REDAN S.A.

Łódź

Opinie o REDAN S.A.

Julita

@karolina atmosfera w pracy jest bardzo ważna, ponieważ wpływa na jakość wykonywanych obowiązków. Jeżeli, tak jak wspomniałaś, zachowanie jednej osoby nie jest w porządku, to może warto powiedzieć o tym kierownictwu. A może już to zrobiłaś? Z jaką reakcją się spotkałaś?

Zainteresowana

We wtorek wybieram się na spotkanie rekrutacyjne w związku z pracą na magazynie? Ktoś wie jak to wszystko wygląda? Mam się czegoś obawiać? Przygarnę wszystkie istotne informacje!

Tomek
@Zainteresowana 04.08.2017 09:59

Dostajesz umowę o pracę, wynagrodzenie jest na czas, dodatkowo zniżki na zakupy do top secretu. Jeśli nie przychodzisz do pracy tylko odbębnić swoje, to premię możesz zgarniać regularnie. Kierownictwo też jest ok. Tak jak tu piszą, jest najpierw oprowadzenie, zapoznanie z obowiązkami. Jak będziesz miała pytania to pytaj, bo kierownik chętnie odpowiada. Atmosfera fajna. Pozmieniało się na lepsze. Nic się nie bój, idź śmiało. Powodzenia

karolina
@Tomek 07.08.2017 19:31

atmosfera fajna? na QC na pewno nie, przez jedną toksyczną osobę, która musi wszystkich sobie podporządkować, kłamie i potrafi 8 godzin obrabiać czyjś tyłek, kierownictwo spoko

bez doświadczenia

"Dajemy gwarancje, że oddzwonimy, nawet jeśli jednak nie będziemy chcieli podjąć współpracy" "nic nie szkodzi, że bez doświadczenia, oferujemy kursy i szkolenia, świeża głowa nam się przyda" i bez echa. Dają słowo, które nie jest nic warte.

kiki

ta firma to przedsiębiorstwo z siedzibą w Łodzi, zajmujące się projektowaniem, marketingiem oraz dystrybucją odzieży będące spółką zarządzającą Grupy Kapitałowej Redan, wiec mają naparde duży potencjał no i też trzeba im przyznać, że oferty sa dobre.

maciej_wrocl

Ja( usunięte przez administratora ) Po Twojej wypowiedzi sądząc jestem jednym/ą z tych co tę atmosferę psują i ściemniają. A ile osób odeszło w tym samym okresie porównując do poprzedniego roku, i o ile wzrosła wartość niezapłaconych zobowiązań względem franczyzobiorów względem poprzedniego roku?

trh

Pracowałem w redan, nie w magazynie, w "biurze". warunki są beznadziejne. Ludzie spoko, choć zdarzają się odstępstwa od reguły. Jeżeli ktoś ma trochę oleju w głowie, wiedzy i ambicji, albo chce się nauczyć czegoś to ucieka. Piszę o nauce, żeby osobom które myślą o redanie jakie doświadczonym i wielkim pracodawcy, nie wydawało się, że takim właśnie jest. Firma rozwija się w jednym kierunki, krótkoterminowych przychodów.

nowy

jutro mam rozmowe w sprawie pracy i sie zastanawiam czy isc czytajac Wasze komentarze a w szczegolnosci ze pracuje w innej firmnie tylko ze nie od powiadają mi godziny pracy

nowy

witam i jak pracujesz jak tak to napisz jakie są warunki pracy

@bc

W Redanie dużo się zmieniło. Magazyn się rozrósł, kierownictwo się zmieniło i naprawdę jest tam dużo lepiej, niż kiedyś. Plusem jest na pewno umowa o pracę i regularna wypłata, a i premię można niezłą dostać, jak komuś trochę zależy

Nie jest tam tak zle jak tu piszecie.Kierownictwo sie w jakiejs czesci zmienilo to i atmosfera lepsza:-)Placa jak placa....kokosow nie zbijecie,ale zawsze stale miejsce zatrudnienia.Pracuje tam juz jakis czas i nie narzekam.

aku

jak chcesz mieć stałą pracę to Redan się nadaje.Regularnie płacą, dają zniżkowe bony do swoich sklepów, a jak jesteś sprytny to premie wyrobisz.Kierownicy wszędzie pilnują.

ktoś

nak.Ja troszkę pracowałem w tej firmie,na szczęście już nie tam nie pracuje.Warunki pracy porażka.Stosunek Kierowników do zwykłych pracowników porażka.Wniosek jeśli ktoś ma stalowe nerwy i na wszystko na wyrąbane to się odnajdzie w tej Firmie.

ktoś

Dajcie sobie spokój z pracą w Redanie.Praca do kitu.

pebe

gra nie warta niczego

dark

Ja idę pierwszy dzień do pracy na magazyn,Przeczytałam same złe opinie,wszyscy się źle wypowiadają na temat pracy. Nie wiem czy jest sens tam iść. ..

