Drogerie Natura (Natura Sp. z o.o.)
counter
2 555 3514 5 1
Naturka

W firmie mają strefę relaksu, zieleni a my się wys...ac nie mamy jak bo pracujemy pojedynczo. Jak mam zamknąć sklep -z ludźmi w środku? Wyprosić ich? Jak w pojedynkę sprawdzać dostawy, jednocześnie obsługując klientów? Kiedy ten towar rozkładać? Pracujemy pojedynczo, nasz sklep nie jest w galerii. Jest w centrum miasta. Przyjdzie ktoś, da w łeb i nikt nie zauważy nawet, że pracownica leży. Przecież lokalni (usunięte przez administratora) widzą, że jesteśmy pojedynczo. Wchodzą jak do siebie. Zabezpieczen towaru zero, bramek nie ma, nie mówiąc o ochronie. Przyjdzie, weźmie podkład za 6dyszek, albo perfumy. Kto to upilnuje. A my musimy przecież torebki do kamer pokazywać, czy towaru nie wynosimy. Żenada, po prostu brak słów. Obowiązków masa, a jedna na zmianie. Płakać się chce po prostu. Nikt nie oczekuje cudów, po prostu chcialybysmy pracować w normalnych warunkach, żebyśmy były dwie/trzy na zmianie i żeby można było wypracować jakąś premię. To człowiek miałby motywację chociaż.

Tak32Nie
Grażyna z Centrali

Może jakbyście bardziej się starały, to byłaby premia, ale samym narzekaniem nic nie osiągniecie. Dobrze wychodzi wam krytykowanie innych, ciekawe jakie macie kwalifikacje do oceny dyrektorów i zarządu.Czy któraś z was w życiu już kierowała dużymi zespołami, że tak ochoczo krytykujecie przełożonych? No to teraz możecie sobie po mnie pojechać :)

Tak3Nie56
Zainteresowana

Dziewczyny czy wszystkim nam mają w planie zmienić etat na 3/4?

Klaudia

Dziewczyny co tu jest grane? Jak można ciągle tak narzekać. Nie podoba się to po co się tu męczycie i wylewacie gorzkie żale. Zwolnijcie się i dajcie szanse innym na pracę. W dobie pandemii dużo osób traci pracę. I z chęcią przyjdzie za Was do pracy do Natury. Pozdrawiam wszystkie marudy i żegnam.

Tak6Nie30
Strajk kobiet Nowy wpis

Dziewczyny, w piątek nie otwieramy sklepów ! STRAJK ! ***** *** !

Tak4Nie

Tak6Nie30
Abc
@Klaudia

Jak dorośniesz i dowiesz się co znaczy utrzymać rodzinę, zapłacić rachunki i spłacać kredyt to napisz NAM wszystkim czy nie będziesz "marudzić i wylewać gorzkich żali" jak Cię zwolnią. Czy ucieszy Cię myśl że właśnie dałaś "szanse innym na pracę"?

Tak19Nie1
Miła
@Klaudia

Ty tam taka mądra! to właśnie chodzi by nas nie zwolnili nie wiesz co to znaczy bać się czy będziesz miała na chleb czy nie mamy też prawo do tego by wyrazić swoją opinię o naszej pracy i jak jesteśmy traktowani wątpię by któraś z nas chciała w czasie pandemii zmienić pracę ,na ten czas firma powinna dać mam wsparcie i bardziej zadbać o nasze bezpieczeństwo w pracy. Ty widząc jaka jesteś ważna i mocna to bez problemu napewno dla Ciebie by była zmiana pracy dobrze że ze nie pracuje z takimi chamkami napewno świnie podkladasz innym

Tak13Nie1
ja
@Klaudia

z chęcią do natury ?? hehehehe przecież ta upadająca firemka to jakaś ostateczność w miejscach gdzie na prawdę nie ma pracy.z chęcią to się chodzi do pracy gdzie cie szanują , gdzie nie ma mobbingu , gdzie jest normalne i kulturalne ZARZĄDZANIE .

Tak13Nie1
@Abc

To tym bardziej szanuj pracę jak ją jeszcze masz. Zawsze jest ryzyko że Cię zwolnią w tej firmie czy innej. Trzeba było oszczędzać a nie brać kredyty.

Tak6Nie2
@ja

Ostateczność naprawdę? A sama tu pracujesz. Ja mam zgraną załogę i szanujemy się nawzajem.

