Venita" Fabrka Kosmetyków

Łódź

Opinie o Venita" Fabrka Kosmetyków

PH

Witam Zaproszono mnie na rozmowe na PH ( małopolska) NAPRAWDE ODRADZAM SZKODA CZASU DLA TEJ FIRMY warunki płacowe masakra samochód fiat panda lub kia picanto w dzisiejszych czsach dla ph mało atrakcyjne. ŻENADA I JESZCZE RAZ ŻENADA

Klaudia

Przyznam, że bardzo się cieszę, że moja przygoda z firmą Venita (stanowisko PH) skończyła się równie szybko jak zaczęła. Po miesiącu pracy w Venicie dostałam ofertę pracy nie do odrzucenia więc się zdecydowałam. Kiedy 10tego otrzymałam wynagrodzenie za przepracowany miesiąc (często po 10-11h dziennie) myślałam, że to jakaś pomyłka albo słaby żart. W rezultacie okazało się, że żadne z w/w. Dyr. handlowy pan. M. A. poinformował mnie, że umawialiśmy się, że pozostanę w firmie dłużej niż faktycznie się okazało, więc nasze ustalenia odnośnie wynagrodzenia i prowizji uległy zmianie. Jaki z tego wniosek? To co zostało mi obiecane jako składniki mojej pensji (w akcie zemsty jak się domyślam za moje zwolnienie) zostało porzucone w niepamięć. W rezultacie otrzymałam uwaga !1844 zł! Aż wstyd! Dodam, że Fiat Panda, który dostałam miał przejechane 330000 km i był w fatalnym stanie. Żeby auto nadawało się do jazdy musiałam wymienić w nim całe przednie wahacze, pogrzebać przy dopływie paliwa do silnika bo kompletnie nie miał mocy (hahaha jak tu można z drugiej strony mówić o mocy silnika w tym wypadku), nie było żadnych świateł pozycyjnych ani tablicy rejestracyjnej, brudny i śmierdzący. Istny złom. Za wszystkie naprawy, oleje i przegląd musiałam założyć z własnej kieszeni bo firma nie daje żadnej zaliczki na tego typu wydatki, więc w rezultacie, żeby mieć czym pracować musiałam zainwestować przez miesiąc ok 1000 zł prywatnych pieniędzy. Jak można dawać takie narzędzia pracy ludziom? Wmawiano mi, że kierownik transportu sprawdził auto przed oddaniem go w moje ręce. Aha dobre sobie, chyba przekręcił kluczyk i jak się okazało, że pali to może jechać i tyle było sprawdzania. Dużo by pisać ale zanudziłabym chętnych do uzyskania opinii n. t. tej firmy. Szczerze odradzam bo zarobki są uwłaczające a pracownik sam musi się martwić z czego zapłacić za wszystko co w między czasie trzeba kupić lub zrobić. Nie wszyscy tam pozostawiają po sobie złe wspomnienia (większość ekipy jest naprawdę fajna i przyjazna) natomiast kilka osób (szczególnie dyr.) jest skazą tego przedsiębiorstwa. Bardzo nieodpowiednia i nieprofesjonalna osoba, zupełnie źle obsadzona w strukturze firmy.

RM

Polski "oprwcodawca "-przerost formy nad treścią. Kończ Waść wstydu oszczędź

wedfff

no ale przeciez teraz nie prowadza zadnej rotacji w firmie

gość

no przyjmują na parę miesięcy i albo sam się ktoś zwolni bo [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] totalne albo oni zwolnią bo nikt nie jest cudotwórcą. spróbuj, jeśli masz okazję, a przekonasz się na własnej skórze

gość

Ofert pracy tej foremki nie często można znaleźć,ale nie dlatego że jest tam tak super i nikt się nie zwalnia, tylko są tak biedni że redukują etaty jak tylko mogą. Bieda aż piszczy plus zacofanie i nie kompetencja wodza dają taki skutek.

