Opinie o Lideo S.A. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Lideo S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Lideo S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lideo S.A. w Wrocław

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Lideo S.A.?

Xxx Nowy wpis

Boze ile jeszcze będzie administracja gowork pytała. Firma nie isnieje. Nie ma już jej. Czego nie rozumiecie.

Były pracownik Nowy wpis
@Xxx

Zwolniono, przeniesiono ostatnich pracowników Lideo w tym miesiącu. Projekt po 3 latach został ostatecznie zaorany nie wprowadzając na rynek żadnego produktu.

Mima

Czy lideo jeszcze zatrudnia pracowników? Jak to wyglada?

Agnieszka
@Mima

A o jakie konkretnie zatrudnienia ci chodzi? Bo w sumie nie napisałeś tego, bez takiego info to pewnie nikt ci nie odpisze.

Lol
@Agnieszka

Przecież firma już nie istnieje. Widzę ze pracownicy gowork sami sobie piszą i nie wiedza ze firma utonęła.

Marysia
@Agnieszka

Pytanie jest bardzo proste: czy firma zatrudnia jeszcze pracowników? Odpowiedź może być: TAK lub NIE.

Koko
@Marysia

Nie bo firma nie istnieje

Agnieszka
@Lol

No co ty, a skąd masz informację, że oni już nie istnieją i że się zamknęli? Daj linka jak coś.

Zainteresowana
@Agnieszka

No właśnie, czy firma zatrudnia nowych pracowników? Pozamykała się czy co ? Nie mogę znaleźć żadnej oferty pracy związanych z Lideo a firma w mediach społecznościowych przestała uczestniczyć.

Anna Gaworska-Olszewska
@Zainteresowana

Szukasz kontaktu napisz na adres info@lideo.tech Pozdrawiam, Ania Gaworska-Olszewska

Xxx Nowy wpis
@Zainteresowana

No firma upadła. Niektórzy pracownicy poszli do innych spółek pelion. Lideo nie stanieje już.

Wanna

Firma już upadła ? Czy jeszcze czekamy ?

@Wanna

Ostatni frontendowiec odszedł, główny analityk też, długo nie będziemy czekać :) stężenie PMów i architektów na developera już sięga 3:1.

@Anonim

Super wieści. To była kwestia czasu. lideo to pomyłka Pelionu. Zamiast kasę co wpakowali w lideo mogli w inne spółki zainwestować.

@Wanna

Pomysł był bardzo dobry gorzej z wykonaniem. Jeżeli nie ma się spójnej strategi której się trzyma i nie robi dokładnej analizy wymagań i sensowności projektów to tak się kończy. Często było tak że przychodził PM z kolejnym „genialnym” pomysłem który chce mieć na wczoraj. Ludzie zostawiali to co mieli nieskończone i zajmowali się czymś co nie zostało dokładnie sprecyzowane. Na szczegółowe pytania padała odpowiedź żeby się tym narazie nie przejmować byle jak naszybciej skończyć. Jak już projekt był gotowy (o ile nie został zawieszony z powodu kolejnego genialnego pomysłu) okazywało się że z powodu rzeczy którymi mieliśmy się nie przejmować produkt jest bezużyteczny. Bywały sytuacje że nikt nie konsultował niczego z osobami które miałyby dany produkt używać i nic o nim nie wiedzą, a po walidacji przez te osoby okazywało się że to co zostało zrobione jest bezsensu. Tak produkt tworzony w pośpiechu przez nieustannie poganianych ludzi trafiał do szuflady. Gdyby PM przekonany o swojej genialności przeprowadził dokładną analizę ogromne kwoty nie byłyby wyrzucane w błoto. Projekty w tej firmie są realizowane nie na podstawie analiz biznesowych i obranych strategi tylko tego co osobom decyzyjnym się przyśniło ostatniej nocy i w myśl „jeszcze nie wiemy dokładnie czego chcemy ale macie to już zacząć robić bo już to jest potrzebne”

@Anonim

Zgadzam się w 100%, ale podsumowując ta firma to niewypał. Ciekawe jak duże straty przynosi. He he

