Kerakoll Polska Sp. z o.o.

Rzgów

Opinie o Kerakoll Polska Sp. z o.o.

Dominika
użytkownik zarejestrowany

@Agent2001 jeśli chodzi o stanowisko handlowca, to też nie każdy sprawdzi się w tej pracy. Jaki jest powód w rotacji w Kerakoll Polska? Mógłbyś powiedzieć coś więcej o pracy w tym dziale firmy?

Zainteresowana

A jak osoby na stanowiskach biurowych w tej firmie chwalą sobie tą prace?

Agent2001

Kierownictwo firmy do bani, brak podstawowych szkolnych zasad obowiązujących w handlu, a w szczególności dotyczących przydzielania targetów - poziom "O"! Nie liczą się kompletnie z ludźmi z nimi współpracujących w szczególności na zasadzie umowy agencyjnej. W ostatnim czasie jest plagą wyrzucanie na bruk bez jakichkolwiek świadczeń odpraw, średnio 2 - 3 osoby miesięcznie. Rotacja handlowców to poziom kilkudziesięciu osób w rocznie.

Kandydat

Dzień dobry, Uprzejma prośba o przybliżenie stanowiska Regionalnego Kierownika - teren Polska centralna, mam na myśli atmosferę, przełożonych, zarobki, plany sprzedażowe, możliwość rozwoju, zespół, słowem wszystko co wiecie na temat tego stanowiska. Jestem kandydatem na rekrutacji w Rzgowie.

Skoda
@Kandydat 04.03.2017, 12:38

Daj sobie spokoj. Plany na ten rok + 100 %. Kolesie bez pomysłu na prowadzenie sprzedaży. Brak marketingu. Brk pomocy merytorycznej . Produkt mają dobry reszta brak słów.

Kandydat
@Skoda 14.03.2017, 22:10

Dzięki za odpowiedź i pozdrawiam!

Zainteresowany

Dzięki. ...pomocni jesteście.

Zainteresowany

Witam. Jestem zaproszony na drugi etap rozmów w Piotrkowie. Czy ktoś może coś więcej powiedzieć o rekrutacji i ogólnie o pracy w tej firmie?

Skarb Natury

Firma ostatnio poszukuje osob bez doświadczenia może to być : hydraulik, kowal, elektryk, ochrona, , monitoringi. . Osoby chętne moga zgłosic się do placowego celem pobrania narzędzi : betoniarka, monitor LCD z klawiaturą, telefon stacionarny, auto seicento + hak na letnich oponach. Przyczepka we włsnym zakresie. Kartki na paliwo można pobrać po okazaniu okrągłego dowodu lub paszport polsatu (trzeba być w partii) zarobki 500 + plus fundusz reprezentacyjny plus karta paybeck .

Toms
@Skarb Natury 22.02.2017, 19:49

ty tak na serio?!

szpec

nie rób tego tego naprawdę to będzie twój błqd

szukający

koledzy, jest ogłoszenie na Śląsk. szukają doradcy/ph. ktoś coś wie jaki tu rynek na tą markę jest, jakie realia, jacy ludzie i kierownik na tym terenie? czy warto startować czy dać sobie luz...

pop
@szukający 05.02.2017, 07:52

Nie warto, firma nic nie oferuje, po prostu przedstawiciel Mapeia wciągnie cię nosem na tutejszym rynku.

Witam Jakie są warunki finansowe na stanowisku doradca techniczny? mowa tylko o umowie o pracę Jaki samochód? Czy można go używać prywatnie?

Zielony
@123 03.02.2017, 11:36

ok 5-6 tys netto na start. To jest stałka na kilka miesiecy - 3/6 mc czasem podobno dłużej, zależy jak wynegocjujesz. po tym okresie podstawa ok 3 netto plus prowizja uzależniona od kilku czynników. Głowny nacisk na fugę cementową. jesli jej nie zrobisz zapomnij o premi. Auta marne z wypożyczalni. Fabia/Leon/Clio niekóryz podobno Meganka. Można uzywac prywatnie.

