DROGERIA NATURA-POLBITA

Opinie o DROGERIA NATURA-POLBITA

?

X
@? 11.12.2017 22:11
To piornik na dlugopisy i taka cena !!! Odsprzedaz zerowa i wcale sie nie dziwmy pomysl bardzo kiepski ....

kl

Czy uwazacie ze,, kosmetyczka ,,Batycki to ciekawa oferta swiateczna ?

Alicja

@Jest ok święte słowa! Tak właśnie jest z sieciówkami. I chyba właśnie na to trzeba być gotowym aplikującym na sprzedawcę. To nie jest miejsce do porównywania się z innymi drogeriami. Wątek dotyczy pracy w naturze i piszmy na jej temat. @Były pracownik piszesz, że pracownicy nie mają zniżek, a czytałam na wątku, że są 2 w skali miesiąca do sklepu internetowego. To czemu piszesz, że ich nie ma?

Xxx
@Alicja 05.12.2017 15:57

A kto ma czas wertowac strony w poszukiwaniu produktów, jak będąc w sklepie zakupy zrobi w 10 minut i ma z głowy.? A nie czekać na weryfikację czy jest cos dostępne, przelew i czekać na przesyłkę.. Pozatym zdarzały się przypadki , że jak były robione zakupy z rabatem to my pracownicy dostajemy wybrakowany produkt. Czy to jest fair? Klienci są traktowani dobrze, a pracownicy nie .? Także ja nie korzystam ze sklepiku. Kupuję gdzie indziej gdzie jest taniej.

@Alicja 05.12.2017 15:57

U nas nie było żadnych znizek. Sorry napisałam jak było. O sklepie internetowym też nikt nic nie mowil

Nowicjuszka Magda

Dziewczyny pomocy jestem nowicjuszką. Zbliżają się mikołajki i święta a z nimi plaga kradzieży ,której niestety nie zauważamy przy coraz większym ruchu. Co robicie jeśli kradzieże zostają odkryte już po fakcie ? Dzwonicie po patrol policji czy same piszecie zgłoszenie i wysyłacie/ dostarczacie na najbliższy komisariat ? Nagrania z monitoringu muszę zabezpieczyć sama ?( w jaki sposób?) czy policja zabezpiecza monitoring ? W czym obowiązku jest zgłaszanie kradzieży odkrytych po fakcie kierownika czy osób pracujących w dniu kradzieży ?

@xcv 03.12.2017 18:29
Dziewczyno uciekaj z tej pracy jak najszybciej, gorzej trafić nie mogłaś, marne zarobki, same kłopoty, wszyscy się wszystkiego...

My tylko miałyśmy zgłaszać kierowniczce kradzieże. U nas było jeszcze sprawdzanie toreb pracowników (oczywiście przekopywanie A nie tak ze tylko zerknąć). Kieorwnikom naturalnie nikt torebek nie sprawdzał. I podobno żeby dziewczyny zmobilizować do lepszego pilnowania złodziei mieli wprowadzić odliczanie od pensji za kradzieże Ale nie wiem czy to wprowadzili bo wcześniej się zwolniłam. Każdemu będę odradzać pracę tam. Do tego bardzo trzeba było uważać co się mówi bo dziewczyny donosily szefowej (prawdę lub niekoniecznie prawdę) o sobie nawzajem.

@Były pracownik 04.12.2017 17:33

U nas jest tak jeśli złapiemy złodzieja na swojej zmianie a nie ma kierowniczki same dzwonimy po policję natomiast wszystkie kradzieże które zauważamy a już nie ma sprawcy zgłaszamy do naszej kierownik i ona zgłasza na policje. Odnośnie nagrań to kierowniczka gdzieś dzwoni i ktoś zgrywa nagrania.

