Opinie o Herbapol S.A. Wrocław w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Herbapol S.A. Wrocław. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Herbapol S.A. Wrocław o rekrutacji.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Herbapol S.A. Wrocław w Wrocław

Weronika

@swierzak a jest taka informacja, że firma Herbapol S.A. Wrocław dofinansowuje swoim pracownikom dojazdy? Skąd posiadasz takie informacje? Czyli jacy pracownicy nie dostali podwyżki?

myślący

Firma bardzo znana, kojarząca się pozytywnie, jednak nie umie zadbać o sprzedaż niektórych specyfików. I tak np. przegrywa z konkurencją jeśli chodzi o preparaty rozkurczowe ( tabl. draż. scopolan, scopolan comp.). Bardzo trudno obecnie jest je kupić w aptekach bez recepty. Tymczasem konkurencja nie śpi - analogiczne drażetki buscopan są sprzedawane bez recepty i reklamowane. Specyfik cynarein - nawiasem mówiąc bardzo dobry - nie produkowany od kilku lat !!! Gdzie działania reklamowe??? Gdzie powrót do specyfików, które zanikły??? Gdzie działania reklamowe leków rozkurczowych ( vide konkurencja)??? Jak tak dalej pójdzie, to będziecie się kojarzyć młodszemu pokoleniu wyłącznie z herbata z supermarketów...

Myślący inaczej :-)
@myślący

Oj chyba jednak Twoj nick nadales sobie troche na wyrost. Jak sam zauważyłeś scopolany są sprzedawane na receptę - wiec nie mogą byc sprzedawane bez recepty (dlatego jak to napisałeś trudno je znaleść bez recepty w aptekach :-)). Jezeli produkty maja status Rx (na recepte) nie mogą byc reklamowane. Swoją droga to faktycznie absurdalna sytuacja, ze dwa "identyczne" produkty są sprzedawane w jednym kraju i na receptę i bez - ale to juz podejście urzędników - widocznie są równi i równiejsi. Inna sprawa czy Herbapol cos z tym robi i czy walczy o takie samo traktowanie jak zachodnie koncerny.

myślący
@Myślący inaczej :-)

To nie jest podejście urzędników, tylko firmy, która nie umie ( albo nie chce ) zadbać o swój interes handlowy. Tacy jak Ty się tylko do tego przyczyniają - może jet to celowe sianie dywersji !!! Jeśli trochę poszperałbyś w przepisach, to byś zobaczył, że jest to raczej pole do aktywności dla urzędników Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów ( nierównoprawne traktowanie podmiotów gospodarczych na rynku, oraz dyskryminacja części konsumentów, którzy muszą przepłacać za analogiczne specyfiki innych firm). No ale widać jak na dłoni, że jest robione to celowo. Świadczy o tym dobitnie Twoja wypowiedź.

a
@Myślący inaczej :-)

zalezy od dawki i ilości tabletek, sa bez recepty

Aplikujący

Cześc. Jakie auto służbowe dla kierownika ? Czy ktoś wie ? Pozdrawiam

placek
@Aplikujący

skoda favorit 1990 r.

swierzak

Czy pani Prezes dofinansuje dojazdy wszystkim pracownikom tak jak pracownikom z NYSY ? Co to w Wrocławiu nie ma ludzi do pracy? To jakaś paranoje dać pracownikom podwyżkę ,auto, kasa na paliwo itp. czy to sprawiedliwe do innych pracowników? A kasy na premie to nie ma.

Ktoś
@swierzak

Dlaczego siejesz ferment i podburzasz ludzi na siebie? I skąd masz takie informacje? Co do ludzi chetnych do pracy we Wrocławiu - faktycznie nie ma ich za dużo - bezrobocie we Wrocławiu wynosi 2,8%. Tak wiec jezeli nie podoba ci sie w Herbapolu to droga szeroka z pewnością znajdziesz swoją idealna firmę.

