Opinie o PHARMENA SA w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PHARMENA SA. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PHARMENA SA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PHARMENA SA w Łódź

Karolina Nowy wpis

Dzień dobry. czy specjalista ds. marketingu będzie jeszcze potrzebny? otóż zajmuje się do jakiegoś czasu branżą a widziałam ofertę, w której było napisane, że trzeba mieć minimum roczne doświadczenie by się dostać. o ile warunki zostaną ocenione za pozytywne może wyśle swoje CV, można więc prosić o ocenę?

Administrator Nowy wpis

Pojawiła się oferta pracy na Przedstawiciel Handlowy w firmie PHARMENA SA. Warto aplikować?

Marcin Nowy wpis

Firma poszukuje Przedstawiciela Handlowego w Dziale Farmaceutycznym, a później na rozmowie okazuje się że trzeba jeszcze chodzić do dwóch dermatologów dziennie. Trochę nie fair, że dopiero coming out jest na rozmowie kwalifikacyjnej, a nie podane od razu w ogłoszeniu.

Adam Nowy wpis

To praca stała czy sezonowa?

Kowalska

Witam. Jakieś opinie o firmie ? Jak z planami ? Odezwali się do kogoś?

Xxx
@Kowalska

Nie polecam firmy, plany nie realne, szefostwo na bardzo niskim poziomie. Firma nie gwarantuje tego co obiecuje. Brak możliwości rozwoju. Pani Ann

@Xxx

Skąd te wnioski? Pracowałaś w tej firmie, czy wysuwasz takie wnioski po jednej rozmowie? Mam całkowicie inną opinię, pracowałam w tej firmie kilka lat i o firmie mogę wypowiadać się w samych pozytywach.

Kowalska
@Xxx

Co.masz myśli że szefostwo na bardzo niskim poziomie ?

Beep

Dokładnie tak jest.

@Beep

Potwierdzam

Malina
@Xxx

Zgadza sie - brak mozliwości rozwoju, stagnacja, brak umiejętnosci zarzadzania ludzmi i ich potencjałem, kiepska atmosfera pracy.

Ajsin
@Malina

@malina, na jakim terenie pracowałaś?

logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Fudeko S.A.
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.
Jacek

Może firma nie jest idealna ale z całą pewnością to bardzo dobry pracodawca. Niestety nie każdy potrafi to docenić!

Magdalena

@123, możesz napisać nam coś więcej o firmie? Czy pracodawca zapewnia stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, wynagrodzenie prowizyjne? Czy posiada system atrakcyjnych benefitów, co się na nie składa? Czy firma prowadzi konkursy sprzedażowe? Może inni użytkownicy forum podzielą się z nami swoją opinią o pracy firmie Pharmena. Co warto wiedzieć przed złożeniem swojego CV?

Ooo

Czesc :) ja jeszcze odpowiedzi nie otrzymałem ...a ktos z Wam otrzymał ? Maila czy cos innego ?

A na jaki teren ?

@Ona

Na Pomorski, ostatnio byłem na rekrutacji i mieli się odezwać nawet jak negatyw będzie. Ktoś otrzymał wiadomość?

Najwidoczniej nie

@Ona

To kiepsko . Mogliby chociaż maila wysłać , że jednak nie...

PM

Średnie zachowanie firmy. Nie polecam

@PM

No średnie jak mieli się odezwać a jest cisza . Ciekawe czy w ogole kogoś przyjęli ...

@Ooo

To sie okaże zapewne w ciągu msc czy w terenie pojawi sie medyczny . Trójmiasto jest małe

@Ona

Jak ktoś nie siedzi w tym to raczej się nie dowie czy kogoś przyjęli czy nie :)

@Ooo

To dam znać :) I wtedy wystawie firmie opinie.

@Ona

A to pracujesz pewnie gdzieś jako PM? Może u Ciebie szukają ? :D hahahaha.

Tak. Jeszcze nie szukają :D

@Ona

A gdzie pracujesz jak można wiedzieć ?

Abc

Ściema w jakim sensie? Rekrutacja to są spore koszty - ogłoszenia, wynajem sal itp. Czy firma jest tak bogata, żeby wyrzucać kasę w błoto?

Zonk
@Abc

Co tak bronisz? Wiemy o co chodzi.

@Abc

Ale to po co robili by rekrutacje jakby PM nie był potrzebny?

Ciekawska

To po co by rekrutowali jakby PM nie był potrzebny ? Tak tak rozmowa kwalifikacyjna jest osobno ale d

Ciekawska

U mnie też. Ale widziałam ,że ktoś pisał o rozmowie kwalifikacyjnej i dostał pracę. Ciekawe tylko czy to chodziło o ten teren . No trudno zobaczymy :) chociaż ja już się nastawiłam na negatyw :p

@Ciekawska

No tez widziałam. Ale nawet jak negatyw to mieli dać znać a jest cisza. Chyba, ze to jakaś podpucha. Ludzie raczej jak dostają prace nie wystawiają od raZu pozytywnych komentarzy chwaląc sie, ze dostali prace .

Ciekawska

W sumie masz racje . Mogliby już się odezwać czy to negatyw czy pozytywna odpowiedź :) mięli chyba maila wysłać z tego co pamiętam . A jak ogolem Ci ta rozmowa poszła ?

Abc

Ocena dotyczy rozmowy kwalifikacyjnej, a nie pracy, dlatego jest w osobnej zakładce. Niepotrzebne oceny dotyczące pracy wystawiają osoby, które w firmie nie pracują.

Zonk
@Abc

Także widać, ze to ściema była :) Poza tym cała pielęgnacja twarzy, ciała wycofuje sie z aptek. Zostają tylko z szamponami. Moze PM nie jest potrzebny.

Nowak
@Zonk

Mazowieckie pozdrawia

Ciekawska

Witam :) Czy ktoś z pomorskiego dostał odpowiedź o przyjęciu do pracy ? :)

U mnie cisza .

Ciekawska

Jakieś opinie o pracy jako przedstawiciel medyczny? Jak z planami? Do realizacji ?

@Ciekawska

Też jestem ciekawa, dostałam się na II etap rekrutacji i nie wiem czego się spodziewać...

@Ona

Hej. Również dostałam sie na drugi etap i nie mam pojęcia czego można sie tam spodziewać. Czy rozmowa bedzie z prezesem?

Ona

A powiedz mi na 2 etap jedziesz jutro ? Skąd jedziesz jak mogę wiedzieć ?:)

Tak. Z Gdańska. Ty tez?

Ona

Tak ;) A jak jedziesz? Może uda się zgrać?

I jak rozmowa poszła ?

@Ona

Nie miałam jeszcze. A ty?

Tez jeszcze nie miałam .

A na którą masz ?

Nowak

I jak rozmowy poszły ?

M

Wspaniala firma, wspaniala Pani Ania , super zespól . Mialam przyjemnosc pracowania tam bardzo krótko ale z czystym sumieniem moge polecic te firme, do tego super produkty bardzo pozytywnie odbierane przez lekarzy

Zostaw merytoryczną opinię o PHARMENA SA - Łódź

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PHARMENA SA?

Kandydaci do pracy w PHARMENA SA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PHARMENA SA
3.4/5 Na podstawie 9 ocen.

PHARMENA SA