Niedoceniony pracownik

Do działu COD i Zarządu! Chciałabym odnieść się do wczorajszego mejla dot. zmiany sok-u. 1. Regularne dokładnie towaru na polki, sprawne rozkladanie dostaw, kompleksów obsługa klienta oraz dopuszczenie klienta przy kasie... My pracujące po dwie na zmianie, Jak mamy to zrobić...? Może jakieś sugestie??? Bo przecież godz na uz. są przez tak uciete, że nie wiadomo co z nimi zrobić. Ludzie z "Gory" opamiętajcie się! Nie jesteśmy robotami. Czy ktoś pomyślał o tym że formułki któregoś dnia klient bo klienci są przez nas wypowiadane zaczynają być przez nich traktowane jak coś zbędnego? Tym bardziej w okresie świątecznym kiedy jest bardzo duży ruch, długie kolejki, każdy się śpieszy my mamy tego klienta jeszcze bardziej nagabywać? Dwa proponowane produkty? Ludzie nie chcą słuchać o jednym a co mówić o dwóch... W takiej sytuacji obsluzenie jednego klienta znacznie się wydłuża, co skutkuje niezadowoleniem osób stojących w kolejce. Widać, że żadna z osób z "Gory" nie ma zielonego pojęcia jak wygląda prawdziwa praca na sklepi,e z klientami i obsługa na sklepie. 2. Gdzie w tym wszystkim "przedświątecznym zamieszaniu" jesteśmy my pracownicy? Z tego co mnie pamięć nie myli nowy dyrektor na pierwszym miejscu stawia dobro pracowników. Chcielibyśmy to dobro zobaczyć w lepszym traktowaniu i docenieniu naszej bardzo ciężkiej pracy. W tym wypadku zwykle dziękuję to jest stanowczo za mało. Wiemy, że "Gora"jest na bieżąco z ta strona więc liczymy na wyciągnięcie wniosków z powyższej lektury. Ps. Premia świąteczna byłaby docenieniem nas pracowników.

iiiii
@Niedoceniony pracownik 01.12.2017 09:00

Rzeczywiście , ta firma ma pracowników za nic!!!! nigdy nie ma funduszy na docenienie pracownika !!! A praca w Wigilię i Sylwestra w tym roku jest wyjątkowym docenieniem. WSTYD !!!!!! w ulicznych drogeriach wszystkie sklepy są zamknięte Rossmany też!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Klaudia

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, pewnie wszyscy to znamy. Może w innych firmach mają jeszcze gorsze zarobki ale wstyd się przyznać? Pracuję już długo i jest dobrze!

M
@Z. 17.10.2017 13:32
Napisałaś może ? Czyli nie wiesz ile dokładnie zarabiają. U nas za tak ciężką pracę to jest malo.

a da się mieć niższe zarobki niż najniższa krajowa??

Niki
@Z. 17.10.2017 13:32

A można mieć niższe zarobki niż u nas?

JANUSZ z Centrali

A mi się dobrze pracuje, jestem zadowolony z wynagrodzenia i regularnie otrzymywanych premii. Przełożeni mnie szanują i starają się zapewnić dobre warunki pracy. Nikt nie oczekuje pracy w nadgodzinach i mam zawsze regulaminowe przerwy, urlopy i wolne.

Niki
@JANUSZ z Centrali 30.11.2017 15:00

Janusz to chyba tam w centrli jak dostajecie regularnie premię to dla nas zwyklych sprzedawców już zabrakło.

Mili

Mierna firma,mierne zarobki, mierne szkolenia,mierne regionalne, mierny zarząd. Brak szkoleń bhp. Donosicielstwo premiowane, uczciwa praca wręcz przeciwnie, nawał pracy nie do przerobienia, masz problem to do pana Boga, tu nikogo nie obchodzisz. Nie chcesz dostawać premii, pracuj w Naturze Nie chcesz mieć płacone za dodatkowe godziny, pracuj w Naturze Uważaj co mówisz,uważaj co robisz- donosiciel czuwa. Kadra menadżerska z kompetencjami na poziomie podstawówki,brak współpracy z załogą, przerośnięte ego, zakompleksienie, donosicielstwo dla kadry to wykładnia pracy załogi. Kadra menadżerska PANICZNIE boi się niezależnych pracowników z własnym zdaniem. Natura to archaiczne miejsce, jeszcze chwila i przejdą do prehistorii dzięki zarządzającym, martwiącym się tylko o soje posadki.

Bb

Najgorsze warunki pracy z pośród wszystkich firm, w których dotychczas pracowałam. Poniewierają pracownikami za marne pieniądze. Kategorycznie odradzam pracę w tych drogeria.

