Opinie o ATLAS Sp. zo.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie ATLAS Sp. zo.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w ATLAS Sp. zo.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ATLAS Sp. zo.o. w Łódź

Tylu chamów w jednym miejscu dawno nie widziałem... To tyle, jeśli o chodzi o moją współpracę z tzw. ludźmi z terenu w firmie ATLAS. Pozjadali wszystkie rozumy, a nie wiedzą kompletnie nic, biegają z palmtopikami jak z spożywka, a maja się za nie wiadomo jakich fachowców, niestety firma to akceptuje i popiera...

@Piotr

Zatrudnieni ze spożywki, żeby robić target bez najmniejszej wiedzy technicznej. Niektórzy nie znają nawet oferty. Porażka

Ryba gnije od głowy jak piszą to prawda. Zarządzanie rynkiem przez dyrekcje i ich kierowników na zerowym poziomie. Szacunku zero do pracownika. Nikomu nie polecam tej firmy. Szkoda zdrowia i czasu a kasa też słaba.

kandydat
@Rafał

którą część nowego skrzydła 3 piętro masz na myśli, bo trzecie piętro nowe skrzydło to tam jest więcej niż jeden dział...gdzie nie trafić?

prezesnaswoim

Potwierdzam to co ktoś tu kiedyś pisał - liczy się jak najmniejsza wypłata dla pracownika - taki jest klucz zatrudnienia nawet kosztem doświadczenia.

BliskoAleDaleko
@Przemo

Może i nie patrzą na doświadczenie, ale też nie są kompetentni. Miałam być umówiona na rozmowę rekrutacyjną (o ile się nie mylę, to był to jeden z ostatnich etapów). Mieli zadzwonić, nie zadzwonili. A tacy byli chętni...

Tukm

Dzień dobry ja piszę do Firmy Atlas do osoby co się zajmuje zatrudnieniem od pewnego czasu w Piotrkowie Trybunalskim na dziale Magazyn notorycznie do Pracy przychodzi pracownik pod wpływem alkoholu albo nie przychodzi w całe do pracy i mało tego jeździ wózkiem widłowym też pod wpływem alkoholu nawet alkohol pije nawet w pracy i nikt z tym nie robi jak się zgłasza do kierownika to też nic wszystko jest zamiatane pod dywan do czasu jak komuś coś się stanie niema do kogo tego zgłosić i jeszcze się chwali że ma układy z kierownikiem zmianowym tak właśnie jest

Edyta
@Tukm

Ciekawe czy to ten tylko jeden pracownik czy to się dzieje też na innych działach? Mój mąż myślał się tutaj zatrudnić ale wiadomo chciałby żeby było bezpiecznie ;)

malinamalwina Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 33 dni.

Witam. Czy ktoś napisze coś na temat pracy w dziale marketingu? Na jakie wynagrodzenie i atmosferę w pracy można liczyć, czy coś się zmieniło od ostatnich opinii? Czy w firma daje możliwość pracy hybrydowej? Pozdrawiam serdecznie

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w ATLAS Sp. zo.o.?

Szukają przedstawicieli handlowych i w sumie to tak piszecie o tym, że biorą bez doświadczenia. Moje nie jest zerowe ale nie spełnia tego minimum 2lata. Myślicie, że mimo wszystko mam szanse się dostać? Udało się komuś z mniejszym doświadczeniem?? Ile czasu trwa wdrożenie nowych pracowników?

prezesnaswoim

Edward
@prezesnaswoim

No co ty? Przyjmują bez doświadczenia żeby jak najmniej zapłacić? A potem jak ktoś już złapie kwalifikacje to nie ma podwyżek? Nic się nie wynegocjuje?