Phgreen

Pozdrawiam wszystkie piekne kobiety z Kerakoll Rzgow

X

Kolego Tom - ,,polsku" to część mowy -tak zwany przymiotnik, a przymiotniki w języku polskim piszemy z małej litery :)

Tom

@Wojciech ty choć potrafisz złożyć zdanie po Polsku, bez błędów ortograficznych i składniowych?

akr

polecam

Wojciech
@akr 31.10.2016, 14:21
polecam

Czy to prawda że ta firma przyjmuje słabych-bezwynikowych,wyrzucanych ludzi z konkurencji? bo tak mi się o uszy obiło? Jeśli tak - a tak słyszałem w śród klientów że takie słabizny teraz już nawet przyjmują, to chyba raczej słabo tam musi być?

Andree
@Wojciech 20.11.2016, 01:50

Masz rację Wojciech.Chodzi zapewne o kierowników. Bez doświadczenia.

skład

rotacja handlowców jak na karuzeli!

gfvhghj
użytkownik zarejestrowany

czyli generalnie podsumowując w kilku slowach - nie polecisz tej firmy innym jako miesca pracy...??

Zadowolony klient

Zgadzam się z Blacky - "Dyrektorów celebrytów podpierdzielaczy". Zwłaszcza jednego, lansującego się na wszechwiedzącego, a tak szczerze mówiąc " no comments". Szkolenia, laski, czyli dużo dymu mało ognia :) Jak można chwalić się czymś takim klientom? Dla mnie żenada i patologia. Widocznie takich ludzi trzeba lansować. Włoscy mucho rules :)))))

NICK

SUPER FIRMA. POLECAM PIOTR

Green
@NICK 23.08.2016, 17:38
SUPER FIRMA. POLECAM PIOTR

Piotrze S poznałeś już plany na nowy rok ? Jeśli tak to pochwal się czy nadal masz takie samo zdanie o firmie ?

long therm ago

Słyszałem o zmianach, ale te zmiany to mało, bo dotyczą kierowniczków i niestety przedstawicieli. Teraz powinni dobrać się do kuprów towarzystwa ze Rzgowa. Może by tak przewietrzyć dz. techniczny. Powyżej, już dawno, ktoś pisał o patologiach tam panujących. I tak nie wróżę im sukcesu, między innymi dlatego, że atmosfera wśród chłopaków jest fatalna. Porażka ...

Green

To może teraz ja cos powiem. Pracowałem u różnych producentów chemii budowlanej na przełomie 13 lat na rynku i powiem tak firma Kerakoll daje zarobić dba o pracowników a co najwazniejsze produkty Kerakoll to wysoka półka :) Oczywiście jedno jest najważniejsze trzeba wstać rano jechać do pracy sumiennie popracować w terenie :) To jest przepis na sukces.A kierownikami dyrektorami biurem handlowym nie ma co się przejmować.Robić swoje. Kazdy kto jest nauczony czy się stoi czy się leży będzie narzekał tu.

AntyZłodziejAnyKonf

uuu dziękuję za taka firmę.

mkm

dawno temu kiedy firma mieściła się jeszcze na kurczakach w łodzi to był to super pracodawca mieliśmy wtedy na początek stałą pensje i lanosa oraz premie kwartalną po 1 % od obrotu za target za kilogramy i za wartość. Kiedy miałeś rynek i czułeś się pewny mogłeś przejść na agencję prowizja znacznie wzrastała ale sam ponosiłeś koszty, o zielonym k jeszcze nikt nie słyszał a k było czerwone i symbolizowało nowoczesną technologię która w tamtych czasach była naprawdę super aspirowaliśmy do pierwszej trójki chemii budowlanej w Polsce a sopro czy mapej mogło tylko nam pogwizdać około 50% rocznego targetu robiło się na targach w poznaniu na stałych dystrybutorach w czasie budmy ale to był efekt codziennej pracy max prowizja (moja )około roku 2000 to 35 koła za miesiąc w sezonie (mały rejon blisko łodzi) z firmą byłem np w Brazylii ale prawdą jest że po powstaniu fabryki zaczęło sie pitolić a do "władzy doszli nasi koledzy " i zaczeli eliminowac starych handlowców jak to rewolucja pozjadała swoje dzieci. Pozdrawiam wszystkich z kk i mam nadzieję że kiedyś firma sięgnie do korzeni a wypowiedź zakończę zdaniem kolegi z przed lat Czesami musi ktos zginąć aby przyszło opamiętanie. Ps, W tamtych latach o strategi decydował Danilo ale po burzy mózgów z nami i to my decydowaliśmy o regionalny przykład wywalenia keczupa. Pozdrawiam Agnieszkę K o ile jeszcze tam pracuje.

