYCH PRODUKTÓW.

Roger

Zgadzam się nieprawdopodobne kupiłem baterie retro umywalkową niby mosiężną. Korek zaczął brązowieć (takie plamy brązowe się potworzyły) już za 2 dni - nieprawdopodobne dziadostwo. Kupiłem w Bricomanie w Wilanowie, tam tez oddam i powiem co myślę o produkcie i tej firmie. UWAGA: u mnie nie chodziło o cenę tylko wygląd mi pasował.

ooo

Odradzam zakupu wyrobow firmy Kuchinox Zgierz, jezeli nie chcesz miec problemow.

Pracuje tam znajomy narzeka i szuka innej pracy bo pracuje tam coraz więcej osób które umieją tylko [usunięte przez moderatora] .... a sami o pracy nie maja pojecia.Szczególnie kierownictwo

Zostaw opinię o kuchinox - Zgierz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie kuchinox