Stary
@Wanna

@Anonim Miałem nieprzyjemność pracować w tej firmie. Dokładnie takie same przemyślenia, nachodziły mnie jako młodego człowieka odnośnie zarządzania. Wydawało mi się to bez sensu i celu, fajni ludzie z zapałem, i zarządzanie w stylu jak mi się wydaje, jak mi się przyśni, a wszystko to pod hasłem nie znasz się, my też się nie znamy, ale wiemy lepiej. Moje drogi na szczęście dawno się rozeszły z firmą i udało mi się zrobić karierę gdzie indziej. Dobrze słyszeć po latach, że los pokierował mnie zdala od tej firmy.

Nikt

Lepiej uciekać

Ojojo
@Nikt

Oj tak kto sprytny sam uciekł z tonącego statku????????????????????

Muf

Kolejny raz firma pokazała, że nie szanuje zdrowia pracowników. Wprowadzili 1,5dnia pracy zdalnej dla jednego z działu, w którym jeden z pracowników ma covid i miał kontakt z pozostałymi pracownikami firmy.

Szefa szanuj
@Muf

To się niestety nie zmieni. Póki są tacy ludzie jak na przykład lider sekcji testerów, który pomimo iż jest uzdolnionym człowiekiem przyjmie na siebie wszystko co tam go spotka. Najlepsze że szef albo zdalnie pracuje albo siedzi w swoim biurze za szkłem bezpieczny, a szary pracownik musi życiem ryzykować.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Lideo S.A..
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Job Point Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Lideo S.A.?

Worker

Powiedzenie że takie sobie było by wręcz komplementem :)

Kejti

Mierne.

Karierowicz

Zależy od szczebla, jak jesteś zwykłym szarym pracownikiem to pewnie macie rację. Natomiast jak jesteś architektem to możesz wszystko.

Arek

@Anonim o co chodzi?

Ej lideo jak się bawicie? :)

Zmartwiony o zdrowie anonim

Firma nie stanęła na wysokości zapewnienia bezpieczeństwa pracowników IT w dobie wirusa. Mimo iż realia naszej pracy pozwalają na w pełni zdalne pełnienie obowiązków to jednak firma bez żadnego uzasadnienia każe nam przychodzić do biura. Do tego ostatni przypadek potwierdzonego zachorowania wśród pracowników biura został przez firmę przemilczany w celu utrzymania pracy stacjonarnej.

Lawsuit
@Zmartwiony o zdrowie anonim

Powinniście pozwać ich. Darmowe porady prawne dostępne są w różnych miejscach we Wrocławiu. Wielu prawników chętnie się nimi zajmie.

Może w końcu nastał ten czas żeby się tym zająć zamiast siedzieć cicho w obawie o utratę (słabego) pracodawcy.. o polityce zastraszania wiadomo nie od dawna, ale ostatnimi czasy dzieje się chyba tylko i wyłącznie gorzej w tej firmie. Począwszy od bezpłatnych nadgodzin (są do odebrania, ale oczywiście nie ma na to czasu), aż po nie puszczanie ludzi na urlopy albo nawet ściąganie ich do pracy w trakcie ich trwania. Nie wiadomo czy się śmiać czy płakać.

@Anonim

Dla mnie też nie do pojęcia jest czemu niektórzy naprawdę zdolni ludzie wciąż się firmy trzymają mimo iż na każdym kroku spadają im pod nogi kłody. Niektórzy ludzie nie mają czasu na urlop co dopiero mówić o odbiorze nadgodzin.