RodzinaNaSwoim
@Edward

nie no, kwalifikacje muszą być i doświadczenie, np na plus zdecydowanie będą takie umiejętności jak czytanie i pisanie, a z doświadczenia to ważne jest, żeby szkołę jakąś mieć ukończoną, np podstawową. Taki człowiek jest jak niezapisana karta albo nieulepiony plastuś... można z niego coś fajnego potem ukształtować no i będzie wierny..choć mierny, ale zarabia za to jak najmniej :) same profity dla firmy!

Przemo
@RodzinaNaSwoim

Tzn. faktycznie nie patrzą na doświadczenie? To jak w takim razie wygląda rozmowa rekrutacyjna, przeprowadzają ją w ogóle? Widzę, że też wspominasz o bardzo niskim wynagrodzeniu, tzn. rozumiem, że można liczyć jedynie na minimalną, nic więcej poza tym?

BliskoAleDaleko Nowy wpis
@Przemo

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie ATLAS Sp. zo.o..
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Hej a pracuje tam ktoś jako przedstawiciel handlowy? Faktycznie dają samochód pracowniczy? I wtedy pracuje się w terenie w parach czy każdy osobno? I co najważniejsze czy ten system premiowy jest okej ? Czy ciężko go uzyskać

@Pracodawca

Nie polecam produktów atlas ostatnio kupiłem silikon a w nim znajdowała się woda

Danuta

Witajcie, możecie cos więcej napisać o tych targetach? W ostatniej opinii jeden z byłych pracowników słabo się do nich odnosił. Moja uwagę natomiast zwróciła ta oferta z pewnego portalu dla młodszego speca od marketingu produktowego. W tym przypadku mam bezpośredni wpływ na stawiane cele? Dowiem się ile można zarobić i w jakiej atmosferze?

@Piotr

Kiwa

Proszę o opinię w dziale księgowości, bo pojawiają się ogłoszenia raz na pół roku? Jaka atmosfera, kierownictwo?

Strzała
@Kiwa

nie potrafię powiedzieć, dlaczego jest tak częsta rekrutacja, ale panie tam pracujące zatrzymały się mentalnie w epoce (usunięte przez administratora).. być może mają odpowiednią wiedzę w zakresie księgowości ale poza tym, nie wiedzą w jakim świecie żyją i że jest już 21 wiek i pewne techniczne udogodnienia. Poza tym praca tam wygląda na dość lekką, ponieważ 3/4 zagadnień księgowych ogarniają sobie sami pracownicy Atlasa (są do tego zmuszeni niestety).

Teresa
@Strzała

O kurcze ,a nie mają jakiś nowych systemów które by ułatwiły pracę im ,a odciążyłoby to pracowników? Na czym polega to że my pracownicy mamy sami robic zeczy za dzial księgowy? Rozumiem że skoro "czas stanął" to nie ma dużej rotacji w zespole i są dobra warunki pracy?

Kopu
@Strzała

Jaka atmosfera w dziale księgowym? I przełożeni?

Czy w ATLAS Sp. zo.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Rafał

Nic tak nie zachęca do pracy w firmie, jak zamieszczone na ogłoszeniu "benefity" pracy w firmie, tj. "praca u lidera" cokolwiek to znaczy, "wynagrodzenie wypłacane terminowo", czyli absolutny standard i kompletne minimum zagwarantowane kodeksem pracy, "stabilne zatrudnienie" - kolejny pusty frazes i wisienka na torcie "atmosfera pracy", która w firmie dumnej z powodu terminowego wypłacenia wynagrodzenia na pewno jest fenomenalna. Nie wiem kto się na takie oferty kusi.

Sabina
@Rafał

Ale sugerujesz, że te benefity w ogłoszeniu to w realu nie mają racji bytu? No spoko, że wypłacają terminowo, ale czy całkiem spoko są te zarobki?

Most wanted woman
@Rafał

"benefity", "praca u lidera" to jeszcze jest OK, natomiast "stabilne zatrudnienie" to nadinterpretacja niestety a natomiast "atmosfera pracy" to powinno być w rozdziale: warunki szkodliwe...

