Opinie o Venita" Fabrka Kosmetyków w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Venita" Fabrka Kosmetyków. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Venita" Fabrka Kosmetyków na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Venita" Fabrka Kosmetyków w Łódź

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Klaudia

Przyznam, że bardzo się cieszę, że moja przygoda z firmą Venita (stanowisko PH) skończyła się równie szybko jak zaczęła. Po miesiącu pracy w Venicie dostałam ofertę pracy nie do odrzucenia więc się zdecydowałam. Kiedy 10tego otrzymałam wynagrodzenie za przepracowany miesiąc (często po 10-11h dziennie) myślałam, że to jakaś pomyłka albo słaby żart. W rezultacie okazało się, że żadne z w/w. Dyr. handlowy pan. M. A. poinformował mnie, że umawialiśmy się, że pozostanę w firmie dłużej niż faktycznie się okazało, więc nasze ustalenia odnośnie wynagrodzenia i prowizji uległy zmianie. Jaki z tego wniosek? To co zostało mi obiecane jako składniki mojej pensji (w akcie zemsty jak się domyślam za moje zwolnienie) zostało porzucone w niepamięć. W rezultacie otrzymałam uwaga !1844 zł! Aż wstyd! Dodam, że Fiat Panda, który dostałam miał przejechane 330000 km i był w fatalnym stanie. Żeby auto nadawało się do jazdy musiałam wymienić w nim całe przednie wahacze, pogrzebać przy dopływie paliwa do silnika bo kompletnie nie miał mocy (hahaha jak tu można z drugiej strony mówić o mocy silnika w tym wypadku), nie było żadnych świateł pozycyjnych ani tablicy rejestracyjnej, brudny i śmierdzący. Istny złom. Za wszystkie naprawy, oleje i przegląd musiałam założyć z własnej kieszeni bo firma nie daje żadnej zaliczki na tego typu wydatki, więc w rezultacie, żeby mieć czym pracować musiałam zainwestować przez miesiąc ok 1000 zł prywatnych pieniędzy. Jak można dawać takie narzędzia pracy ludziom? Wmawiano mi, że kierownik transportu sprawdził auto przed oddaniem go w moje ręce. Aha dobre sobie, chyba przekręcił kluczyk i jak się okazało, że pali to może jechać i tyle było sprawdzania. Dużo by pisać ale zanudziłabym chętnych do uzyskania opinii n. t. tej firmy. Szczerze odradzam bo zarobki są uwłaczające a pracownik sam musi się martwić z czego zapłacić za wszystko co w między czasie trzeba kupić lub zrobić. Nie wszyscy tam pozostawiają po sobie złe wspomnienia (większość ekipy jest naprawdę fajna i przyjazna) natomiast kilka osób (szczególnie dyr.) jest skazą tego przedsiębiorstwa. Bardzo nieodpowiednia i nieprofesjonalna osoba, zupełnie źle obsadzona w strukturze firmy.

pytanie Nowy wpis

tak wszyscy pracujący płaczą na tą firmę a w niej pracują. Trzeba znaleźć inną pracę bardziej płatną, z benefitami ,najlepiej lżejszą od leżenia. Przychodzą same tłumoki do pracy z ambicjami i wymaganiami .

Ewelina Nowy wpis
@pytanie

Co zrobisz, ludzie tacy są :P Ale firma chyba jakoś źle nie płaci, skoro tylko na narzekaniu się kończy u pracowników? :D

Pytanie Nowy wpis

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Venita" Fabrka Kosmetyków?

piotrek Nowy wpis

zakład jak zakład. ludzie z poprzedniej epoki, maszyny też. mentalność właściciela już jedną nogą na emeryturze co tworzy lekki dysonans do tego co jest konieczne do funkcjonowania. nakłady ograniczone do niezbędnego minimum. tylko czekać jak wystąpi jakieś zdarzenie typu zatrucie pożar, . jednym słowem kino - za (usunięte przez administratora) bardziej przestrzegano BHP a tutaj nic nie rządzi pełna UAWNIŁOWKA.

Klaudia

@Klaudia

prawda czysta prawda.

Rozmowa kwalifikacyjna
Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Venita" Fabrka Kosmetyków. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Młodszy Kucharz
Łódź
Agencja Pracy Pixy Sp. z o.o.
(10 opinii)
logo firmy Podpięcie Kierowca TAXI
OnlyGO
(4 opinie)
Wyślij CV
logo firmy Projektant w branży konstrukcyjno-budowlanej (K/M)
AFRY Poland Sp. z o.o.
(14 opinii)
logo firmy Cybersecurity Project Manager
TestArmy Group S.A
(80 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
kandydat
Kandydat

znalaznem oferte prau na kierownika tychnicznego. można coś bliżej się dowiedzieć.dzieki

nowy

dramat to mało powiedziane należy spróbować samemu by tego doświadczyć dramat w 3 aktach.

Witold
@nowy

Współczuję że nie wspominasz dobrze tej firmy. Może jednak opiszesz co dokładnie sprawiło, że masz o niej takie zdanie? Chciałbym się dowiedzieć więcej :)

nowy

stanowczy przerost formy nad treścią aż dziw że Sanepid jeszcze nie zainteresował się sposobem produkcji "kosmetyków" albo tak hojni właściciele albo sanepid nie jest od tego.

nick

firma dla ludzi starych bez perspektyw i zawodu. potrzebni bierni ale wierni aż do emerytury niskiej jak robota tutaj.

Jaki dress code obowiązuje w Venita" Fabrka Kosmetyków?

Na jakie benefity można liczyć w Venita" Fabrka Kosmetyków?

esk
@Pytanie

stały uszczerbek na zdrowiu

janek
@Pytanie

rostrój zdrowotny i nerwowy

kolargol

Dla stałych pracowników to dobra firma. Z pewnością wpadający na krótko nie potrafią docenić zalet firmy!

janek
Kandydat
@kolargol

jakich zalet? można bliżej?

Oj dawny

Pracowałam 98"dluga przerwa potem 2000 i 2005 zawsze na okres 3 miesięcy lub 1 najczęściej przyjmują tych co mają (usunięte przez administratora) nie polecam tej firmy

esk
@Oj dawny

dodam do wypowiedzi, ze w latach o których Pan pisze bhp w firmie stało na poziomie mniej więcej takim o jakim wiemy z fabryk indyjskich, albo gorzej. Kadra ,,kierownicza,, na niezwykle niskim poziomie. Byłam świadkiem jak jedna z Pan kierowniczek tak wrzeszczala na pracownika bez specjalnych powodów tylko wyłącznie w celu pokazania wyższości. Bardzo odradzam prace w tej firmie. Byłych pracowników zachęcam do składania wniosków o odszkodowanie za pracę w bardzo szkodliwych warunkach. Obecnie pracujących do rejestrowania wszelkich przewinien w firmie w których naruszono bezpieczeństwo ich zdrowia w celu składania wniosków o odszkodowania. Taką pracę w takich warunkach jak oferuje venita znajdziecie wszędzie.

Dominik

@Noe Jeśli masz takie kwalifikacje to może załóż własną firmę i pokaż jak to się robi?. Ja jestem zadowolony z pracy i polecam!!!

GG

Jak dla mnie to targety sa do wyrobienia wiec nie przesadzajcie.

xxx
@GG

no tak jak masz połączony teren bo kogoś zwolnili i to jeszcze w lepszym regionie polski to taki kozak jesteś. a te 1500 netto na rękę bez premii to też niezły ponos dokładnie wychodzi 1300 zł z małym hakiem czysty rachunek skoro podstawy brutto jest 2000. drugi etap rozmowy jest z wielkim bratem Panem M. głównie polega ona na tym że wielki brat chce uchodzić za pana wysoce wykwalifikowanego również specjalistę od rekrutacji. Powodzenia koledzy

xxxxxxxx
@xxx

tan pan wydaje sie byc osobą mało kompetentną i myśle,że szkodzi wizerunkowi firmy. Dziwie sie,ze on tam jeszcze pracuje . Ogólnie pracuje się źle,ale jak ktoś nie ma nic to w między czasie niech szuka.

xxx
@xxxxxxxx

Tak dokładnie jest, mało tego, wydaje mi się że większości PH tak myśli: nieodpowiednia osoba na nieodpowiednim stanowisku, ale niestety jak się umie mydlić oczy zarządowi to ciepłą posadkę się trzyma. Z kadry kierowniczej jedynie regionalni byli osobami kompetentnymi, ale jak wiadomo już ich tam nie ma, a szkoda bo swoimi kwalifikacjami coś sobą reprezentowali. Pozdrawiam koledzy

gred
@xxx

i własnie dlatego mysle ze firma raczej chyli sie ku upadkowi

Janusz
@GG

co to są targety bo ja z Polski i nie wiem

Agata
@Janusz

@Janusz Target jest to w potocznym języku pracownicza norma do wyrobienia na dany miesiąc. A czy Venita" Fabryka Kosmetyków oferuje jakieś benefity przy zatrudnieniu? Opieka medyczna, karta Multisport? Z góry dziękuję.

Amanda

Cisza na forum to jasny sygnał, że dobrze się pracuje!!

gugu

Witam, czy ktoś może napisać coś na temat pracy w laboratorium? Aplikowałam tam i jestem ciekawa jak to wygląda od wewnątrz.

Co od czasu dodania ostatniej opinii zmieniło się w Venita" Fabrka Kosmetyków w kwestii wynagrodzeń?

PH

Witam Zaproszono mnie na rozmowe na PH ( małopolska) NAPRAWDE ODRADZAM SZKODA CZASU DLA TEJ FIRMY warunki płacowe masakra samochód fiat panda lub kia picanto w dzisiejszych czsach dla ph mało atrakcyjne. ŻENADA I JESZCZE RAZ ŻENADA

RM

Polski "oprwcodawca "-przerost formy nad treścią. Kończ Waść wstydu oszczędź

wedfff

no ale przeciez teraz nie prowadza zadnej rotacji w firmie

Zostaw merytoryczną opinię o Venita" Fabrka Kosmetyków - Łódź

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Venita" Fabrka Kosmetyków?

Zobacz opinie na temat firmy Venita" Fabrka Kosmetyków tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Venita" Fabrka Kosmetyków?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Venita" Fabrka Kosmetyków?

Liczba opinii klientów firmy Venita" Fabrka Kosmetyków, to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Venita" Fabrka Kosmetyków