expracownik

pracowałam w tej firmie nie dawno, powiem tak,praca to nie bajka, zawsze tak bylo i będzie, ale ja mam dobre wspomnienia :) Pozdrawiam calą ekipę w centrali na Pojezierskiej :))

mln260

byłem na rozmowie w Tej firmie na PH - jednym słowem "żenada"!!!! dajcie sobie spokój

max
@mln260 09.02.2015 13:29

też byłem w zeszłym roku. To jakiś cyrk!! facet prowadzący rozmowe musi być bardzooooo niedowartościowany!! ja się dziwie, że właściciele firmy tego nie widzą co on tam wyprawia. Facet nie ma pojęcia o niczym a wymądrza się na całego, nawet pyta o prywatne rzeczy. Nie polecam i nawet gdybym nie miał co żreć to w życiu bym tam nie poszedł.

veniciarz

Logistyka? Jest szef działu, trzęsący portkami bo przed emeryturą. Trzech kierowców, z czego jeden "trzęsący" z kolei nie portkami, ale działem, bo rodzinka "wodza", w dodatku podpier....acz. Pensja - minimalka. Prac w soboty i weekendy nie ma. Coraz mniej kursów, firma równia pochyła... Ale próbuj...

b yły

Jaka logistyka człowieku? W Venicie??? Zapomnij!!!

xyz

Cóż? Takie pomysły były niejednokrotni e, ale nie przeszły. Im po prostu się opłaca tak progi premiowe ustawiać, by co 10-ty zrobił target. Pan Wódz za to postawił sobie dom w ciągu roku.... Przynajmniej wiadomo czemu PH jeżdżą szrotem...

GG

Jak dla mnie to targety sa do wyrobienia wiec nie przesadzajcie.

@xxxxxxxx 08.09.2014 14:22
tan pan wydaje sie byc osobą mało kompetentną i myśle,że szkodzi wizerunkowi firmy. Dziwie sie,ze on tam jeszcze pracuje . Ogól...

Tak dokładnie jest, mało tego, wydaje mi się że większości PH tak myśli: nieodpowiednia osoba na nieodpowiednim stanowisku, ale niestety jak się umie mydlić oczy zarządowi to ciepłą posadkę się trzyma. Z kadry kierowniczej jedynie regionalni byli osobami kompetentnymi, ale jak wiadomo już ich tam nie ma, a szkoda bo swoimi kwalifikacjami coś sobą reprezentowali. Pozdrawiam koledzy

gred
@xxx 09.09.2014 16:35

i własnie dlatego mysle ze firma raczej chyli sie ku upadkowi

ggg

na czym polega drugi etap rozmowy kwalifikacyjnej? jesli ktoś wie, prosze o informacje

Mika

Klaun odpowiadam na pytanie 1500 netto na rękę + prowizja za obrót (ale z tego co piszą nie do wykonania)

k

Czy ktoś może mi przybliżyć warunki pracy w Venita, proszę tylko o poważne wpisy, bez jadu?

@k 05.07.2014 16:47

Jeśli chcesz opinie bez jadu to ich nie uzyskasz, bo dobrych warunków pracy to ta firma nie oferuje. Samochody to wraki z przebiegiem 300.000, 400.000 strach nimi jeździć a i gps-a posiadają więc wielki brat patrzy i rozlicza, warunki dla klientów które możesz oferować jako ph są marne, firma prowadzi sprzedaż wewnętrzną z hurtownią XXX i tym samym kopie dołki pod swoimi pracownikami, deputat dla klientów jest okrojony do granic rozsądku więc poterminów u klientów nie rozliczysz bez dobrego kombinowania a ilość produktów po terminie w sklepach osłabia. Kroją na kasie za wszystko, plany z tym towarem które oferujesz są nierealne, więc nie martw się 10-go każdego miesiąca co zrobić z kasą bo dostaniesz podstawę czyli najniższą krajową i się ciesz ;-P Zbierasz pieczątki po sklepach bo gps czy zamówienie to nie wystarczający dowód że odbyłeś wizytę. Jeśli nie masz innego wyjścia to bierz na przetrzymanie, jak trafi się coś innego to olej ich bo inaczej oni oleją ciebie bez sentymentu,ale jeśli masz coś jeszcze to pseudo fabrykę omijaj z daleka.

ergve

Dno totalne pod każdym względem.