Tukm

Edyta
@Tukm

Nie

Też tak pracowałem i też nie polecam... Odchodziłem w dobrych relacjach, a przynajmniej tak mi się wydawało... Jak tylko zamknąłem drzwi za sobą okazało się jak jest naprawdę...

@Nie

Najgorsza jest kadra.,która okłamuje samych siebie. A potem nie wie cv o zrobić. Na rynku wiedzą coraz więcej jaka jest tu polityka. I klienci odchodzą i kupują inne marki. To jest źle zarządzanie ludźmi i zero pomysłów. Przestarzałe metody no nie wspomnę o braku szacunku do pracowników co odbija się to na wszystkim. Tak duża firma a nie na komu tu zrobić porządek. Nie polecam

Liberus
@Nie

Każdy kto odchodzi (a odchodzi serio wiele osób) każdy taki jest ogromnym zaskoczeniem dla szefów i firmy, bo jak to... taka świetna firma... jak to odchodzi.. I wtedy zaczyna się: "dobrze, że sam odszedł, bo i tak bym go zwolnił', "na szczęście odszedł, bo i tak nic nie umiał i do niczego się nie nadawał..." "co? poszedł do firmy xx (konkurencja), hahaha, zaraz go wywalą, on sobie tam nie poradzi.." i tego typu zakłamywanie rzeczywistości i udawanie a potem chaotyczna łapanka, kogokolwiek, byle umiał pisać i czytać, obojętnie kogo, bo w dziale pusto... a tu nikt za bardzo nie chce przyjść albo przyjdzie i zaraz odchodzi, jak się dowie, że ta jałmużna, nazywana błędnie wynagrodzeniem, wcale nie jest tak niska tylko na okresie próbnym...ale już zawsze masz tyle i jedynie dostaniesz jakieś tam drobne podwyżeczki po 200zł brutto raz w rok...

Były
@Liberus

Zgadzam się z Tobą...

@Liberus

W punkt . Widzę że tu wielu takich co widzą te obiecanki itd

Rob

Kiedyś były zarobki jak firma była w lodz

Rafał

Nikomu nie polecam tego bałaganu... Trzecie piętro, nowe skrzydło należy omijać z daleka...

kandydat

Urszula

mial ktos moze przyjsmnosc odbywac 12miesiesieczny staz w dziale marketingu w firmie Atlas? jak jest platny, bo o tym juz nie wspomniano a www ? czy ktos po tym stazu dostal oferte juz etatowej pracy ?

Była stażystka
@Urszula

Najgorsze miejsce do odbywania stażu, jakie można sobie w ogóle wyobrazić. Nic się nie nauczysz, będziesz robić bzdurne nikomu niepotrzebne rzeczy. Nie wspominając już o humorzastej kierowniczce i gnębiącym ludzi dyrektorze

Irena
@Była stażystka

Mhm, a po stażu miałaś ofertę pracy u nich czy raczej nie praktykują czegoś takiego? Bo staż dość długi, dobrze byłoby wiedzieć czy dokądś to prowadzi. Przetrwałaś w ogóle tam całość czy zrezygnowałaś w trakcie? Zastanawiam sie po prostu czy w późniejszym czasie dawaliby ciekawsze zajęcia ;p

stażysta
@Była stażystka

o, to miałaś ten staż na pewno w dziale marketingu krajowego lub zagranicznego... dokładnie tacy dyrektorzy i takie kierowniczki jak piszesz w obu tych działach...a tzw obowiązki to bzdury po prostu aż dziwne, że firma utrzymuje tylu ludzi do tego.

szukam pracy

Jest ogłoszenie na specjalistę ds eksportu z językiem rosyjskim. Napiszcie ile tam można zarobić, czy chociaz 6000 netto? I czy trzeba dobzre umieć polski?

