Aflofarm Farmacja Polska

Pabianice

Opinie o Aflofarm Farmacja Polska

anusia

Witam, w Pabianicach trwa rekrutacja na stanowisko specjlalisty ds walidacji? Czy ktos moze powiedziec, jaka tam jest atmosfera, czy praca jest bardzo stresujaca?

Gortat
@asia95 05.01.2018 13:41

Szukaja taniej sily roboczej, bo za takie pieniądze jakie oferują to żaden specjalista tam nie zostaje. Dlatego jeśli lubisz być sponiewierana to śmiało :)

Stefanowski
@Gortat 16.01.2018 21:07

Ja pracuję już dwa lata i jestem zadowolony. Na kasę nie narzekam, atmosfera też jest w porządku. Są plusy i minusy, ale pracowałem już wcześniej w wielu innych firmach i wcale nie było lepiej.

a

Przeczytajcie sobie książkę byłego pracownika Valeanta- niejakiego Zygmuntowicza, który opisał wszystkie "numery" firm w Polsce! Szczęka opada! O naszej firmie też tam trochę jest! Podaję link do książki: http://stapis.com.pl/?product=pileczki-w-palcach-zonglerow-artur-zygmuntowicz

Julita

@trzeba sobie radzić, rozumiem, że nie jesteś zadowolony z aktualnej sytuacji w Aflofarm Farmacja Polska. Mógłbyś porównać okres przed przejęciem firmy przez nowego zarządzającego i po? Jaką największą zmianę zauważyłeś? Jak, w tym momencie, wygląda Twoja praca w Aflofarm Farmacja Polska?

@Julita 12.12.2017 12:34

Przede wszystkim stawianie na marketing i sprzedaż, a nie na jakość. W tej firmie najpierw się robi to co każe prezes, a dopiero potem myśli. Z reszta wystarczy sprawdzić na stronie GIF ilość wycofanych produktów. Nałożona kara 26mln tez nie wzięła się znikąd. Warunki pracy są żałosne, szczerze odradzam prace w tym zakładzie.

niemoge

LUDZIE! "Wypłata zawsze na czas" Serio? WoooooooW!!! Co za mentalność niewolnicza...

@niemoge 25.05.2016 09:47

Miej kredyt i dzieci i popracuj u jakiegoś „Janusza biznesu” to zmienisz zdanie.

trzeba sobie radzić

Wielka szkoda ze prezes odszedł na emeryturę i przekazał firmę synowi.

Julita

@Xxx, dlaczego, Twoim zdaniem, praca w Aflofarm Farmacja Polska jest stresująca? Co wpływa na Twoje odczucia? Twoja opinia będzie cenna dla osób, które chciałyby rozpocząć pracę u tego pracodawcy.

Regina

Pytacie o pracę w firmie, więc odpowiadam, że jest dobrze, fajni ludzie pracują. Ale trzeba wiedzieć również, że bardzo dużo zależy od każdego z nas.

judiii

Obecnie trwa rekrutacja na stanowisko Młodszego specjalisty ds dokumentacji rejestracyjnej leków, ktoś coś moze powiedzieć na temat pracy w tym dziale?Atmosfera? Zarobki?

judiii

Klara

Szukając pracy robiłam sporo żeby znaleźć dobrą firmę. W ten sposób dowiedziałam się o Aflofarm Farmacja Polska i właśnie jestem po lekturze wpisów na tym wątku. Zależy mi na obiektywnych opiniach a mam wrażenie, że tu nie wszyscy są obiektywni, szkoda

słoń

Praca jest dobra jeśli tylko komuś się chce pracować nie zbijać bąki. NIe jest to łatwa praca. Pieniądze nie są złe, własna działalność, da się przeżyć. Flota samochodowa ok. Jako PH... Przełożony bezpośredni czyli KRS w moim przypadku ok, po kilku latach pracy wspólny język i tyle. Im wyżej jeśli chodzi o przełożonych tym gorzej. Jesteś zwykłym "wyrobnikiem". Zwykłym numerkiem , którego niby można zastąpić w każdej chwili.. . Nie szanują ludzi...

asd
@słoń 20.08.2017 23:39

Witam... Szukają teraz na KAM śląsk, opole, malopolska. Jak wygląda praca na stanowisku kierowniczym? ~ płaca, narzedzia (samochod, budzety), atmosfera? Z góry dziekuje za informację. Pozdrawiam.

