ECORSON Farby i Tynki Dekoracyjne

Łódź

Opinie o ECORSON Farby i Tynki Dekoracyjne

animim

pracuję tutaj obecnie, śwetna atmosfera i ludzie, bardzo dobry i rzetelny pracodawca, gorąco polecam i zapraszam do nas samych fajnych ludzi...):

kowal

Pracowałem w jednym z oddziałów i muszę powiedzieć, że wiele się nauczyłem. Przebywając w gronie doświadczonych kolegów, sam zyskałem nowe umiejętności. Odszedłem z powodów osobistych. Generalnie polecam firmę jesli ktos chce nabrac wprawy w fachu

Aleksandra

Ja myślę, że nie ma na co narzekać. Wiadomo, że raz jest dobrze, a raz gorzej, ważne żeby wywiązywać się ze swoich zadań i rzetelnie podchodzić do pracy - gwarantuje, że to zostanie docenione.

były pracownik

Pracodawca jest rzetelny, nigdy nie miałem problemu z wypłatą czy urlopem. Dobrze mi się pracowało. Owszem, jak w każdej pracy zdarzają się lepsze i gorsze dni, ale kierownicy dbają o to, aby każdy pracownik czuł się w firmie dobrze.

kameleon

Współpracuję od niedawna i nie mogę narzekać. Praca jest wymagająca ze względu na wysoki poziom usług, więc nie ma mowy o obijaniu się, ale atmosfera jest ok. Nie rozumiem skąd takie negatywne opinie.

gosc

Jedyny plus to pieniądz (marny zresztą) w terminie. Nic więcej dobrego tam nie ma. Atmosfera, zakres obowiązkow to jakas jedna pomyłka. Szkoda mi kazdej godziny spędzonej w tej firmie.

Nici
@gosc 19.09.2014 19:12

chyba jakiś frustrat i nygus to pisze...hahaha

grubson

Bardzo kompetentni ludzie. Byłem na szkoleniu wysłany z UP z nakładania farb dekoracyjnych, zostałem wyposażony w odpowiednie materiały i koszulkę firmową, inwestycja zes trony urzędu dobra, bo już robotę przy kilku mieszkaniach dostałem.

Marcin

Dobrze, że są ludzie którzy przedstawiają prawdziwą sytuację w różnych firmach i nie trzeba sobie nerw psuć jakimiś ( usunięte przez administratora ) Pozdrawiam.

Zostaw opinię o ECORSON Farby i Tynki Dekoracyjne - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ECORSON Farby i Tynki Dekoracyjne