Altaterra Polska Sp. z o.o.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Altaterra Polska Sp. z o.o.

Jak szefostwo w Altaterra Polska Sp. z o.o. traktuje ludzi?

lepiej niż w wielu firmach, jest szacunek, zrozumienie i koleżeńskie podejście ale cele też są - trzeba pracować

@pracownik

Wiadomo że trzeba pracować. A w jaki sposób te cele są komunikowane? Na ile są one realne do wyrobienia i czy zdanie osób, które te cele mają realizować ma jakiekolwiek znaczenie przy ich ustalaniu?

Witam, nasza kadra zarządzająca (kierownicy, leaderzy zespołu) postępują zgodnie z wyznawanymi przez nas głównymi wartościami, m.in. otwartość i elastyczność. Dobrym przykładem tego jest comiesięczna ankieta w której każdy może anonimowo zgłaszać pytania/ sugestie oraz komentować sytuację. Ta ankieta trafia do Zarządu, który zawsze odpowiada. Również nasza firma liczy ponad 120 osób, a jej struktura nie jest zbyt skomplikowana, co oznacza, że jako zwykły pracownik każdy może często kontaktować się z Zarządem lub Dyrektorem Generalnym. Najlepiej to potwierdza teza : „ Ludzie są naszym największym atutem”.

Witam, cele są ustalane indywidualnie z każdym pracownikiem na początku roku, są one realne. W sytuacjach jak trzeba coś zmienić lub uściśli to w myśl zasady o otwartości i elastyczności zawsze można z przełożonym omówić tą kwestie.

@Altaterra Polska Sp. z o.o.

Czemu służą wspomniane cele? Czy przekładają się one jakoś na zarobki osób, które je realizują? Mam również pytanie, czy aktualnie jest potrzeba zatrudnić dekarza, jak ja? Nie znalazłem na Waszej stronie ofert, ale trafiłem na interesujące liczby. Wychodzi na to, że średni staż pracy u Was, to 5,9 roku, a więc niemal 6 lat. Jak to osiągacie, jeśli mogę wiedzieć?

Witam, wszystkie cele realizowane mają wpływ na nasze bonusy. W zależności od stanowiska mamy rożne typy bonusów: roczne, kwartalne i miesięczne. Aktualnie nie prowadzimy rekrutacji i w najbliższym czasie nie planujemy. W każdym razie zachęcamy do monitorowania naszych ofert.

@Altaterra Polska Sp. z o.o.

A czy osoby, które przykładowo dostają premie co miesiąc mogą również liczyć na nagrodę roczną? Czy jak się dostaje jedno to drugie się wyklucza?

Nowy wpis

Premia roczna jest wypłacana na podstawie celów rocznych ustalanych indywidualnie (są to cele rozwojowe, tzw. miękkie), a premia miesięczna/kwartalna jest to realizacja celów sprzedażowych. Zatem premie się nie wykluczają.

Paweł Nowy wpis

Pojawiło się ogłoszenie na area sales manager woj lubelskie Na jakie warunki można liczyć? Chodzi mi głównie o podstawę. Pewnie- miesięczne/ kwartalne? Jakie auto otrzymuje ASM? Czy mają GPS? Czy pracujemy na gotowej bazie i stałej trasie? Czy głównej mierze opiera się na pozysku nowych?

Nowy wpis

@Paweł

Witam, na stanowisku ASM to oprócz podstawy jest także premia miesięczna , która zależy od osiągniętych celów sprzedażowych, oraz premia roczna która zależy od celów miękkich/ indywidualnych. W celu poznania większych szczegółów dotyczących benefitów i wymagań zachęcam do aplikowania na dane stanowisko. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania.

Daria

@fred ale z czego wynika tak słaba atmosfera w biurze ?

Jarek
@Daria

Z tego, ze managerami zostaja ludzie zarowno bez doswiadczenia jak i wyksztalcenia, mikro zarzadzanie jest na porzadku dziennym, z daleka od tej firmy i tych ludzi, atmosfera GROBOWA, popracowac mozna miesiac i uciekac!

Co wchodzi w socjal Altaterra Polska Sp. z o.o.?

Witam, jeśli chodzi o nasze benefity firmowe to zawierają: pakiet medyczny Medicover z mozliwością wykupienia dla rodziny, ubezpieczenie na życie PZU, system kafeteryjny MyBenefit z możliwością zamiany na kartę multisport, dofinansowanie zakupu okularów, spotkania integracyjne, bonusy roczne i kwartalne (w zależności od stanowiska), szkolenia w ramach rozwoju kompetencji pracownika.

