Opinie o Venita" Fabrka Kosmetyków w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Venita" Fabrka Kosmetyków. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Venita" Fabrka Kosmetyków na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Venita" Fabrka Kosmetyków w Łódź

gugu

Witam, czy ktoś może napisać coś na temat pracy w laboratorium? Aplikowałam tam i jestem ciekawa jak to wygląda od wewnątrz.

PH

Witam Zaproszono mnie na rozmowe na PH ( małopolska) NAPRAWDE ODRADZAM SZKODA CZASU DLA TEJ FIRMY warunki płacowe masakra samochód fiat panda lub kia picanto w dzisiejszych czsach dla ph mało atrakcyjne. ŻENADA I JESZCZE RAZ ŻENADA

RM

Polski "oprwcodawca "-przerost formy nad treścią. Kończ Waść wstydu oszczędź

wedfff

no ale przeciez teraz nie prowadza zadnej rotacji w firmie

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Venita" Fabrka Kosmetyków. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.

gość

no przyjmują na parę miesięcy i albo sam się ktoś zwolni bo (usunięte przez administratora) totalne albo oni zwolnią bo nikt nie jest cudotwórcą. spróbuj, jeśli masz okazję, a przekonasz się na własnej skórze

gość

Ofert pracy tej foremki nie często można znaleźć,ale nie dlatego że jest tam tak super i nikt się nie zwalnia, tylko są tak biedni że redukują etaty jak tylko mogą. Bieda aż piszczy plus zacofanie i nie kompetencja wodza dają taki skutek.

expracownik

pracowałam w tej firmie nie dawno, powiem tak,praca to nie bajka, zawsze tak bylo i będzie, ale ja mam dobre wspomnienia :) Pozdrawiam calą ekipę w centrali na Pojezierskiej :))

mln260

byłem na rozmowie w Tej firmie na PH - jednym słowem "żenada"!!!! dajcie sobie spokój

max
@mln260

też byłem w zeszłym roku. To jakiś cyrk!! facet prowadzący rozmowe musi być bardzooooo niedowartościowany!! ja się dziwie, że właściciele firmy tego nie widzą co on tam wyprawia. Facet nie ma pojęcia o niczym a wymądrza się na całego, nawet pyta o prywatne rzeczy. Nie polecam i nawet gdybym nie miał co żreć to w życiu bym tam nie poszedł.

veniciarz

Logistyka? Jest szef działu, trzęsący portkami bo przed emeryturą. Trzech kierowców, z czego jeden "trzęsący" z kolei nie portkami, ale działem, bo rodzinka "wodza", w dodatku podpier....acz. Pensja - minimalka. Prac w soboty i weekendy nie ma. Coraz mniej kursów, firma równia pochyła... Ale próbuj...

b yły

Jaka logistyka człowieku? W Venicie??? Zapomnij!!!

xyz

Cóż? Takie pomysły były niejednokrotni e, ale nie przeszły. Im po prostu się opłaca tak progi premiowe ustawiać, by co 10-ty zrobił target. Pan Wódz za to postawił sobie dom w ciągu roku.... Przynajmniej wiadomo czemu PH jeżdżą szrotem...

ggg

na czym polega drugi etap rozmowy kwalifikacyjnej? jesli ktoś wie, prosze o informacje

Mika

Klaun odpowiadam na pytanie 1500 netto na rękę + prowizja za obrót (ale z tego co piszą nie do wykonania)

k

Czy ktoś może mi przybliżyć warunki pracy w Venita, proszę tylko o poważne wpisy, bez jadu?

xxx
@k

Jeśli chcesz opinie bez jadu to ich nie uzyskasz, bo dobrych warunków pracy to ta firma nie oferuje. Samochody to wraki z przebiegiem 300.000, 400.000 strach nimi jeździć a i gps-a posiadają więc wielki brat patrzy i rozlicza, warunki dla klientów które możesz oferować jako ph są marne, firma prowadzi sprzedaż wewnętrzną z hurtownią XXX i tym samym kopie dołki pod swoimi pracownikami, deputat dla klientów jest okrojony do granic rozsądku więc poterminów u klientów nie rozliczysz bez dobrego kombinowania a ilość produktów po terminie w sklepach osłabia. Kroją na kasie za wszystko, plany z tym towarem które oferujesz są nierealne, więc nie martw się 10-go każdego miesiąca co zrobić z kasą bo dostaniesz podstawę czyli najniższą krajową i się ciesz ;-P Zbierasz pieczątki po sklepach bo gps czy zamówienie to nie wystarczający dowód że odbyłeś wizytę. Jeśli nie masz innego wyjścia to bierz na przetrzymanie, jak trafi się coś innego to olej ich bo inaczej oni oleją ciebie bez sentymentu,ale jeśli masz coś jeszcze to pseudo fabrykę omijaj z daleka.

ergve

Dno totalne pod każdym względem.

MIKA

Wcale nie trzeba mieć dużo szczęścia ale umiejętności, ale nędznie płacą, za takie pieniądze co oferują ciężko związać koniec z końcem

RedMAx

Bagno i dwa metry mułu

MIKA

Hej ludzie czy ta firma to na prawdę takie bagno? i nie warto sobie d.... zawracać? Dajcie znać bo chciałam się tam zatrudnić.

xxx

Więc próbuj, przekonasz się sam. Stracisz nerwy przez tłumaczenia z mało istotnych faktów,czepiania się itp, wiarygodność u klientów gdyż nic nie będziesz mógł im pomóc w odsprzedaży, chęci do pracy bo towar schodzi jak krew z nosa a i tak nie zarobisz adekwatnych pieniędzy do użerania się z tym bajzlem. W każdym razie powodzenia

XXX

Kolego nigdzie konkretnej oferty nie znajdziesz, bo im nie chodzi o zatrudnienie bynajmniej na razie. Zresztą jeśli chodzi Ci po głowie pracować dla nich to radzę Ci WYBIJ SOBIE TO Z GŁOWY !!!!! Pozdrawiam

RedMAx

szukają PH na zachodniopomorskie

Zostaw merytoryczną opinię o Venita" Fabrka Kosmetyków - Łódź

• Jak się pracuje w Venita" Fabrka Kosmetyków?

Zobacz opinie na temat firmy Venita" Fabrka Kosmetyków tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Venita" Fabrka Kosmetyków?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Venita" Fabrka Kosmetyków