ATLAS Sp. z o.o.

Bydgoszcz

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 12 ocen.

Opinie o ATLAS Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ATLAS Sp. z o.o.

ja

prawda firma koszmarna

tak

Nie polecam !!! moloch jakich dużo w sprzedaży ale biurokracja pełną parą !!! nie masz pracy idż ale jak masz iść z deszczu pod rynnę to daj sobie spokój. Podstawa 3-3,5 netto, GPS, auto za opłatą he he śmiech na sali ;-) koszt użytku samochodu służbowego to ok. 40 zł za dzień, tablet. NIE POLECAM !!!

kaśieńka

nieco niepokoi mnie brak komentarzy odnośnie tej firmy, która przecież wydaje się dość prężenie działać na rynku, a przecież oferty pracą, kierowcy teraz w słupsku szukają http://praca.gratka.pl/oferta/kierowca-2764731.html?oferta-nieaktualna dajcie proszę więcej info jakie warunki firma gwarantuje, dzięx

wyzyskiwany
@kaśieńka 02.06.2015 18:10
nieco niepokoi mnie brak komentarzy odnośnie tej firmy, która przecież wydaje się dość prężenie działać na rynku, a przecież of...

Nie polecam ! Jeszcze z 10 lat temu to była Firma teraz pod kierunkiem nowego prezesa to wyzysk poniżanie i klika takie firmy jak Atlas omijać szerokim łukiem ......pracownik niewolnik.

Zyga
@wyzyskiwany 11.01.2017 20:53
Nie polecam ! Jeszcze z 10 lat temu to była Firma teraz pod kierunkiem nowego prezesa to wyzysk poniżanie i klika takie firmy...

Zgadzam się z tą opinią. Po 20 latach pracy czas chyba na zmianę. Koszmar. Brak ludzi nawet sprzątaczki robią na produkcji bo nie ma kto.po sezonie połowa miesiąca w domu w sezonie praca po 12 godzin za zwykle godziny.

Zostaw opinię o ATLAS Sp. z o.o. - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ATLAS Sp. z o.o.