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Pricing Analyst w firmie Altaterra Polska Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
Frania

Sporo pisało o toksycznej atmosferze, co prawda było to rok lub dwa lata temu. Czy może sytuacja obecnie się polepszyła i atmosfera stała się przyjazna? Widziałam też, że sporo osób pisze o szkoleniach, a jak wygląda sprawa z tymi na początku pracy? Jest jakieś wprowadzenie?

@Frania

Szanowna Pani, Nie spotkaliśmy się z toksyczną atmosferą. Nasza firma ma skandynawskie korzenie i każdego pracownika traktuje z odpowiednim szacunkiem. Mamy politykę informowania o nieprawidłowościach „whistleblower policy”, która pozwala pracownikom zgłaszać bezpośrednio zdarzenia do kierownictwa naszej grupy, jeśli jest taka potrzeba. Niektóre zespoły pracują całkowicie zdalnie a inni częściowo w trybie „hybrydowym”. Mimo wszystko wszyscy jesteśmy dla siebie pomocni i przyjaźni bez względu na miejsce wykonywania pracy. Odpowiadając na Pani pytanie odnośnie szkoleń to jak najbardziej osoba zaczynająca u nas pracę przechodzi cykl szkoleń wewnętrznych tzw. onboarding, którego celem jest poznanie firmy, struktury i naszych produktów. Jeżeli jest potrzeba skierowania pracownika na jakieś zewnętrzne kursy/szkolenia np. angielski są to decyzje podejmowane indywidualnie.

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Małgorzata Kowalczyk

Pracownik firmy - HR Generalist and Office Manager

23.05.2023 03:05

Czym zajmuje się Państwa firma?

Małgorzata Kowalczykikona wywiad

Firma Altaterra zajmuje się produkcją oraz sprzedażą okien dachowych oraz akcesoriów do nich. Nasze produkty można kupić pod markami Dakea i RoofLITE+, a także pod jedną z ponad 35 marek własnych, które produkujemy dla naszych klientów w całej Europie.

Co jest Państwa misją?

Małgorzata Kowalczykikona wywiad

Naszą misją jest uczynienie okien dachowych przystępnymi cenowo i zapewnienie jak największej liczbie rodzin dostępu do światła dziennego i świeżego powietrza, ponieważ wierzymy, że wpływa to korzystnie na dobre samopoczucie i zdrowsze życie. Naszą misję z powodzeniem realizujemy już od 20 lat sprzedając okna na 29 rynkach w całej Europie.

Ilu pracowników Państwo zatrudniacie?

Małgorzata Kowalczykikona wywiad

Altaterra zatrudnia ponad 130 osób w dziewięciu krajach europejskich i jest częścią Grupy VELUX (ponad 11 tys. osób na świecie w 36 krajach), jednak działa jako niezależny podmiot biznesowy. Obie firmy mają uzupełniające się strategie i cele, które odpowiadają na potrzeby różnych segmentów rynku.

Jak wyglądały początki firmy?

Małgorzata Kowalczykikona wywiad

Altaterra została założona w 2001 roku i jest częścią Grupy VELUX, ale działa jako autonomiczna jednostka. Sama Grupa VELUX jest własnością VKR, duńskiego holdingu i firmy inwestycyjnej. Grupa VKR została założona przez Villuma Kanna Rasmussena w 1941 roku i nadal jest własnością jego rodziny. Jest ona zarządzana w części przez VILLUM FONDEN – fundację, która zapewnia finansowanie projektów non-profit o charakterze naukowym, kulturowym, artystycznym, środowiskowym oraz społecznym. VELUX jest dobrze znaną marką okien dachowych, natomiast Altaterra została utworzona z myślą o udostępnianiu światła dziennego i świeżego powietrza każdemu, w przystępnej cenie, tak by więcej rodzin mogło się cieszyć dobrym samopoczuciem i zdrowiem we własnym domu.

Jak wygląda struktura Państwa firmy?

