ATLAS
3 20 46 5 1
Kandydat Nowy wpis

Jak wygląda rozmowa o pracę na stanowisko doradcy techniczno handlowego? Jakie warunki proponują ? Dużą rotacja na tych stanowiskach ?

Kamil Nowy wpis
@Kandydat

Pisałeś jakiś czas temu i byłeś zainteresowany zatrudnieniem. Czy złożyłeś CV i udało Ci się zacząć pracę? Jeśli tak, opisz proszę swoje wrażenia z pierwszych dni w firmie.

Paweł Nowy wpis

A czy jest możliwość jakiegoś nakierowania centrali na grafik, jaki nam by odpowiadał, czy jest on raczej z góry narzucany?

love
Nazwa działu: Handlowy

Witam serdecznie ,bardzo proszę o nformacje rzetelna na temat pracy w tej firmie jako przedstawiciel handlowy na teren zach.pomorski ,ile mniej więcej wizyt dziennie , czy są jakieś zadania meilowe po pracy-robienie tabelek itd. jaki samochód firma daje ,proszę o dokładana marke oraz informacje czy można korzystać bez problemu w weekendy. Ile można na reke na czysto mniej więcej zarobić z planem lub bez. Z góry dziekuje….

Były kandydat
@love

Co było mi powiedziane i co zapamiętałem: 1. Pracujesz 8 h dziennie od czasu wyjazdu do czasu powrotu. Pracujesz na tablecie. Ok. 8-10 wizyt na dzień. Grafik wizyt ustalany przez centralę. Teoretycznie przy dobrej organizacji pracy w domu brak. 2. Samochody to Skody Fabie i Roomster. Użytek prywatny w weekend za opłatą (nie jestem pewien ale chyba ok. 50 gr/km). 3. Zarobki do 6000 zł brutto (ok. 4200 zł netto) - z czego ok. połowa (nie jestem pewien) to podstawa, a reszta to trzy cele po osiągnięciu, których otrzymuje się ten składnik premii.

team Nowy wpis
@Były kandydat

Dzieki za info

oscki
Nazwa działu: Handlowy

Czy to prawda ,ze wciąż jeździ się w tej firmy gruchotami i ze flota samochowa jest wciąż na bardzo słabym poziomie?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 143 dni.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w ATLAS?

Tonik

Tak dobrze się pracuje i dlatego przestaliście zamieszczać na forum opinie?

Mariusz
Nazwa działu: Handlowy

Dolina Nidy - witam poproszę o jakiekolwiek informacje dotyczące pracy PH produktów dolina nidy zależy mi na wszystkich informacjach rozmowa niebawem pozdrawiam

Rj23

Obecnie trwa nabór na pH na Legnicę i okolice na detal. Czy może ktoś podpowie czy warto aplikować i brać udział w rekrutacji. Dziekuje

@Rj23

Dobrze, że Nas o tym poinformowałeś. Nabór w Wytwórni Klejów i Zapraw Budowlanych "ATLAS" świadczy o tym, iż firma prężnie się rozwija. Mam zatem szczerą nadzieję, że ktoś z obecnych na forum zechce rozwiać Twoje wątpliwości. A wiesz może, na jakie stanowiska mają jeszcze wakaty?

Piotr

Słyszałem, że to dobry pracodawca i ta cisza na forum na to wskazuje

TakNie2
anonymous
@Piotr

Zależy na jakie stanowisko i jakie miasto bo jeżeli chodzi o lodz ul św Teresy to nie polecam straszny mobing

Tak8Nie
blue
@anonymous

Tu też pracowałeś ch..u? Jesteś zwykłym oszustem...

Tak2Nie2

przypadkowy
@blue

Czy to jest język szacunku pracodawcy?

Tak4Nie

Aneta

@RkS, pracujesz w firmie ATLAS? Możesz powiedzieć coś więcej o warunkach pracy i umowy u tego pracodawcy? Firma aktualnie poszukuje kandydatów na specjalistę ds. komunikacji branżowej. Jak wygląda proces rekrutacji, z ilu etapów się składa i na jakie pytania należy się przygotować? Wiesz może czy firma poszukuje osób, które raczej rozpoczynają swoją karierę zawodową, czy doświadczonych pracowników?

Specjalista

Witam. Niedawno zostalem zwolniony a firmy przez "moje błedy"ale zawsze kij ma dwa końce. Jednak pomimo rozstania polecam firme Atlas jako zetelnego pracodawce, jest to praca dobrze platna i wymagajaca dla ludzi ambitnych i chcacych sie rozwijac .Z tego co zaobserwowalem nie wszystkie rejony sa rownie wiec zalezy na jakiego przelozonego sie trafi. Pozdrawiam i polecam

Ania
@Specjalista

możesz napisać coś więcej?? Za jakie "błędy" zostałeś zwolniony? Skoro polecasz firmę to dobrze świadczy jednak wyżej ludzie wpisują jakieś mobbingi na św. Teresy ?? Rozwiniesz wątek proszę? Do tego interesuje mnie REALNA wysokość pensji (podstawa ile? premie jak liczone od czego i jak często wypłacane?) samochody chyba Fabia paskudne oklejone dwuosobowe z kratką widziałam tak? [a może coś się poprawiło?].

Tak6Nie1

RkS
@Ania

Wyslij CV i przekonaj sie Sama. Ale skoro od auta zaczynasz to szkoda Twego trudu. Ps. Skoda Rapid sedan 5 osob climatronic 1.6 Tdi 115KM

blue

Uwaga..... @anonymous To zwykły oszust!!!!!