Mistrz Produkcji

Jak wszędzie wymagania wysokie, czas oczekiwania na decyzje czy cie zatrudniają długi..kompetencje osób z firmy żenujące. PRL tyle w podsumowaniu.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
Weronika

@ffffffffffffffffffffffffffffff nie rozumiem Twojego ataku na moją osobę. Nikt mi nie płaci za usuwanie wpisów i też ich nie mogę usunąć. Kolejny raz powtórzę. Usuwaniem wpisów zajmuje się administrator forum Gowork.pl i usuwa te, które łamią regulamin. A skoro zaczynasz temat to go skończ i pokaż, o które wątki Ci chodzi.

Weronika

Wiecie, że firma Herbapol S.A. Wrocław została już wielokrotnie nagradzana? http://herbapol.pl/o-firmie/nagrody/

wiki

wow zabłysłaś

Weronika

@dsds jestem moderatorem i wiem jak wygląda sytuacja również na innych wątkach innych firm. Może skoro uważasz inaczej podaj przykład wątku, w którym uważasz, że nie są usuwane wpisy? Może na tamtym nikt nie łamie regulaminu jak w przypadku opisywania firmy Herbapol S.A. Wrocław.

ffffffffffffffffffffffffffffff
@Weronika

Skoro jesteś moderatorką to zajmij się każdym forum tak skrupulatnie. Nie dam się sprowokować, chyba masz na tyle w głowie że sama sobie znajdziesz skoro codziennie przeglądasz te fora. Kolejny wpis będzie że pewnie że nie ma dowodów albo co... albo usuniesz sobie tą odpowiedz bo za to ci płacą i na nic innego cię nie stać.

Weronika

@dsds na każdym wątku każdego pracodawcy obowiązuje regulamin. Wątek firmy Herbapol S.A. Wrocław nie jest tutaj wyjątkiem. I ja nie cenzoruje, tylko ostrzegam i upominam. Od wyciągania konsekwencji jest na forum administrator i on może zmoderować treści niezgodne z już wcześniej wspomnianym regulaminem.

dsds
@Weronika

Bzdura! Znikające posty widać tylko na tym forum, reszta hulaj dusza piekła nie ma! To dowód na cenzurę!

Weronika

@PracWre, @TRUFEL myślę, że najpierw powinniście zapoznać się z regulaminem to wtedy zrozumielibyście, dlaczego wpisy zostają usunięte. Forum gowork.pl ma swoich administratorów, którzy czuwają nad tym, by regulamin nie był łamany. Wpisy opisujące jedną, konkretną osobę według regulaminu nie są dopuszczalne. Można opisywać ogólnie firmę, ale nie poszczególne osoby, dlatego wpisy na temat kierownika są kasowane. Oskarżenia w kierunku portalu są nie na miejscu, bo nikt nie został kupiony, tylko forum musi mieć określone zasady, których trzeba przestrzegać.

dsds
@Weronika

W takim razie proszę tak cenzurować forum każdego pracodawcy. Tam padają imiona, nazwiska, itd. Tutaj nic takiego nie było. Tu padło tylko ostrzeżenia i opinia co do pewnej osoby, a właściwie stanowiska i już.

JURTek

Na razie zniknął i oby tak zostało!!!! PLISSSSSSSSSS!!!!

Weronika

@swierzak wiadomo, że najlepiej się zawsze przekonać na własnej skórze, ale zawsze warto się dowiedzieć od pracowników, co może nas czekać w Herbapol S.A. Wrocław i czy warto spróbować, czy jednak nie. Czy w takim razie odpowiesz na moje pytania?

Tadek
@Weronika

Powiem tylko tyle - warto spróbować, bo jak się dostaniesz do pracy, to zostaniesz na dłużej. Stabilne zatrudnienie, godziwe, choć nie wygórowane zarobki, umowa o pracę na czas nieokreślony.

PracWre
@Weronika

Dzień dobry, Chętnie by człowiek napisał prawdziwą opinię, ale wszystkie są usuwane. Widać jakiś cenzor musiał zostać zatrudniony. No cóż. Czekam więc, kiedy i ta wiadomość zostanie usunięta. Czas start....

swierzak

Jak się zatrudnisz to się dowiesz .

