counter
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 dni.

Jak jest z pakietem medycznym w Pharmapoint S.A.? Można dołączyć rodzinę?

Lenka Nowy wpis

Bardzo w porządku firma

Teresa Nowy wpis

Na jaką umowę można liczyć w Pharmapoint na początek? Teraz często pracodawcy na start dają umowę zlecenie z możliwością zmiany na umowę o pracę po okresie próbnym. Jeśli chodzi o tę firmę, to nigdzie nie mogę znaleźć info o tym, jak jest tam. Jeśli ktoś może mi powiedzieć to będę wdzięczna, dzięki.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 125 dni.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Pharmapoint S.A.?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

anomimowy pomagacz

Firma bardzo przyjazna. Bardzo mili ludzie i atmosfera. Sporo osób pracuje w firmie od samego początku. Firma docenia wartościowych, zaangażowanych i zmotywowanych pracowników, w których widzi potencjał. Moim zdaniem negatywne opinie w głównej mierze pochodzą od pracowników, którzy nie rozumieją polityki firmy oraz nie wpisują się w jej charakter. Firma godna polecenia. Można dostać pracę bez doświadczenia zawodowego po czym rozwijać swoje umiejętności oraz karierę zawodową.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 327 dni.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Pharmapoint S.A.?

Jak długo trwa proces awansu w Pharmapoint S.A.?

Anka
@Pytanie

Całe życie

Michal

W firmie jest coraz gorzej..masakra..zatrudnili jeszcze jakaś niby specjalistę od HR a co ona wie? Tylko klepie po ramieniu i mówi że jest ok:)

Jaka umowa obowiązuje w Pharmapoint S.A. podczas okresu próbnego?

@Pytanie

Ostatnio mialy być podwyzki i oczywiscie kierowniczek Wojtek i kierowniczek Mariusz olali pracowników i nie dali zlamanego grosza. A teraz kierownicy każą pracowac ludziom po 12 godzin bo jest duzo pracy a jak zwykle mało ludzi. Najgorsze jest to ze nie szanuje sie pracownikow z dłuższym stażem pracy. Także to co sie dzieje na magazynie to wielki chaos i jak zwykle prowizorka

Gbur

Witam pracowalem w tym (usunięte przez administratora) nie szanuja wogole ludzi. Kierownik magazynu uwaza ludzi za (usunięte przez administratora) Kierownika wizja jest najwazniejsza mimo iz jest całkowicie do (usunięte przez administratora) Pieniądze marne niska podstawa a wymagania z kosmosu. Jezeli ktos jest dla nich juz nie potrzebny bądź nie wygodny wypierdalaja na zbity pysk. Ogolnie nie polecam tej firmy

Anna
@Gbur

A jak tam inwestycje Pharmapoint w dystrybucję i logistykę? Zapowiadali takie zmiany. Coś działają w tym kierunku?

@Anna

Nie wiem w tej firmie zawsze duzo sie mowilo ze będzie a naprawde nic tam nie ma oprócz bałaganu

Zostaw merytoryczną opinię o Pharmapoint S.A. - Łódź

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad