Opinie o REDAN S.A. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie REDAN S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie REDAN S.A. o rekrutacji.


Branże: Odzież, galanteria, biżuteria - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o REDAN S.A. w Łódź

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 17 dni.
 Pytanie

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w REDAN S.A.?

Kamila Nowy wpis
Były pracownik

Nie polecam Pracy w Redanie , Ludzi mają za nic , omijacie to miejsce szerokim łukiem , Latem tam można się udusić ,są jakieś wiatraki co słabo dają , szatnia mała nie ma jak się przebrać na spokojnie jedno przy drugim masakra porażka , Ciuchy nadają się na Outlet.

Gabriela
Pracownik

Witam.To co się dzieje w Redan w Łodzi to jedna masakra.Ludzi tam się traktuje jak tania siła robocza.Wykorzystuja ludzi na każdym kroku.Ludzie podzieleni są na dwie grupy-ludzi z biura i Redan.Te z biura są traktowane jak niewolnicy.Pani brygadzistka"Beata"drze ryja non stop.Nastepna "Ula"poszła na Pepco i coś jej się zrobiło w głowie, wszystkie rozumy zjadła.Jeszcze"Robert"łazi i nie wiem co on z siebie robi.Kobiety traktuje jak nie powiem co.A najlepszy jest kierownik Przemek.Siedzi przed laptopem i udaje, że wielce pracuje.Ludzie tam są poniżane, krzyczą na nich.Wiecej jest Ukrainek.Nikt tam nie chce pracować za marne pieniądze.Jednym słowem ta firma to (usunięte przez administratora) koncentracyjny.Trzeba omijać szerokim łukiem.W szatni masakra.Nie ma jak się ubrać,jest tyle bydła.Na stołówce masakra.Kawa jednym słowem-jakas pomyja.Nie polecam tam pracować,trzeba uciekać.Kołkoz jeden.To ci tam się dzieje,nadaje się do telewizji.Ludzie omijajcie firmę Redan w Łodzi.Wyjdziecie z tej firmy chorzy.

Jozin z bazin Nowy wpis
Pracownik
@Gabriela

Pani Gabrielo (a raczej Pani P..) chciałbym zakomunikować iż w Łodzi jest wiele gorszych firm ale nie ten temat chciałbym poruszyć. Skoro oczernia Pani kogoś imiennie to warto użyć swojego prawdziwego imienia. Używanie epitetów typu (usunięte przez administratora) proszę zachować dla siebie. Odnośnie wrzasków i krzyków na magazynie. Jeśli ktoś jest tłukiem i nie rozumie po stokroć co się do niego mówi czasem ciężko wytrzymać. Pani powinna to doskonale wiedzieć gdyż należy pani do elity troglodytów. Druga sprawa to jeśli przemawia się do dużej grupy ludzi - trzeba mówić głośno i wyraźnie aby wszyscy zrozumieli. Owszem firma zatrudnia pracowników z outsourcingu i niekiedy bywa że są bardziej rozgarnięci i pracowici od pracowników Agencyjnych. Nikt nikogo na siłę przecież nie trzyma. A wszelkiego rodzaju oszczerstwa są jedynie Pani subiektywną opinią. Proszę nie mierzyć wszystkich swoją miarą :) Bez pozdrowień.

Be power Nowy wpis
Pracownik
@Gabriela

To do Mc Donald wypad do pracy albo na budowę jak nie pasuje... A nie anonimowo pisać wypociny...