long term ago
@mkm 02.02.2016, 12:41

Dużo w tym prawdy. Widzę, że sporo sentymentu - i nie dziwię się. Teraz natomiast, firmę (chodzi o ludzi) należałoby zbudować od nowa pozbywając się całego BALASTU OSZOŁOMÓW.

ni

trudno o martwego

Kara koll

Szczegolnie nie idzcie do regionu polnocnego rzadzi tam regionalny niejaki lysol Bronko w ciagi 4 lat wymienil 6 handlowców a prawda jest taka ze lysola powinni wymienic mozna by isc dalej ale nie z tym idiotą Facet ogolnie wsrod klientow nie lubiany No to juz wiecie ze tu do polnocy tylko jak zdejmąBronkola Pozdro

DOG

Najlepiej, trzymać się z daleka!!!

znający temat

zwyczajnie kłamią, bo to jest samozatrudnienie i własna działalność!!! włoski pracodawca w Polsce to dramat!!!

Tomek

Niektórzy z dobrych agentów zarabiają ponad 15-20k PLN bez żadnego wysiłku miesięcznie, oczywiście wśród nowych, bądź zmieniających pracę drzemie kult "czy się stoi czy się leży... zawsze coś się należy". Nie w Kerakoll. Jeżeli pracujesz na maksa, dostajesz wysoką prowizję... jak nic nie robisz, firma mówi bye bye... Tak działają wszystkiw firmy w Polsce... Pozdrazwiam, Agent Kerakoll (rejon gdzieś na Południu)

trafiony-zatopiony
@Tomek 30.06.2015, 22:43

taa, chyba biuro Kerakoll, rejon gdzieś koło Łodzi haha

Zielone ludki w kerakoll
@Tomek 30.06.2015, 22:43

Totalny przyglup jestes Dostajesz15 tys brutto w co watpie w dzisiejszym rynku budowlanym no ale jesli To musisz wydac 1500 na zus ksiegowa wydasz ze1000 na paliwo auto naprawa srednio lub leasing 1200 kolejne oddasz podatku 19 procent no co nazbierasz oddasz polowe vatu tj ok 10% no zapewne jak tyle sprzedajesz to dajesz w lape hurtowniom wykonawca kolejne 3000 kola leci wiec parchu tempy nie zarabiasz nic niewiedzac co cie w zyciu dreczy Pozdrawiam

oczko

Uderz w stół ..., nikt tu nikogo nie oczernia. Ww wpisy jak najbardziej są prawdziwe. Opinie o kierownikach, dyr. technicznym itd. - po prostu tacy jesteście, tylko nikt tego Wam nie powie w oczy. "szczytna idea produktów ekologicznych ..." - nawet nie dostrzegacie jak bardzo wszyscy jesteście wyprani, niestety, część przedstawicieli także. Ale AMWAY. Wkrótce za "zielone K" posprzedajecie rodziny, no ale kariera ... Ta firma nigdy w Polsce nie będzie niczym więcej niż tylko błędem statystycznym. Mieć tak dobre produkty i dreptać w miejscu, to nie wina Sopro, Mapei, Atlasa itd. To jest właśnie wina waszej polityki, kierowników z 10-letnim stażem, formy zatrudnienia ph. Już my z konkurencji pomożemy Wam aby tak pozostało na zawsze. Nawet teraz z produktami, których ceny rujnują rynek. Jesteście znienawidzeni przez wszystkich na rynku, więc panowie i panie czarno widzę waszą przyszłość.

