Opinie o Polbita. Drogeria Natura w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Polbita. Drogeria Natura. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Polbita. Drogeria Natura na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polbita. Drogeria Natura w Lublin

Brak Nowy wpis

Wszystko super ale bardzo zadko jakieś dostawy i (usunięte przez administratora)mnie bo kiedy zlaculam i pobrało mi pieniądze to oni powiedzieli że nie przeszło i nie dostałam rzeczy ani pieniędzy

Stała klientka Nowy wpis

W życiu nie widziałam takich bezczelnych sprzedawczyń jak w Olimpie w Lublinie ????Drogerie Natura słyną z miłej obsługi ale te panie siedzą tam jakby za karę. Nie widać ich na sklepie a jak sama sprawdziłam w dolnej szufladzie czy jest odcień podkładu, którego szukałam to sprzedawczyni wydarła się na mnie przy ludziach na cały sklep (dodam że byłam z 3-letnią córką i jestem w zaawansowanej ciąży, ludzi też było sporo i spojrzeli na tą panią jak na wariatkę). Starałam się wytłumaczyć że półki są nieuzupełnione, ich nie widać więc sama sprawdziłam czy jest artykuł jakiego szukam. Pani nie ustosunkowała się nawet do tego tylko powiedziała że mam to natychmiast zamknąć i zostawić, po czym odeszła - myślałam że w tej sytuacji zapyta i pomoże ???? Jestem makijażystką ale po złości poprosiłam drugą sprzedawczynię o dobranie mi innego podobnego podkładu po czym ta stwierdziła że w ich asortymencie nie ma takiego odcienia. W końcu sama pokazałam jej i odmówiłam typy podkładów. Pani która pomagała koleżance pyskować była zaskoczona. Kolejne niemiłe sytuacje z jej strony kiedy poprosiłam o tester wybranego podkładu żeby porównać czy będzie podobny, uważam że zawsze lepiej sprawdzić bo zmieniają od czasu do czasu formułę i często wpływa to na kolor podkładu. Pani zaczęła krzyczeć że nie mają testerów, to jest ostatni podkład i albo kupuję albo nie❗I chodziła za mną po sklepie bo myślała że jednak otworzę i sprawdzę kolor a ja stwierdziłam że wezmę w ciemno no trudno. I że tak to nazwę odprowadziła mnie do kasy a trochę czasu tak spędziłam więc czułam się jakbym miała jej zdaniem coś ukraść ???? Pierwsza pani która się na mnie wydarła policzyła zakupy i nic nie zaproponowała z promocji, nie poprosiła o kartę, nie pożyczyła miłego dnia, NO NIC. Dla mnie masakra i powiedziałam paniom na wyjście że nigdy już tutaj nie przyjdę bo są chamskie, aroganckie i nawet w ostateczności do nich nie przyjdę. Mam nadzieję że będą robić większe zapasy moich ulubionych produktów w drogerii Natura obok mnie, szkoda że nie kupię ich też w żadnej innej drogerii, ale wolę już zaczekać miesiąc niż się denerwować. Ktoś powie niby nic takiego, olać to, ale opisałam sytuację najłagodniej jak się tylko dało.

Z perspektywy Nowy wpis
@Stała klientka

Po pierwsze otwieranie szuflad w sklepach jest również chamskie i aroganckie bo to nie Pani szuflady w garderobie. Po drugie panie w sklepach kosmetycznych nie muszą być makijażystkami jak to nazwała pani. I odbijnie pijeczki celowo robiąc na złość aby w Pani mniemaniu pokazać swoją "wiedzę" inaczej wyższość też jest aroganckie, jeśli to robiła to Pani świadomie a z tego wynika że tak właśnie bylo. Także to działa w dwie strony. Nie ma tu tylko jednostronnego złego zachowania

Maria Nowy wpis

Hej, to jak to jest w końcu z pracą w tej drogerii (głównie chodzi mi o atmosferę, stosunki między pracownikami itp., mniej o pieniądze)? Niżej, Pau pisze, że jest cudownie i radzi poszukać opinii w innych miejscach, ja jednak nic nie mogę znaleźć, a pozostałe opinie z tego (zarówno ze strony pracowników, jak i klientów) raczej nie zachęcają do pracy tam.

