Opinie o Herbapol S.A. Wrocław w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Herbapol S.A. Wrocław. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Herbapol S.A. Wrocław o rekrutacji.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Herbapol S.A. Wrocław w Wrocław

ZiBi

A czy Herbapol Wrocław ma jakiś dział MARKETINGU czy swoją sprzedaż opierają na starszym pokoleniu, które wychowało się na ich lekach i nadal je kupuje? Pytanie retoryczne...... Chyba leżą w tym temacie, a szkoda. Zero reklamy, takiej porządnej (nie mówię tu o 8 sekundowych spotach zapraszających w TV na film czy sezonowej reklamie syropu na kaszel). Młodzi nie znają Waszych leków. Może zamiast bawić się w dystrybutora suplementów i wyrobów medycznych, których sami nie produkuje się tylko "zamawianie", warto zainwestować w Wasze produkty, które Wy robicie i w ZMIANY (w tym kadrowe) w marketingu i handlówce, no i ruszyć do przodu z kopyta, a nie tkwić w miejscu ubijając grunt i opierać się na przeszłości. Macie potencjał, wyrobioną markę, walczcie o klienta swoimi oryginalnymi produktami! Powodzenia WZZ Herbapol SA !!!! Popatrzcie na Herbapol Lublin i Herbapol Poznań!

Janek

Planujesz zrezygnować z pracy dla tej firmy? Można wiedzieć, co wpływa na tę decyzje? Jak z atrakcyjnością produktów i wsparciem marketingowym? No i wiadomo, co z kasą i atmosferą, wśród Was handlowców?

Cześć, w tej ofercie dla kontrolera jakości piszą, że dobrze byłoby być otwartym na zmiany. ale w jakim zakresie? to praca na jedna zmianę czy więcej? nie wiem też w jakich godzinach się ja wykonuje, bo nie piszą

chętnadopracy Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 30 dni.

Mam 2 letnie doświadczenie w pracy z kontroli jakości, chciałabym dopytać jakie jest tam wynagrodzenie na tym stanowisku dla początkującego? Jestem z innego miasta i waham się czy wysłać CV.

To jakie teraz są te stawki? Proszę o szczegóły. Nie mam pojęcia czy ktoś to żartobliwe ujął, ale wystąpiło wcześniej odniesienie do tych kontraktów B2B. to jak to teraz od strony finansowej wygląda? są także planowane albo już wdrażane jakieś zmiany na przełomie roku?

M. Nowy wpis

Wyglada dramatycznie. Nie utrzymasz się za te stawki we Wrocławiu. NIE POLECAM.

@M.

Jakie utrzymanie masz na myśli w takim razie? podasz koszty? Chce chociaż orientacyjnie skojarzyć te kwoty skoro nie możecie ich wprost napisać. teraz i tak jakieś podwyżki są? albo będą?

Szokman

A czemu na GoWork jest informacja że WZZ Herbapol ma odział w Goszczu? To nie prawda, adminie co Ty na to? Tak się tu udzielasz i podpytujesz, a tego nie sprawdziliście? Tak, mają oddziały w Legnicy, w Stanowicach, kiedyś był też w Nysie i Kluczborku (oba zlikwidowane).

Mistrz Produkcji

Jak wszędzie wymagania wysokie, czas oczekiwania na decyzje czy cie zatrudniają długi..kompetencje osób z firmy żenujące. PRL tyle w podsumowaniu.

logo firmy Dietetyk
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
logo firmy Technik Farmacji
Ruda Śląska
SMART-HR

Czy w Herbapol S.A. Wrocław możliwa jest praca na podstawie B2B?

Klaudia

Tam są takie stawki, ze opłacisz zus i nic ci nie zostanie XD wiec o jakim b2b tu mowa

ZiBi

Janek

O.

Nie polecam pracy lub stażu w laboratorium. Nie ładnie się tam traktuje ludzi.

Krystek
@O.

Brzmi ostrzegawczo ale i tak nie wyjaśniłeś, przed czym trzeba się strzec? Jakie konkretnie sytuacje i zachowania masz na myśli?

Natalia

Witam, ja właśnie szukam info o pracy laboranta i weszłam tutaj. Dziwą mnie te słowa i chętnie dowiem się więcej. O co chodzi właściwie? Że kasa zła i nierynkowe stawki? Atmosfera w pracy słaba? Jak to wygląda?

Laborantka

Laboratoria to istny skansen. Zero inwestycji. Przestarzały sprzęt. Pomieszczenia chyba spełniały standardy przed powodzią w '97. Młodzieżowym slangiem - istna drama!!!