jabyły

No jeden z kozopasów już nie pracuje, a taki to on miał być super dyrektor, miał tyle zmienić i naprawić , takie extra pomysły dla każdego Handlowca miał i co....i się po cichutku zawinął , ogonek podkulił i spierdulił. Powiedzmy to jasno . ONI nie mają żadnego pomysłu na siebie , na sprzedaż , na wypromowanie produktów, na wsparcie handlowców w rynku, na pracę z wykonawcami z projektantami i hurtowniami. Za to Oni bardzo dużo WYMAGAJĄ od wszystkich , od handlowców ( zeby sponsorowali i utrzymywali ich i cały Kerakoll) od Klientów zeby sprzedawali coraz więcej np. fugi bez wzornika fugi :) tak to prawda to dopiero czary są żeby opowiadać o kolorze i żeby Klient kupił na podstawie tych opowiadań. Ta firma powinna sie nazywać KARA- koll. Tą firmą kierują kiepscy dyrektorzy generalni dla których tylko cyfra sie liczy , cyniczni dyrektorzy techniczni dla których tylko dobra impreza sie liczy i niestety debilni kierownicy regionalni, ktorzy potrafią pisać tylko durne maile i sms-y o tym jak mają pracować handlowcy a sami nie mają zielonego pojęcia jak to robić. siedzą na umowach od ponad 10 lat i wożą się firmowymi autami i modlą , zeby jeszcze kolejny miesiąc nikt ich nie wywalił na zbity pysk i tak lecą latka pracy. Ogólnie żenada. Pozdrowienia dla wszystkich codziennie walczących z rynkiem i z Kara-kollem. Ja już śpie spokojnie bez stresu czy jutro zrobię chory target i dostanę debilnego sms-a lub maila którego kierownik wymyśli.

oczko

O, to nic nowego, który to już raz 15, czyżby dotychczasowi się nie sprawdzili? Może wymiany są zbyt często, a może ktoś podejmuje debilne decyzje. Co za [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

ciekawski

Mam propozycje na stanowisko kierownika regionu. Co sadzicie, bo wg wpisow to n mam watpliwosci?

Wars
@ciekawski 27.02.2015, 17:15

Czlowieku zastanow sie co chcesz zrobic. Wypiora Ci glowe, obedra Cie z godnosci, wszyscy beda Cie podp..., staniesz sie bezkregowcem, a przy tym z pewnoscia i tak bedziesz do wymiany. Nie bedziesz mial szacunku ani u przelozonych, ktorzy traktowac Cie beda jak polskiego debila, ani wsrod pracownikow biurowych, a przedstawiciele beda mieki z Ciebie niezla polewke. Na szacunek trzeba sobie zaskuzyc. Ty nie bedziesz mial szansy. Jezeli jestes kamikadze lub lubisz takie klimaty - biez te prace. Wybor nakezy do Ciebia.

+++

Od jakiegoś czasu nie jestem w tej firmie. Słyszałem o zmianach, sądziłem ze, teraz jest ok, ale po tym co sie tu wypisuje widzę, ze nie zmieniło sie nic, a za moich czasów był dramat: dyrektor zamordysta, kierownicy - oszołomy, a w ogóle to jedne wielkie Eco-jaja. W związku z tym nie widzę dla nich przyszłości. Z takimi produktami (wprowadzili kilka fajnych rzeczy) byc na rynku błędem statystycznym - to zakrawa o sabotaż.

znawca makaronu

to włoska firma więc czemu się tutaj dziwić, zarządzanie włochów jest słynne na cały Świat, tzn. partactwo w zarządzaniu haha

janek

a to Ci dopiero...A na ich stronie tyle pięknych frazesów na temat inwestowania w ludzi, szkolenia kadr... Słyszałem że szukają kierownika dz. Handlowego. Ciekawe co na takim stołku oferują?