Antyniewolnik
@Anonim

Ludzie - naprawde nie stać Was na zmiane pracy ? Wolicie być zastraszani i mieszani z błotem? Nie dajcie się zniewolić. Ta firma to (usunięte przez administratora) jak i pozostałe spółki Pelion. Gnije to wszystko od środka. Miałem okazje rozmawiać z Benasrim. Zwykły (usunięte przez administratora) Ci ludzie kreują siebie na nie wiadomo kogo. Jak wyczają, że macie trochę rozsądku natychmiast się z wami pożegnają. Zbili kapitał tylko i wyłącznie przez pieniądze, które pozyskali od bankierów. Szwajcowski, Dauenhauer, Bensari - prawdziwe polskie nazwiska.

pawel

super firma

@pawel

Tutaj komentarz z początku pracy że super firma, a pare komentarzy niżej wpis od tej samej osoby że została zwolniona :)

Ageizm jest dyskryminacją

Jaka jest średnia wieku w Lideo, bo ze zdjęcia wynika, że ok. 25 lat. Nie boicie się oskarżenia o ageizm? Wiem, że młodymi łatwiej 'zarządzać', ale ageizm, nawet w naszym ciemnogrodzie, jest nielegalny. Życzę podejmowania mądrzejszych decyzji w bliskiej przyszłości i więcej ambicji w zatrudnianiu nie tylko dzieci.

@Ageizm jest dyskryminacją

Dzień dobry :) nasz Zespół to osoby z różnych przedziałów wiekowych. Dajemy możliwość rozwoju i szansę Młodym osobom, które rozpoczynają karierę, ale także stawiamy na doświadczenie pracowników z dłuższym stażem. Uczymy się od siebie nawzajem. Nie ma reguły - wszystko w zależności od działu i pełnionego stanowiska.

Jak wygląda praca na stanowisku Młodszy specjalista ds. wprowadzania danych? I co najważniejszę, zarobki na tym stanowisku sięgają jakiej liczby? albo chociaż ile wynosi stawka na start?

@Nowy

Pracuję w firmie od kilku lat i mogę z doświadczenia powiedzieć, ci kilka przydatnych rzeczy: Młodszy specjalista ds. wprowadzania danych zajmuje się obsługą ofert przetargowych złożonych w postępowaniach na produkty farmaceutyczne. W głównej mierze jest to wprowadzanie danych za pomocą dedykowanej aplikacji oraz narzędzi MS Office. Oprócz pracy stacjonarnej istnieje również możliwość pracy zdalnej, co wiele osób u nas sobie ceni. Według mnie jest to bardzo dobre miejsce na start zawodowy i zdobycie doświadczenia oraz poznanie pracy w branży IT od podstaw. Ważna jest dla nas dokładność, zdolności analityczne i umiejętność współpracy. Powiedziałabym, że  stanowimy w pewnym sensie inkubator rożnych talentów. W firmie prowadzone są także wewnętrzne rekrutacje dzięki którym można przejść do innych działów. Jednak największą zaletą jest pozytywnie zakręcony zespół :) Jesteśmy dla siebie nie tylko współpracownikami ale też znajomymi spotykającymi się po pracy np. na spotkaniach planszówkowych, wyjściach integracyjnych (zwłaszcza przed covid'em) oraz w ramach wolontariatu. Mama nadzieje, że chociaż trochę naświetliłam temat :) ​​​​​​​

@Pracownik, wszystko pięknie super, a zarobki na start? Najniższa krajowa, czy jednak 3+?

Praca zdalna? Przecież w Lideo/PGF pracować zdalnie można raz góra dwa razy w miesiącu. To żadna praca zdalna.

@Nowy

Płaca najniższa, która niestety nie idzie do góry proporcjonalnie do wzrostu obowiązków.

Moja wypowiedź dotyczyła działu wprowadzania danych w Lideo. Są tam zatrudnione osoby pracujące całkowicie zdalnie.

Aktualność
W ostatnim tygodniu dużo się u nas działo!
Otóż przeprowadziliśmy „Tydzień Bezpieczeństwa Danych” w ramach 3 spółek: Urtica Biznes, Pharmalink i Lideo.
Bezpieczeństwo danych oraz zasady ich przetrzymywania to ważny temat w naszym środowisku, więc postanowiliśmy ugruntować naszą wiedzę.
Jednak wiemy, że człowiek najlepiej się uczy poprzez zabawę.