Ona
Były pracownik

(usunięte przez administratora) bez przyszłości. Po kolei, budynek biura to klitka, hala to praktycznie kontener, ciężko wytrzymać z braku powietrza i nadmiaru kurzu, którego nikt nie sprząta i mieli się z powietrzem, a człowiek później pół dnia smarcze. Jakby ciężko było raz w miesiącu go ściągnąć z regałów. Możliwości rozwoju brak, idziesz, robisz swoje, ot tyle. Benefitow brak, to chyba wyjątek w Łodzi, gdzie wszyscy pracownicy nie mają opcji ubezpieczenia, multisportu, czy lunchpass, bez względu na typ umowy. Przemial ludzi totalny, ludzie chodzą po dwa dni, dwa tygodnie, góra dwa miesiące, rzadko ktoś pol roku zostaje. 1 vc w szatni, 1 podwójne na hali dla kobiet, stołówka z automatami i o dziwo ostatnio darmowa kawa. Firma miała w 2020 roku większe obroty o milion, niż przed pandemia, a teraz powysylali do domu na gwałt zatrudnionych ludzi na zleceniach. Podejście do człowieka żadne. Najmadrzejsi są brygadzisci, tobie nawet rolki w drukarce zmienić nie wolno, boś głupi i zepsujesz. Brak szacunku totalny w rozmowach face to face z pracownikiem teksty takie, że w innej firmie lecieliby na pysk za totalny brak kultury i przekroczenie granic. Brygadzistki traktują cię jak chłopka panszczyznianego, a pewnie same w cv maja siano. Do pracy wejdziesz tylko z kartą, bez uop jej nie dostaniesz, więc zima stoisz i dzwonisz domofonem x minut. Nie polecam, szkoda nerwów.

21. 08.2021
Były pracownik
@Ona

Święta prawda. Tylko mała grupa osób ma się dobrze w pracy, są to wazeliniarze, lub (usunięte przez administratora) którzy w relokacji wrzucają towar wszystko jedno do jakiej lokalizacji, byle było, a przełożeni się cieszą, że dużo zrobione i dostaną premię. Dobrze się też mają osoby na wysyłce, uważane są za bardzo inteligętne i tylko one mogę pracować na tym stanowisku.Osoby z wysyłki dostają, również najleprze transporty do zebrania, czyli takie powyżej 1-tysiąca, które są zbierane na sortowanie. Sortują one również najlepszy towar, czyli oryginały. Dużo, by tak pisać. Przełożeni nic nie kontrolują, nie sprawdzają w systemie pracownika jak pracuje pod kątem jakościowym. To, że kawa darmowa, cud nad cudami.

Czysta prawda
Były pracownik
@Ona

To prawda wszystko!!!! Wszyscy boją się podejść do niektórych brygadzistek( nie bd nazywać imie), bo odrazu zaczynają krzyczeć, nawet jak system sam winny i mówią że

Czysta prawda
Były pracownik
 Pytanie
@Ona

Mowia wprost ze jesteś nieprzytomna i nie tylko to brak kultury jakiejkolwiek. Jak oni zatrudniają ich? A to że trzeba codziennie przychodzić z listem do podpisania z obecnością to masakra, nigdy w innej pracy nie widziałam czegoś takiego...Nie polecam w ogóle.

były pracownik
Były pracownik
 Pytanie
@Czysta prawda

która taka gwiazda? jak ja tam pracowałem to tak źle nie było

Damian
Inne
@Czysta prawda

Widzę atmosfera nie za ciekawa. A jak z zarobkami bo nic nie napisałaś. Chociaż dobrze płacą czy poziom niski?

Magazynier
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Najpierw pani z kadr mówiła o pracy podczas prezentacji, później kierownik oprowadzał i opowiadał o magazynie, normach, różnych obowiązkach w logistyce. Dwa dni później była rozmowa osobista z tym kierownikiem. Fajny, konkretny, wydawał się w porządku. Czekam na kontakt z decyzją.

Pytania

Pytał mnie o zadania na wcześniejszych stanowiskach, co bym chciał robić, czego szukam teraz, ile chce zarabiać. Normalna rozmowa, bez podchwytliwych tekstów (co się często zdarza)

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Nie dostałem pracy
logo firmy Specjalista ds. Zakupów
Łomianki
SANDEX.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Pytanie
 Pytanie

Czy pracownicy REDAN S.A. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Ola
Pracownik
@Pytanie

Brak jakichkolwiek integracji. Praca praca praca.