Ona

Wie ktoś coś jak wygląda praca w dziale Badań i rozwoju w aflofarm ?

Julita

@Ja, obecnie rekrutacja na to stanoiwisko raczej się zakończyła bo nie widzę oferty pracy na nie, do jakiego miasta aplikowałeś? W ofercie powinno być napisane jakie kompetencje musisz posiadać i jakie spełniać warunki. Jeżeli jesteś już po wspomnianej rozmowie kwalifikacyjnej, to możesz się podzielić informacjami @Tr, jest .zainteresowany/

Ja

Witam,mam rozmowe w czwartek na PH lubelskie,możecie napisać co nieco o firmie,mianowicie,rekrutacja,zarobki,baza klientow,atmosfera?

Zainteresowany pracą

Witajcie Recenzenci! Co możecie powiedzieć o stanowisku przedstawiciel handlowego / farmaceutycznego w firmie AFLOFARM? np. - Jak duży region oni obsługują? - Czy stres i pośpiech są na porządku dziennym? - Czy cele sprzedażowe są jasne i do wykonania jeżeli ktoś pracuje sumiennie? - Czy są problemy z wzięciem kilkudniowego urlopu? Mam też kilka innych pytań: 1. Czy 3500zł brutto podstawy, to wszystko co może zaproponować firma AFLOFARM na początek? 2. Czy szkolenia na początku pracy, jasno przedstawiają strategie firmy i dobrze przygotowują do wykonywania pracy? 3. Po jakim okresie pracy mogę się spodziewać rosnącej podstawy, cz raczej to co dostaniesz na początku zostaje na wieki (3500 brutto)? 4. Po jakim okresie mogę się spodziewać premii, prowizji? (oczywiście za dobry wyniki wykonywanej pracy) 5. Czy wykonanie planu (jeżeli jest możliwe) +/- 8-9h/24 pon. - pt. Czy praca raczej powyżej 10h na dobę, ilość wizyt dzienna realna . Czy wizyty najpierw planujemy i zapowiadamy, czy są one spontaniczne? 6. Ciągłe pozyskiwanie nowych klientów, czy raczej jest jakaś konkretna baza stałych klientów, a może jest ona jedynie przypisane do obecnych już PF? 7. Czy wsparcie zespołu jest realne, czy raczej skazany jesteś sam na siebie? 8. Czy raportować trzeba każdą godzinę pracy skrupulatnie? Pozdrawiam, Zainteresowany pracą

Tr
@Zainteresowany pracą 11.04.2017 22:18

Jeżeli uzyskales odp. Na Twoje pytania to proszę o podzielenie się nimi:)

Romkus

Pojawiło się kolejne ogłoszenie o grafika designera. Panowie i Panie radzę się zastanowić czy składać tam papiery. Jak ktoś chce mieć wycisk i sponiewieranie to śmiało :)

Ona :-)

Dział HR i rekrutacja to jest nieporozumienie. Byłam na rozmowie, umowiona z osoba A, rekrutowala mnie osoba B, ktora kompletnie nie znala mojego CV i nie byla przygotowana (smieszny pan w sweterku, ktory zadawal socjo pytania), uwazajacy sie za pepek swiata. Nie polecam tej firmy nikomu sensownemu. Plus to co słynne dla polskich amatorskich dzialów HR - zero info zwrotnej.

@kk

Witajcie, podpisuje się pod prośbą przedmówcy. Prosimy o rzetelne informacje które pozwolą nam z naszego punktu widzenia stwierdzić czy firma spełnia nasze oczekiwania czy jednak nie. Mnie osobiście nie interesuje sytuacja tp "atmosfera w pracy" bo to jest indywidualny punkt widzenia. Bardziej zależałoby mi na informacji z zakresu płacy, premii, socjalu oraz floty. Jeśli ktoś mógłby odpowiedzieć na te proste pytania to będę wdzięczna. Pozdrawiam.

