counter
4 4 38 5 1

Czy pracownicy w Pure Biologics S.A. dogadują się między sobą?

Czy pracownicy w Pure Biologics S.A. dogadują się między sobą?

Pracuś
@Pytanie

Niestety jest bardzo dużo konfliktów między pracownikami. W dodatku jest również widoczny podział na lepszych i gorszych. Firma zatrudnia w dużej mierze ludzi świeżo po studiach i płaci marne grosze. Sama zamierzam uciekać stad w najbliższym czasie. Chciałabym, aby zarząd, który de facto jest również bardzo młody i bez doświadczenia, zaczął widzieć coś więcej niż czubek swojego nosa i Apple Watcha na ręce.

Dr Who Nowy wpis
@Pracuś

W pełni zgadzam się z koleżanką przedmówczynią.... firma dobra na pierwszą pracę. I to by było na tyle. Kolesiostwo, brak profesjonalizmu, sztuka dorabiania ideologii.

NigdyWiecej Nowy wpis
@Dr Who

Widze, ze przez kilka lat nic sie tam nie zmienilo... Wtedy byl wyzysk, ludzie wbijajacy sobie sztylety w plecy i podpierdzielajacy sie nawzajem do przelozonych (czasami rowniez bezpodstawnie), wymagane nadgodziny placone tyle, co kot naplakal (bo oficjalnie kazdy pracuje 8h ;) ), same pensje rowniez bardzo niskie. Przychodzenie do pracy w soboty i niedziele na porzadku dziennym. Problemy jak ktos smie zachorowac. Szefostwo elastyczne jak beton. Wszyscy znajomi od nich uciekli. Nie polecam nikomu, komu zalezy na wlasnym zdrowiu psychicznym

Naiwny Nowy wpis
@NigdyWiecej

Musze przyznać, że szukam obecnie nowej pracy (ciężki okres niestety), bo to co się dzieje w firmie to jest śmiech na sali. Tak jak powiedziałeś - kolesiostwo i wyzysk za śmieszne pieniądze. Jak ktoś jest ambitny i nic go nie trzyma w Polsce to najlepiej wyjechać za granicę. W Pure Biologics liczy się pokazanie na Facebooku i innych social mediach jaka to nie jest idealna firma. Niestety, bez pracowników, nie ma firmy, a tutaj micromanagement aż się wylewa z garów.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

Ile jest zmian w Pure Biologics S.A.?

Gonzo
Użytkownicy czekają na odpowiedź 94 dni.
Kandydat

Warto przeprowadzać się z Wawy do Wro, żeby podjąć pracę w Pure Biologics? może ktoś doradzić? Stanowisko R&D specjalisty to jakie zarobki? szukam czegoś nowego, ale stawka nie może być niższa jak 4 tys brutto.

Marek

@robotnik a ile jest tych nadgodzin miesięcznie ?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w Pure Biologics S.A.?

Robotnik
@Pytanie

Za co? Nie ma żadnych nagród, chyba że klepanie nadgodzin to dla Ciebie nagroda :) to firma dla niespełnionych zawodowo ludzi, którzy lubią tyrać za marne gorsze...

Magda

@Pracuś to raczej taka firma na początek ścieżki kariery tak?

Karol

Witam, orientuje się ktoś na jaki poziomie są zarobki?

@Karol

Z tego, co wrzuli kiedyś do swojej infografiki na stronie (podając widełki) to na stanowisku senior scientist można liczyć na 6 brutto, ale to wymaga ok. 5-u lat doświadczenia w pracy w tej branży. Reszta na niższych szczeblach ok. 3 brutto i wzwyż. Jeśli ktoś ma jakieś nowe dane to chętnie posłuchamy wszystkich aktualizacji : )

Remik

Zadowolenie z pracy w firmie nie sprzyja zostawianiu opinii, a tu widzę spokojnie jest. Napiszcie o plusach w pracy w tej firmie. Będzie miło, poczytać coś fajnego o firmie.

AnP
Użytkownicy czekają na odpowiedź 536 dni.

Czy w firmie można odbyć praktyki studenckie bądź wolontariat?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 557 dni.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Pure Biologics S.A.?

Maja

Pure Biologics wciąż ma otwartą rekrutację na stanowisko Starszy Biotechnolog. Czy pracuje ktoś z Was na podobnym stanowisku do tego? Jakie są Wasze doświadczenia i spostrzeżenia z nim związane? Dla osób zastanawiających się nad aplikacją do firmy, dodaję link: http://purebiologics.pl/starszy-biotechnolog-analiza-oddzialywan-biofizycznych/

gość

Bak równego traktowania ludzi w firmie.

Ilona
@gość

Co masz na myśli?

