Zoolek

Łódź

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 7 ocen.

Zoolek
4 7 6 1

Opinie o Zoolek

Małgorzata

@anonymous, chętnie bym to zrobiła, jednak ze względu, że nie jestem pracownikiem Zoolek, nie jestem w stanie tego zrobić. Może jakiś długoletni pracownik tej firmy zdecyduje się na opisanie jej historii. Ewentualnie możesz poszukiwać informacji na ten temat bezpośrednio na stronie internetowej tego pracodawcy.

Małgorzata

Zoolek to firma z bogatą historią, ponieważ funkcjonuje już od ponad 30 lat. Jakim pracodawcą jest ta firma? Może ktoś pracuje w niej od początku jej założenia i mógłby przedstawić jak przez ten cały okres się zmieniała? Warto się w tym miejscu zatrudnić? Jakie plusy wynikają Waszym zdaniem ze współpracy z Zoolek?

anonymous
@Małgorzata 23.03.2018 16:59

opowiesz coś o tej historii firmy?

Zostaw opinię o Zoolek - Łódź

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zoolek