Weronika

@ready to war a zgłaszałeś komuś wyżej nad kierownikiem jego zachowanie? Może jakaś wspólna skarga na kierownika? Trzeba się szanować i może szef, by większość pracowników wysłuchał i im uwierzył. Jeżeli się na to zdecydujesz to daj znać jak poszło. I czy mógłbyś powiedzieć użytkownikowi @Funia o pracy na magazynie w Herbapol S.A. Wrocław? Myślę, że nie tylko jednemu użytkownikowi przyda się ta informacja, ale również przydadzą się informacje o pracy elektronika, by właśnie go szukają (http://www.gowork.pl/praca/inne;b/legnica;l?oferta_opinie=pracuj.pl5472859).

Funia

Może się ktoś wypowiedzieć na temat pracy na magazynie?

Wiking

Stanowisko kierownika utrzymania ruchu zostało obsadzone? Na waszej stronie www była informacja. Bardzo kusiło, tylko te uprawnienia powyżej 1 KV, człowiek celowo nie wyrabia a wszędzie wymagają. ;-) Reszta była ok, miałbym się jak pączek w maśle. Chodziłbym do pracy odpocząć, ciężkie wyzwania w życiu cywilnym bym realizował. Gdyby ten Wrocław był bliżej i te uprawnienia. ;-)

Wiking

Po kilku usuniętych wpisach z tej dyskusji, na koniec mego dnia lubię zajrzeć co nowego się pojawiło. A tu takie zaskoczenie ;-), pojawił się wpis odnoszący się do tego co napisałem, a nie do tego co zdenerwowany pracownik napisał nie bacząc na słowa. Pracownik który zamiast porozmawiać prywatnie z koleżanką czy kolegą, w swej odwadze popisał się na forum publicznym. Z mojego doświadczenia - świata pracowników, współpracowników i pracodawców. 1. Uruchomiono badania których cykl trwa 24h, powtórzyć je trzeba 3 x. Konieczna była obsada do nadzoru stanowiska przez cały czas także w nocy, względy bezpieczeństwa nakazywały obsadę dwuosobową. Dzisiaj praktykowane jest że nie wypłaca się nadgodzin, można odebrać je w postaci dodatkowego wolnego w proporcji 1:1. Godzina wolnego za godzinę nadgodzin. Kto przyszedł? Kto zgodzi się na utratę dodatkowych pieniedzy za nadgodziny? 2. Trzeba kogoś wysłać w delegację na serwis na kilka tygodni. Kto za mniejsze pieniądze pojedzie mąż i ojciec czy pracownik "skrzywiony moralnie"? Pracodawca wie że jak ma osobę "skrzywioną moralnie" to ona zrobi to za półdarmo. Pokazano mi kiedyś opracowania mówiące że rodzina oparta na modelu tradycyjnym ma większy przychód niż rodzina oparta na "równouprawnieniu". Wynika to z prostej męskiej dumy, jeżeli wziąłem za coś odpowiedzialność, to chcę by żona i dzieci miały to co najlepszego potrafię im dać. Dzieląc się obowiązkami z kobietą po prosu odpuszczamy, czasami z lenistwa, czasami dla świętego spokoju. Zaskoczyło mnie to w którą stronę rozwinęła się ta dyskusja. W swym prostym stylu zrugałem jednego sfrustrowanego "pracownika" i zwróciłem uwagę pozostałym (wierzę że uczciwym pracownikom), do czego zdolni są pracodawcy. Wyszła z tego brudna dyskusja, raz na dwa miesiące ktoś dokładał coś głupiego by nie umarła. Po pół roku pojawił się w końcu pozytywny wpis mówiący o rzeczach normalnych. Neonidas nie mogę nic zarzucić Twej wypowiedzi bo z nią się zgadzam. Pozdrawiam także pracowników Herbapolu, życzę sukcesów zawodowych w zgranym zespole. Za ciężką gramatykę i trochę niezrozumiały wpis pozostało przeprosić, co niniejszym czynię.

