Opinie o REDAN S.A. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie REDAN S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie REDAN S.A. o rekrutacji.

Branże: Odzież, galanteria, biżuteria - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o REDAN S.A. w Łódź

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w REDAN S.A.?

Kamila Nowy wpis

Nie polecam Pracy w Redanie , Ludzi mają za nic , omijacie to miejsce szerokim łukiem , Latem tam można się udusić ,są jakieś wiatraki co słabo dają , szatnia mała nie ma jak się przebrać na spokojnie jedno przy drugim masakra porażka , Ciuchy nadają się na Outlet.

Gabriela

Witam.To co się dzieje w Redan w Łodzi to jedna masakra.Ludzi tam się traktuje jak tania siła robocza.Wykorzystuja ludzi na każdym kroku.Ludzie podzieleni są na dwie grupy-ludzi z biura i Redan.Te z biura są traktowane jak niewolnicy.Pani brygadzistka"Beata"drze ryja non stop.Nastepna "Ula"poszła na Pepco i coś jej się zrobiło w głowie, wszystkie rozumy zjadła.Jeszcze"Robert"łazi i nie wiem co on z siebie robi.Kobiety traktuje jak nie powiem co.A najlepszy jest kierownik Przemek.Siedzi przed laptopem i udaje, że wielce pracuje.Ludzie tam są poniżane, krzyczą na nich.Wiecej jest Ukrainek.Nikt tam nie chce pracować za marne pieniądze.Jednym słowem ta firma to (usunięte przez administratora) koncentracyjny.Trzeba omijać szerokim łukiem.W szatni masakra.Nie ma jak się ubrać,jest tyle bydła.Na stołówce masakra.Kawa jednym słowem-jakas pomyja.Nie polecam tam pracować,trzeba uciekać.Kołkoz jeden.To ci tam się dzieje,nadaje się do telewizji.Ludzie omijajcie firmę Redan w Łodzi.Wyjdziecie z tej firmy chorzy.

Jozin z bazin Nowy wpis
@Gabriela

Pani Gabrielo (a raczej Pani P..) chciałbym zakomunikować iż w Łodzi jest wiele gorszych firm ale nie ten temat chciałbym poruszyć. Skoro oczernia Pani kogoś imiennie to warto użyć swojego prawdziwego imienia. Używanie epitetów typu (usunięte przez administratora) proszę zachować dla siebie. Odnośnie wrzasków i krzyków na magazynie. Jeśli ktoś jest tłukiem i nie rozumie po stokroć co się do niego mówi czasem ciężko wytrzymać. Pani powinna to doskonale wiedzieć gdyż należy pani do elity troglodytów. Druga sprawa to jeśli przemawia się do dużej grupy ludzi - trzeba mówić głośno i wyraźnie aby wszyscy zrozumieli. Owszem firma zatrudnia pracowników z outsourcingu i niekiedy bywa że są bardziej rozgarnięci i pracowici od pracowników Agencyjnych. Nikt nikogo na siłę przecież nie trzyma. A wszelkiego rodzaju oszczerstwa są jedynie Pani subiektywną opinią. Proszę nie mierzyć wszystkich swoją miarą :) Bez pozdrowień.

Be power Nowy wpis
@Gabriela

To do Mc Donald wypad do pracy albo na budowę jak nie pasuje... A nie anonimowo pisać wypociny...

Ona

(usunięte przez administratora) bez przyszłości. Po kolei, budynek biura to klitka, hala to praktycznie kontener, ciężko wytrzymać z braku powietrza i nadmiaru kurzu, którego nikt nie sprząta i mieli się z powietrzem, a człowiek później pół dnia smarcze. Jakby ciężko było raz w miesiącu go ściągnąć z regałów. Możliwości rozwoju brak, idziesz, robisz swoje, ot tyle. Benefitow brak, to chyba wyjątek w Łodzi, gdzie wszyscy pracownicy nie mają opcji ubezpieczenia, multisportu, czy lunchpass, bez względu na typ umowy. Przemial ludzi totalny, ludzie chodzą po dwa dni, dwa tygodnie, góra dwa miesiące, rzadko ktoś pol roku zostaje. 1 vc w szatni, 1 podwójne na hali dla kobiet, stołówka z automatami i o dziwo ostatnio darmowa kawa. Firma miała w 2020 roku większe obroty o milion, niż przed pandemia, a teraz powysylali do domu na gwałt zatrudnionych ludzi na zleceniach. Podejście do człowieka żadne. Najmadrzejsi są brygadzisci, tobie nawet rolki w drukarce zmienić nie wolno, boś głupi i zepsujesz. Brak szacunku totalny w rozmowach face to face z pracownikiem teksty takie, że w innej firmie lecieliby na pysk za totalny brak kultury i przekroczenie granic. Brygadzistki traktują cię jak chłopka panszczyznianego, a pewnie same w cv maja siano. Do pracy wejdziesz tylko z kartą, bez uop jej nie dostaniesz, więc zima stoisz i dzwonisz domofonem x minut. Nie polecam, szkoda nerwów.