Daria

Mamy tu jakichś pracowników czy sami klienci? Tak dobrze się pracuje że nie piszecie? Od roku nikt nic nie powiedział.

Pau
@Daria

Tak pracuje się cudownie.. Pracownicy wypowiadają się na innym forum.. Warto poszukać...

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Polbita. Drogeria Natura.
kocia

W Drogerii Natura w Lublinie przy ulicy Królowej Bony bardzo niemiłe panie. Ruch w sklepie mały, panie niezadowolone, jakby pracowały za karę, nigdy nie uśmiechają się, nie pomagają przy wyborze towaru. Nie polecam

pracująca
@kocia

a może któraś miała zły dzień albo klient nawrzeszczał na ową Panią? nie pomyślałaś ?? teraz klienci robią za przeproszeniem gow..burze i jak święte krowy się zachowują i myślą ze najważniejsze na świecie...

LM

Sklep internetowy Drogeria Natura . Zamówienie opłacone 13 marca 2020r. niezrealizowane . Traktowanie klienta lekceważące. Zero kontaktu telefonicznego, zero odpowiedzi na maile z zapytaniem o czas realizacji .Nikomu nie polecam robienia tam zakupów.

Elka

@KK to dobrze rozumiem, raz w miesiącu możesz zrobić zakupy za 100zł i odjąć od tego 10 zł tylko? I to cały rabat?

Nel

UWAGA! Ostrzegam przed zakupami w Natura w Olimpie Lublin. Sprzedają buble dziś zakupiłam u nich tusz do rzęs.Niestety nie nadaje się do urzytku jest całkiem wyschnięty.

Pau
@Nel

Nie oni sprzedają buble, tylko baby które przychodzą uważają, że wszystko można im otwierać, a potem trafisz na taki produkt, tak trudno to sobie wyobrazić? Zgłoś reklamację

Kamila

@Nel Jeśli klienci mają jakieś uwagi to trzeba kierować na właściwy adres. Najlepiej bezpośrednio do firmy.

Iwo

Może ktoś nie ma predyspozycji do takiej pracy i brak wyników?

Kk

Najniższa krajowa... Premie motywacyjne to jakiś żart... W żadnym stopniu nie motywują te grosze... Nawet do 2 tysięcy dociągnąć się nie da... Dziewczyny wykorzystają każda nowa pracownice do rozniesienia całego towaru samej np... Ja po pierwszym dniu nie mogłam się ruszyc.. byłam cała obolała bo sama rozniosłam towar... A towaru w tych ogromnych niebieskich skrzyniach nie było końca... Zniżka pracownicza jest śmieszna, można wykorzystać raz w miesiącu możliwość zakupienia rzeczy do 100zl i odjąć sobie od tego te 10% nie no rewelacja... Poza tym robienie wszystkiego, siedzenie w papierach, robienie konwojenta... No wszystko! A co robi kierownik? Skoro zarabia więcej to niech sam siedzi w papierach... Na sklepie i tak nie pomaga...na prawdę praca poniżej godności człowieka.. jeszcze się płaszczyć przed klientem za takie pieniądze jakby to była co najmniej światowa i luksusowa drogeria... Nawet już niechce nic dodawać .. żałuję że tu pracuje. W ogóle Lublin pod względem pracy to tragedia. Przez studentów ze wsi którzy nawet za 5 zł pójdą pracować żeby mieć na weekend na imprezkę... A umowa o pracę ... Tylko w takich gownach i kołchozach jak natura, Rossmann i inne takie kur,,widołki .. szkoda nerwów i zdrowia

maja

chciałam dodać opinię na temat drogerii w Lublinie na 1Maja 26, chamstwo, jakiego nigdzie nie spotkałam, panie b.niesympatyczne, nieuprzejme, nie ma mowy, żeby coś doradziły, byłam w piątek 23 marca, ironiczne uśmieszki, razem z panią ochroniarz stoją i plotkują, nie wolno przeszkadzać, żeby o coś zapytać. Chamstwo, gburowatość, brak szacunku do klienta w sklepie na 1Maja 26 w Lublinie, w pozostałych sklepach b. grzecznie i miło, czyżby na 1Maja personel odbywał jakąś karę? Jakiś czas temu były tam inne panie, ale też nieuprzejme. ńie pójdę tam więcej

maja

by na 1Maja pracowano za karę?