Zorganizowaliśmy międzydziałowy quiz! Każdy dział rozwiązywał test o tematyce bezpieczeństwa danych, Polityki „czystego biurka” i RODO i sam sprawdził swoją wiedzę. Wyłoniliśmy zwycięzców o największej liczbie punktów, ale także nie zapomnieliśmy o tych, którzy najliczniej stawili czoła zadaniu.
W ciągu trwającego Tygodnia Bezpieczeństwa Danych nasi pracownicy otrzymali poradniki dotyczące RODO oraz spisane w pigułce regulacje Polityki „czystego biurka”, aby mogli w każdej chwili rozwiać ewentualne wątpliwości.
Dodatkowo postanowiliśmy zaskoczyć załogę spółek i przeprowadziliśmy test czystego biurka, czyli nasz Oficer Bezpieczeństwa i jego sztab wspierający sprawdzili, czy na pewno prawidłowo przechowujemy dane na stanowisku pracy. Zdradzimy, że ten test zdaliśmy na 5!

Zapraszamy do fotorelacji ???? ????
Patryk

Przy pracy w Lideo można szybko złapać dużo doświadczenia, jest co robić nie ma przestojów itd. Praca prawie w 100% przy rozwoju nowych funkcjonalności, praktycznie brak utrzymywania istniejących systemów. Wykorzystywana architektura to mikroserwisy, jest też dużo baz NoSQL więc jest co poznawać. Ludzie w projekcie sprzedażowym bardzo sympatyczni można liczyć na wsparcie, pomoc, wytłumaczenie jakiś kwestii/wymagań. Będę pozytywnie wspomniał pracę tutaj.

#TECHpomagaMED

Czyli jesteśmy na stanowiskach, w pełni gotowi do działania! Nieustannie stoimy na straży, aby dalej móc technologicznie wspierać środowisko medyczne. Codziennie pracujemy nad nowymi rozwiązaniami, które usprawnią pracę polskich szpitali.

Włączamy się akcji #pomagamyszpitalom naszych zaprzyjaźnionych spółek (więcej na http://www.pomagamyszpitalom.pl ).
Dziękujemy całej służbie zdrowia za codzienną walkę o nasze zdrowie i bezpieczeństwo.

Dziś My, Zespół Lideo, łączymy siły i przesyłamy mnóstwo energii i naszego zdeterminowania
:) #TECHpomagaMED

Zobaczcie nasz Lideo-wy kolaż ⬇️

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie Lideo S.A.?

Nie ma premii, są za to bezpłatne nadgodziny

@Anonim

Odnosząc się do powyższej kwestii "Anonim", pragniemy podkreślić, że jeśli nadgodziny się zdarzą, wówczas każdy pracownik ma je w pełni rozliczane. Oczywiście muszą być one wcześniej ustalone z przełożonym. W zamian za nadgodziny otrzymuje się dni wolne do wykorzystania. Jednak, jeśli w danym okresie rozliczeniowym nie nastąpiło odebranie ww. godzin, to następuje wypłata wynagrodzenia za dodatkowy czas pracy. Wszystko to wynika z wymogów prawnych, więc jak najbardziej przestrzegamy tego w naszej firmie. Jeśli nadal pojawiają się wątpliwości w tym temacie, to zachęcamy do kontaktu z działem kadr.

Odradzam pracę w tej firmie. Wszyscy wiedzą że zarząd zwalnia ludzi od tak dla zabawy żeby stworzyć kulturę strachu ale siedzą i milczą bojąc się o własny stołek. Zastraszony pracownik pracuje znacznie efektywniej. Nadmiar obowiązków na osobę jest rzeczą normalną. Jeśli tylko masz jakąkolwiek alternatywę to wykorzystaj ja. Nie wszyscy mają ten luksus.

Aktualność
W związku z aktualną sytuacją kryzysową, Lideo łączy siły z innymi spółkami w grupie Pelion, wspierając ich w rekrutacji. Już w niemal całej Polsce potrzebne są dodatkowe ręce do pracy!

Grupa Pelion, w ramach spółek Urtica, Pharmalink oraz PGF, oferuje tymczasową pracą w branży transportowej lub przy sortowaniu leków. Oferty pracy obowiązują na terenie całej Polski – do wyboru jest 13 lokalizacji min. Wrocław. Poza tym Łódź, Katowice, Poznań, Kraków, Bydgoszcz, Szczecin, Warszawa, Rzeszów, Lublin, Łomża, Dywity oraz Gdańsk.