Były
@szukam pracy

6000 to może ale brutto + bardzo dużo obietnic

Zapytanie

Jak wygląda praca w Exporcie w tej firmie?

Handlowiec ph

Nie składajcie tam swoich CV. Kadra kłamie na szczeblu od Dyrektorki do kierownika regionu. Są bez wiedzy co się dzieje na rynku i bez obsługi przez wiele lat regiony. Takie było zezwolenie na takie rzeczy . Banda nierobów i chamów .bardzo się złe odzywają do handlowców oczywiście nie w grupie. O Pani Dyrektor makro nie wspomnę co to za wytwór . Uczy (usunięte przez administratora)i nakłania kierownika do takich czynów..Ciągle zmiany ponieważ ta cała dyrekcja nie ma planów a jak się odezwiesz to Ciebie zwolnią bo nie możesz myśleć inaczej niż dyrekcja która przez lata nic nie zrobiła w rynku i udają głupich aby dalej trwać w tym sosie i oczywiście żeby nie stracić posady . Jedyne słowem jedno (usunięte przez administratora)goni drugie . Nie polecam

Totalnie nie polecam. Dużo obietnic bez pokrycia, jak ktoś wcześniej napisał -dyrektor mówi że podwyżka specjalnie dla Ciebie, a dostali wszyscy( podwyżka inflacyjną), co daje poczucie, że pracodawca ma Cię za idiotę. Firma, która pozbawi z każdego zapału i przyjemność z pracy, nawet życia. Dyrektorzy, kierownicy bez wykształcenia albo choćby zdolności zarządzania ludźmi Mobbing, szowinizm, okropna atmosfera, brak chęci pomocy w działach i między działami. Jesli głowy dyrektorów i słabych kierowników nie poleca to nic się tam nie zmieni. Brak rozwoju, firma zatrzymała się w latach 90/00. Też nie rozumiesz czemu jeszcze nikt nie nie zajął takim nie wypałem, sama firma upada, a jej marki tym bardziej. Sztucznie stwarza się raporty by prezes myślał, że firmy jakoś prosperują. Firma żart, nie polecam nie warto.

Joanna

To niezbyt dobre informacje jak dla kogoś kto zamierza tam rekrutować, zwłaszcza że podobnych opinii tutaj nie brakuje. A ta podwyżka to chociaż jakaś satysfakcjonująca? No i za co można ją zdobyć?

AntyAtlas

Nikt nie reaguje, bo to w końcu jedyna znana w Polsce łódzka firma, a państwo właściciele to święte (usunięte przez administratora). Tyle w temacie

Liberus

Bo to jest tak, jak już odejdziesz i zamkniesz za sobą drzwi, to całe to chamstwo, pospolitość, tępotę, niewydarzone kierowniczki z bożej łaski, prostackich kierowników, szowinistyczne dyrektorstwo zostawiasz daleko za sobą, aby kisili się we własnym sosie. A ty bierzesz głęboki oddech i natychmiast rzucasz się wir nowych obowiązków, poznajesz nowych ludzi i nie chcesz już więcej pamiętać tamtego śmietnika... dlatego ludzie milczą, chcą jak najszybciej się odciąć po prostu...

W tej firmie jest duża rotacja ludzi na niższych szczeblach. Powinni wywalić i wymienić kierowników gdyż ich na pęczki jest i nic nie robią tylko cedują swoje zadania. Dyrektorzy też powinni się zmieniać bo osiadli na stołkach. Brak szacunku do ludzi, to tylko pozory.

na pęczki? czyli na ile osób w firmie miałoby ich wszystkich tak w sumie być? cedowanie zadań przytaczasz, w praktyce do jakich sytuacji się odnosisz?

Zostaw merytoryczną opinię o ATLAS Sp. zo.o. - Łódź

• Jak się pracuje w ATLAS Sp. zo.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ATLAS Sp. zo.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ATLAS Sp. zo.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ATLAS Sp. zo.o.