Piter
Kandydat
@Ola

ciężko o integrację w czasach pandemii i pracy zdalnej

Pytanie
 Pytanie

Wiecie czy REDAN S.A. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

MK
Pracownik
@Pytanie

Tak, telefon, lapka i torbę na niego dostaje każdy pracownik pierwszego dnia pracy, więc możesz go spokojnie zabierać do domu.

21. 08.2021
Były pracownik
@Pytanie

To jest standard, wszystkie firmy tak robią. Eureka.

Jk
Kandydat
 Pytanie

W jakich godzinach pracuje się w siedzibie firmy? Czy może ktoś powiedzieć coś o stanowisku Kupiec?

Zofia
Inne
@Jk

Nie wiem, w jakich godzinach pracuje się w siedzibie firmy, ale dowiedziałam się, że REDAN oferuje swoim pracownikom fajne warunki. Można liczyć na przykłada na: system premiowy, prywatną opiekę medyczną, bony zniżkowe oraz szkolenia. Już wysłałeś swoje CV, czy dopiero planujesz to zrobić?

Jk
Kandydat
@Zofia

Jeszcze nie wysłałam, zastanawiam się. Myślę, że przez covid mają spore spadki , dlatego ludzie uciekają i szukają nowych.

Maciek
Kandydat
@Jk

Ja słyszałem, że było u nich kiepsko jak przyszedł covid, ale ostatecznie wypłynęli na powierzchnie bo mają większość sklepów przy ulicy a nie w galerii więc i tak mają stały dopływa kasy.

21. 08.2021
Były pracownik
@Zofia

Prywatna opieka medyczna, to coś nowego, bo jaszcze jesienią 2020 nie było, i ta darmowa kawa. Chyba wrócę z powrotem do firmy????

Pracownik REDAN
Pracownik

Eksperyment medyczny haha. Naczytaliście się bzdur w internecie i powtarzacie. Ktoś inny tu chyba powinien włączyć myślenie. Ryzykują to Ci, którzy muszą z wami pracować antyszczepy.

PS
Były pracownik

Zmuszanie pracowników do udziału w eksperymencie medycznym. Wstyd i hańba.

Halina
Pracownik
 Pytanie
@PS

To znaczy że wszycy ludzie na świecie zostali zmuszeni do udziału w eksperymecie ? #WŁĄCZMYŚLENIE

PS
Inne
@Halina

Właśnie włącz myślenie! I wyłącz propagandę tvpis i tvn.

Segregacja ludzi
Pracownik

Zgłoszone do PIP oraz złożymy pozew do trybunału. Oby się firma nie pozbierała. Prawnicy powiadomieni. Niemożna poniżać i dzielić ludzi.

aaa
Kandydat
 Pytanie
@Segregacja ludzi

co konkretnie masz na myśli mówiąc poniżać, segregować i dzielić ludzi ?

kobieta
Inne
@Segregacja ludzi

Brawo...niech ponosza wysokie milionowe odszkodowania za zmuszanie pracownikow do noszenia masek i wyszczepianiu preparatem medycznym, bedacym w trakcie badan klinicznych. Mam nadzieje, ze tyranii-decydujacy o zyciu pracownikow tej firmy, poniosa odpowiednia kare przed Norymberdzkim Trybunalem 0.2.

Ja
Pracownik
@Segregacja ludzi

A ziemia jest plaska.....

Halina
Pracownik
@Segregacja ludzi

Trybunał już biegnie Wam na pomoc haha haha

Haha
Inne
@Halina

Żebyś się nie zdziwiła

Witek
Inne

Segregacja sanitarna! Łamanie praw człowieka! Wstyd!

Halina
Były pracownik
@Witek

Na początku epidemii cześć ludzi też tak mówiła o dzisiaj już wącha kwiatki od spodu

xD
Inne
@Halina

Jak K. Krawczyk po drugiej dawce szczepionki.