@Ona

Święta prawda. Tylko mała grupa osób ma się dobrze w pracy, są to wazeliniarze, lub (usunięte przez administratora) którzy w relokacji wrzucają towar wszystko jedno do jakiej lokalizacji, byle było, a przełożeni się cieszą, że dużo zrobione i dostaną premię. Dobrze się też mają osoby na wysyłce, uważane są za bardzo inteligętne i tylko one mogę pracować na tym stanowisku.Osoby z wysyłki dostają, również najleprze transporty do zebrania, czyli takie powyżej 1-tysiąca, które są zbierane na sortowanie. Sortują one również najlepszy towar, czyli oryginały. Dużo, by tak pisać. Przełożeni nic nie kontrolują, nie sprawdzają w systemie pracownika jak pracuje pod kątem jakościowym. To, że kawa darmowa, cud nad cudami.

Czysta prawda
@Ona

To prawda wszystko!!!! Wszyscy boją się podejść do niektórych brygadzistek( nie bd nazywać imie), bo odrazu zaczynają krzyczeć, nawet jak system sam winny i mówią że

Czysta prawda
@Ona

Mowia wprost ze jesteś nieprzytomna i nie tylko to brak kultury jakiejkolwiek. Jak oni zatrudniają ich? A to że trzeba codziennie przychodzić z listem do podpisania z obecnością to masakra, nigdy w innej pracy nie widziałam czegoś takiego...Nie polecam w ogóle.

@Czysta prawda

która taka gwiazda? jak ja tam pracowałem to tak źle nie było

Damian
@Czysta prawda

Widzę atmosfera nie za ciekawa. A jak z zarobkami bo nic nie napisałaś. Chociaż dobrze płacą czy poziom niski?

Magazynier

Najpierw pani z kadr mówiła o pracy podczas prezentacji, później kierownik oprowadzał i opowiadał o magazynie, normach, różnych obowiązkach w logistyce. Dwa dni później była rozmowa osobista z tym kierownikiem. Fajny, konkretny, wydawał się w porządku. Czekam na kontakt z decyzją.

Pytał mnie o zadania na wcześniejszych stanowiskach, co bym chciał robić, czego szukam teraz, ile chce zarabiać. Normalna rozmowa, bez podchwytliwych tekstów (co się często zdarza)

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Czy pracownicy REDAN S.A. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Ola

Brak jakichkolwiek integracji. Praca praca praca.

Piter
@Ola

ciężko o integrację w czasach pandemii i pracy zdalnej

Wiecie czy REDAN S.A. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

MK

Tak, telefon, lapka i torbę na niego dostaje każdy pracownik pierwszego dnia pracy, więc możesz go spokojnie zabierać do domu.

21. 08.2021

To jest standard, wszystkie firmy tak robią. Eureka.

Jk

W jakich godzinach pracuje się w siedzibie firmy? Czy może ktoś powiedzieć coś o stanowisku Kupiec?

Zofia
@Jk

Nie wiem, w jakich godzinach pracuje się w siedzibie firmy, ale dowiedziałam się, że REDAN oferuje swoim pracownikom fajne warunki. Można liczyć na przykłada na: system premiowy, prywatną opiekę medyczną, bony zniżkowe oraz szkolenia. Już wysłałeś swoje CV, czy dopiero planujesz to zrobić?

Jk
@Zofia

Jeszcze nie wysłałam, zastanawiam się. Myślę, że przez covid mają spore spadki , dlatego ludzie uciekają i szukają nowych.

Maciek
@Jk

Ja słyszałem, że było u nich kiepsko jak przyszedł covid, ale ostatecznie wypłynęli na powierzchnie bo mają większość sklepów przy ulicy a nie w galerii więc i tak mają stały dopływa kasy.

@Zofia

Prywatna opieka medyczna, to coś nowego, bo jaszcze jesienią 2020 nie było, i ta darmowa kawa. Chyba wrócę z powrotem do firmy????

Pracownik REDAN

Eksperyment medyczny haha. Naczytaliście się bzdur w internecie i powtarzacie. Ktoś inny tu chyba powinien włączyć myślenie. Ryzykują to Ci, którzy muszą z wami pracować antyszczepy.

PS

Zmuszanie pracowników do udziału w eksperymencie medycznym. Wstyd i hańba.

@PS

To znaczy że wszycy ludzie na świecie zostali zmuszeni do udziału w eksperymecie ? #WŁĄCZMYŚLENIE

PS
@Halina

Właśnie włącz myślenie! I wyłącz propagandę tvpis i tvn.

