Pure Biologics S.A.

Wrocław

Pure Biologics S.A.

Opinie o Pure Biologics S.A.

Jerzy

@Wojtek, czy otrzymałeś odpowiedź na zadane przez Ciebie pytania? Jeśli tak, to może podzielisz się nimi z innymi użytkownikami forum? Czy zdecydowałeś się na rekrutacje do firmy Pure Biologics? Na jakie stanowisko aplikowałeś? Czy otrzymałeś propozycję pracy w firmie?

Wojtek
@Jerzy 05.07.2018 00:13

Ja nie zdecydowałem sie aplikować, czekam na oferty pracy na stanowiska które bedą mnie bardziej interesować ale chętnie rozniez poznam opinie osob które tam pracuja

Jerzy

Zachęcam osoby zatrudnione w Pure Biologics do dzielenia się swoim doświadczeniem związanym z pracą w tym miejscu. Czy posiadacie jakieś aktualne informacje z firmy? Jak obecnie prezentuje się atmosfera w niej panująca? Wypowiedzi pracowników danej firmy są cenną wskazówką dla przyszłych kandydatów o pracę.

Wojtek

Jako Przebiega rozmowa kwalifikacyjna? Jakieś rady czy segreguje ktoś mógłby podrzucić? I czy rozmowa w języku polskim czy cała po angielsku?

Xenomorph
@Wojtek 10.06.2018 21:51

Nie bylem na rozmowie w Pure Biologics ale z mojego doswiadczenia jezeli ogloszenie o pracy w tej branzy zawiera informacje o wymaganej znajomosci angielskiego, to przygotuj sie do tego, ze przynajmniej czesc rozmowy moze byc w tym jezyku, w celu sprawdzenia na jakim poziomie sie nim poslugujesz (moze to byc np. pytanie o opowiedzenie o swojej pracy magisterskiej - w celu sprawdzenia znajomosci slownictwa naukowego).

Ada

a wiecie może czy obcokrajowcy nie znający polskiego mają szansę na zatrudnienie? i jak wyglądają zarobki? będę wdzięczna za więcej konkretnych informacji :)

M.
@Ada 08.05.2018 14:15

Nie ma problemu z osobami posługującymi się płynnie językiem angielskim, a nie mówiące po polsku. Mamy takie osoby w firmie.

Jerzy

@Ada udało Ci się uzyskać informacje na temat szans obcokrajowców ubiegających się o zatrudnienie w firmie Pure Biologics oraz jak wyglądają w tej firmie zarobki? Jeśli tak, to napisz proszę co wiesz.

Posiadacie jakieś świeże informacje dotyczące Pure Biologics S.A.? Dajcie znać, jak dziś wygląda poziom wynagrodzenia oraz inne warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Wasza opinia może okazać się bardzo cenna.

anonymous

Pracuję w PB niecały rok i jestem zadowolona. Praca jest wymagająca, nie ma obijania się, ale też można się wiele nauczyć. Ludzie wymieniają się doświadczeniami, pomagają sobie nawzajem. Zespół jest młody, energiczny, firma szybko się rozrasta, praktycznie w każdym miesiącu przychodzą nowe osoby. Plus za elastyczny czas pracy i opiekę medyczną.

Czemu nic nie piszecie na wątku Pure Biologics? Czy to oznacza, że dobrze Wam się pracuje i nie ma rotacji?

gosc

pracuje od kilku miesiecy, jest ok. pensja ujdzie, wiekszosc ludzi jest spoko, dużo roboty. w laboratorium ciasno i mało sprzętu (w zeszłym roku dużo nowych ludzi przyszło), ale własnie wyposażają nowe, więc zaraz się poluzuje.

gosc

Pracuje w PB już kilka lat i do tej pory jestem zadowolony. Można się dużo nauczyć - projekty są zróżnicowane, wymiana wiedzy intensywna (przy małym zespole to możliwe). Czasem zdarza się, że rzucą Cie na głęboką wodę i trzeba ogarnąć jakiś nowych system, ale to najlepszy sposób by się uczyć. Jeśli jesteś w czymś dobry, będzie to wykorzystane. Dostaniesz więcej takich zadań. Fajnie, że jest ta prywatna opieka medyczna, szkoda że nie ma multisporta, ale dla małej firmy to dośc trudne.

Biotechnolog

Mała firma (ok. 30 os). Projekty sa ambitne i mozna sie wiele nauczyc, na pewno nie jest to nudna i powtarzalna praca. Ale za to tez trzeba sie troche bardziej wysilic i wykazac inicjatywe, wiec praca nie dla leniwych i marudnych Zarobki lepsze niz w innych firmach z branzy (wiem od znajomych). Atmosfera OK, ludzie sie lubia i sa zintegrowani. Zatrudnienie na normalnych warunkach i raczej stabilne. Ogolnie jak na biotech w PL to super.

Zostaw opinię o Pure Biologics S.A. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pure Biologics S.A.