Neonidas

Witam Państwa. Przypadkowo tu trafiłem . Zaintrygował mnie ten temat , ponieważ w pewnym sensie dotyczy on również mnie. Uważam Viking , że racji to Ty nie masz. Wszelkiego rodzaju łajdactwo w pracy prawie zawsze przekłada się negatywnie na efektywność pracownika. Zazwyczaj w pracy , nie myśli on o pracy. Na przestrzeni wielu lat współpracując z ludźmi zauważyłem , że Ci którzy zdradzają są dwulicowi/fałszywi. Skoro zdradzasz swoją żonę , to skąd mam wiedzieć , że w sytuacji krytycznej nie zawiedziesz również mnie ? Będąc przez kilka lat kierownikiem , zauważyłem również , iż właśnie handlowcy o skrzywionym "kręgosłupie moralnym" częściej niż inni , dopuszczali się oszustw w pracy. Właściwie notorycznie. Oczywiście zdarza się , że żona wiecznie bita i zdradzana przez męża , szuka "pocieszenia u kolegi np. z pracy" - to też trzeba jakoś zrozumieć , ale nie tłumaczyć . Jednak to margines w dzisiejszej kulturze zachodu. Społeczeństwa się zmieniają. Zdrady wynikają głównie z demoralizacji chłoniętej przez media i internet. Świętego z siebie robić nie chcę. Skłamałbym mówiąc , że nie podobają mi się kobiety. Jednak na tym koniec. Nie wyobrażam sobie zdradzić własną żonę. To byłoby podłe. Ta sama zasada dotyczy pracodawcy. Oczywiście odrębnym problemem jest to , jak pracodawcy traktują nas. Nadmienię , że m.in. przez taką postawę , wyleciałem właśnie po kilkunastu latach pracy z dużej firmy. To z resztą wiele świadczy też o pracodawcy. No cóż... Szkoda gadać . Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Arek

Skoro dają ogłoszenia do sieci to raczej nie szukaja nikogo po układach jak twierdzisz poza tym lepiej mieć kogoś z polecenia w zespole, tez.

Wiking

Zakompleksieni prostacy widzę że też tam pracują, a mianują się pracownikami. Na miejscu pracodawcy przejrzałbym IP kompa z którego to pisano i wywalił klienta dyscyplinarnie za szarganie opinii firmie żądając przy okazji odszkodowania. Poza tym obejrzyj sobie 13 Wojownika chodzi mi o tą scenę gdzie padają słowa - "dżentelmen o tych sprawach nie rozmawia". Przyda Ci się w przyszłości, gdy będziesz witał żonę wychodzącą z biurowca. Chcesz mieć zaufanie sam bądź w porządku. Moja rada pozostań singlem. Po co masz obarczać Twą partnerkę zachowaniem typa, któremu zginęła lewa półkula mózgu a prawa poszła jej szukać.

gosc
@Wiking

" Na miejscu pracodawcy przejrzałbym IP kompa z którego to pisano i wywalił klienta dyscyplinarnie za szarganie opinii firmie żądając przy okazji odszkodowania" rozbawiłeś mnie do łez.

wiking 2
@Wiking

wiking obruszyłaś się jakbyś była jedną z nich:0 zabawne. a może lepiej niech pracodawca zainstaluje kamery i zobaczy kto jak pracuje, kto bąki zbija:) Ciemnogród.

@wiking 2

Wiking 2 - masz problemy z rozróżnianiem rodzajów - męskich i żeńskich. Wynika to dysleksji czy z szalejącego "genederyzmu"? Jako pracodawca (dla jasności: w innej branży i w innym krańcu Polski) nie muszę instalować kamer. Czasami po porostu musimy zatrudnić ludzi do prac prostych i niezbędnych, prac które zajmują od 20 do 40 procent czasu z całego dnia pracy. Tylko po co trąbić na całą Polskę co Wy tam wyprawiacie w tych chwilach z wolnym przebiegiem. Tamten klient zachowywał się jakby go kobieta rzuciła i się mści. Wasze romanse w pracy, czy zdrady małżeńskie są na rękę nam pracodawcom i dlatego je tolerujemy. Pracownicy romansujący w pracy są wydajniejsi i sami proszą się o nadgodziny. A jak już rozwalą sobie małżeństwo to i za półdarmo do śmierci będą robić, wszak co innego im pozostanie jak nie używać życia puki go staje. Uprzedzając dalsze komentarze na które nie będę już odpisywał, czytam czasami co znajomi w pracy wyrabiają ;-), i jak Polska długa i szeroka wszyscy robią to samo.

