Opinie o Flint Group w Konstantynów Łódzki

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Flint Group. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Flint Group na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Flint Group w Konstantynów Łódzki

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Flint Group. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

obecny

Jesli jestes typowym entuzjastą korpo-stylu pracy, to przy odpowiednim "rozgrywaniu" swojej "kariery" za pomocą nie zawsze szlachetnych czynów, można po kilku latach doczekać się awansu(usunięte przez administratora)Kiedyś to była firma, teraz to typowe (niestety nie 'topowe'), zwykłe SSC jakich wiele w Łodzi.

Mateusz

Witam. jakich zarobków można się spodziewać w tej firmie ? tzn jakie jest minimum ?

Paulina

Flint Group ma szeroką ofertę pracy w Łodzi http://www.flintgrp.com/lp-pl/praca/aktualne-oferty/ Każdy może znaleźć pracę dla siebie, bo stanowiska są z wielu różnych branż. Decyzję na pewno ułatwiłyby aktualne opinie pracowników firmy Ktoś się wypowie?

Paulina

@zxcv zastanawiasz się nad aplikowaniem? Z pewnością wszystkich informacji na temat zarobków dowiesz się podczas rozmowy kwalifikacyjnej. A kto z Was pracuje w Flint Group i może podzielić się informacjami na temat firmy?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Flint Group. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
zxcv

ile zarabiają kierownicy w tej firmie?

amk

Rzeczywiście zajmują dość wysoką pozycję, ale jakie zarobki dają? Dzięki

oli

Szukają teraz kogoś na stanowisko Laborant-kolorysta. Ktos wie jaki jest zakres obowiązków na tym stanowisku ?

JAkiego rzędu można spodziewać się zarobków?

pick nick

Cześć, Wiecie może jakie są widełki zarobkowe na stanowisku specjalisty? Np. ds. zarządzania zapasami?

kitym dostałeś robotę napisz jak jest na prawdę

zed

Piszcie na jakie stanowisko idziecie na rozmowę ludzie. Jeżeli chodzi o labolatorium to wymagają dobrego angielskiego i niemieckiego. Praca dwuzmianowa, umowa o pracę.

kitym
@zed

ja ide właśnie tam na rozmowę - napiszcie co zrobić, aby zaprezentować się, jako idealny kandydat, by pracodawca mnie zatrudnił, jak wypaść dobrze na tej rozmowie kwalifikacyjnej? Jak to wygląda w tej firmie? zastanawia mnie również sprawa związana z finansami, bo już jakes dośw.posiadam co wiąże sie z tym że chcę wiedzieć za co pracuję.

Stokrotka

I jak?? Znalazlam ogloszenie- kuszace. Jak sie utrzymuja zarobki?? Czas pracy?

michaił

zarobki marne, mizerne, socjal (usunięte przez administratora), slabiutki. ubranie robocze(usunięte przez administratora) niewygodne najtansze najgorsze plastikowe buty do chodzenia po 10h dziennie??? chaos, balagan, wszystko pod klienta. Dzis masz malo pracy i sie nudzisz a jutro masz tyle ze TRZEBA zostac nadgodziny nieplatne tylko do odbioru.

punktualny decydent

dlaczego punktualnosci pilnuje sie tylko przy wejsciu do pracy? a przy wyjsciu zeby ktos do domu poszedl juz nie jest to takie wazne? :D Masz byc punktualnie na osma czy dziewiata ale wyjsc to juz mozesz duuuzo po czasie a najlepiej siedz i tyraj do maksa bo przeciez potem ci oddamy ten czas. Ja mam w [(usunięte przez administratora) zostawanie ponad godziny pracy i nie chce odbierac godzin :D coo musze chciec ? (usunięte przez administratora)

zgadzam się - układy i układziki - jeśli masz własne zdanie i chcesz coś osiągnąć,(usunięte przez administratora)jeśli nie masz ochoty na tyranie za śmieszne pieniądze - to nie zatrudniaj się w tej firmie.

kolo

bylem na rozmowie w tej firmie daje se luz! widzialem jak to wyglada. Jeden duzy gosciu zapitalal z folia do okola palety ciagle cos sprawdzajac na kartkach a4 zapelnionych maczkiem a pudelek i butelek i pojemnikow na tej palecie mial na wysokosc poltora metra :-D niezle trzeba byc skoncentrowanym zeby sie nie pomylic bo wez to potem w razie pomylki znajdz na tej palecie :-D huhuhu (usunięte przez administratora)br /> zatrudniaja przez agencje wiec pewnie rotacje czeste bo ciagle ktos odchodzi na zadowolonych to pracownicy nie wygladali.

od kilku lat

(usunięte przez administratora).. + dobre samochody służbowe, socjalne/ - wiele ograniczeń korporacyjnych. Jeśli jesteś oddanym wyrobnikiem - polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Flint Group - Konstantynów Łódzki

• Jak się pracuje w Flint Group?

Zobacz opinie na temat firmy Flint Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flint Group?

Flint Group
2.6/5 Na podstawie 49 ocen.

Flint Group