@Zorro 23.11.2017 09:35
W DN Kraków jest najgorzej. Kierowniczka, bez matury nawet, wyzywa pracowników od debil, kretynek itp. Poniża, ośmiesza....

Nie tylko w Krakowie. Chyba w większości drogerii tej sieci tak jest. W Warszawie to samo

@Były pracownik 24.11.2017 13:49

Masz rację. Po przeczytaniu wszystkich postów, stwierdzam, że nie ma drugiej tak beznadziejnej firmy. Chyba powinien zostać wniesiony zbiorowy pozew do prokuratury.

Miało być odeszłam.

Zorro

Ja pracowałam długo. Cieszę, ę się że odeszła bo mobbing w tej Naturze wiedział mi ie w depresję

Zosia

A jeszcze coś z Krakowa?

Zażenowana

Skoro wypowiedzenia były bez podania przyczyny to zespoły powinny gdzieś z tym pójść. No bo za co zwalniają? Jeśli u nas inwentaryzacja wyjdzie złe, nie jest to nawet w 5% nasza wina. Przeciwnie gonimy złodziei ryzykując zdrowie, żeby obronić nawet perfumy za 50 zeta i jeszcze takie podziękowanie. Dla mnie to nie do pojęcia.

lo
@ZZZ 22.09.2017 09:59
Skoro nie znasz pracowników i pracodawców to po co się wypowiadasz?? Skoro w firmie jest tak duża rotacja pracowników to chyba...

Masz racje pracownikow zmieniaja jak rekawiczki albo ludzie sami odchodza Mr z zachodniopomorskiego takiej MR nie bylo ale wciaz uczymy sie cos nowego

@ZZZ 22.09.2017 09:59

Ta firma nikogo nie szanuję. Pracowałam 4 miesiące w tej smiesznej " firmie" i w tym czasie z 10 osób 8 albo się sama się zwolniła albo zostali zwolnieni. O czymś to swiadzczy. Nie da się tak pracować. Za taką ciężką pracę płacą śmiesznie. Oszukują, dbają tylko o swoje tyłki. W żaden sposób nie starają się utrzymać pracownika u siebie mają gdzieś ze ten pójdzie do konkurencji.

Zdecydowanie odradzam! Chyba że chcecie harowac prawie charytatywnie. Kwota na umowie w żaden sposób nie pokrywa się z wypłatą. Lepiej zarabia się nawet w marketach typu Tesco, biedronka. Podejście do pracownika lekacewazace, zwracanie uwagi pracownikom podniesionym głosem przy klientach. Zero premii, nawet ubranie służbowe we własnym zakresie, oczywiście żadnych zniżek dla pracowników. Na 12H dwie krótkie przerwy po 15minut. Do tego wszystko trzeba robić naraz. Obsługiwać na kasie, doradzać klientom, dorabiać metki i różności, wykładać towar z dostawy i jeszcze do tego pilnować złodziei bo przecież po co ochroniarz skoro można zaoszczędzić. Żenada nie praca.

Malwina
@Były pracownik 15.11.2017 18:22

Dopiero przy wypłacie poznasz różnice pomiędzy netto ,a brutto :D haha. Kwota na umowie jest bez potrąceń ;) . To Twoja pierwsza praca ? :D możesz się zaskoczyć wszędzie tak jest.

@Malwina 19.11.2017 07:46

Znam różnicę między netto A brutto. Ta firma zwyczajnie oszukuje. Co to za składki na umowie zlecenie żeby od stawki godzinowej odejmować 6zł. Przecież to połowa. Nigdzie nie ma takich składek. Do tego obiecują szkolenia, zniżki, darmowe próbki. A w praktyce nie ma nawet instrukcji z obsługi klienta

JANUSZ z Centrali

Po co jeszcze pracujecie skoro tak narzekacie?

@JANUSZ z Centrali 16.11.2017 08:05
Po co jeszcze pracujecie skoro tak narzekacie?

Ja już nie pracuje. Firma oszukuje ludzi. Gdybym wiedziała jak wygląda tam praca tak naprawdę to nigdy nie podpisała bym Z nimi umowy. To są oszuści, najpierw obiecują dobre zarobki, szkolenia, miła atmosferę A potem okazuje się ze nie ma nic Z tych rzeczy

Renegat

@Renegat 20.10.2017 18:10
Pracuję tu i nie narzekam a takie szukanie na siłę żeby o coś oskarżyć jest bardzo dziecinne, szkoda słów!...