Cezary

Czy dobrze się pracuje w firmie? Tak rzadko piszecie , że takie odnoszę wrażenie.

Mierna firma,mierne zarobki, mierne szkolenia,mierne regionalne, mierny zarząd. Brak szkoleń bhp. Donosicielstwo premiowane, uczciwa praca wręcz przeciwnie, nawał pracy nie do przerobienia, masz problem to do pana Boga, tu nikogo nie obchodzisz. Nie chcesz dostawać premii, pracuj w Naturze Nie chcesz mieć płacone za dodatkowe godziny, pracuj w Naturze Uważaj co mówisz,uważaj co robisz- donosiciel czuwa. Kadra menadżerska z kompetencjami na poziomie podstawówki,brak współpracy z załogą, przerośnięte ego, zakompleksienie, donosicielstwo dla kadry to wykładnia pracy załogi. Kadra menadżerska PANICZNIE boi się niezależnych pracowników z własnym zdaniem. Natura to archaiczne miejsce, jeszcze chwila i przejdą do prehistorii dzięki zarządzającym, martwiącym się tylko o swoje posadki

woman

Hej czy ktoś pracuje/pracował w Naturze w Lubinie na LSM > ? jakie opinie macie ? :) ciężko bardzo ? jak z kasą , dniami wolnymi, ew.nadgodzinami ? :) mam okazje zaczac tam prace i zastanawiam sie . pozdrawiam :)

sorr

Zniżki oczywiście ale nie w każdym miesiącu. 20% do kwoty paragonu 50 zł , takich bonów dostajesz 4.czyli jak twój paragon wynosi 50,02 zł. to musisz dać dwa bony. Ogólnie nikt kto pracował pozytywnie się nie wypowie. Nie polecam, pracowałam , były też plusy - ekipa , dawno temu szkolenia. I drogerii wcale dobrze nie wiedzie ,

sorr

zapomniałam o gazetkach co dwa tygodnie zmiana cen na sklepie,plakatów ,regałów promocyjnych ,koszy i plakatów płacą ci za pół godziny a reszta za free..czyli jakieś 3-4 godzinki zależy kto i jak rozkłada. i testery które pani Am wraz z kierowniczką sprzedawała nawet na internecie miały własny sklepik a ciebie oskarżąły Odradzam choć być może zależy od rejonu ja jestem z lubelskiego,Am obecnie psuje krew kobietkom z HeBe FelicityLublin

xxx
@sorr

Jak widać klimat w Naturze taki sam jak parę lat temu:) Coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że złożenie wypowiedzenia to była dobra decyzja.

sorr

Całowicie zgadzam się iż to wielki syf,pracowałam tam dość długo i odradzam, Zatrudniają same psiapsiułki kierowniczek,regionalnych itd.... Moja kierowniczka wraz z AM Iwonką J(kto pracował dłużej to zna-regionalna) wychodziły razem w czasie pracy na zakupy do ciuchlandu bo pani regionalna wielbiła szmatlandy ,a zwykły pracownik nie mógł nawet na przerwę wyjść.Praca po godzinach nigdy płatna .rano pół godziny za free,wieczorem to samo. Kasa mniej niż najniższa i nikt ci nie odpowie co i jak(pani Danusia księgowa nic nie wie),informatycy ciamajdy,najlepiej jak drzwi się zepsuły w zimie -20 na dworze a Pani AM kazała przy otwartych drzwiach pracować.notki służbowe za wszystko,i co najlepsze grafik zmieniany co dwa dni.na wolnym do roboty,no i po kilku latach pracy na zakończenie umowy sam musisz sprawdzić i dzwonić z pytaniem czy jutro przychodzisz dalej pracować-jak liżesz dupsko to pracujesz jak nie NIE. szmatlandy

"znajomi, znajomych"? Ja przyszłam z ulicy, zostawiłam CV, bo wisiało ogłoszenie na witrynie. Dwa dni później już pracowałam.Wiadomo, bywają cięższe dni, ale atmosfera w sklepie jest bardzo dobra, wszyscy się dobrze dogadują. Zarówno między sobą, jak i z kierowniczką.

Zostaw merytoryczną opinię o Polbita. Drogeria Natura - Lublin

• Jak się pracuje w Polbita. Drogeria Natura?

Zobacz opinie na temat firmy Polbita. Drogeria Natura tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polbita. Drogeria Natura?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042