Małgorzata Kowalczykikona wywiad

Altaterra jest międzynarodową firmą zatrudniającą pracowników z kilku krajów na całym kontynencie. Mniej więcej połowa naszego zespołu składa się z osób związanych ze sprzedażą w terenie, a druga połowa składa się z osób zajmujących się wsparciem oraz pełniących inne funkcje, takie jak: marketing, obsługa klienta, rozwój cyfrowy, logistyka, finanse. Osoby te pracują głównie w Polsce i na Węgrzech. Ze względu na podział geograficzny, większość osób pracujących w Altaterra Polska jest częścią działów takich, jak: sprzedaż, marketing, pricing i obsługa klienta lub podobnych stanowisk koncentrujących się na obsłudze klienta.

Jak wygląda praca w Państwa firmie?

Małgorzata Kowalczykikona wywiad

Wszystko, czym się zajmujemy w Altaterra, robimy zgodnie z wyznawanymi przez nas głównymi wartościami, nazywamy je czterema filarami. Pierwszy filar naszej działalności stanowi otwartość i elastyczność (Open & flexible | #YouAreTrusted). Słuchamy siebie nawzajem i zwracamy się do innych z szacunkiem i zaufaniem. W naszej codziennej pracy pamiętamy także o tym, że jesteśmy mali, ale różnorodni (Small yet diverse | #PeopleMakeTheFifference). Jesteśmy firmą liczącą ponad 130 pracowników, reprezentowaną w 9 krajach europejskich, a mimo tego każdego pracownika traktujemy jako osobę wyjątkową. Trzeci filar naszej działalności stanowi przekonanie o tym, że jesteśmy stabilni i niezawodni (Stable & reliable | #CountOnUs). Altaterra to solidny i bezpieczny pracodawca o wysokich standardach etycznych, który staje po stronie pracownika, zwłaszcza w krytycznych sytuacjach życiowych. Dbamy o naszych kolegów, przyrodę i społeczność, pracujemy więc w sposób zrównoważony, nie naruszając równowagi ekologicznej. Ostatnia zasada, którą kierujemy się w naszej pracy odnosi się do przekonania, ze jesteśmy dynamiczni i ambitni (Dynamic & ambitious | Rise&Shine). Ambitne projekty utrzymują nas w ciągłej gotowości, dzięki czemu czujemy się istotną częścią naszej organizacji, w której stale się uczymy i dbamy o nasz rozwój.

W jaki sposób kandydaci mogą znaleźć ogłoszenia dotyczące pracy w Państwa firmie?

Małgorzata Kowalczykikona wywiad

Nasz proces rekrutacyjny jest w pełni zgodny z wymogami ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Niezależnie od tego, jaką metodą aplikuje kandydat, zawsze przechowujemy CV i dane osobowe wyłącznie za jego wyraźną zgodą. Nasze oferty pracy ogłaszamy zazwyczaj za pośrednictwem lokalnych agencji rekrutacyjnych oraz LinkedIn, czasem również bezpośrednio. Niezależnie od metody ogłoszenia, robimy to zawsze w określonym kraju, w którym zlokalizowane jest dane stanowisko. Altaterra prowadzi internetowy system rejestracji kandydatów - niezależnie od kanału, przez który aplikuje kandydat, CV zawsze trafia do niego.

Jak przebiega rekrutacja w Państwa firmie?

Małgorzata Kowalczykikona wywiad

Altaterra oferuje wakaty w wielu krajach, ale proces rekrutacji jest zazwyczaj prowadzony przez centralny dział HR. Aby odnieść sukces, kandydat musi odbyć co najmniej dwie, a zazwyczaj trzy, rozmowy kwalifikacyjne. Wszystko zależy od stanowiska, o które się ubiega. Proces odbywa się niemal wyłącznie online, głównie w formie rozmów wideo. Wierzymy jednak w wartość dodaną spotkania twarzą w twarz, które przynosi korzyści obu stronom, dlatego ostatnim etapem procesu jest rozmowa osobista (jeżeli jest to możliwe). Po uzyskaniu zgody kandydata, przeprowadzamy również testy profilujące oraz sprawdzające znajomość języka obcego.

W jaki sposób najłatwiej aplikować na stanowiska w Państwa firmie?

Małgorzata Kowalczykikona wywiad

Jeśli kandydat chce ubiegać się o konkretną ofertę pracy, to powinien aplikować tam, gdzie jest ona udostępniona. Kandydaci zawsze mogą takżę wysyłać nam swoje CV w kontekście przyszłych rekrutacji na adres mailowy job@altaterra.hrszoftver.hu Prosimy o przesłanie ustrukturyzowanego CV w języku angielskim, które odzwierciedla i przedstawia doświadczenie zawodowe oraz najważniejsze informacje o kandydacie.