Iron

Cześć, mam prośbę czy ktoś mógłby napisać coś rzetelnego na temat pracy w firmie Aflofarm (stanowisko reprezentant medyczny)? Jakie są zarobki, jakie auta, ogólnie atmosfera w firmie, czy warto podjąć tam prace przechodząc z konkurencji? Z góry dzięki za konkretne informacje.

Krzysiek

Cześć, a jak kształtuje się pensja na stanowisku PR Manager? Pozdrawiam!

Jackie

call me serio ? karnet na siłke i umowa to w dzisiejszych czasach taka abstrakcja ? Dostaniesz tam pierwszą wypłatę to będziesz żałował, ze w ogolę podpisałeś tą umowę ...

jacek

jak jest obecnie z praca przedstawicieli farmaceutycznych? jakie zarobki? plany realnie do zrealizowania? na co najwieksza uwage zwracaj na rozmowach i w CV?

mmm

Firma stricte marketingowa. Jak ktoś gdzieś wyżej napisał: produkcja jest traktowana jak piąte koło u wozu.(usunięte przez administratora) Dramat.

asika

+ stabilne zatrudnienie + wypłata zawsze na czas - duża premia w porównaniu do podstawy - zabieranie premii według "uznania" - nieciekawa, monotonna praca - brak możliwości rozwoju - nerwowa i napięta atmosfera Ogólnie - NIE POLECAM

Piotrek

Witam orientuje się ktoś jak wyglądają zarobki i organizacja pracy na kierunku mechanik oraz specjalista ds technicznych. To ciekawe oferty które by mnie interesowały.

daf

a ja się zastanawiam jak tam jest w dziale marketingu - czasem widzę fajne oferty, ale komentarze na temat pracy w tej firmie nie są za dobre. Ma ktoś z marketingu może jakieś doświadczenia? Atmosfera, praca, zarobki?

bl@bl@

a wiecie coś o pracy na stanowisku Technolog Analityk? Czy to praca zmianowa i w weekendy?

Bartas

To kiedy dostałes ostatni raz premie?

obi wan

Zarobki to okolo 2000 2500 na reke, plus premia tylko w ostatnim roku tak dziwnie sie sklada ze zamiast premi dostaje sie kola ratunkowe - taki opier... zamiast premii Poza tym ph to robota nie 8 godzin tylko 8 godzin w aucie i wizyty plus praca w domu 4-6 godzin plus zjazdy firmowe obowiazkowe w soboty rowniez - czyli zasuwasz dla tej firemki za 1000 bo nadgodziny nie platne. A pracujesz na dzialalnosci wiec nie masz urlopu l4 ani okresu wypowiedzenia W zaleznosci od regionu mozesz trafic na kierownika lub kierowniczka nie polecam poludnia kierownik to nieporozumienie

nowyy

na jakie wynagrodzenie można liczyć na stanowisku przedstawiciel handlowy w tej firmie??

PH

Tak , tylko ciekawe czy dają słabe warunki czy targety nie do zrealizowania?

PH

Cześć orientuje się ktoś jakie warunki oferują na stanowisko Przedstawiciel handlowy - rynek suplementów diety dla sportowców i osób aktywnych oraz jakieś info co do tego stanowiska bo 3 miesiące temu też była ta oferta?? Z góry dzięki

Mariusz

Czytam tego bloga i nie wierzę. Pracowałem w tej firmie przez 6 lat za czasów prezesa AF. Pracy było dużo i na 100% wymagająco !. Pamiętam jak dziś jak prezes AF mówił o swojej wizji i o pensji na produkcji większej niż POLFA Pabianice. W końcu na początku nazywaliśmy się AFLOPA ;) Pozdrawiam wszystkich "starych" pracowników !

xxx

z tego co mi wiadomo Aflofarm sam tworzy reklamy i posiada wlasne studio.

Józka

Moi drodzy, gorąco prosiłabym o wyjaśnienie kilku rzeczy związanych z pracą w dziale marketingu. Jestem młodą osobą z doświadczeniem w produkcji reklamowej. Szukam pracy w tej branży w Łodzi. Od wielu osób słyszałam, że głównym żywicielem na łódzkim rynku reklamowym jest Aflofarm. Nie potrafię jednak znaleźć jednoznacznej odpowiedzi na pytanie - kto jest producentem tych reklam? Czy to prawda, że wszystkim zajmują się marketingowcy z tej firmy i nie korzystają z klasycznego podziału klient - agencja - dom produkcyjny? Będę ogromnie wdzięczna za pomoc!!!

obi wan

"raczej wyjazdy integracyjne nie są najważniesze, Ale skoro zapewione są szkolenia to dobrze, tyle że współpraca jest w oparciu o własną działalność gospodarczą." wyjazdy i szkolenia sa w jednym rano szkolenia , wieczorem integracja tylko z reguly zahaczaja o weekend - sobota zmarnowana - nie platna szkolenia sa rozne , czasami fajne, a czasami denne i niepotrzebne

sąsiad

Widzę, że pojawiły się ogłoszenia w temacie IT, jedno to admin IT a drugi to Kierownik działu IT. Czy ktoś ma wiedzę czy Panowie odeszli sami, bo było źle w firmie czy ich zwolnili, bo nie podołali obowiązkom. Ktoś coś słyszał jakiego rzędu wynagrodzenie na tych stanowiskach jest proponowane?

Hehehe

Dostaniesz telefon samsunga s4, jakies auto sluzbowe na 99% po kims oklejone jak buda cyrkowa i zasuwasz - laptop i inne fanaberie to zapomnij, laptopa musisz miec wlasnego, nie proboj sie upomniec o legalnego offica , ktorego musisz miec , bo kierownictwo wymaga raportow w tych formatach , jedna przedstawicielke chcieli zwolnic bo sie upomniala kiedys , krzys stwierdzil ze jak sie nie podoba to niech spada

Pirat

A jak wygląda flota Aflofarmu dla farmaceutycznych i medycznych? Jakie narzędzia pracy? laptopy? Ipady? Drukarki?

Nick

Nie wiem czy ktos mi odpowie na takie pytanie, ale jaka jest placa na stanowisku technologa w Aflofarm. Ile moze oczekiwac osoba bez doswiadczenia w przemysle farmaceutycznym (z doswiadczeniem chemika w laboratorium)?

Lizka

W Aflo jest spoko, jak tylko chce się pracować, a nie obijać, umie się żyć z ludźmi i dogadać na spokojnie. Atmosfera przyjemna, nikt nikogo nie "zjada". Zarobki są przyzwoite - niektórzy chyba za dużo od razu by chcieli. Sama wiem po swoich znajomych świeżo po studiach, którzy chodzą na rozmowę o pracę, jakie kosmiczne wymagania mają w stosunku do pracodawcy. Najlepiej 5 tysi na rączkę od razu. Firma daje możliwość rozwoju osobistego i stawia przed pracownikiem kreatywne zadania

Maks

Czytając te wpisy mam wrażenie, że to forum sfrustrowanych przedstawicieli… Sam pracuję w Aflo od 3 lat i muszę powiedzieć, że choć jest to wymagająca praca, to szczerze polecam to miejsce. Firma daje możliwości dużego rozwoju i realizacji własnych ambicji zawodowych, atmosfera w biurze bardzo dobra, a na wynagrodzenie nie narzekam. Oczywiście, jeśli komuś nie chce się pracować, nie jest to miejsce dla niego – ale w obecnych czasach nikt nie płaci już za przychodzenie do pracy i picie kawy. Dlatego z czystym sumieniem mogę polecić pracę w Aflo zarówno dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę na rynku pracy jak i tych, którzy chcą rozwinąć się w jednej z największych firm farmaceutycznych.

czesio

No i nie ma wynikow w aflo, premie mizerne, i kierowniczki zgrzytaja zebami, bo tez nie dostali :)

kruk

Firma nie inwestuje, tylko ludzie sie masowo zwalniaja z tego (usunięte przez administratora)

Gość

Chyba nie wpisujesz się w normy bo dzwonią

smutny

wyslalem tam na 3 rekrutacje technologa r&d cv i dotad nikt sie nie odezwal, czy oni faktycznie kogos szukaja, czy to tak wisi tylko? ktos wie, czy to ogloszenie pod kogos, czy po prostu nie wpisuje sie w ich wizje pracownika?