@Wiking

> - Obrabiają d... pracodawcy. ;-)

Zbulwersowany
@Wiking

wiking nie wiem w jakiej branży Ty pracujesz i nie chcę wiedzieć, to jest farmacja a nie jakiś dom publiczny. Tu trzeba myśleć , nie ma czasu na flirt , oczywiście Ci co chcą znajdą. Jesli chodzi o nadgodziny to ten kto pracuje w herbapolu chciałby mieć możliwść czasem popracować w nadgodzinach ale nie po to by uprawiac najstarszy zawód, tylko by wyrobić się z robotą. śmiech " Pracownicy romansujący w pracy są wydajniejsi i sami proszą się o nadgodziny", ha ha ha dobre Ja mam już dosyć niewydajnej koleżaneczki , która chce układać życie z żonatymy kolegą, a jak kolega wróci do zony. panieneczka nieobecna w pracy duchem., przyćmiona . O jakiej wydajności jest mowa? Wszyscy normalni maja problemy rodzinne, ale większość ludzi pracujących w herbapolu to profesjonaliści i potrafią rozwiązywać problemy poza praca i forum, nie muszą używać do tego rozporka. praca to nie buuuuu......... ogranijcie się ludzie to jest portal o warunkach pracy, a nie pranie brudów.wiec bradzo proszę piszcie na temat, bo my z plotkami łózkowymi jestesmy na bieżąco w pracy , każdy kto pracuje wie że poczta pantoflowa działa bez zarzutów. Mamy oczy i nie jesteśmy głupi a każdy romans widać gołym okiem czy to w pracy, w czasie integracji czy po pracy podwózka spod mc lu stacji benzynowej. Mamy ubaw w pracy z tych waszych tajnych romansów. To już nudne. A Ty Wiking może faktycznie już nie pisz tylko skup się na nadgodzinach swoich pracowników i dziwnej motywacji. Wszystkim pracującym i bezrobotnym życzę Szczęśliwego , lepszego Roku 2017

Anioła
@Wiking

a jak z jego IP korzysta inna osoba to co? linie papilarne pozostają czy o co kaman?

@Anioła

Anioła ja myślałem że ten temat został już zakończony? Po co wracać do tego. Zastanawia mnie dlaczego przedmiotowa firma nie poprosiła o usunięcie tych wpisów? W międzyczasie gdy trwa ta rozmowa - dwa razy usunięto zamieszczony wiersz Leopolda Staffa - gwiazda, - usunięto bardzo niebezpieczny link pozwalający wejść do danych firmy, a tą dyskusję pozostawiono. Widocznie cała ta dyskusja służy ku dobremu, osoby którzy w niej uczestniczyły z sobie wiadomych powodów, jak są dumni z wpisów to niech się cieszą bo w dobrej firmie pracują. A jak im głupio - to też dobrze, pracować dwa razy lepiej i rzetelniej im pozostaje. Są jeszcze pracownicy którzy czytali a odwagi brakło by zareagować. Obronić imię pracodawcy, dzięki któremu na chleb jest to problem? Jak dzieci - znamy swe prawa z obowiązkami gorzej. Firmy nie zakłada się po to by żywic pracowników, firmę zakłada się po to by przynosiła zyski założycielom. Pracownicy są jej częścią, wykonują pracę za którą należy im się wypłata. Pracownicy bardzo dobrze pracują w firmie która ich rozumie, motywuje i szanuje. Wczytajcie się w wpisy - wszystkie były broniące imię zakładu, w nerwach w złościach i bezsilności wyrzucono frustrację w sieć, dlaczego tak, to nie do mnie pytanie. I naprawdę nie odpowiem czy w tych usuniętych wpisach regulamin został załamany, czy ktoś reżyseruje atmosferę. Przypatrzcie się konkurencji tam bluzgi i inne takie że aż głupio jak pracownicy niszczą zakład. Jak już zniszczą i go zamkną, to co wtedy? Żonie i dzieciom wytłumaczą że to przez głupiego pracodawcy będą mieli głodówkę do momentu jak tata znajdzie pracę? Nie, nie zniszczą go na rynku produktów i konkurencji, zniszczą go od środka -braknie im pracowników za rok za pięć, braknie im rąk do pracy. W ten sposób zamkną swą własną firmę.