No cóż może niektórzy lubią być oszukiwani i wyzyskiwani bo ta firma niestety to robi

Ciekawa

Był już gdzieś nowy dyrektor?

Naturka

Dziewczyny wiecie kiedy będzie pensja???

KapitanAmeryka

Pracowałam w Naturze rok temu- DRAMAT. Niby dostałam umowę o pracę, ale oczywiście najniższa krajowa, brak jakichkolwiek premii. Badania lekarskie we własnym zakresie, mieli oddać pieniądze, do dziś ich nie dostałam, mimo licznych telefonów do kadr. Pensję również dostałam mniejszą niż powinnam, ale w kadrach słyszałam mętne tłumaczenia, aż w końcu trzask słuchawką, później już nie odbierali. Strój (określony przez nich) we własnym zakresie, brak ekwiwalentu za strój, o praniu nie wspominając. Zero szkoleń z czegokolwiek- w pierwszy dzień musiałam stać na kasie, nikt wcześniej nie nauczył mnie obsługi systemu, a pod koniec dnia jak okazało się, że manko wynosi zwrotne 50groszy, usłyszałam tylko ochrzan. Oczywiście oprócz stania na kasie musiałam obsługiwać klientów i robić inwentaryzację- najlepiej jednocześnie. Robiąc inwentaryzacji kolorówki, co pół minuty musiałam zerknąć, czy nikogo nie ma przy kasie (i biec przez cały sklep, żeby go obsłużyć, bo Pani kierownik przy kawce na zapleczu ustalała misję zdobycia świata). Grafik zmieniany dosłownie z godziny na godzinę, brak możliwości zaplanowania czegokolwiek, bo nie istnieje coś takiego jak prośby grafikowe- telefon, każą przyjść za godzinę, musisz być i tyle. Pięciodniowy tydzień pracy czy 11-godzinna przerwa w ciągu doby to widmo- pracowałam cały tydzień po 8-10h + weekend po ponad 12h. Po 2 tygodniach trafiłam do szpitala, a na biurku "pani kierownik" trafiło wypowiedzenie.

Ola
@KapitanAmeryka 04.11.2017 14:16

Nie w każ dej Naturze tak to wygląda ;) . A w jakim mieście?

ros

W Rosmanie nie ma odpowiedzialnosci materialnej

BYŁY PRACOWNIK

Nie polecam pracy w Drogerii Natura w Głogowie. Kierownik jest osobą, która zatrudnia osoby na tydzień czasu nie podając żadnych konkretów pracy, zostawia nowego pracownika na sklepie samego po czym siedzi cały dzień na magazynie. Oczywiście bez żadnego wytłumaczenia obsługi kasy itp. Po czym są wielkie pretensje, że nie jest się w stanie pomóc klientowi. Po tygodniu otrzymuje się informację, że jednak Pani nie potrzebuje nikogo do pracy. Jeśli chodzi o wynagrodzenie na umowie podane jest, że do 10-tego wpłynie na konto. Nie wpłynęła. Więc nie ma terminowych wypłat. Jak na taką drogerię to troszkę to chore. NIE POLECAM.

ja
@BYŁY PRACOWNIK 11.10.2017 13:04

Bardzo dziwne . Może Pani umowa nie została wysłana? Ja zawsze dostaje wypłate najpóźniej 10 na konto. Co do zarobków w rossmanie słyszałam ,że tam tylko kierownicy mają cały etat ,a zwykły pracownik 3/4 , więc to co oszczedzają na Zus-ach to dostają w wypłatach. Koleżanka była na rozmowie i powiedzieli jej ,że dostanie odpowiedzialność materialną do podpisania.

cj

W Hebe dziewczyny maja 2000 a nieraz i ponad 2000.

zygzag

polecam lekturę innego forum ;) http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,1612,0,0,10

qw
@zygzag 15.10.2017 14:18
polecam lekturę innego forum ;) http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,1612,0,0,10

U nas gorsze wypowiedzi a po co mamy czytac co w rosmanie sie dzieje przeczytalam ze dziewczyny maja wyzsza pensje niz natura .W Hebe tez wiecej zarabiaja niz w naturze.

sm

Bo u nas na wszystko brakuje brak ciuchow, bezkosztowe remerche,brak socjalu a co tu mowic o takich akcjach promocyjnych jak rossman u nas sa karty natura ...