Ola
@Laborantka

Zgadzam się. Miałam wątpliwa przyjemność kilkumiesięcznej przygody we wrocławskim laboratorium i dramat- zaczynajac od sprzętów, wypłaty, kończąc na ludziach i kierownikach. Odradzam młodym

Grażyna

Widziałam na stronie firmy świeże ogłoszenie na operatora produkcji. Warto aplikować? W ofercie obiecują "bogaty pakiet benefitów" więc bardzo jestem ciekawa co wchodzi w jego skład? I czy atmosfera na zakładzie jest spoko? Z każdym się można dogadać?

Zołza
@Grażyna

Poczytaj wcześniejsze opinie ws. pracy na produkcji i "benefitków"

Mis

Firma powinna ewidentnie zrobić przegląd wynagrodzeń bo pieniądze które proponują są po niżej krytyki. na kasie więcej idzie zarobić

@Mis

O, serio? A to od kiedy jest taki wzrost inflacji, nie było żadnej podwyżki? Czy to chodzi o jakąś konkretną posadę, dział, czy generalnie o wszystkich w firmie? Jak to dokładnie wygląda?

Mis
@Natalia

Mam na myśli pracowników fizycznych na produkcji

Malutka

Jak wygląda praca w oddziale w Legnicy , pracownik produkcji czopki i mascie jak atfosmera i zarobki bo widziałam ogłoszenie i zastanawiam się czy aplikować , czy jest tam podobnie jak na strefie w Legnicy czy zatrudnienie jest stabilne???????

Mon
@Malutka

I jak wiadomo coś o pracy w Legnicy ?

ZDECYDOWANIE nie polecam pracy we wrocławskim herbapolu. Może było tam dobrze 20 lat temu, teraz czuc głęboki (usunięte przez administratora) i brak podążania za rozwojem. Nikomu nie polecam, zero rozwoju, kierownictwo tragiczne a pensja daleka od takiej za która można sie utrzymać.

Grażyna

To jakie kwoty masz na mysli? Bo tak to opisujesz że aż sobie pomyślałam o najnizszej krajowej. Ale mam nadzieję że chociaż trochę więcej jest?

@Grażyna

Trochę więcej niż najniższa krajowa ale nadal nie są to godziwe pieniądze. Wstyd herbapol!

@Anonim

dociekliwość spać mi nie da, więc jest szansa na określenie konkretnie ile? stówka, dwie więcej? chodzi o aktualną najniższą, tak? i ta stawka, którą przytaczasz obowiązywała jeszcze przed podwyżką?

Ona

Witam jak wygląda wynagrodzenie na pakowaniu? Widziałam dwie zmiany to są 6-14 14-22 czy po 12h?

Jacek

Nie polecam pracy w herbapol Wrocław, niekompetencja na każdym stanowisku, niskie zarobki, atmosfera bardzo zła, (usunięte przez administratora) na każdym kroku.

@Jacek

a przy tym jak to opisujesz to obecny poziom rotacji znasz? ciekawa jestem ile osób z dłuższym stażem tu jest i ile może on wynosić

Praca

Jak wygląda praca PRACOWNIK PRODUKCJI na Wydziale Produkcji Tabletek i Drażetek? Jakie są stawki aktualnie ?

Tobiasz
@Praca

Można zadzwonić i się wszystkiego dowiedzieć: https://herbapol.pl/kontakt/ sekretariat, tel.: 71 33 57 225; recepcja, tel.: 71 33 57 249; e-mail: herbapol@herbapol.pl

Henryk
@Praca

Najniższa krajowa na start (i premia miesięczna ale bez gwarancji jej otrzymania, o co warto pytać w czasie rekrutacji), żadnych cudów $$ nie ma, warunek zatrudnienia to stawka (czytaj: jak najniższa) a nie wykształcenie, doświadczenie czy uprawnienia. Kiedyś stawki na tle konkurencji były dobre, teraz są cienkie, bardzo cienkie. Na wymagania w ogłoszeniach nie ma co patrzeć, są wygórowane (na każdym szczeblu). Taka polityka, która idzie w zła stronę, wprowadza dużo rotacji i brak stabilności.

Elżbieta
@Henryk

ale to na wszystkich stanowiskach tak jest, nawet tych specjalistycznych ? watpie ze taki manager pracuje np za najnizsza krajowa? to w koncu znana firma jest

Henryk
@Elżbieta

Pytanie dotyczyło "PRACOWNIKA PRODUKCJI", więc odpowiedź dotyczyła właśnie tego stanowiska. Tam nie ma managerów czystej krwi. Tak, wyższe stanowiska = wyższa pensja, ale zasada rekrutacyjnego doboru pozostaje ta sama (mniej zawołasz, większa szansa że się dostaniesz).

Rysia
@Henryk

A są widełki płacowe? Ktoś je zna?

