Opinie o Kerakoll Polska Sp. z o.o. w Rzgów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Kerakoll Polska Sp. z o.o., oraz Klientów firmy. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Kerakoll Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia przemysłowa - produkcja klei

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kerakoll Polska Sp. z o.o. w Rzgów

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Mały żuczek

W biurze jest istne gniazdo zmij, ktore kasaja sie nawzajem. A na spotkaniu integracyjnym spijaly sobie z dziubkow.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

Kerakoll Polska Sp. z o.o. wystawiła w ostatnim czasie ogłoszenia na GoWork.pl. Na chwilę obecną szukają do pracy jako Księgowa.

Jaki jest okres rozliczeniowy w Kerakoll Polska Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

O

Ostatniego

Dony
@O

Dnia roboczego

Mariusz Nowy wpis
@Pytanie

I zawsze jest na czas :-)

Kandydat

Dostałem ofertę pracy w Kerakoll. Trochę się zastanawiam, znałem osoby , ktore już tam nie pracują, a wydawały się bardzo zaufane i ważne w firmie. Jak wygląda praca w Kerakoll w tej chwili? Proszę o opinie… dzięki! Ps. Mam obecnie dość dobrą pracę , ale zachęcają mnie dobrymi warunkami…

Kamila Nowy wpis
@Kandydat

Wiesz, nigdy tak naprawdę się nie dowiesz jak jest w firmie jak nie spróbujesz. Może napisz jakie masz doświadczenie. A ile zarabiasz w firmie, w której pracujesz obecnie?

Ola Nowy wpis
@Kandydat

Na jakie stanowisko

Pracujesz w firmie Kerakoll Polska Sp. z o.o.? Jaką masz umowę?

logo firmy Kasjer-Sprzedawca/Merchandiser w sklepie kosmetycznym/drogerii w Rzgów
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
(683 opinii)
logo firmy HR Specialist
Rzgów
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
(90 opinii)
(120 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Mały żuczek

Hanna

Czy ktoś z forumowiczów ma może doświadczenia w pracy na stanowisku asystentki/asystenta kierownika ds. sprzedaży w Kerakollu? Podzielicie się swoją opinią odnośnie zatrudnienia? Jak w praktyce wyglądają benefity, które oferuje firma na takim stanowisku? Z ciekawości - czy do pakietu medycznego można dołączyć swoją rodzinę?

Mariusz
@Hanna

Szanowna Pani Hanno, Stanowisko asystentki/asystenta kierownika ds. sprzedaży jest stanowiskiem zupełnie nowym w naszej organizacji, więc do tej pory nikt nie miał okazji nabrać doświadczenia współpracując bezpośrednio z osobą zarządzającą sprzedażą. W kwestii benefitów informuję, że oferujemy pakiet medyczny finansowany w pełni przez Pracodawcę, pakiet sportowy współfinansowany przez Pracodawcę w połowie oraz ubezpieczenie grupowe finansowane w pełni przez Pracownika, ale wg bardzo atrakcyjnej stawki. Do pakietu medycznego możemy oczywiście dołączyć członków rodziny, czyli małżonka/partnera oraz dzieci (tu finansowanie leży po stronie Pracownika). Zachęcam do złożenia CV w naszej rekrutacji. O szczegółach możemy wówczas porozmawiać szerzej. Pozdrawiam

Hanna
@Mariusz

Czyli jaki jest w sumie koszt ze strony pracownika za wspomniane benefity? :) Czy benefity obowiązują od pierwszych dni zatrudnienia w Kerakollu czy może dopiero po okresie próbnym?

New
Kandydat

Witam forum. Pracuje z was ktoś na dziale logistycznym operator wózka widłowego? Poproszę o opinie

Na jakie wsparcie w Kerakoll Polska Sp. z o.o. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Mariusz
@Pytanie

Każdy pracownik Kerakoll Polska Sp. z o.o. ma zapewniony dostęp do prywatnej opieki medycznej oraz badań. Kobiety w ciąży w Kerakoll Polska Sp. z o.o. traktowane są zgodnie z postanowieniami Kodeksu Pracy.