Tak2Nie2
Abc
@Klaudia

Ciekawe ile Ty już zaoszczędziłaś pieniędzy na swój dom i resztę życia? Nie mówimy tu o domku dla lalek oczywiście :)

Tak10Nie1
@Abc

Chociażby na tyle by żyć bez kredytów i daruj sobie te uszczypliwe uwagi. Przestańcie być teraz takie roszczeniowe. Jest kryzys gospodarczy z powodu pandemii i wielu osobą jest źle i tracą pracę nie tylko u nas. Dobrze, że nasze sklepy mogą być w tym okresie otwarte, są utargi i jest kasa na wynagrodzenia dla pracowników.

Tak2Nie5
@Klaudia

Szkoda mi Ciebie Ty coś myślisz czy siano w głowie ?mądralińska a jakby straciła pracę to sama by narzekała nie lubię takich zakłamanych osób

Tak7Nie2
@Gośka

Nie narzekałabym tylko bym szukała gdzie indziej pracy albo otworzyła coś swojego. Zawsze jest jakieś rozwiązanie.

Tak3Nie4
@Klaudia

No to po cholerę tu wchodzisz jak my tu narzekamy oszczędź sobie tego .Ja mam za co żyć ale rozumiem dziewczyny i jestem po ich stronie jako zespół a ty przeciwko to świadczy o Tobie

Tak6Nie1
@Gośka

Oświecę Cię tu jest strona o wyrażaniu opini o firmie. A to że są osoby nieudolne życiowo to raczej nie tyczy się firmy. I przestańcie mnie hejtować. Pracuje już tu długo i nie jedno widziałam, jak człowiek chce to się dogada ze wszystkimi. Jest kryzys i mamy sytuację jaką mamy. Nie powinniście (usunięte przez administratora) w swoje gniazdo. A forum o gorzkich żalach zróbcie sobie na innej stronie.

Tak2Nie7
@Klaudia

mamy prawo pisać co chcemy a ty nie odpisuj widocznie masz problem jakis i ciebie boli nasze narzekanie na tej stronie więc zmień stronę bo o co ci chodzi ?śmieszna piszesz o nieudolności innych a ty taka ambitna jesteś tym że tyle lat w firmie jesteś dziewczyno ????????

Tak5Nie2
@Klaudia

Na forum możesz sobie pisać co chcesz ciekawie czy tym dziewczynom byś powiedziała w twarz że są nieudolne i niech się wezmą w garść te co szczekają najmniej mają do powiedzenia i świnie podkładają każdy pracownik powinien być szanowany a my sprzedawcy trzymać się razem a nie przeciwko ty i tak nie zrozumiesz nie mam zamiaru dyskusji z Tobą prowadzić .

Tak7Nie2
@Gośka

Jak już to Ty odpisujesz ciągle do mnie. Stać Was tylko na narzekanie? Weź sprawy w swoje ręce zadzwoń wyżej i porozmawiaj, wywalcz coś od góry dla siebie. Tymi wpisami nie polepszysz swojej sytuacji i swojego zespołu.

Tak3Nie6
@Klaudia

Teraz wszyscy sa sfrustrowani, bo przychodzą klienci i wyzywaja sie ze stresu, bo sklep internetowy nie działa , nie kumaja , że nie mamy wpływu . Góra sie wyzywa ,bo nie ma utargow... Ja bym mogła być nawet sama na sklepie ,ale nie przy takiej ilości zadań ;) ,ale tu tak zawsze bylo same sprzeczności... Najpierw efektywne etaty ,a potem zrypka za bałagan i tak w kółko.. Przestaje sie tym przejmować ;)

Tak10Nie
GośćDN
@Klaudia

Proszę wybaczyć, ale "Weź sprawy w swoje ręce zadzwoń wyżej i porozmawiaj, wywalcz coś od góry dla siebie" jest niezgodne z drogą służbową ;)

Tak3Nie
Alejaja
@Klaudia

Czyżby Klaudia z Krakowa ? ????