Maja

Pure Biologics poszukuje Specjalisty ds. Jakości. Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało między innymi przygotowanie i wdrożenie Systemu Zarządzania Jakością zgodnego z ISO 13485 oraz współtworzenie dokumentacji systemu zarządzania jakością zgodnego z ISO 17025. Czy ktoś z Was zamierza aplikować? Jeżeli tak, to podzielcie się później wrażeniami z procesu rekrutacyjnego.

Farfocl

Cześć! Ja mam kilka pytań "technicznych" - czy praca na stanowisku Biotechnolog lub Technik lab. to praca zmianowa? Jak wygląda kwestia wyjścia na przerwę (i jaka długa jest przerwa obiadowa)? Może to trochę dziwne pytania, ale wiele tradycyjnych placówek diagnostycznych niestety przypomina (usunięte przez administratora) o zaostrzonym rygorze... Co dzieje się z pracownikiem jeśli został zatrudniony do konkretnego projektu, a projekt dobiega końca? Czy można spodziewać się przeniesienia i tym samym umowy o pracę na czas nieokreślony? Z góry dziękuję za każdą wypowiedź, liczę na Wasze wsparcie ; )

Zatrudniony
@Farfocl

Cześć, praca nie jest realizowana w systemie zmianowym. Przerwa ok. 2 x 20 min lub jedna dłuższa. Pracownik z kończącego projektu przypisany jest do nowego, który się rozpoczyna.

@Zatrudniony

Z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że dobrze znasz sytuację wewnętrzną firmy Pure Biologics. Czy możesz wypowiedzieć się, w jaki sposób zapewnia ona rozwój swoim pracowników? Aby podnieść efektywność pracy zespołu, pracodawcy oferują pakiet szkoleń lub kursów podnoszących kwalifikacje. Zatem, użytkownicy na forum zapewne są ciekawi tej kwestii w Pure Biologics.

@Zatrudniony

Dziękuję za odpowiedź. Brzmi to bardzo zachęcająco. Czy firma organizuje jakieś dni otwarte lub pojawia się na targach pracy?

Jerzy

@Wojtek, czy otrzymałeś odpowiedź na zadane przez Ciebie pytania? Jeśli tak, to może podzielisz się nimi z innymi użytkownikami forum? Czy zdecydowałeś się na rekrutacje do firmy Pure Biologics? Na jakie stanowisko aplikowałeś? Czy otrzymałeś propozycję pracy w firmie?

Wojtek
@Jerzy

Ja nie zdecydowałem sie aplikować, czekam na oferty pracy na stanowiska które bedą mnie bardziej interesować ale chętnie rozniez poznam opinie osob które tam pracuja

Jerzy

Zachęcam osoby zatrudnione w Pure Biologics do dzielenia się swoim doświadczeniem związanym z pracą w tym miejscu. Czy posiadacie jakieś aktualne informacje z firmy? Jak obecnie prezentuje się atmosfera w niej panująca? Wypowiedzi pracowników danej firmy są cenną wskazówką dla przyszłych kandydatów o pracę.

Wojtek

Jako Przebiega rozmowa kwalifikacyjna? Jakieś rady czy segreguje ktoś mógłby podrzucić? I czy rozmowa w języku polskim czy cała po angielsku?

Xenomorph
@Wojtek

Nie bylem na rozmowie w Pure Biologics ale z mojego doswiadczenia jezeli ogloszenie o pracy w tej branzy zawiera informacje o wymaganej znajomosci angielskiego, to przygotuj sie do tego, ze przynajmniej czesc rozmowy moze byc w tym jezyku, w celu sprawdzenia na jakim poziomie sie nim poslugujesz (moze to byc np. pytanie o opowiedzenie o swojej pracy magisterskiej - w celu sprawdzenia znajomosci slownictwa naukowego).

Ada

a wiecie może czy obcokrajowcy nie znający polskiego mają szansę na zatrudnienie? i jak wyglądają zarobki? będę wdzięczna za więcej konkretnych informacji :)

M.
@Ada

Nie ma problemu z osobami posługującymi się płynnie językiem angielskim, a nie mówiące po polsku. Mamy takie osoby w firmie.

Jerzy

@Ada udało Ci się uzyskać informacje na temat szans obcokrajowców ubiegających się o zatrudnienie w firmie Pure Biologics oraz jak wyglądają w tej firmie zarobki? Jeśli tak, to napisz proszę co wiesz.

Posiadacie jakieś świeże informacje dotyczące Pure Biologics S.A.? Dajcie znać, jak dziś wygląda poziom wynagrodzenia oraz inne warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Wasza opinia może okazać się bardzo cenna.

Zostaw merytoryczną opinię o Pure Biologics S.A. - Wrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

4/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Zobacz wywiad