Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.

Łódź

Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.

Opinie o Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Michał

Polska Grupa Farmaceutyczna kilka dni temu ogłosiła rekrutację na stanowisko pracownika kompletacji farmaceutyka: https://www.gowork.pl/oferta/pracownik-ca-kompletacji-farmaceutyka-bezposrednia-umowa,5tnHOZbgkVnsjKCbalWs2u,warszawa Czy możecie powiedzieć coś więcej na temat tego typu pracy? Czy na tym stanowisku istnieje szansa rozwoju zawodowego?

XXXXL

Witam Serdecznie. Chcecie faktów to chciałbym przytoczyć fakty na temat ''profesjonalizmu'' rekrutacji w PGF. Aplikowałem na stanowisko Konsultanta ds. Telesprzedaży w tej firmie na początku lipca po czy 11 lipca dostałem pozytywną odpowiedź od osoby, która ze mną przeprowadzała rozmowę, że zostałem przyjęty do pracy i miałem zacząć pracę od 6.08.2018. Poprosiłem o list intencyjny i od tego czasu kontakt się urwał. Pan, który mnie rekrutował nie odbierał 13.07, nie odbierał 24.07 i tegoż dnia wysłałem też sms z pytaniem czy rozpoczęcie pracy w terminie 6.08.2018 jest aktualne. Oto odpowiedź: Witam. Dopiero dzisiaj wrocilem do pracy po nieobecnosci. Niestety nie ma mozliwosci z naszej strony trony wystawienia listu intencyjnego dodatkowo dzisiaj otrzymalem informacje ze wszelkie zmiany kadrowe decyzja zarzadu firmy zostaly wstrzymane. Przykro mi ale nie mozemy rozpoczac wspolpracy w najblizszym czasie. Przepraszam bardzo za niedogodnosci jakie spotkaly z naszej strony. Pozdrawiam **** *****(danych nie upubliczniam, gdyż w związku z RODO mogłyby mnie spotkać konsekwencje) Tak więc sami sobie wyciągnijcie wnioski.......

Post mortem
@XXXXL 24.07.2018 20:10

Trzeba było zmienić obywatelstwo albo przynajmniej zaciągać z ukraińska. Bo takich, trzymiesięcznych, pracowników preferują. Ewentualnie, przeraziłeś ich tym tym LOI, takie wymagania, więc kto wie czego jeszcze zażądasz, a nuż działających słuchawek, czy, uchowaj Boże, klawiatury...

Michał

@Sniegu Dlaczego masz aż tak negatywną opinię o firmie Polska Grupa Farmaceutyczna? Pamiętaj, że zawsze warto przytoczyć odpowiednie argumenty, które przemawiałby za Twoim zdaniem. Pracowałeś albo pracujesz tam? Bardzo Cię proszę, abyś wyjaśnił nam swoje stanowisko.

GOŚĆ

Czy ktoś wie coś konkretnego o stanowisku Pracownik biurowy ? Jakie warunki, co konkretnie należy do obowiązków ?

Sniegu
@GOŚĆ 04.03.2018 09:15

Firma do (usunięte przez administratora)

Michał

@a A co to dokładniej znaczy? Nie do końca rozumiem jaki to ma związek z tematem. Zatem czy mógłbyś napisać swoją opinię na temat Polskiej Grupy Farmaceutycznej zawierając jakieś szczegóły dotyczące pracy tutaj? Niestety, ale w takiej formie Twój komentarz nie wnosi nic.

Dysponujecie jakimiś nowinkami z życia firmy? Podzielcie się swoją opinią związaną z wynagrodzeniem, warunkami zatrudnienia czy benefitami pozapłacowymi.

a
@Administrator 19.04.2018 16:00

jo, posadzili my drzewo :)

Nowa31

Witam :) Mam takie pytanko odnośnie pracy w biurze? Jaka atmosfera, warunki jeśli chodzi o wynagrodzenie? Warto aplikować ? I czego mogę spodziewać się na rozmowie ? Z góry wielki dzięki za cenna radę. Pozdrawiam :)

ann
@Nowa31 24.04.2017 19:36

W PGFie w Łodzi narobili samych kierowników zastęców kierowników dyrektorów zastępców dyrektorów każdemu samochod za darmo itd to sam pomyśl ile pieniędzy zostaje na pensje dla zwykłych pracowników-od 10 lat 200 zł podwyżki w formie premii kwartalnej a do niedawna bon na święta to było 50 zł w Aptece Dbam o Zdrowie , są działy gdzie na 20 osób jest 3-4 kierowników prawie jak za komuny .

Justyna

Widziałam ofertę dla pracownika hurtowni. Podpowiedzcie coś w temacie.

Kasia

Witam,może ktoś napiszę o kierownicze transportu z Poznania ;Karolinie

nieznany

Pan Marek. M i kierowniczki zmiany , to ludzie bez odrobiny wstydu i honoru .