Franek

Czy macie jakiś powód, że tak rzadko piszecie na forum? Jest tak dobrze czy jakiś inny powód?

Arek

Czy to prawda że w ramach oszczędności przedstawiciele terenowi dostali skody cotigo? Kiedyś jeździli fabia oklejone a dziś? Jeśli ktoś może napisać na jakie warunki może aktualnie liczyć przedstawiciel dajcie znać proszę.

Tak6Nie

Tymon

Ten wątek nie dotyczy firmy w Łodzi tylko w Piotrkowie Tryb.!!

Tak2Nie

Arek
@Tymon

Ktoś może napisać jakie warunki oferują dla przedstawiciela? Jaka podstawa? Auto? Klimat itp?

Tak6Nie

Chętny

Witam. Zauważyłem że pokazało się nowe ogłoszenie na dwie różne lokalizację między innymi na Gdańsk i kujawsko-pomorskie na przedstawiciela handlowego. Czy może ktoś mi powiedzieć jak wygląda praca w tej firmie? Czy pracownicy są zadowoleni z auta ,wszelkich benefitów, kierownictwa ,zadań, premii , atmosfery ? Czy ktoś może powiedzieć mi cokolwiek na temat pracy w tej firmie? ile wizyt ? czy auto jest do celów również prywatnych?

Tak5Nie

Adam
@Chętny

Ktoś napisz o warunkach dla przedstawiciela handlowego jaka podstawa, ile procent premii od niej itp

Tak7Nie

Aneta

@Piotr na jakiej podstawie wnioskujesz, że Wytwórnia Klejów i Zapraw Budowlanych "ATLAS" to dobry pracodawca? Co wpłynęło na Twoją opinię? Czy jesteś zainteresowany pracą w tej firmie na jakimś konkretnym stanowisku? Firma obecnie prowadzi proces rekrutacyjny na kilka stanowisk, które możesz zobaczyć na: https://www.atlas.com.pl/atlas-pl/kariera/oferty-pracy/ Zapraszam użytkowników przeglądających wątek do wypowiedzi na temat Wytwórnia Klejów i Zapraw Budowlanych "ATLAS". Jakim jest pracodawcą, jak kształtuje się wynagrodzenie oraz atmosfera w miejscu pracy? Każde z tych informacji będzie przydatne w podjęciu decyzji o zatrudnieniu przez przyszłych pracowników.

Daria

Czy ta cisza na forum to znak, że dobrze się w firmie pracuje?

Tak3Nie

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w Wytwórnia Klejów i Zapraw Budowlanych "ATLAS"?

Aneta

@123456 długo pracujesz w firmie? Co możesz więcej powiedzieć o systemie premiowym, czy benefitów?

Tak3Nie

Nie polecam !!! moloch jakich dużo w sprzedaży ale biurokracja pełną parą !!! nie masz pracy idż ale jak masz iść z deszczu pod rynnę to daj sobie spokój. Podstawa 3-3,5 netto, GPS, auto za opłatą he he śmiech na sali ;-) koszt użytku samochodu służbowego to ok. 40 zł za dzień, tablet. NIE POLECAM !!!

Tak23Nie

JANEK

Super, że wypłata jest u nich terminowa @gość, bo przecież doskonale wiedzą jak zadbać o stabilne zatrudnienie. Atmosfera rzeczywiście opiera się na przyjacielskich relacjach, przez co lepiej się wypełnia ich obowiązki.

Tak4Nie

PH opinie prosze ds. detalu ???

Tak2Nie

domin

Ogłoszeń bezpośrednich nie ma niestety, ja znalazłem ogłoszenie o Atlasie przez OLX, przez agencję Manpower, wczoraj tj 25.05.15 złożyłem CV a dzisiaj zadzwonili i jadę do tej agencji się dogadywać, jak będę wiedział coś to napisze :)

bb

ogloszen nie ma bo sypia sie zwolnienia pracownikow nawet ze stazem 10 letnim

daro

Nikt nic nie wie, jak obecnie w Atlasie wygląda praca dla PH? Coś mi sie nie chce w to wierzyć, prosze napiszcie jak wygląda tutaj owe przedstawicielstwo i czy w ogóle jest szansa na angaż. Jak wygląda sytuacja z narzedziami pracy, czy dają laptopa, telefon, samochód i jak te rzeczy są rozliczane i czy je kontrolują.

talaaas

Witam zainteresowanych, w atlasie pracuje od jakiegoś czasu- ph sieci. dużo tabelek raportów zdjęć itp - tablet przyjmie wszystko.. :-) region do 150 km od domu. atmosfera w pracy jest ok. parcie na tabelki oraz cyfrę. płaca niezła, podstOK3, za wykonana premie + 50-60% podstawy wiec jest o co walczyć. ogólnie warto. pozdro

Tak9Nie

szukam pracy

Czy może ktoś napisać jak pracuje się przedstawicielom handlowym oraz kierownikom sprzedaży?

x-ray

stawki zaczynają się od 11 zł brutto, nie ma ciśnienia jak np w magazynach kauflandu itp., praca raczej spokojna godna polecenia ;), klimat... hmm... pracuje bardzo dużo osób spoza miasta, także jeśli kogoś interesują ciągniki, rola i fundusze unijne to jest to mekka wiedzy na ten temat ;) pracownik jest szanowany, z każdym się można dogadać i porozumieć. uważam to miejsce za takie gdzie warto spróbować swoich sił ;)

Temat Robota ...

Zostaw opinię o ATLAS - Piotrków Trybunalski

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie