WITKO Sp. z o.o.

Łódź

WITKO Sp. z o.o.

Opinie o WITKO Sp. z o.o.

Lukaszek

Uwaga jacek d.kasuje prawdziwe wpisy !!!!!!!!!! Tesciunio mu za to placi !!!!!

dziwne

Chyba przesadził ktoś z odliczaniem czasu na toaletę, nic takiego nigdy nie mialo miejsca. Kazdy pracuje w swoim tempie i nikt nikogo nie rozlicza z czasu, 8h i już

Dobra

To jest firma, która przez wiele lat wypracowała sobie stabilną pozycję na rynku, są najlepsi w Łodzi!

ex-employee
@Dobra 16.10.2018 12:50

To że firma ma ugruntowaną pozycję na rynku nie jest przedmiotem dyskusji i nie tego dotyczą wystawiane opinie.

ea

Witam, chcę się coś dowiedzieć, ale szkoda czasu, widzę, że aktualni pracownicy zrobili sobie tutaj stronę na pogawędki :co kupili, ze weekend, a już najlepsze to z ta pogodą.

co

Co się dzieje z dyrektorami w firmie?

kwas

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zmienić dyrektorów pionów

Była

Co chcecie od pracodawców, super mili ludzie, kiedyś tam pracowałam

0p

Październik i 25 stopni Celsjusza, extra!

oo

Ukradziono puchar z Tour de France

uouo

Każdy ma swój zakres obowiązków i je wykonuje. Jest dobrze tutaj

pogo

W tym tygodniu będzie słonecznie

Obecny

Dobrze się pracuje, w miłej atmosferze

@Obecny 05.10.2018 15:09

to sobie popracuj do70-tki jak tak tam dobrze.

pogoda

Od weekendu poprawa pogody, znowu będzie ciepło

można

Firma może się chwalić, bo jest czym.

fachowcy

Doświadczeni i wyszkoleni inżynierowie serwisu zainstalują, skalibrują, uruchomią i przetestują sprzęt.

@fachowcy 02.10.2018 09:42

reklama jak w supermarkecie...

brawo

Firma otrzymała ostatnio trzy prestiżowe nagrody!

@brawo 01.10.2018 09:42

moderatorze z witko - za tendencyjne wpisy dziekujemy.

@brawo 01.10.2018 09:42

a może pan jacek je wymienić?

pogoda

Pogoda na sobotę w Łodzi - 13 stopni, szansa opadów: 10% wilgotność: 56%, wiatr: 11 km/h.

Pracuję tu od kilkunastu lat, to chyba o czymś świadczy

w

Dobra, solidna firma!

werty

Telemarketerzy męczą Polaków telefonami, często nie mówią nawet, z jakiej firmy dzwonią i skąd mają nasz numer. Wystarczy ich zapytać, skąd go mają, wtedy się rozłączą.

po

Czy będzie jeszcze ładna pogoda?

week

Miłego weekendu

W Kauflandzie wieczorami obniżają ceny warzyw i owoców

Kwiat

Czy ktoś mi podpowie, czy można i jak przesadzić jukę?

warto

Warto tu przyjść, nigdzie nie ma takiej atmosfery.

powrót

Szkoła, obowiązki, bieganina. No to się zaczęło...

kto

Poszukują Przedstawiciela Naukowo-Handlowego na region pomorski i mazowiecki. Aplikujemy?

deszcz

Będzie padać, czy nie będzie? Oto jest pytanie...

Panda

Witam Praca w Witko to ciężka praca za niską stawkę. Codziennie trzeba bezpłatnie zostawać po godzinach, bo ludzi jest za mało. Nie polecam

upo

Nie kłóćcie się na forum, tylko dodawajcie rzetelne opinie

Zostaw opinię o WITKO Sp. z o.o. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WITKO Sp. z o.o.