Pracownica

U nas nigdy nie było tak dużej promocji, a w Rosmanie już chyba druga taka akcja w ciągu roku.Spijrzcie na promocję Dove w ostatniej gazetce u nas.Moze nie była aż tak wielka jak te wszystkie w rossku,ale jak fajnie się sprzedawalo.Prosimy o więcej takich promocji i wielkie bum na kolorowke. Firmi zrób coś,jakaś reklama w Tv czy coś.Czekamy

Janusz

Z.
@Janusz 11.10.2017 08:56

Hahahahaha!!!!

Z.
@Janusz 11.10.2017 08:56
Musicie bardziej się starać i wyrabiać plany.

Wiesz co , jak mamy robić plany , jak konkurencja wymiata promocja. Dziś byłam i sama sie przekonałam. Że ludzie lubią konkretne promocje !

Anonim

Co się stało z dyrektorem?? Najpierw kazał pozwalniać ekipy a chwile po tym już go nie ma?? Może ma to jakiś związek??

Alicja

Mało opinii na wątku DROGERIA NATURA-POLBITA jest merytorycznych. Napisane są same ogólniki, bez konkretów. Czy możecie wypowiedzieć się na temat drogerii w sposób bardziej szczegółowy? Inni wtedy znajdą więcej informacji o pracy tym miejscu.

@Xxx 07.10.2017 17:10
Tak rabaty są. Musisz wejść na swój workflow i pobrać kod rabatowy, który możesz zrealizować tylko i wyłącznie w sklepiku inter...

Cisza zapadla. Dziewczyny co slychac w Naturze?

Mmmx
@Natura 10.10.2017 08:14
Cisza zapadla. Dziewczyny co slychac w Naturze?

A co tu pisać, pisanie tutaj nie przynosi efektów. Każda jak pracuje wie jak jest. Ciężko, duzo pracy, etaty można policzyć na palcach u jednej ręki..

Tadek

Fajnie mi się tu pracuje, Z zasady pracownicy są niezadowoleni ze swoich zwierzchników ponieważ wymagają . Ludzie pracując nie widzą wiele rzeczy i są zadowoleni.!

nn
@Tadek 01.10.2017 22:05

Tadku skad sie urwales rozwin swoja mysl ,,ludzie pracujac nie widza wiele rzeczy i sa zadowoleni,,moze ty czegos nie widzisz !!

Xyz

Ile byśmy wszyscy dali żeby wróciła Daria, region zachodniopomorski.

zdziwiona

A coz to sie stalo ze nie bedzie pracowal P.Łukasz w Naturze? Tesknic nie bedziemy

łza
@zdziwiona 29.09.2017 23:30

oja jaka szkoda ,a Pan dyrektor miał tyle pomysłów,tak to wszystko miało się rozwinąć. ja będę płakać dziewczyny,ze wszystko stracone.....

m

5/5

Alicja

@Natura mobbing to bardzo poważne oskarżenie, ponieważ to przestępstwo. Przypominam, że mobbing zazwyczaj ma na celu lub skutkuje: poniżeniem, ośmieszeniem, zaniżeniem samooceny lub wyeliminowaniem albo odizolowaniem pracownika od współpracowników. Czy własnie to odczułaś w firmie DROGERIA NATURA-POLBITA? Chciałabyś opisać jakąś sytuację? Zainteresuje to zapewne osoby szukające ofert pracy w tej firmie.

Inap

Natura to jedna wielka bzdura !!! Nie polecam ! Człowiek się stara, robi 5 rzeczy na raz, obsługa klientów, kasa, rozkładanie towaru, wycinanie cenek, dorabianie cen, a nie wspomnę już o tym ile biurokracji jest w tej pracy. I to wszystko za najniższą krajową. Żenada. Ucinają etaty, a potem się dziwią że takie kradzieże na sklepie. Kamery do d*py, bramek nie ma, ochrony nie ma, ale to i tak przecież pracownicy kradną. Jedna wielka masakra !!! Zero docenienia, starań, a o podwyżkach to nie wspomnę. Totalne dno !