galileusz

praca na magazynie nie należy do wybitnie zorganizowanych.Brak odpowiedniego sprzętu. Płaca śmieszna. Począwszy od magazynierów, aż do kierowników.1700 brutto -magazynier,brygadzista niewiele więcej. Duuuuuuuuuuużo kurzu:))

WaldziuKiepski

Dzisiaj bylismy w 6 osoba na rozmowe w redanie w lodzi. 2 dziewczyny i 4 chlopakow :P .1800brutto cos tam jeszcze cos tam jeszcze

adam

Są oferty pracy w Redanie,bo nikt tam nie chce pracować. Nie wypracujesz normy bo skanerów i baterii do skanerów sprawnych brak .Nadgodziny w karcie pracy znikają.Było raz tak że zwolnili nie tą osobę co chcieli. Żadnych bonusów,paczek na święta nie ma.Do tego straszny bałagan i kurz,kurz jeszcze raz kurz.

bzikd

a mnie zastanawia to co piszecie o tych ciuchach,że są zwilgocone itp.przecież nie czuje się jakichś przykrytch zapachów podczas zakupów....Może skoro z kierownikami jest problem to pracodawca powinien wymienić kadrę menagerską?! jak ogólnie jest tam z pensją, bo nie udałomi się wyczytać kwot, a to dla mnie ważna sprawa

Difen

Niestety ta firma to masakra , przede wszystkim jeśli chodzi o magazyn. Kierownicy którzy tym zarządzają to faceci bez jaj. Nie mają żadnej wiedzy żadnych kompetencji managerskich. Są tu bo ktoś tak chce ale nigdy nie znajdą żadnej pracy poza Redanem. Najlepszy jest Przemek, gość który sam nie wie po co jest i kim jest. powinien co najwyżej zostać pomocnikiem pomocnika stróża, a i tak by tego nie ogarnął

Altus

Zakład masakra. ciuchy zawilgocone lepiej traktuje mojego mopa do podlogi niz tam traktuje sie ubrania które później idą do sklepów top secret i innych. sprzet jak skanery nie dzałaja prawie wszystkie. zgubili moje zwolnienie i oprócz tego ne otrzymalem pieniedzy za cały tydzień pracy. Złodzieje nie idźcie tam do pracy.

meggy

czy warto zatrudnić się na produkcji w firmie Redan S.A ?

JaFala

Dobra wiadomość dla wszystkich szukających pracy, firma REDAN S.A. opublikowała właśnie nową ofertę pracy. Bardzo mnie zaciekawiła, a wy co na to? Zapraszamy do współpracy z jedną z największych polskich firm odzieżowych, która posiada blisko 600 pu... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5712072?keywords=&region=

Ja1982

Witam, bylam na rozmowie o prace w tej firmie, Pani przygotowane byly do rozmowy bardzo dobrze, jednak mimo to wydaje mi sie dosc zabawne wymagania w porownaniu do pensji jakie proponuja. Ktos by powiedzial - czego sie tu spodziewac? Ano wlasnie tego, iz uwazam ze nalezy sie zastanowic czy chce sie miec specjaliste za dobre pieniadze czy byle kogo i za byle co.

Tomek

Pracował mi się świetnie. Zarząd miał czasami dziwne pomysły szczególnie Pan kamienna twarz, który wszystko obracał w nicość. Mimo wszystko dobrze wspominam ekipę i pozdrawiam wszystkich byłych pracowników.Kasa na czas wszystko na papierze. Jasne warunki i przejrzyste procedury. Polecam jako pracodawcę.

ress

Nie polecam tej firmy.Wszędzie brud,kusz na podłodze grubości 1cm. Na magazynie wysokiego składowania ...brak ogrzewania gdy na zewnątrz jest -15 to wewnątrz jest -3 zwierzęta się lepiej traktuje. Płaca netto 1.400zł na 3-zmiany ...wymagania wysokie tyko praca strach iść do WC. Sprzęt szeroko pojęty częściowo niesprawny.

abrakadabra

powiem krótko współczuje osobą które pracują w na północy np. trójmiasto, bo mają przecudnego koordynatora, brakuje mu tylko bata w ręku (usunięte przez administratora)

były pracownik

Pracował mi się bardzo dobrze. Zarząd miał czasami dziwne pomysły co zniszczyło niektóre działy i marki odzieżowe. Mimo wszystko dobrze wspominam kasa na czas wszystko na papierze. Jasne warunki i przejrzyste procedury. jako pracodawcę na pewno polecam.

frodo

Nie polecam.

Słowa kojarzące się z REDAN S.A. (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .zle Atmosfera i ludzie tam pracujący są ...zdyscyplinowani . Od jakiej stawki można negocjować pensję? nie mozna Najbardziej podobało mi się w REDAN S.A.: ekipa Najbardziej nie podobało mi się w REDAN S.A.:

Słowa kojarzące się z REDAN S.A. rozwojowa, stresująca, wyczerpująca Atmosfera i ludzie tam pracujący są naprawdę ok . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Od 1500 brutto Najbardziej podobało mi się w REDAN S.A.: Najbardziej nie podobało mi się w REDAN S.A.:

Zostaw opinię o REDAN S.A. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie REDAN S.A.