Jak wygląda proces wdrożenia nowego pracownika w Państwa firmie?

Małgorzata Kowalczykikona wywiad

Wdrażanie nowych współpracowników jest dostosowane do konkretnego stanowiska, jednak zwykle procedura składa się z kilku standardowych elementów. Jednym z nich jest dostęp do odpowiednich treści naszego systemu zarządzania nauczaniem online. Odbywają się także spotkania ze współpracownikami z najbliższego i szerszego kręgu - zarówno online, jak i bezpośrednie Ważnym elementem są także szkolenia, zarówno teoretyczne jak i praktyczne. Oprócz bliskiego wsparcia menedżera, nowy pracownik otrzymuje również wsparcie w postaci mentora. Proces wdrożenia jest śledzony przez nasze narzędzia cyfrowe, aby zapewnić naszym nowym współpracownikom niezbędne szkolenia i wsparcie. Nowi współpracownicy otrzymują i mogą przekazywać informację zwrotną na temat swoich postępów zarówno w trakcie, jak i po zakończeniu okresu próbnego.

W jaki sposób dbacie Państwo o rozwój pracowników?

Małgorzata Kowalczykikona wywiad

Ze względu na wielkość firmy i charakter działalności, Altaterra jest miejscem, w którym każdego dnia można uczyć się nowych rzeczy. Oprócz zapewniania szkoleń i kursów dla naszych kolegów, większość ról daje możliwość zaangażowania się w projekty międzyoddziałowe, w których mile widziane jest innowacyjne myślenie i chęć poszerzania wiedzy poza swoją konkretną dziedziną. Prowadzimy także ankietę pracowniczą w czasie rzeczywistym, dzięki której staramy się monitorować potrzeby naszych pracowników i stale ulepszać procesy.

Jakie rozwiązania stosuje Państwa firma w związku z ochroną środowiska?

Małgorzata Kowalczykikona wywiad

Każdy pracownik ma możliwość dołączyć się do naszego zespołu WeCare, który jest odpowiedzialny za wsparcia zrównoważonego rozwoju zarówno w firmie jak i prywatnie. Dbamy o wpływ naszych działań na środowisko, a także o nasz ślad węglowy i naszą odpowiedzialność społeczną. Naszą intencją jest stworzenie zrównoważonego biznesu, który będzie #CarbonNeutral do 2030 roku (zakres 1&2). Zrobimy to w trzech głównych obszarach: naszych działaniach operacyjnych, naszych produktach i naszych praktykach biznesowych. Planujemy zrealizować to poprzez osadzenie naszej strategii zrównoważonego rozwoju na wszystkich poziomach firmy w ciągu najbliższych siedmiu lat. Działamy zgodnie z certyfikatem FSC, dotyczącym kontroli pochodzenia drewna używanego do produkcji, a pozostałe stosowane przez nas surowce są pozyskiwane i przetwarzane w zrównoważony sposób.

Jakie macie Państwo plany rozwojowe?

Małgorzata Kowalczykikona wywiad

Celem biznesowym Altaterra, na najbliższą dekadę, jest podwojenie liczby sprzedawanych okien dachowych i potrojenie obrotów. Dążymy do tego, aby stać się najlepszą alternatywą do marki premium online, jednocześnie utrzymując pozycję lidera wśród marek własnych okien dachowych. Zrównoważony rozwój jest priorytetem, dlatego jesteśmy zaangażowani w osiągnięcie tych celów bez poświęcania naszej obietnicy #carbonneutral2030.

W Altaterra Polska ręka rękę myje. Królują pomówienia i teorie spiskowe, niektóre wyższe stanowiska są obsadzone niekompetentnymi ludźmi, przez których osoby chcące się rozwijać rezygnują, a ci niepasujący są puszczani z torbami albo bez. Nieadekwatne próby szkoleń, brak adresowania i rozwiązywania realnych problemów, brak wsparcia ze strony własnego managera, wymuszanie urlopów, systemy komputerowe z innej epoki, samozwańcza biurowa dyktatura. Zdanie wieloletniego pracownika liczy się mniej niż żenujące spekulacje nowo zatrudnionej osoby. To, do jakiego działu trafisz, wpływa na to, jak bardzo będziesz szanowany i ile będziesz miał praw. Firma potrafi uciąć bonus finansowy, jeżeli pracownik upomni się o swoje z racji wykonywania po raz kolejny rzeczy wykraczającej ponad jego obowiązki. Altaterra jeszcze nie wie, że pracownicy mają i znają swoją wartość. Oprócz pasjonatów aktorstwa (ta sztuka jest w Altaterze opanowana do perfekcji) idealnymi kandydatami na nowych pracowników byliby zblazowani emeryci lub pieski z kiwającą głową—do uzgodnienia z kierownikiem biura.