Neon

Dziewczyny,bardzo mi przykro,że tak Was potraktowane.Możecie napisać jak wygląda praca w WLKP z tą nową MR,bo widzę,że ciężko?Co się wydarzyło w Swarzędzu?Pzdr

Mania
@Neon 26.09.2017 12:16

W Swarzędzu otwierają nowy sklep.

Ona

Waszym zdaniem nie jest to dziwne, ze przewaznie poruszany jest tutaj temat regionu Pani Z... Dlaczego nie wypowiadaja sie tutaj osoby z innych czesci Polski ? Tylko u Nas takie ,, rewolucje"? Gora udaje , ze tego nie widzi? Co musi sie wydarzyc, aby ktos zareagowal? Pani Z. Jest zarozumiala i zbyt pewna siebie. Dlaczego jak przyjezdza na wizyty wychodzac ze sklepu nie pokazuje torebki? Ją procedury nie dotycza. Rozwalila zalogi w sklepach, pracownikow z innych Drogerii wrecz ,, zmusza" do wyjazdu na delegacje. Jezeli ktos odmowi, padaja słowa ,, To co nie pojedzie Pani? W takim razie nie mamy juz o czym rozmawiac. Dowidzenia,, Czy tak powinna zachowywac sie osoba pelniaca takie stanowisko ? Prawda jest taka, ze jezdza tylko osoby, ktore liza [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Z. Jezdzi po sklepach i tylko obgaduje pracownikow innych Drogerii. Bardzo nie ladnie jest wypowiadac sie na czyjs temat nie majac okazji poznac go osobiscie. Po rozmowie 5 min. nie jestesmy w stanie poznac czlowieka, a juz napewno nie powinnismy go oceniac.Poprzedni MR Daria, Mariusz oni tez sie chcieli wykazac wiadomo, ale nigdy nie bylo takich ,, cyrkow " jak sa teraz. Nie pamietam aby zwalnialy sie cale zespoly a pracuje w firmie 6 lat. Chyba do Uwagi trzeba z Tym pojsc, moze jak sprawa zostanie bardziej rozglosniona zarzad w koncu podejmie jakies kroki.

@Natura 28.09.2017 08:23
Dużo racji jest w tym,że należałoby zgłosić fakt hurtowo zwalniania ludzi,traktowania ich przedmiotowo,oraz mobbing do progra...

Nie sadze aby ktos gdzies indziej zachcial zatrudnic Pania MR, jezeli tutaj zostanie zwolniona za mobbing pracownikow.

Genia
@Natura 28.09.2017 08:23

Niestety nic nie mozna zrobić z ta sprawa zwolnień ponieważ umowy były na czas określony, wiec żaden sąd nie pomoże.

Amelia

Niedługo zamkną wszystkie natury bo albo zwalniają z pracy albo ludzie sami odchodzą żenada. Ale uważam że niedługo ta firma padnie ponieważ nie szanują pracowników. Opinie są same negatywne to jest wstyd dla firmy ale na własne życzenie niestety. Szkoda mi dziewczyn że Szczecina ekipy były super . Znam z Szczecin 2 dziewczyny były rewelacyjne Aga i Paulina buziaki dla Was genialne jesteście. Buziaki dla Was .

pyza

To w Poznaniu też coś się dzieje? Ludzie masakra!

Anonim

Właśnie, co z Poznaniem? Może ktoś coś wie? Z Koszalina też dziewczyny miały już chyba dość bo cały zespół zwolnił się sam tuż przed inwentaryzacją i Pani Z. musiała tam na momencie pozyskać nowych pracowników. A inwentaryzację podobno odwołać bo nie było ekipy.

Janusz

Bezrobocie niskie po co narzekacie złóżcie wypowiedzenia i idźcie gdzie indziej szukać lepszej roboty. Dlaczego jeszcze pracujecie w Naturze skoro wam tak źle?