Obserwator
Kandydat

Co się dzieje w Kerakoll? Kilka osób ostatnio pożegnało się z firmą. Podobno są kolejne osoby gotowe do odejścia wkrótce. Sytuacja jest normalna się czy równia pochyla w dół/górę?

Niki
@Obserwator

Co masz na myśli

K

Proszę o podanie jeszcze raz adresu email. Bardzo chętnie dołączę się do sprawy. Mam ciekawe dowody.

Pracownik 007
@K

moze warto byłoby wysłać takie dowody na adresy domowe

Hiki
@K

Jaki dowod

nikoś

Czytając opinie odnoszę wrażenie że zarząd i dyrekcja nie interesuje się co dzieje się na najniższych szczeblach a w mojej ocenie na najważniejszych stanowiskach bo oni mają kontakt z klientem i reprezentując firmę na zewnątrz z perspektywy czasu dobrze że tu nie aplikowałem

@nikoś

Dla nich ważne by ich pensja się zgadzała a (usunięte przez administratora) robią

Ciekawy

Jeśli ktoś może odpowiedzieć na kilka pytań PH jaka podstawa, jaka fura i jakie są szanse na premie ?

Jarek POlskę zbaw
@Ciekawy

Podstawa zależy ile sobie wywalczysz. Fury różne Tak są ! Zależy na jaki teren ?

Do Nowego Naiwnego
@Jarek POlskę zbaw

Zlituj się i nie pisz jeszcze , że polecasz pracę w firmie gdzie rządzi mierna sekretarka a ogółem nikt już tam nie chce iść. Banda, która wzajemnie na siebie donosi sama zaraz się zagryzie.

Dominika
@Do Nowego Naiwnego

To forum publiczne, unikajmy proszę obrażania innych. Rozumiem, że jesteś sfrustrowany obecną sytuacją w pracy w Kerakoll Polska Sp. z o.o. - a możesz podać jakieś konkretne przykłady, dlaczego? Byłoby świetnie, gdybyś rozwinął swoją wypowiedź.

Pracownik 007
@Do Nowego Naiwnego

mówisz o sekretarce prezesa :) wiem co masz na myśli pozdrawiam

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Kerakoll Polska Sp. z o.o.?

aloha

Na jakie stanowisko ?

Jestem pracownikiem produkcji. Jestem od wszystkiego- sprzątanie,obsługa maszyny,rozładunek dostaw,poprawianie błędów po innych. Jestem najlepszy UMIEM WSZYSZTKO Tylko dlaczego zarabiam najmniej.

Ursus
@Pracownik

Ale możesz pojeździć ciągnikiem i śnieg odgarnąć na placu :) I to po nocy ... Pamiętne słowa byłego Dyrektora J.

Ziemniak
@Pracownik

Z ziemniakami był lepszy temat. Może ktoś pamięta ? Pozdro dla starej ekipy kto czyta.

Nowy

Robota ciężka i brudna zazwyczaj ,marnie płacą

Pracy w Kerakollu szczerze nie polecam.. Jeśli chodzi o rozwój i zarobki to strata czasu, doceniony nie zostaniesz nigdy..

Dominika
@Pracownik

Mogę spytać na jakim stanowisku w Kerakollu pracujesz? I czego spodziewać się po atmosferze w tym miejscu? Ludzie są w porządku?

Ile jest zmian w Kerakoll Polska Sp. z o.o.?

Produkcja 6-21 (6-14 i 13-21) Magazyn 7-16 (7-15 i 8-16) Biuro zazwyczaj 8-16

?

Niestety prawda w oczy kole.

Anonim
@0

I to jak!Cenzura poziom ekspert.

Bolo

Tak dobrze wam się pracuje i dlatego nikt od dłuższego czasu nie pisze?

Ola

jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna na przedstawiciela ? jaka jest podstawa i samochód służbowy ? Mozna użytkować prywatnie ? Proszę o odpowiedzi

Zostaw merytoryczną opinię o Kerakoll Polska Sp. z o.o. - Rzgów

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Kerakoll Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kerakoll Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kerakoll Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kerakoll Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Kerakoll Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kerakoll Polska Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 60 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.