Olek

Niezłą kasę? Rekrutację na jakie stanowisko masz na myśli? Bo słyszałem, że w Marketingu nie jest różowo.

beznicka

Witam.Dotyczy jednego z produktów tejże firmy a mianowicie chodzi o "PERSPIBLOCK".Ma to być suplement diety,który pomaga i przyczynia się do hamowania nadmiernego pocenia się na całym ciele!!.A ja go stosuję już któryś raz z rzędu,tzn.połykam(bo to są tabletki)i powiem tyle,że reklamy kłamią i jak się pocę tak się pocę z równym skutkiem a naprawdę wydzielam dużo potu,więc połknę co mam i już więcej nie kupuję i raczej to będę faktycznie używał innych produktów jak choćby te które choć faktycznie na chwilę pomagają a nie jak ten!.Tak że nie wierzcie reklamom i faktycznie spytajcie się dziadków jak sobie radzili z potem domowymi sposobami.

HELP ME

Ludzie szukam kolegi pracującego w Aflo. Jak to bywa ze zmianą telefonu straciłem do Niego numer.Na imię ma Robert i jest z Łodzi.

niepracujacywaflo

"Bardzo ciekawa konwersacja o jednej z najsilniejszych firm na rynku farmaceutycznym. Widać problemy jak w każdej innej organizacji zarządzanej w sposób "pseudo-amerykański"." Właśnie, Krzysio jest osobą która sądzi, że jest nie omylna, a ta nieomylność spływa na kierowników, stąd mierny sposób zarządzania. Zresztą co niektórzy kierownicy to ludzie kompletnie nie mający podstaw zarządzania. Zarządzanie przez cele, sposoby motywacji, to pojęcia o których chyba nawet nie słyszeli. Pisze Krzysio, bo jestem z dyrektorem na ty. "Jeśli się jednak nad tym panuje to człowiek pozostaje człowiekiem dla innych ludzi a nie jakąś k.... bez zasad i etyki. Problem jednak w tym, że większość kierowników nie jest na tyle silna psychicznie by pod ciśnieniem właściwie współpracować z ludźmi szeregowymi." I tu mamy tego świetny przykład. Kierownicy którzy mieli własne zdanie i potrafili budować zespół , musieli odejść , niekiedy w dość dziwnych okolicznościach. Po szefunio chce mieć miernych ale wiernych. "Jak czytam żę dyrektor w AFLO nie znosi krytyki i widać to po nim (pąsowieje na twarzy) to znaczy, że nie nadaje się na dyrektora z punktu widzenia XXI wiecznych teorii zarządzania ludźmi. Jeśli kierownik otwarcie grozi zwolnieniami - to jest mobbing - Nagrałbym go od razu i do sądu. Jak jest podejrzenie, że firma fałszuje wyniki żeby okraść pracowników - polecam Państwową Inspekcję Pracy i Urząd Skarbowy. Świat jest piękny, a spawiedliwość zwycięża. tylko trzeba mieć odwagę :-)" Wiesz np PH ciężko zwolnić, bo oni nie mają umowy o prace, tylko jednoosobowa działalność. To sie kwalifikuje do PIPu, bo mają umowy o współprcy miedzy firmami, ale pracują jak siła najemna - 8 godzinny dzień pracy, rozliczany na podstawie GPS'a - mają przełożonego, do którego raportują choć oficjalnie, są niezależna firma, ale to jest tylko po to aby obejść prawo pracy, nie płacić za L4, nie dawać urlopów, móc zwolnić z dnia na dzień

Zostaw opinię o Aflofarm Farmacja Polska - Pabianice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aflofarm Farmacja Polska