Opinie o REDAN S.A. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie REDAN S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie REDAN S.A. o rekrutacji.

Branże: Odzież, galanteria, biżuteria - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o REDAN S.A. w Łódź

@lifestyle a do którego miasta startujesz ?

LifeStyle

Witam, wybieram się na rozmowę do Redan na kierownika sklepu w jednym z miast... Polecacie tą firmę? Ktoś pracował na takim szczeblu? Pozdrawiam,

@LifeStyle

Odpuść sobie Redan . To firma bez przyszłości .

Czesław
@ktoś

Czemu twierdzisz, że jest to firma bez przyszłości? Zaciekawiła mnie Twoja opinia o tym pracodawcy, więc może zechcesz napisać coś więcej? Będę wdzięczny.

@Czesław

Ja tam pracowałem i nikomu Redanu nie polecam . Wszystkie negatywne opinie o tej firmie są prawdziwe . A dlaczego piszę że ta firma bez przyszłości, bo miałem niestety okazje obserwować jak ta firma się zwijała i jak traktują pracowników. (usunięte przez administratora)

Zainteresowana

We wtorek wybieram się na spotkanie rekrutacyjne w związku z pracą na magazynie? Ktoś wie jak to wszystko wygląda? Mam się czegoś obawiać? Przygarnę wszystkie istotne informacje!

nick
@Zainteresowana

Byłem na rozmowie - najpierw opowiedzieli co i jak, później kierownik oprowadził nas po magazynie. Wygląda to sensownie - stawki/normy podobno realne do osiągnięcia, magazyn wygląda lepiej niż kiedyś - większy porządek. Mam rozmowę z kierownikiem w tym tygodniu. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

@Zainteresowana

Dostajesz umowę o pracę, wynagrodzenie jest na czas, dodatkowo zniżki na zakupy do top secretu. Jeśli nie przychodzisz do pracy tylko odbębnić swoje, to premię możesz zgarniać regularnie. Kierownictwo też jest ok. Tak jak tu piszą, jest najpierw oprowadzenie, zapoznanie z obowiązkami. Jak będziesz miała pytania to pytaj, bo kierownik chętnie odpowiada. Atmosfera fajna. Pozmieniało się na lepsze. Nic się nie bój, idź śmiało. Powodzenia

karolina
@Tomek

atmosfera fajna? na QC na pewno nie, przez jedną toksyczną osobę, która musi wszystkich sobie podporządkować, kłamie i potrafi 8 godzin obrabiać czyjś tyłek, kierownictwo spoko

bez doświadczenia

"Dajemy gwarancje, że oddzwonimy, nawet jeśli jednak nie będziemy chcieli podjąć współpracy" "nic nie szkodzi, że bez doświadczenia, oferujemy kursy i szkolenia, świeża głowa nam się przyda" i bez echa. Dają słowo, które nie jest nic warte.

Magazynier

Najpierw pani z kadr mówiła o pracy podczas prezentacji, później kierownik oprowadzał i opowiadał o magazynie, normach, różnych obowiązkach w logistyce. Dwa dni później była rozmowa osobista z tym kierownikiem. Fajny, konkretny, wydawał się w porządku. Czekam na kontakt z decyzją.

Pytał mnie o zadania na wcześniejszych stanowiskach, co bym chciał robić, czego szukam teraz, ile chce zarabiać. Normalna rozmowa, bez podchwytliwych tekstów (co się często zdarza)

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
kiki

ta firma to przedsiębiorstwo z siedzibą w Łodzi, zajmujące się projektowaniem, marketingiem oraz dystrybucją odzieży będące spółką zarządzającą Grupy Kapitałowej Redan, wiec mają naparde duży potencjał no i też trzeba im przyznać, że oferty sa dobre.

maciej_wrocl

Ja(usunięte przez administratora) Po Twojej wypowiedzi sądząc jestem jednym/ą z tych co tę atmosferę psują i ściemniają. A ile osób odeszło w tym samym okresie porównując do poprzedniego roku, i o ile wzrosła wartość niezapłaconych zobowiązań względem franczyzobiorów względem poprzedniego roku?