Długoletni pracownik

Czy możesz powiedzieć z jakiego działu masz takie doświadczenia? Jako długoletni pracownik nigdy nie zgodziłbym się z tym co napisałeś, ale może to rzeczywiście zależy od działu i managera?

Dominika
@Długoletni pracownik

Raczej tak, chyba celowo nie wprowadzałby w błąd? A w Twoim przypadku to o jaki dział i warunki chodzi, że są tak odmienne?

Altaterra HR

W odpowiedzi na tą opinię chcielibyśmy poinformować, że Altaterra działa zgodnie z wymogami Kodeksu Prawa Pracy, i tym samym nie zmuszamy pracowników do wzięcia urlopu, co najwyżej rekomendujemy w przypadkach dużych zaległości. Bonusy w zależności od stanowiska są uzależnione od realizacji określonych celów indywidualnych, zespołowych lub całej firmy. Są one wyznaczane na określony okres czasu i rozliczane po jego zakończeniu.

Czy w firmie Altaterra Polska Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Tak w firmie mamy różne szkolenka podnoszące kwalifikacje.

Byly pracownik

Atmosfera w biurze silnie toksyczna, sporo przypadkow naduzywania wladzy przez pseudo managerow, typowa mala firma, reklamujaca sie rodzinna atmosfera, brak struktur, mikro zarzadzanie, odradzam prace w tej firmie, chyba, ze na pierwsza prace po studiach, zeby wiedziec, czego w przyszlosci unikac:)

@Byly pracownik

W tym roku raczej zatrudniamy niż się rozstajemy z pracownikami biurowymi - chyba, że ta opinia to wspomnienia z dawnych lat? Test PCR (na koszt firmy) przed wiglilijnym spotkaniem wielu osób to nie jest nadużywanie władzy., a raczej dbałość o bezpieczeństwo pracowników. Dużo zdrowia!

Zub546

Odbyłam rozmowę rekrutacyjną w I połowie 2021 r. z Panią z Węgier. Pani sympatyczna, odpowiedź po rozmowie również, ale czy naprawdę praca polegająca na tym, że chodzisz, jak to ta Pani stwierdziła, od drzwi do drzwi i pukasz i pytasz, czy nie potrzebuje ten ktoś za drzwiami ich okien, to jest to, co wynikało wcześniej z ogłoszenia na to stanowisko?? Dla mnie stracony czas.

Damian
@Zub546

Dzień Dobry. Nie mamy w Altaterra stanowiska pracy odpowiadającego opisowi. W Dziale Sprzedaży stosujemy nieco bardziej zaawansowane metody sprzedaży naszych produktów. Aktualnie (listopad 2021) trwa rekrutacja na stanowisko Area Sales Manager (Mazowsze oraz Pomorze). Zapraszamy do złożenia aplikacji.

Czy Altaterra Polska Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Damian

Dzień Dobry. Tak, w Altaterra organizujemy szkolenia podnoszące kwalifikacje pracowników każdego szczebla. Pomagamy też nowym kolegom/koleżankom poprawić znajomość języka angielskiego jeśli jest taka potrzeba (pracujemy w międzynarodowej strukturze).

Czy w obrębie jednego działu w Altaterra Polska Sp. z o.o. są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Zdecydowana większość managerów zatrudnianych na dzień dzisiejszy awansowała poprzez wewnętrzne rekrutacji na swoje stanowiska. Jest to zawsze preferowana metoda, o ile jest to możliwe.

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Firma oferuje dobre, konkurencyjne warunki zatrudnienia, które są przedstawiane i negocjowane przy podpisaniu umowy. Przede wszystkim jest tu fajna kultura organizacyjna oparta na szacunku i współpracy. Polecam!

Kacper

@Ewa a oprócz prywatnej opieki medycznej coś jeszcze zapewniają?

Czy można liczyć w Altaterra Polska Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Tak, firma zapewnia prywatną opiekę medyczną.

