Wytwórnia Klejów i Zapraw Budowlanych "ATLAS"

Piotrków Trybunalski

Opinie o Wytwórnia Klejów i Zapraw Budowlanych "ATLAS"

Aneta
użytkownik zarejestrowany

@123456 długo pracujesz w firmie? Co możesz więcej powiedzieć o systemie premiowym, czy benefitów?

Nie polecam !!! moloch jakich dużo w sprzedaży ale biurokracja pełną parą !!! nie masz pracy idż ale jak masz iść z deszczu pod rynnę to daj sobie spokój. Podstawa 3-3,5 netto, GPS, auto za opłatą he he śmiech na sali ;-) koszt użytku samochodu służbowego to ok. 40 zł za dzień, tablet. NIE POLECAM !!!

JANEK
użytkownik zarejestrowany

Super, że wypłata jest u nich terminowa @gość, bo przecież doskonale wiedzą jak zadbać o stabilne zatrudnienie. Atmosfera rzeczywiście opiera się na przyjacielskich relacjach, przez co lepiej się wypełnia ich obowiązki.

PH opinie prosze ds. detalu ???

domin

Ogłoszeń bezpośrednich nie ma niestety, ja znalazłem ogłoszenie o Atlasie przez OLX, przez agencję Manpower, wczoraj tj 25.05.15 złożyłem CV a dzisiaj zadzwonili i jadę do tej agencji się dogadywać, jak będę wiedział coś to napisze :)

bb

ogloszen nie ma bo sypia sie zwolnienia pracownikow nawet ze stazem 10 letnim

daro
użytkownik zarejestrowany

Nikt nic nie wie, jak obecnie w Atlasie wygląda praca dla PH? Coś mi sie nie chce w to wierzyć, prosze napiszcie jak wygląda tutaj owe przedstawicielstwo i czy w ogóle jest szansa na angaż. Jak wygląda sytuacja z narzedziami pracy, czy dają laptopa, telefon, samochód i jak te rzeczy są rozliczane i czy je kontrolują.

talaaas

Witam zainteresowanych, w atlasie pracuje od jakiegoś czasu- ph sieci. dużo tabelek raportów zdjęć itp - tablet przyjmie wszystko.. :-) region do 150 km od domu. atmosfera w pracy jest ok. parcie na tabelki oraz cyfrę. płaca niezła, podstOK3, za wykonana premie + 50-60% podstawy wiec jest o co walczyć. ogólnie warto. pozdro

szukam pracy

Czy może ktoś napisać jak pracuje się przedstawicielom handlowym oraz kierownikom sprzedaży?

x-ray

stawki zaczynają się od 11 zł brutto, nie ma ciśnienia jak np w magazynach kauflandu itp., praca raczej spokojna godna polecenia ;), klimat... hmm... pracuje bardzo dużo osób spoza miasta, także jeśli kogoś interesują ciągniki, rola i fundusze unijne to jest to mekka wiedzy na ten temat ;) pracownik jest szanowany, z każdym się można dogadać i porozumieć. uważam to miejsce za takie gdzie warto spróbować swoich sił ;)

Temat Robota ...

AtLASOWIEC

To że nie ma tutaj opinii, świadczy że firma jest raczej godna polecenia i warto spróbować ... :) takie jest moje zdanie

AtLASOWIEC

Z tego co ja słyszałem to 11,00 brutto :-/ ale lepiej jakby się wypowiedziała osoba tam pracująca..

AtLASOWIEC

Witam , Prosiłbym o informacje Jak na dany moment wygląda tam praca i klimat ?

macko

No ze jest w PT;)

koles

czy ktos wie cos na temat tej firmy?

Zostaw opinię o Wytwórnia Klejów i Zapraw Budowlanych "ATLAS" - Piotrków Trybunalski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wytwórnia Klejów i Zapraw Budowlanych "ATLAS"