Pure Biologics

Wrocław

Opinie o Pure Biologics

gosc

pracuje od kilku miesiecy, jest ok. pensja ujdzie, wiekszosc ludzi jest spoko, dużo roboty. w laboratorium ciasno i mało sprzętu (w zeszłym roku dużo nowych ludzi przyszło), ale własnie wyposażają nowe, więc zaraz się poluzuje.

gosc

Pracuje w PB już kilka lat i do tej pory jestem zadowolony. Można się dużo nauczyć - projekty są zróżnicowane, wymiana wiedzy intensywna (przy małym zespole to możliwe). Czasem zdarza się, że rzucą Cie na głęboką wodę i trzeba ogarnąć jakiś nowych system, ale to najlepszy sposób by się uczyć. Jeśli jesteś w czymś dobry, będzie to wykorzystane. Dostaniesz więcej takich zadań. Fajnie, że jest ta prywatna opieka medyczna, szkoda że nie ma multisporta, ale dla małej firmy to dośc trudne.

Biotechnolog

Mała firma (ok. 30 os). Projekty sa ambitne i mozna sie wiele nauczyc, na pewno nie jest to nudna i powtarzalna praca. Ale za to tez trzeba sie troche bardziej wysilic i wykazac inicjatywe, wiec praca nie dla leniwych i marudnych Zarobki lepsze niz w innych firmach z branzy (wiem od znajomych). Atmosfera OK, ludzie sie lubia i sa zintegrowani. Zatrudnienie na normalnych warunkach i raczej stabilne. Ogolnie jak na biotech w PL to super.

Zostaw opinię o Pure Biologics - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pure Biologics