Emo-Farm Sp. z o.o.

Ksawerów

Opinie o Emo-Farm Sp. z o.o.

gf

ale to pracowalas tam czy moze bylas po prostu u nich na praktykach/ na stazu jako stuendtka @Kinga?

Szczur
@anonim 19.10.2014 19:51
Co tu dużo pisać. Firma schodzi na psy. Produkcja się nie liczy. Za Pana (usunięte przez administratora)było super....

Nie wiem kto napisał tę informację. Ale firma funkcjonuje bardzo dobrze. A pracownicy produkcyjni mają naprawdę spokój w porównaniu do innych firm. A stare czasy już nie wrócą i do tego się trzeba przyzwyczaić.

Zostaw opinię o Emo-Farm Sp. z o.o. - Ksawerów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Emo-Farm Sp. z o.o.