Natura

Jak to czytam to Bogu dziękuję za swoją Mr...

zaniepokojona

A wiecie może co sie stało z ekipą z natury z poznania a dokładnie swarzędza? Tam tez szukaja na nowo całego zespołu ?????

Agata

Ja też uważam że pracować w naturze to stracony czas i nerwy . Najgorszy mój czas w życiu niestety uważam że stracony . Dziewczyny omijanie ta firmę jak najdalej bo szkoda życia. Menadżerka jest nowa i nie zna się na niczym a pali glupa . Nie liczą się w ogóle z pracownikiem totalna żenada. Starasz się i nic nikt tego nie docenia to jest straszne ale taka prawda. Nie polecam nikomu .

&+-

Oto co sie dzieje w zachodniopomorskim za nowej MR ktora jest od czerwca zwolnienie sie 7 kierownikow moze o wszystkich nie wiemy pracownikow niezliczona ilosc, zwolnienie 2 ekip ze Szczenina ,ucinanie umow zlecen ,grafiki ktore mijaja sie z celem zmniejszenia strat inw.dzielenia premii przez MR czyli jest telefon i w ciagu 5 min.MR ma rozdysponowane kwoty raz uwzglednia urlop,raz nie.Nie tak to powinno wygladac ,ogolnie pracownicy sa zdegustowani poczynaniami MR

Wazelina
@&+- 22.09.2017 16:24

nn
@Wazelina 22.09.2017 21:36
Jezeli Ci sie nie podoba praca MR to zadzwon do niej i jej to powiedz. Moze skorzysta z Twoich uwag:)...

Smieszna jestes nikomu sie nie podoba nie widzisz ile jest wpisow to o czyms swiadczy

Wandzia

Firma natura to dziadostwo i syf totalny . Mają w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pracownika liczy się tylko kasa i nic pozatym . Menadżerka jest nowa i na niczym się nie zna dno totalne . Ucina Uz i etaty a potem się dziwią że takie straty. W Szczecinie te dziewczyny co zostały zwolnione z obu drogerii były zgranym zespołami bardzo fajne dwie ekipy , firma tego pożałuje kwestia czasu.

Byla

Ta cała pani MR z zachodniopomorskiego to totalna porażka nie szanuje nikogo tylko uwielbia te kierowniczki które robią za wazyline. Twierdzi ze wszyscy kradną i są nie faer i a ona jaka jest ?? Tylko jezdzi po sklepach i kazdego obgaduje

BBB
@Byla 21.09.2017 15:46

Nie tylko w zachodniopomorskim taka MR jest, one wszystkie tylko ładnie gadają z tymi kierowniczkami , które za wazeline robią. Zero szacunku dla innych ludzi. Nie polecam pracy w Naturze porażka totalna.

@BBB 05.10.2017 06:48

Ta w zachodniopomorskim przebija wszystkich.

Wandzia

Natura to dno totalne . Nie polecam nikomu tam pracy.firma to porażka na maxa .

pyza

Ja to jestem ciekawa kto tam pracował na następny dzień????

@pyza 21.09.2017 10:59
Ja to jestem ciekawa kto tam pracował na następny dzień????

MR już przy wręczaniu wypowiedzeń przyjechała z nowymi dziewczynami - wypożyczonymi z innych drogerii z Warszawy podobno. Na nowy zespół dopiero prowadziła rekrutację chyba.

Ty
@Anonim 21.09.2017 11:21

Kwestia czasu a Pani Mr tez dostanie wypowiedzenie. Wspomnicie Moje slowa.

ktoś

Druga sprawa jest taka ,że muszą dostać wynagrodzenia za 2 mc. Bo wypowiedzenie powinno być złożone ostatniego dnia miesiąca i liczy się od 1 dnia miesiąca następnego. Czyli jeśli mamy miesięczny okres wypowiedzenia to dając wypowiedzenie np 20 .08 musimy jeszcze cały wrzesień przepracować.

ZZZ
@ktoś 21.09.2017 09:52

Dziewczyny podpisały wypowiedzenia, nie chodza juz do pracy. Okres wypowiedzenia im sie zgadza bo mają do końca października i za ten okres dostaną wynagrodzenie.

Zostaw opinię o DROGERIA NATURA-POLBITA - Błonie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DROGERIA NATURA-POLBITA