Flint Group

Konstantynów Łódzki

Opinie o Flint Group

Paulina

Flint Group ma szeroką ofertę pracy w Łodzi http://www.flintgrp.com/lp-pl/praca/aktualne-oferty/ Każdy może znaleźć pracę dla siebie, bo stanowiska są z wielu różnych branż. Decyzję na pewno ułatwiłyby aktualne opinie pracowników firmy Ktoś się wypowie?

Paulina

@zxcv zastanawiasz się nad aplikowaniem? Z pewnością wszystkich informacji na temat zarobków dowiesz się podczas rozmowy kwalifikacyjnej. A kto z Was pracuje w Flint Group i może podzielić się informacjami na temat firmy?

zxcv

ile zarabiają kierownicy w tej firmie?

amk

Rzeczywiście zajmują dość wysoką pozycję, ale jakie zarobki dają? Dzięki

oli

Szukają teraz kogoś na stanowisko Laborant-kolorysta. Ktos wie jaki jest zakres obowiązków na tym stanowisku ?

ja

JAkiego rzędu można spodziewać się zarobków?

pick nick

Cześć, Wiecie może jakie są widełki zarobkowe na stanowisku specjalisty? Np. ds. zarządzania zapasami?

ja

kitym dostałeś robotę napisz jak jest na prawdę

zed

Piszcie na jakie stanowisko idziecie na rozmowę ludzie. Jeżeli chodzi o labolatorium to wymagają dobrego angielskiego i niemieckiego. Praca dwuzmianowa, umowa o pracę.

kitym
@zed 01.10.2014 14:54

ja ide właśnie tam na rozmowę - napiszcie co zrobić, aby zaprezentować się, jako idealny kandydat, by pracodawca mnie zatrudnił, jak wypaść dobrze na tej rozmowie kwalifikacyjnej? Jak to wygląda w tej firmie? zastanawia mnie również sprawa związana z finansami, bo już jakes dośw.posiadam co wiąże sie z tym że chcę wiedzieć za co pracuję.

Stokrotka

I jak?? Znalazlam ogloszenie- kuszace. Jak sie utrzymuja zarobki?? Czas pracy?

jeszcze pracuje

Odeszla niezrownowazona psychicznie i emocjonalnie kierownik logistyki i w magazynie/produkcji/logistyce ma sie na lepsze, ale odeszli tez ludzie ktorzy tworzyli klimat i spajali biuro z szara masa magazynu. Coraz wiekszy podzial. Handlowcy narzekaja na swojego dyr.handlowego - zero kultury i dyscyplina poprzez zastraszanie, w laboratorium kierownik kawaler marionetka. Prawdziwy szacunek calej firmy dla glownego dyrektora (usunięte przez administratora) Pracuje kilka lat,ale nastawiam sie na zmiane pracodawcy - atmosfera

michaił

zarobki marne, mizerne, socjal mizerny, slabiutki. ubranie robocze gowniane niewygodne najtansze najgorsze plastikowe buty do chodzenia po 10h dziennie??? chaos, balagan, wszystko pod klienta. Dzis masz malo pracy i sie nudzisz a jutro masz tyle ze TRZEBA zostac nadgodziny nieplatne tylko do odbioru.

wspaniale bhp

a( usunięte przez administratora )niech sobie zalozy te super wygodne buciki na jeden dzien i w nich pochodzi, moze wtedy zobaczy jakie wygodne stroje funduje pracownikom. Tobie tez zycze na starosc zylakow ale pamietaj ze jak bede je mial za wczesnie to upomne sie o odszkodowanie. Moglas kupic lekkie obuwie wygodne a kupilas najgorsze i zmusilas mnie do przebywania w nich skazujac na nieludzkie katorgi.

punktualny decydent

dlaczego punktualnosci pilnuje sie tylko przy wejsciu do pracy? a przy wyjsciu zeby ktos do domu poszedl juz nie jest to takie wazne? :D Masz byc punktualnie na osma czy dziewiata ale wyjsc to juz mozesz duuuzo po czasie a najlepiej siedz i tyraj do maksa bo przeciez potem ci oddamy ten czas. Ja mam w [( usunięte przez administratora ) zostawanie ponad godziny pracy i nie chce odbierac godzin :D coo musze chciec ? ( usunięte przez administratora )

oczywiscie koordynatorzy wiedza bo tez korzystaja

no jasne ze( usunięte przez administratora ) wie bo sam tam jara, wiadomo ze i ( usunięte przez administratora )tez wie bo mu towarzyszy. A co na to ich tato r( usunięte przez administratora )

dyrektor daje sie w trabe robic

dyrektor zakladu daje sie w trabe robic bo palaci premie za niepalenie ( usunięte przez administratora )Gdy nie ma czasu jaranie odbywa sie w kiblach.

turbo

a mieszalnia farb wodnych (nie mylic z bezpiecznymi dla srodowiska) plucze i wylewa resztki do zwyklej kanalizacji bez zadnego filtrowania. ( usunięte przez administratora )D ciekawe co na to sanepid i organizacje ktore dbaja o srodowisko. Z ciekawosci zglosze w najblizszym czasie :roll:

zgadzam się - układy i układziki - jeśli masz własne zdanie i chcesz coś osiągnąć,( usunięte przez administratora )jeśli nie masz ochoty na tyranie za śmieszne pieniądze - to nie zatrudniaj się w tej firmie.

kolo

bylem na rozmowie w tej firmie daje se luz! widzialem jak to wyglada. Jeden duzy gosciu zapitalal z folia do okola palety ciagle cos sprawdzajac na kartkach a4 zapelnionych maczkiem a pudelek i butelek i pojemnikow na tej palecie mial na wysokosc poltora metra :-D niezle trzeba byc skoncentrowanym zeby sie nie pomylic bo wez to potem w razie pomylki znajdz na tej palecie :-D huhuhu ( usunięte przez administratora )br /> zatrudniaja przez agencje wiec pewnie rotacje czeste bo ciagle ktos odchodzi na zadowolonych to pracownicy nie wygladali.

dany

nikt tu nie planuje produkcji nikt tu nie planuje dostaw nikt tu niczego nie bierze pod uwage? ( usunięte przez administratora )ale cieniutkie. nowoczesny pracodawca co ma ambicje do bycia jak najlepszym a magazyn opiera sie na kartkach i kalkulatorze jak za komuny :D smiech na sali! kpina! zart! zdezelowane ( usunięte przez administratora ) multi madrym zeby na to wpasc! najlepjej miec podejscie takie... "byle do piatku" firma schodzi na psy a ocena widac jaka jest :D

od kilku lat

( usunięte przez administratora ).. + dobre samochody służbowe, socjalne/ - wiele ograniczeń korporacyjnych. Jeśli jesteś oddanym wyrobnikiem - polecam

Zostaw opinię o Flint Group - Konstantynów Łódzki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Flint Group