trh

Pracowałem w redan, nie w magazynie, w "biurze". warunki są beznadziejne. Ludzie spoko, choć zdarzają się odstępstwa od reguły. Jeżeli ktoś ma trochę oleju w głowie, wiedzy i ambicji, albo chce się nauczyć czegoś to ucieka. Piszę o nauce, żeby osobom które myślą o redanie jakie doświadczonym i wielkim pracodawcy, nie wydawało się, że takim właśnie jest. Firma rozwija się w jednym kierunki, krótkoterminowych przychodów.

nowy

jutro mam rozmowe w sprawie pracy i sie zastanawiam czy isc czytajac Wasze komentarze a w szczegolnosci ze pracuje w innej firmnie tylko ze nie od powiadają mi godziny pracy

nowy

witam i jak pracujesz jak tak to napisz jakie są warunki pracy

@bc

W Redanie dużo się zmieniło. Magazyn się rozrósł, kierownictwo się zmieniło i naprawdę jest tam dużo lepiej, niż kiedyś. Plusem jest na pewno umowa o pracę i regularna wypłata, a i premię można niezłą dostać, jak komuś trochę zależy

Nie jest tam tak zle jak tu piszecie.Kierownictwo sie w jakiejs czesci zmienilo to i atmosfera lepsza:-)Placa jak placa....kokosow nie zbijecie,ale zawsze stale miejsce zatrudnienia.Pracuje tam juz jakis czas i nie narzekam.

aku

jak chcesz mieć stałą pracę to Redan się nadaje.Regularnie płacą, dają zniżkowe bony do swoich sklepów, a jak jesteś sprytny to premie wyrobisz.Kierownicy wszędzie pilnują.

ktoś

nak.Ja troszkę pracowałem w tej firmie,na szczęście już nie tam nie pracuje.Warunki pracy porażka.Stosunek Kierowników do zwykłych pracowników porażka.Wniosek jeśli ktoś ma stalowe nerwy i na wszystko na wyrąbane to się odnajdzie w tej Firmie.

ktoś

Dajcie sobie spokój z pracą w Redanie.Praca do kitu.

pebe

gra nie warta niczego

dark

Ja idę pierwszy dzień do pracy na magazyn,Przeczytałam same złe opinie,wszyscy się źle wypowiadają na temat pracy. Nie wiem czy jest sens tam iść. ..

galileusz

praca na magazynie nie należy do wybitnie zorganizowanych.Brak odpowiedniego sprzętu. Płaca śmieszna. Począwszy od magazynierów, aż do kierowników.1700 brutto -magazynier,brygadzista niewiele więcej. Duuuuuuuuuuużo kurzu:))

WaldziuKiepski

Dzisiaj bylismy w 6 osoba na rozmowe w redanie w lodzi. 2 dziewczyny i 4 chlopakow :P .1800brutto cos tam jeszcze cos tam jeszcze

adam

Są oferty pracy w Redanie,bo nikt tam nie chce pracować. Nie wypracujesz normy bo skanerów i baterii do skanerów sprawnych brak .Nadgodziny w karcie pracy znikają.Było raz tak że zwolnili nie tą osobę co chcieli. Żadnych bonusów,paczek na święta nie ma.Do tego straszny bałagan i kurz,kurz jeszcze raz kurz.

bzikd

a mnie zastanawia to co piszecie o tych ciuchach,że są zwilgocone itp.przecież nie czuje się jakichś przykrytch zapachów podczas zakupów....Może skoro z kierownikami jest problem to pracodawca powinien wymienić kadrę menagerską?! jak ogólnie jest tam z pensją, bo nie udałomi się wyczytać kwot, a to dla mnie ważna sprawa

Zostaw merytoryczną opinię o REDAN S.A. - Łódź

• Jak się pracuje w REDAN S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy REDAN S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w REDAN S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy REDAN S.A.?

Kandydaci do pracy w REDAN S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

REDAN S.A.
2.1/5 Na podstawie 71 ocen.

REDAN S.A.