wiaderko
@Wiking

wiking skoro nie jesteś z branży po co się tak angażujesz i tracisz energię???? co Cię obchodzą Ci prostacy którzy chwalą się nieudolnie zdradami. w każdym zakładzie są panny i panowie lekkich obyczajów. no cóż jak tu się pochwalił pracownik na zakł nr 2 jest fajnie i przyjemnie i łatwo się zrelaksować. nie ma się co dziwić skoro zatrudniają po znajomości ludzie szukają możliwości pięcia się po drabinie. jedni maja większe plecy drudzy mniejsze, jest wesoło. wszyscy wiemy kto z kim i jak, wybory są różne zależnie od preferencji, nie nam to oceniać dlaczego co niektórzy idą z pasztetnikiem , lubią niech dają i biorą. nie wasza sprawa jak ktoś jest rozwiazły i liczy na awans przy okazji - to jego sprawa , jak ktoś lubi rozbijac małżeństwa i być tym trzecim cale życie do tego być sławnym na zakładzie daj mu Panie Boże i to też jego sprawa. każdy ma swój rozum , jedni większy drudzy mniejszy a inni wcale. wiking daj spokój mam wrażenie że jesteś niedowartościowany i chcesz tu zabłysnąć i się lansować.

@wiaderko

;-) Wasze wpisy zaczynają być takie regularne że aż nudno tu się robi. Tak jakby jedna lub dwie osoby pod rożnymi Nickami pisały. Miesiąc czasu czekałem w którą stronę uderzycie, a tu taki niski poziom. Prymitywna próba prowokacji, powtórka z września oraz zagranie na obrażanie. Wiaderko - można kojarzyć treść twego wpisu z nickiem? Chodzi mi o to że wiadra są takie, są takie, - są z cienkiej blachy klepane. :-) Już teraz ciekawi mnie pod jakim nickiem następnym razem się schowasz. Potrafisz zaaranżować i poprowadzić rozmowę przez kilka miesięcy? Spróbować obronić jakiś wartości? Czy Twój poziom to tylko odpyskowywanie i obrażanie? I kto tu próbuje się lansować. Z racji wyjazdu do usłyszenia za rok. Zajrzę do Was za rok. A tym czasem pozdrawiam pracowników Herbapolu, tych uczciwie pracujących oraz tych jątrzących.

Dre
@Wiking

To takie filozoficzne jakbym słyszał jednego góru filozofa. Haha. A moze nie wracja na nasze forum za rok filozofie;) bij piane w swoje firmie. A moze Tyjestes w naszej firmie ??? Filozofieeeeee

Ogłoszenia się pojawiają, niestety trudno się dostać wszystko po układach. Nie ma się co dziwić wynagrodzenie super, socjal niezły i nie narobisz się jak w korporacji, luz bluz i dziwczyny łatwe na zakładzie nr 2 można się odprężyć w przerwie, luz bluz , Ameryka :)

Zostaw merytoryczną opinię o Herbapol S.A. Wrocław - Wrocław

• Jak się pracuje w Herbapol S.A. Wrocław?

Zobacz opinie na temat firmy Herbapol S.A. Wrocław tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Herbapol S.A. Wrocław?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Herbapol S.A. Wrocław?

Kandydaci do pracy w Herbapol S.A. Wrocław napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Herbapol S.A. Wrocław