Szczegółowe informacje na temat całej akcji oraz formy i miejsca pracy dostępne są na http://www.potrzebujemyciebie.pl.

Zapraszamy również do obejrzenia materiału wideo: http://bit.ly/potrzebujemyCiebie

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do zgłaszania się poprzez formularz kontaktowy dostępny pod linkiem: http://bit.ly/Formularz_rekrutacyjny_PotrzebujeMyCiebie

Zachęcamy do aplikowania! Każde dodatkowe ręce do pracy mają niebagatelne znaczenie.

Wspólnie zwalczmy kryzys!
#potrzebujemyCiebie

Zostalem zwolniony bez zadnej wczesniej rozmowy. Dyrektor wzial mnie nagle na rozmowe i powiedzial ze mnie zwalnia. Bez wyjaśnienia bez powodu. Kolega z zespołu ostrzegał mnie ale wziąłem to za korpo narzekanie. Miesiąc później spotkała go taka sama sytuacja.

Weronika
@Anonim

Oj, to niefajnie, że spotkała Cię taka sytuacja... :( A czy sam próbowałeś się może w jakiś sposób dowiedzieć, dlaczego tak się stało?

Ja rownież podobnie jak pozostali zostalem od zwolniony bez zadnej wczesniej rozmowy czy cos. Dyrektor wzial mnie na rozmowe i tak od czapy powiedzial ze nie chce juz wspolpracowac z moja firma. Takze jesli masz kredyt, dzieci albo rodzine to lepiej tutaj nie przychodz.

Anna Gaworska-Olszewska

Do Zespołu Lideo dołączyłam 3 miesiące temu aplikując na stanowisko Lidera ds. Produktów IT Sektora Ochrony Zdrowia. Jestem odpowiedzialna za komercjalizację produktów firmy. Wcześniej przez 14 lat pracowałam w strukturach korporacji, gdzie zdobyłam bardzo duże doświadczenie zawodowe. Firma Lideo zaoferowało mi przestrzeń jakiej nie zaznałam w korporacji , mogę proponować i realizować własne pomysły i rozwiązania. To pobudza moją kreatywność, motywację, daje dużą satysfakcję oraz większą swobodę w działaniu. W firmie panuje swobodna atmosfera, ciekawe obowiązki, elastyczne godziny pracy i najważniejsze ludzie, którzy kochają to co robią i nie traktują pracy jako obowiązku tylko jako przyjemność, nie są wypaleni. Oprócz tego, że każdy ma przydzielone swoje obowiązki, to często pracownika angażuje się w działania podejmowane przez innych zatrudnionych. Istnieje więc szansa na zapoznanie się z funkcjonowaniem różnych stanowisk, procesów związanych z budowaniem marki lub wytwarzaniem produktów co jest bardzo ciekawe i bezpośrednio wpływa na rozwój . Mimo, krótkiego stażu pracy nauczyłam się bardzo dużo ;) Nieustające zmiany, tempo pracy i jej nieprzewidywalność sprawia, że nie każdy odnajdzie się w takiej firmie ???? , podejrzewam że to jest powodem negatywnych opinii . Ja osobiście czuję się w Lideo jak „ ryba w wodzie” i polecam. Polecam firmę wszystkim tym, którzy dzielą się swoją wizją, dają przykład innym, działają etycznie, skutecznie się komunikują, nie boją się podejmować decyzji, doceniają osiągnięcia swoich kolegów, są kreatywni i do pracy podchodzą z pasją. Mam nadzieję, że moja opinia pokazała szanse i zagrożenia pracy w Lideo .

@Anna Gaworska-Olszewska

Cieszymy się, że mamy na pokładzie takich pracowników! :)

Zostaw merytoryczną opinię o Lideo S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w Lideo S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Lideo S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lideo S.A.?

Lideo S.A.
2.5/5 Na podstawie 11 ocen.

Lideo S.A.