Segregacja ludzi

Zgłoszone do PIP oraz złożymy pozew do trybunału. Oby się firma nie pozbierała. Prawnicy powiadomieni. Niemożna poniżać i dzielić ludzi.

aaa
@Segregacja ludzi

co konkretnie masz na myśli mówiąc poniżać, segregować i dzielić ludzi ?

kobieta
@Segregacja ludzi

Brawo...niech ponosza wysokie milionowe odszkodowania za zmuszanie pracownikow do noszenia masek i wyszczepianiu preparatem medycznym, bedacym w trakcie badan klinicznych. Mam nadzieje, ze tyranii-decydujacy o zyciu pracownikow tej firmy, poniosa odpowiednia kare przed Norymberdzkim Trybunalem 0.2.

@Segregacja ludzi

A ziemia jest plaska.....

@Segregacja ludzi

Trybunał już biegnie Wam na pomoc haha haha

Haha

Żebyś się nie zdziwiła

Witek

Segregacja sanitarna! Łamanie praw człowieka! Wstyd!

@Witek

Na początku epidemii cześć ludzi też tak mówiła o dzisiaj już wącha kwiatki od spodu

xD
@Halina

Jak K. Krawczyk po drugiej dawce szczepionki.

Niekonwencjonalny Pan
@Witek

To idź kurła do tego swojego sądu czy innego Trybunału a nie się tutaj prujesz Xd Ja się chciałem czegoś o firmie dowiedzieć a Wy rozpętaliście taką gównoburzę że na pewno więcej tu nie wejdę bo zero wartościowych treści ze sobą niosą wasze wypowiedzi. Pozdro

JayP
@xD

Jak Ty po zakażeniu przy słabej odporności

Daniel

Wątek segregacji i szczepień uznaje za zamknięty bo mi za dużo powiadomień na maila przychodzi. Antyszczepionkowców zapraszamy OUT szerzyć swoje poglądy w Warszawie na Placu Konstytucji. Tymczasem #WŁĄCZMYŚLENIE

Szymon
@Daniel

Popieram

Fanatyk REDANU

Kocham REDAN nominuje ich do nagrody Pracodawca Roku

Bartek

Dajcie sobie już spokój z tą segregacją, ile można... monotematyczni jesteście... trafiła się cholerna banda antyszczepionkowców

Kwitek
@Bartek

Nikt tu nie jest anty... Ludzie mają wybór jedni chcą brać udział w eksperymencie medyczny drudzy nie. Tych drugich z tego powodu nikt nie może segregować i ograniczać praw! Dzbanie ;)

stały klient

Patrzę i nie dowierzam , że moja ulubiona marka tak postępuję. Bardzo szkoda.. nie popieram segregacji..

Jaki dress code obowiązuje w REDAN S.A.?

Janek

Z tego co mi wiadomo to w redanie nie obowiązuje żaden dress code

Jak jest z pakietem medycznym w REDAN S.A.? Można dołączyć rodzinę?

Możesz dołączyć rodzinę, tylko wtedy chyba musisz za nich dodatkowo zapłacić coś około 70 zł

Karol

Poda ktoś adres do siedziby firmy ?

@Karol

Żniwna 10/14

były pracownik centrali

Nie polecam pracy w centrali przy ul. Żniwnej. Do pracy hybrydowej/zdalnej nie są używane profesjonalne narzędzia, tylko komunikatory na popularnych serwisach społecznościowych, co skutkowało prywatnymi wiadomościami po godzinach pracy. Przepływ informacji jest bardzo słaby, zarówno jeśli chodzi o organizację pracy, jak i obostrzenia firmowe związane z pandemią. Szefowe działów są świetne w unikaniu rozmów na ważne dla pracowników tematy, zarówno te dotyczące wynagrodzeń i nowych umów, jak i te dotyczących spraw bieżących. Chciałabym napisać o jakichś pozytywach pracy w Redanie, ale poza życzliwymi współpracownikami nic nie przychodzi mi do głowy, bo nawet wygląd biura (jeśli można tak określić to miejsce) i jego czystość pozostawia sporo do życzenia.

Czy można w REDAN S.A. liczyć na jakieś dodatki?

nick

Dają premię indywidualnie za wyniki w pracy. Czasem są soboty dla chętnych więc można dorobić. Niestety na nic innego nie licz, żadnych dodatków świątecznych czy wczasów po gruszą. Pracownicy dostają co najwyżej bony zniżkowe do sklepów Top Secret.

Zostaw merytoryczną opinię o REDAN S.A. - Łódź

• Jak się pracuje w REDAN S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy REDAN S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w REDAN S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy REDAN S.A.?

Kandydaci do pracy w REDAN S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

REDAN S.A.
2.1/5 Na podstawie 71 ocen.

REDAN S.A.