ktus

Samochodu nie dostajesz, telefonu nie dostajesz. Nie masz nawet firmowej skrzynki pocztowej. Jesteś na własnym rachunku, z własnym samochodem, własnym paliwem i musisz sam robić marketing, tzn. nie dostajesz nic od Włochów a kupujesz za własne pieniądze!

observer
@ktus 06.02.2015, 14:35

Tak to prawda. Wszystko po Twojej stronie, chyba, że będziesz miał umowę o pracę, a nie własną działalność, wtedy narzędzia to: mała Skoda i telefon, a pensja 2000 + inwigilacja gratis. Po pół roku i tak każą przejść na własne, a wtedy powodzenia. Aha - niezłe jaja - słyszałem, że jeden z kierowników się zwalnia, szkoda, że nie mój!!!

observer

Jeżeli przez rok może dwa chcesz pracować za tysiaka, w dobrym okresie dwa miesięcznie (tyle zostanie), ciągle słyszeć, że jesteś do bani, że w trakcie spotkania z klientem w niewłaściwym miejscu postawiłeś pauzę, a przy tym, że jesteś przedsiębiorcą, który za własną kasę musi kupić wzorniki spoin, spodnie dla wykonawców itd., obserwować kompletnie niekompetentny dział techniczny, którego najważniejsza rola to nie pomoc techniczna ale kontrolowanie przedstawicieli i podpier ... wszystkich wokół (w normalnych firmach zajmuje się tym kontroling), a przy tym, wysłuchiwanie opowiastek o wyrwanych w trakcie pracy laskach, to aplikuj. Jeżeli jesteś mierny, ale będziesz lojalny i umiesz wchodzić w d... to nadajesz się, wal jak w dym. Takich właśnie im trzeba.

mbejan
@observer 05.02.2015, 07:06

mam propozycje pracy dla nich jako Handlowiec. Napisz cos o warunkach, bo na razie nie mam od Wlochow konkretow. Jakie pensje na jakich umowach. Jakie samochody daja czego wymagaja?

znawca rynku

w wuj drogi towar i mało znany ale ponoć bardzo dobra jakość ale to na rynku nie wszystko bo ile mozna sprzedac samych mercedesów za milion jak na rynku bieda

Blacky

Az niewiarygodne.. tak mało wpisów na tylu zwolnionych.. Oczywiscie nie polecam Firmy z braku sensownego marketingu wrecz oszukiwania w rozliczeniach (kazdy pracuje na wlasny rozrachunek),braku rozwiazań co do konkurencji Mapei opanował rynek a Kerakoll wmawia ludziom cuda- Green Building itd szkolenia dla wykonawców gdzie do kazdego pokazu sa specjalnie dobierane materiały ,produkty typu lekka płytka do silniejszego kleju celowe oszukiwanie dla wyodrebnienia efektu spływu( C1 TE) :-)(słaba dystrybucja niedouczeni handlowcy ...jak przyjdzie ze spozywki to co ma wiedziec o budowie:)Jeszce raz nie polecam mozna by tu ksiażke napisać ale tak naprawde brak słów co ta firma sobą REPREZENTUJE i jak traktuje handlowców Pozdrawiam Dyrektorów celebrytów podpierdzielaczy

były pracownik

Kosmos, science fiction, masakryczna jazda na maksa, zero szacunku dla czlowieka, następny, następny... wszyscy nie tacy tylko Kerakoll ok (szczególnie na północy). Go tego Green Building to mantra i wyznanie. Zajebiste produkty totalnie zaniedbane przez niewiarygodnie nieudaczną politykę handlową (a w zasadzie jej brak - przynajmniej w polsce). Trzymajcie się z daleka.

były pracownik

no to jak usłyszycie, że włosi już nie rządzą w tej firmie, to naprawdę już możecie walić jak w dym. No słowo Wam daje...

p

właśnie generalny się zmienił

jak usłyszycie, że zmienił sie dyrektor generalny to walcie jak w dym. w dzisiejszych realiach raczej nie decydujcie sie na pracę dla tej firmy.

Zostaw opinię o Kerakoll Polska Sp. z o.o. - Rzgów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kerakoll Polska Sp. z o.o.