Nikrofor
@nieznany 14.03.2017 22:29

On był ok,teraz przyszła do rzadzenia???

krajoznawca

hej Zenku, tzn? ile tam mozna zarobic?

Zenek H.

Na magazynach drgnęło na pozytyw - uruchomiono zmiany w wynagrodzeniach i od września dostaliśmy podwyżki. Wprowadzono też nowy system premiowy.

gadul

Kraków spoko, było trudno ale coś się zaczyna układać-poszła kasa to i są efekty

Qwerty

To w końcu były te podwyżki czy nie? Podobno każdy aneks dostał, choć parę osób zadowolonych nie było.

Sinister

Premia to żart akurat a pozycję się gówno liczą . Nie polecam nikomu , chyba że nie ma wyjścia . Ostatnio były podwyżki , ale wydaje mi się, że na jedno wyjdzie , a do ludzi trzeba tutaj podchodzić z dystansem i nie brać nic osobiście . Porada dla ludzi , którzy chcą tu pracować , bo nie ma nic lepszego "Miej wyj***** a będzie Ci dane " pozdrawiam Łódzki oddział i darmozjadów z biura ;)

A jak jest w Krakowie na magazynie?

MAr

PGF-Wrocław Tragedia, omijać szerokim łukiem

kogutek

a piotrek jeszcze jest zmianowym?

Kurczaczek
@kogutek 04.05.2017 23:51

NIE

stara33

Jakie biuro ? Ja pracuję rok a nie jestem za biurkiem mimo że mam mgr i doświadczenie za biurkiem.

piwosz

a jak tam premie w lutym?

szok

Firma nieuodolnie zarzadzana przez osoby które zupelnie nie maja pojęcia co sie dzieje na magazynie.Stary i brudny sprzęt, notoryczny brak zszywaczy,"sklejarki" sa tak brudne,że kleją się do rąk, stare zniszczone,wszystko najtańszego gatunku, taśmy , koperty, wszystko rozpada się w rękach.Zamiast zająć sie tym co naprawdę wazne , aby zwiększyć wydajność tzn. wiekszą ilością pojemników, kartonów to my zajmujemy się sprzątaniem regałów.......ha

Zaraz tam szok
@szok 24.02.2017 14:01

No ale same się nie posprzątają - prawda? Sklejarki nie pasują - kup sobie własną, jak będziesz ją kupowała to weź jeszcze zszywacz jak firmowy Ci nie odpowiada. I nie zapomnij o zszywkach, w końcu jak nie chcesz firmowego sprzętu to zszywki Ci się nie należą. A właśnie, wózek też sobie kup albo chociaż zainwestuj te dwa złote i na te parę godzin pożycz wózek z netto albo stokrotki. Kartonów nie ma? No coś takiego.... Zarządzanie nie pasuje - to niemożliwe, firma czuwa nad optymalną rekrutacją pracowników na stanowiska menadżerskie. Twoje zarzuty są więc krzywdzące dla firmy i z gruntu nieprawdziwe. (Byłbym zapomniał jak w tym miesiącu premie?)

adolf
@Zaraz tam szok 01.03.2017 17:26

ukraińcom wszystko pasuje

onyx
@adolf 05.03.2017 09:35

Niedługo ta firma to będą sami ukraińcy bo tylko oni chcą tu pracować za najniższą krajową

szok
@Zaraz tam szok 01.03.2017 17:26

Ja mam nadzieję, że Twoja odpowiedź jest w formie sarkazmu?, bo jeżeli piszesz to na poważnie to właśnie świadczy o tym jakie jest tutaj zarządzanie,polecać komuś wózek ze "Stokrotki"? ,śmiech na sali.....zszywacze. sklejarki, wózki itp. to są podstawowe narzędzia naszej pracy i powinny być zapewnione przez pracodawcę, a nie robienie z tego łaski....

egon
@szok 28.03.2017 13:19

Cięcie kosztów,przecież dyrektor cały czas twierdzi że PGF Wrocław jest bardzo biedną firmą.

polon

a hania dalej na czarno biega?

aggrr

Tak na lodówki :D

aggr

Została tylko hania

polon
@aggr 30.01.2017 08:20

pewnie awansowała ;)

pisarz

a hania, gośka, adam, mariusz i bartek jeszcze pracują?

aggr

Średnio 14 osób na zmianie z czego średnio 10 robiących zamówienia

xyz

No to ilu was tam jeszcze zostało?

piwosz

Odeszłam z tej "firmy"do innej i jest o wiele lepie. Lepsza atmosfera i przede wszystkim lepsze zarobki :P

alex

Pozdro, jestem pracownikiem tej firmy i też nie mam nic dobrego do powiedzenia o tej firmie jak i niektórych ludziach w niej.

jkd

Nie wiem jestem na innej zmianie

Zostaw opinię o Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.