MIKA

Wcale nie trzeba mieć dużo szczęścia ale umiejętności, ale nędznie płacą, za takie pieniądze co oferują ciężko związać koniec z końcem

RedMAx

Bagno i dwa metry mułu

MIKA

Hej ludzie czy ta firma to na prawdę takie bagno? i nie warto sobie d.... zawracać? Dajcie znać bo chciałam się tam zatrudnić.

xxx

Więc próbuj, przekonasz się sam. Stracisz nerwy przez tłumaczenia z mało istotnych faktów,czepiania się itp, wiarygodność u klientów gdyż nic nie będziesz mógł im pomóc w odsprzedaży, chęci do pracy bo towar schodzi jak krew z nosa a i tak nie zarobisz adekwatnych pieniędzy do użerania się z tym bajzlem. W każdym razie powodzenia

XXX

Kolego nigdzie konkretnej oferty nie znajdziesz, bo im nie chodzi o zatrudnienie bynajmniej na razie. Zresztą jeśli chodzi Ci po głowie pracować dla nich to radzę Ci WYBIJ SOBIE TO Z GŁOWY !!!!! Pozdrawiam

RedMAx

szukają PH na zachodniopomorskie

były pracownik

CV można wysłać mailem i umówić się na spotkanie. PS.Ludzie opamiętajcie się w swoich krytycznych osądach, z Waszych tekstów wynika zarówno, że ciężko jest wyrobić limity a z drugiej strony - praca jest spokojna i nie męczą psychicznie. Jak ktoś chce "spokojnie" pracować to raczej trudno będzie mu wyrobić limit... Moim zdaniem firma OK.

były ph

Jest to dobra firma na start, tak, aby w cv zaistniało doświadczenie na stanowisku PH lub po prostu na przeczekanie. Pensja marna, ale za to spokojna praca. Samochodem można jeździć też prywatnie - oby nie przesadzać. GPS też można obejść. Coś tam pomarudzą o zwiększeniu sprzedaży, ale nie męczą psychicznie. RKS na zachodnią część całkiem w porządku, dyrektor handlowy - szkoda gadać, ale z nim nie ma się za wiele wspólnego.

x

Nie do końca prawda, choć nie wiem, kto pisze.... Najczęściej tych 100 zł ci nie zabierają, bez przesady! Dopiero wtedy jak masz prowizję, a wypłacają od 25000 netto. Nie musisz się martwić, rzadko kiedy uda ci się ją przeskoczyć! Na papierze to ci kierownicy i dyrektor da takie warunki, że bierzesz w ciemno, a jak dojdzie do reala to przeje..... Minimalka pensja, telefony zabytki, w sklepach zbierasz pieczątki, bo musisz udowodnić, że w nich byłeś (obrót nie jest dla nich żadnym dowodem), samochody po 200000, 300000 przebiegu, klimatyzacja tzw grawitacyjna (opuszczasz sobie szybę), targety z sufitu - takie same na warszawe jak na Koszalin czy inne miasto, o zrobieniu zapomnij! Jkaieś tabelki, raporty, listy obecności (przy zadaniowym systemie pracy - NONSENS!!!) Za internet nie płacą! Zatem jak ci proponują pracę, to - jak masz wybór olej ich, bo do tego się tylko nadają! A jak nie, to bierz i szukaj innej roboty. Tak jak reszta towarzystwa!!! Nawet nie poznasz innych PH, tylko kierownicy będą cię na trasie niespodziewanie kontrolować i patrzeć, co masz w bagażniku, by cię z roboty [usunięte przez moderatora] Wycisną cytrynę i wyrzucą do kosza, bez sentymentu!

PH

Możesz jeździć prywatnie, tankujesz na "flotę" w Orlenie, jak gdzieś dalej to do pełna za venitę a po powrocie za swoje. Jak gdzieś bliżejto się, jak na razie, nie czepiają. Ale czy jeździsz, czy nie, to i tak ci stówkę zabierają za samą możliwość... Jakbyś się nie odwrócił to [usunięte przez moderatora] zawsze z tyłu! I dzięki temu mają cię gdzie kopać...

PH

Zarobki minimum podstawa. Prowizja od obrotu- w zależności od regionu, najczęściej niewykonalne. Laptop??? A co to jest, jak RKS ma zabytek sprzed 10 lat??? Auto - bez klimy najczęściej, zatem życzę sukcesów. Przełożeni patrzą jak na złodzieja, zwalniają na ulicy. Telefon z limitem, wmontowany GPS by można było śledzić PH... Ale jak nie masz wyjścia bierz na przetrzymanie!

zainteresowany

Witam, czy może ktoś napisać jak wygląda praca na stanowisku przedstawiciela handlowego ? jakie są zarobki czy targety są do wyrobienia ?

Paruffka

Zmieńcie [usunięte przez moderatora], bo nic innego nie robią tylko przesiedzą w kantorku i plotkują.

Andrzej

Wbrew pozorom to nie ja, choć data na to by wskazywała... Ludzie w Venicie są naprawdę fantastyczni - a reszta - pewnie jak wszędzie, a na pewno jak w większości.. Były RKS...

były pracownik

Jeśli mam być szczery to kiedyś może było fajnie, ale teraz ta firma to jedno wielkie nieporozumienie. Nie kompetentne osoby na wysokich stanowiskach, które de facto rujnują firmę, zamiast ją rozwijać, podejście do przedstawicieli kary godne, zarobki doprowadzają do ruiny, stosunek dyrekcji do pracowników i klientów przez dyrekcje uwłacza ich godności.

dyktando

Po pierwsze Jacku zdania sie nie zaczyna od JA !!! Po drugie ,pracujesz w dziale handlowym na stanowisku innym niż PH i Twoja opinia jest mało obiektywna ! Po trzecie , nie piszę się handlować tylko SPRZEDAWAĆ , bo tak wygląda bardziej profesjonalnie ,a handluja to babcie na bazarze ! No cóż ,jak firma takie kadry menagerskie !!! Co do samej Venity ,to jej czasy świetności juz mineły ,zarobki marne i opinie na rynku też !!! pozdrawiam

Jacek

Ja jestem bardzo zadowolony. System pracy wynagrodzeń jest prowizyjny, więc jak chcesz pracować i umiesz handlować... to wyjdziesz na swoje :))

venetta

jak to polska firemka ...zarobki marne ,samochodziki to kia picanto ,fima mało rozwojowa !!! swoje czasy świetności już maja za sobą !!! Na przeczekanie może być ale na dłuższą metę to kicha !! zarobki 1500-2000

Kandydat

Proszę o jakieś info dotyczace pracy na stanowisku ph w tej firmie.Zarobki,narzędzia pracy,targety - cokolwiek pomocnego. Z góry dziękuję pięknie.

pracuś

firma ok, zarobki fakt, niskie ale ja pracuje jakis czas i dobrze sie tu czuje, uwazajcie tyko na jednego [usunięte przez moderatora] z 1 pietra.. prawdopodobnie ma zolte papiery a trzymaja go ze wzgledu na dotacje.. [usunięte przez moderatora]

Witam! Czy ktoś może napisać kilka słów jak pracuje się w tej firmie i jakie są zarobki w przybliżeniu.Dzieki pozdrawiam

aga

Firma ogólnie może być, jednak zarobki bardzo niskie.

Zostaw opinię o Venita" Fabrka Kosmetyków - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Venita" Fabrka Kosmetyków