Opinie o Matejko I Partnerzy Biuro Konstrukcyjne Miłosław Matejko w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Matejko I Partnerzy Biuro Konstrukcyjne Miłosław Matejko. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Matejko I Partnerzy Biuro Konstrukcyjne Miłosław Matejko na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - usługi projektowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Matejko I Partnerzy Biuro Konstrukcyjne Miłosław Matejko w Wrocław

Witam, czy planowane będą przyjęcia do biura? w zeszłorocznych opiniach widzę, że ktoś kandydował na asystentkę projektanta. Zastanawiam się jak często jest ktoś potrzebny na tym stanowisku? po jakim średnio czasie dochodzi do awansu?

Cześć, widziałam ofertę pracy dla asystentki projektanta, była jednak dość dawna, wiec myślałam ze może tu chociaż cos w miarę aktualnego poczytam. Czy te przyjęcia sprzed dwóch lat faktycznie były ostatnimi czy oferty jeszcze gdzieś indziej są dodawane? i czy ma ktoś jakieś bieżące odniesienie co do tego jedynego wątku na forum? Jak obecnie wygląda współpraca?

@Pracodawca Nowy wpis

Dzień Dobry. Jeżeli jest Pani zainteresowana zapraszam na rozmowę o pracę. CV proszę wysłać na maila. Mip@mip.wroclaw.pl. Pozdrawiam

Tomasz Byczek

Nie polecam. Kadra zarządzająca nie lubi pracowników lepszych od siebie i jeżeli takiego zatrudnią, to podkopują samoocenę i kompetencje. Pieniądze grubo poniżej wrocławskiej średniej.

@Tomasz Byczek

No nie wierze. Chyba powinni się cieszyć że mają kompetentnego i dobrego pracownika. Ile ci płacili że taki jesteś niezadowolony? Bo chyba nie najniższą krajową:)?

KaRo
@Tomasz Byczek

Zastanawiam się nad kandydowaniem do tej firmy. Ktoś potwierdzi opinie? Ogólnie w branży o tej firmie opinia jest zła, głównie ze względu na dużą rotację i złą atmosferę w pracy? KaRo

@KaRo

A kto z branży tak mówi o tych całych rotacjach, myślisz, że to potwierdzone info?

W jakim sensie trzeba po nim sprzątać? On generalnie wykorzystał do nicku Twoje imię czy każdy się tak po prostu podpisuje?

@Monika

Jeżeli chcesz porozmawiać to daj namiary wytłumaczę. Nie wiem czy się znamy czy nie. Nie będę tego ciągnął tutaj. Poza tym jak ktoś ma jaja to podpisałby się pod opinią.

Tomek Nowy wpis
@Monika

Tak. Moniko wykorzystał moje bo odwagi zabrakło.

admin

Wiesz co aktualnie dzieje się w firmie Matejko i Partnerzy? W takim razie wiele osób czeka na twój komentarz na forum.

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Matejko I Partnerzy Biuro Konstrukcyjne Miłosław Matejko na stanowisko Starszy Asystent / Starsza Asystentka Projektanta - branża konstrukcyjna? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Matejko I Partnerzy Biuro Konstrukcyjne Miłosław Matejko - Wrocław

• Jak się pracuje w Matejko I Partnerzy Biuro Konstrukcyjne Miłosław Matejko?

Zobacz opinie na temat firmy Matejko I Partnerzy Biuro Konstrukcyjne Miłosław Matejko tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Matejko I Partnerzy Biuro Konstrukcyjne Miłosław Matejko?

Matejko I Partnerzy Biuro Konstrukcyjne Miłosław Matejko
2.3/5 Na podstawie 16 ocen.

Matejko I Partnerzy Biuro Konstrukcyjne Miłosław Matejko