TikTak
@Rysia

To jest tajemnica firmy, pewnie w swoim statusie maja takie rzeczy, w necie tego nie znajdziesz.

Ilona
@Henryk

To nawet jak człowiek nie ma pojęcia o danym stanowisku, nie ma żadnego doświadczenia, to jak powie niską pensję jakiej oczekuje, to go tutaj przyjmą?

Donia
@Praca

Też jestem ciekawa, ktoś coś?

Telimena
@Ilona

Tak, tak to działa niestety, kasa to w 90% główny warunek rekrutacyjny :+

@Telimena

Nie no to raczej mało prawdopodobne coś musi umieć, to by było już zbyt skrajne. Ale dobrze wiedzieć, że konkurencyjność kandydatów również polega na tym jak oni się tak właściwie cenią. To tutaj na ile Menagera się wycenia aktualnie?

Braliście udział w procesie rekrutacji na stanowisko operator produkcji w Herbapol S.A. Wrocław? Napiszcie, jak Waszym zdaniem wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Przekazane przez Was informacje mogą okazać się pomocne dla innych użytkowników.

LOL

Administratorze, poprawcie proszę - WZZ HERBAPOL (Herbapol Wrocław) nie ma oddziału w miejscowości GOSZCZ https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,505969

Mechanik

A jak wygląda Utrzymanie ruchu w tej firmie? Od marca jest na ich stronce ogłoszenie, że szukają kogoś na stanowisko "mechanik, elektromonter, ślusarz lub pokrewne". Trzeba mieć uprawnienia czy firma je zrobi pracownikowi, wyśle na kurs itp? Ile zmian? Jaka pensja?

nowy

Jakie są zarobki na stanowisku pakowacz ? Praca zmianowa dumam czy warto.

@nowy

Ja również chętnie dowiedziałabym się czegoś o zarobkach. O Herbapolu wypowiada się całkiem sporo osób, więc liczę, że ktoś szybko zechce podzielić się tą informacją. Pracowałeś kiedykolwiek na takim stanowisku?

Widi
@nowy

2000 na rękę tyle proponują. Praca nudna i monotonna, w nieciekawej atmosferze. Nowi niechętnie widziani wśród pracowników. Mobbing i donosicielstwo.

On
@Widi

Tak to pawda, okropna atmosfera na pakowalni, koleżanki wredne i opryskiwe, dokuczliwe wredne baby, które nie lubią siebie a co dopiero nowych. Masakra jakaś, zabuczone i złośliwe. Nikomu nie polecam, szkoda nerwów i czasu, bo i tak cię wykończą- pakowalnia syropy.

@On

Ile tych "bab" na tej pakowalni w sumie jest? Dosłownie każda taka nieprzyjemna?

Sabcia
@Ewa

Czy na pakowali w Wydziale Tabletek, gdzie teraz jest rekrutacja, są takie same warunki pracy jak na tych "Syropach"??

@Sabcia

I co byłeś na rekrutacji? Jeżeli tak to opowiesz jak przebiegała?

Ilona
@On

A ile teraz tam na rękę proponują?

Ciekawy
@On

Czy są jakieś przyjęcia na stanowisko operatora ? I na jakie stawki można liczyć bo chce zmienić pracę ....

Dorota
@Ciekawy

Może zadzwoń do firmy bezpośrednio? Albo w ogóle wyślij swoje cv? Myślę, że tak szybciej otrzymasz odpowiedź.

Tobiasz
@Ciekawy

Tam co chwile jest jakieś ogłoszenie na pracownika produkcji / operatora albo w Zakładzie nr 1 (Świętego Mikołaja) albo w Zakładzie nr 2 (Księcia Witolda), teraz np.: https://herbapol.pl/oferty-pracy/pracownik-produkcji-wroclaw/. Trzeba wchodzić na stronę i sprawdzać.

TikTak
@nowy

To jest tajemnica firmy, pewnie w jakimś swoim statusie mają, w necie tego nie znajdziesz

plofi

Po co ten konkurs na kierownika zakładu? Wiadomo że kandydat jest tylko jeden i to najgorszy jakiego można by na tym stanowisku widzieć.... niestety... ślepi Ci którzy pchają go w górę:/

Oliś
@plofi

A czy po ponad 5 latach od wyborów jest lepiej, czy gorzej?

Zostaw merytoryczną opinię o Herbapol S.A. Wrocław - Wrocław

• Jak się pracuje w Herbapol S.A. Wrocław?

Zobacz opinie na temat firmy Herbapol S.A. Wrocław tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Herbapol S.A. Wrocław?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Herbapol S.A. Wrocław?

Kandydaci do pracy w Herbapol S.A. Wrocław napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042