Ona Nowy wpis
@Klaudia

Przepracowałam w naturze 4 miesiące, odeszłam sama, bo nie dało się wytrzymać. Wracałam po pracy tak wykończona psychicznie że nie od pomyślenia. Galeria czynna od 9 do 21. Rzadko pracowałam po 8 godzin. Dni zmiany gazetki były wybawieniem, wtedy przychodziłyśmy na 7 do 16 i po nas wchodziła druga zmiana. Oczywiście często kończyłam o 21, ale zanim wyszłyśmy była 21:30. Po 12 godzinach pracy bywałam w domu o 22, szłam do spania bo ktoś mądry ustawiał akurat mi zmianę gazetki na następny dzień zamiast dziewczynie, która była po wolnym czy innej porze. Kierowniczka zawsze, ale to zawsze ustawiała grafik tak, aby ona miała wolne piątki i soboty, lub aby kończyła o 16 :) nie pracowała w żadną handlową niedzielę, a po inwentaryzacji na której tylko śmieszkowała na zapleczu z drugą kierowniczką brała wolne bo przecież taka zmęczona była NIC NIE ROBIENIEM. W ciągu mojej kadencji( 4msc przypominam) łącznie ze mną, na własny wniosek odeszły 4 osoby. Nie pracuję od marca. Zmienił się cały skład kilka razy, oprócz kierowniczki, która jakby mogła to by tam spała. Przychodziły dziewczyny z nadzieją, że otrzymają fajną pracę i od razu się zwalniały. Jak to możliwe że poszukują do pracy od roku cały czas? 10 osób w ciągu pół roku przeplatało się ze sobą. Odradzam każdemu pracę w tej firmie. Z niewolnika nie ma pracownika

Tak10Nie
Kasia Nowy wpis
@Ona

W punkt

Tak1Nie
Xxx

I jak tam moje drogie nowa procedura? Jak Wasze odczucia? Bo mnie to słów zabrakło

Tak6Nie1
Agata
@Xxx

Zatkalo mnie. A czy wogole tak mozna? Czy my mamy prawo tego wymagać?

Tak5Nie
@Xxx

Nie mam czasu się wysikać,a co dopiero grzebać ludziom po portfelach... zaraz się wszyscy zwolnią...dyrektorka wymyśliła ,a ty kogoś potem szukaj do roboty... Oczywiście jak M R powiesz ,że się nie wyrabiasz to tylko przewróci oczami .... albo rzuci w Ciebie czymś klasycznie...

Tak5Nie
Ier
@Xxx

Zastanawia mnoe jedno. Jesli na swojej przerwie wyjde po jedzenie i wroce z mnoejsza iloscia pieniedzy, albo wyjde na przerwie do bankomatu i wroce z wieksza iloscia pieniedzy to ponownie w ciagu dnia mam liczyc gotowke? Czy ktos ma na to czas? Tak jak napisalyscir, nie ma czasu sie wysikac a mam latac i liczyc przchodzacym pracownikom pieniadze? Smiech na sali i zenada. Jak przychodzac 15min przed otwarciem mamy wszystko zrobic?

Tak3Nie
@Ier

W Rossie nie mogą nigdzie wychodzić w trakcie pracy, może u nas też tak za kombinują....

Tak1Nie
@
@Xxx

Żałosne.... A naklejki żeby oblepić kosmetyki? W której drogerii kiedyś coś takiego miałyście?

NA
@Xxx

Żałosne i żenujące to jest po prostu. Nie wiem czemu to ma służyć. Jakbym chciała w Rossmannie pracować to bym złożyła tam CV. W żadnym innym sklepie nie prowadzą takich powalonych prodecur.

Tak2Nie
N
@Ona

A gdzie Ty chcesz w czasie pracy wychodzić? U nas kiero nie pozwala wychodzić. Przychodzisz, pracujesz, schodzisz na przerwę. Jesz kanapkę z herbata i z powrotem na sklep.

Natura
@NA

A co się dziwisz. Ściągnęli ja do Natury przecież po to żeby porządki zrobiła. Ja mogę tych procedur przestrzegać, pod warunkiem ze magazyn tez zrobi porządek u siebie z brakami w dostawach. Podobno za nich tez się zabrała ;-)

Tak2Nie
Iwona
@Xxx

Po co te zbędne gadki. Jest procedura, trzeba to zaakceptować. Nie ważne są nasze opinie. Jak się nie podoba to trzeba zmienić pracę. Poza tym nie wolno wychodzić sobie ze sklepu po jedzenie. Nawet na przerwie.

Tak1Nie4
Nick
@N

Na przykład do toalety, bo mamy na zewnątrz, a dwa nie którzy pala papiesory. Mam więcej niż 18 lat i trochę przedszkole, żeby mi ktoś mówił ci mam na przerwie robić.... Może macie jakiś syndrom sztokholmski, że tak sobie dajecie....

Tak7Nie
ktoś
@Ier

Wszystkie nowe procedury są dzięki wam. Same spowodowałyście, że jest jak jest. Warto przeanalizować straty jakie mają sklepy . Przypadek ?:)