Niekonwencjonalny Pan
Pracownik
@Witek

To idź kurła do tego swojego sądu czy innego Trybunału a nie się tutaj prujesz Xd Ja się chciałem czegoś o firmie dowiedzieć a Wy rozpętaliście taką gównoburzę że na pewno więcej tu nie wejdę bo zero wartościowych treści ze sobą niosą wasze wypowiedzi. Pozdro

JayP
Były pracownik
@xD

Jak Ty po zakażeniu przy słabej odporności

Daniel
Pracownik

Wątek segregacji i szczepień uznaje za zamknięty bo mi za dużo powiadomień na maila przychodzi. Antyszczepionkowców zapraszamy OUT szerzyć swoje poglądy w Warszawie na Placu Konstytucji. Tymczasem #WŁĄCZMYŚLENIE

1
Szymon
Pracownik
@Daniel

Popieram

Fanatyk REDANU
Pracownik

Kocham REDAN nominuje ich do nagrody Pracodawca Roku

Bartek
Inne

Dajcie sobie już spokój z tą segregacją, ile można... monotematyczni jesteście... trafiła się cholerna banda antyszczepionkowców

1
Kwitek
Inne
@Bartek

Nikt tu nie jest anty... Ludzie mają wybór jedni chcą brać udział w eksperymencie medyczny drudzy nie. Tych drugich z tego powodu nikt nie może segregować i ograniczać praw! Dzbanie ;)

stały klient
Inne

Patrzę i nie dowierzam , że moja ulubiona marka tak postępuję. Bardzo szkoda.. nie popieram segregacji..

Pytanie
 Pytanie

Jaki dress code obowiązuje w REDAN S.A.?

Janek
Kandydat
@Pytanie

Z tego co mi wiadomo to w redanie nie obowiązuje żaden dress code

Pytanie
 Pytanie

Jak jest z pakietem medycznym w REDAN S.A.? Można dołączyć rodzinę?

Ania
Były pracownik
@Pytanie

Możesz dołączyć rodzinę, tylko wtedy chyba musisz za nich dodatkowo zapłacić coś około 70 zł

Karol
Inne

Poda ktoś adres do siedziby firmy ?

Piotr
Kandydat
@Karol

Żniwna 10/14

były pracownik centrali
Były pracownik

Nie polecam pracy w centrali przy ul. Żniwnej. Do pracy hybrydowej/zdalnej nie są używane profesjonalne narzędzia, tylko komunikatory na popularnych serwisach społecznościowych, co skutkowało prywatnymi wiadomościami po godzinach pracy. Przepływ informacji jest bardzo słaby, zarówno jeśli chodzi o organizację pracy, jak i obostrzenia firmowe związane z pandemią. Szefowe działów są świetne w unikaniu rozmów na ważne dla pracowników tematy, zarówno te dotyczące wynagrodzeń i nowych umów, jak i te dotyczących spraw bieżących. Chciałabym napisać o jakichś pozytywach pracy w Redanie, ale poza życzliwymi współpracownikami nic nie przychodzi mi do głowy, bo nawet wygląd biura (jeśli można tak określić to miejsce) i jego czystość pozostawia sporo do życzenia.

Pytanie
 Pytanie

Czy można w REDAN S.A. liczyć na jakieś dodatki?

nick
@Pytanie

Dają premię indywidualnie za wyniki w pracy. Czasem są soboty dla chętnych więc można dorobić. Niestety na nic innego nie licz, żadnych dodatków świątecznych czy wczasów po gruszą. Pracownicy dostają co najwyżej bony zniżkowe do sklepów Top Secret.

Zostaw merytoryczną opinię o REDAN S.A. - Łódź

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w REDAN S.A.?

  Zobacz opinie na temat firmy REDAN S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w REDAN S.A.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 1 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy REDAN S.A.?

  Kandydaci do pracy w REDAN S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

REDAN S.A.
2.1/5 Na podstawie 71 ocen.
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 725 514
 2. pracuj.pl 3 349 188
 3. LinkedIn 2 988 252
 4. olx.pl 2 874 042
REDAN S.A.
Przejdź do nowych opinii