Fred

Omijać szerokim łukiem. Firma nabiera kandydatów na „międzynarodowe projekty”, a w rzeczywistości nie oferuje żadnego rozwoju, szkoleń ani ciekawych projektów. Toksyczna atmosfera w biurze, managerowie próbują zastraszać i gnębić pracowników, widać wyraźne faworyzowanie niektórych osób, przez szefów działów. Ponure biuro z fatalnym dojazdem. Wszechobecny mikromanagement - niekompetentni managerowie bez doświadczenia merytorycznego i w zarządzaniu zespołem, stąd duża rotacja.

@Fred

@fred Z jakiego działu masz takie doświadczenia? Pracuję w firmie od ponad 5 lat, nie ma tu ani zastraszania, ani gnębienia ani mikromanagementu. Jest za to wiele aspektów, które bardzo sobie cenię: luźna atmosfera w biurze, elastyczność przełożonych, możliwość realizacji różnorodnych projektów bez narzucania konkretnych rozwiązań. Lokalizacja biura jest jaka jest, ale za to masz zapewniony parking i nie stoisz w korku jak w pobliskim Mordorze. Co do samego biura - pracownicy mogą dzielić się pomysłami jak polepszyć przestrzeń pracy. Może trzeba było wyjść z inicjatywą?

Rene

Nowoczesna firma, która stale się rozwija i dba o pracowników. A także wyciąga wnioski, na które konstruktywnie reaguje. Duńskie korzenie windują etykę na poziomie max, a różnorodność i własne zdanie jest w cenie :) Moje sugestie dla Altaterra Polska Sp. z o.o.: trzymać kierunek - firmę tworzą ludzie i klient zawsze centrum

Wiktoria
@Rene

Dziękuję, że napisałeś nam, jaka jest Twoja opinia na temat tego pracodawcy. Skoro jesteś pracownikiem Altaterra Polska, to proszę, żebyś napisał jeszcze, jakie są tam możliwości rozwoju kariery. Czy w tej firmie jest wyznaczona ścieżka awansu? Bardzo często osoby szukające nowego miejsca zatrudnienia biorą ten aspekt pod uwagę. Będą wdzięczne za informację, czego mogą się spodziewać w tym przypadku.

Nik
@Wiktoria

Możliwości rozwoju kariery chyba tylko w marketingu. Sprzedaż i obsługa klienta istne mission impossible.

Krzysztof z Altaterra
@Nik

Fakty zdają się przeczyć temu twierdzeniu. Od 7 lat w dziale sprzedaży nie prowadzono żadnej zewnętrznej rekrutacji na stanowiska powyżej Area Sales Manager'a. Wszystkie zmiany w strukturze (awanse) odbywały się wewnątrz organizacji. Przykłady: International Sales Director (rozpoczynał karierę od stanowiska Area Sales Manager w 2006 roku), Country Manager, Key Account Manager, Managerowie Regionalni - wszystkie te osoby rozpoczynały karierę na niższych stanowiskach i rozwijając swoje kompetencje oraz wykazując nadzwyczajne zaanagażowanie otrzymywały szanse realizacji zawodowej na kolejnych stanowiskach. To zresztą jest filozofia całej grupy Altaterra nie tylko oddziału w Polsce.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Altaterra Polska Sp. z o.o.?

Odp.

Każdy kandydat lub kandydatka może spodziewać się tego że zostanie spytany o jego kompetencje wymagane na stanowisku na które się ubiega oraz przykłady z życia zawodowego które je wspierają. Oczywiście można się również spodziewać tego że osoba prowadząca rekrutacje zapyta o wiedzę na temat firmy, oraz motywację do zmiany pracy. Poza kompetencjami może również paść wiele pytań których celem jest sprawdzenie dopasowanie do zespołu. Należy po prostu być sobą. Na kolejnym etapie kandydaci zazwyczaj proszeni są o rozwiązania zadania w obszarze stanowiska na które aplikują. Nie jest łatwo się dostać, więc zdecydowanie warto się dobrze przygotować. Powodzenia!

Paul

Firma która daje pracownikowi dużą swobodę w działaniu lecz jest wymaagająca. Bardzo zgrany zespół specjalistów najlepszych w branży. Jako pracownik, czujesz że masz realny wpływ na to jak firma się rozwija i w którym kierunku. Polecam.

Norbert

Wiecie coś o rekrutacji w firmie? Dobra firma to pewnie trudno dostać się tu do pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o Altaterra Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Altaterra Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Altaterra Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Altaterra Polska Sp. z o.o.