Opinie o Herbapol S.A. Wrocław w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Herbapol S.A. Wrocław. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Herbapol S.A. Wrocław o rekrutacji.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Herbapol S.A. Wrocław w Wrocław

lobaso

Na jaki adres mailowy można wysłac swoje CV?

alojzy

przyliże się znowu do Pani Prezes i pewnie on zostanie kierownikiem tej rozbijającej się łodzi... brak słów...

dawny pracownik

patologia, wieś, buractwo, firma szuka w ogłoszeniu elektryka, za marne 3 000 brutto a faktycznie stanowisko jest utrzymanie ruchu nie tylko elektryka, Drodzy państwo utrzymanie ruchu na rynku kosztuje od 4000 do 6000 brutto na początek, czyste złodziejstwo i oszukaństwo ale tym się zajmie inspekcja pracy powodzenia !!!!!!!!!! niech napiszą w ogłoszeniu ze szukają alkocholika

xxx

Witam. Chcialabym się zapytać czy są przyjęcia na pracownika produkcji? I jeżeli można wiedzieć jaj jest stawka proponowana na początek. Dzięki pozdrawiam

Mistrz Produkcji

Jak wszędzie wymagania wysokie, czas oczekiwania na decyzje czy cie zatrudniają długi..kompetencje osób z firmy żenujące. PRL tyle w podsumowaniu.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
Luis

Ten cały Herbapol to taka przechowalnia dla znajomych, ręka rękę myje. Rozmowa kwalifikacyjna,to jakaś pomyłka ludzie bredzą o jakości i etyce pracy a wystarczy zobaczyć jak wyglądają tam pomieszczenia pracownicze etc. Czas zatrzymał się tam ze 40 lat temu. W głowach jak i we wszystkim. ładnie ten cały Herbapol się prezentuje na kolorowym pudełku herbaty w niskiej klasie markecie. Ludzie nie dajcie sobie wmówić, ze to firma przyszłościowa- tonąca barka i tyle . Pozdrawiam wszystkich szukających tam zatrudnienia idźcie gdzieś indziej szkoda czasu na tą jak ktos napisał wyzej działalność gospodarczą.

Angela
@Luis

Luis, Herbapol nie jest dla Ciebie, jakość i etyka to nie złote klamki.. Proponuję Ci stanowisko obsługi salonu mebli leżankowych, ewentualnie salony piękności.. Buźka!

Proszę nie narzekać tylko zacząć przeglądać stronę www.herbapol.pl, zakładka kontakt -> oferty pracy. Aktualnie mamy dwie oferty zatrudnienia: na stanowisko mechanik maszyn i urządzeń produkcyjnych (nabór trwa jeszcze do 8.05.2015) oraz młodszy specjalista ds. medycznych (nabór do 10.05.2015). Mimo wszystko powodzenia w szukaniu pracy.

szukam pracy

Jestem zainteresowana praca w firmie herbapol,ale mam pytanie czy wogle są jakieś przyjęcia na pracownika produkcji.wiem ze jest ciężko .pozdrawiam.

bezrobotna

Ciekawe kto dostał pracę na stanowisku laborant osoba sprzątająca?Czy ktoś z zewnątrz czy po znajomości?Jak ktoś wie niech napisze.

dario

@Zizu, hej, a możesz mi napisać na jakie stanowisko aplikowałeś i po jakim czasie się właściwie odezwali? W ogóle to gdzie znalazłeś ich ogłoszenie i w jaki sposób aplikowałeś? Bo ja sie zastanawiam, czy nie lepiej zawieźć im moje CV osobiście, zamiast mailem, wiem, że to czasem lepiej wygląda. Pozdrawiam.

Eli

to jedna z ostatnich firm z zasadami i uszanowaniem praw pracowniczych, zarobki nieprzeciętne, dużo lepsze niż w Hasco, umowa o pracę, książeczka sanepidowska przy kontakcie z produkcją, pozdrawiam

Eli

Byłam na rozmowie rekrutacyjnej i potwierdzam kompetencje tej Firmy w zatrudnianiu pracowników z zewnątrz. Proces rekrutacyjny bardzo pozytywnie mnie zaskoczył, z natury nie umiem za dobrze się "sprzedać", ale pytania były konkretne, rzeczowe i doprowadziły do sytuacji, że wiele mogłam o moich kwalifikacjach i doświadczeniu powiedzieć, wyszłam zadowolona mimo bardzo intensywnej i długiej rozmowy rekrutacyjnej.

Ludek

ten cały Herbapol szkoda czasu na zainteresowanie tą "działalnością gospodarczą"

Prosze wykazac sie wieksza inicjatywa w szukaniu pracy, aktualnie Herbapol Wroclaw na swojej stronie WWW w zakladce praca ma otwarte 4 procesy rekrutacyjne, na: kierownika dzialu medycznego, asystenta w laboratorium doswiadczalnym, przedstawiciela aptecznego i pracownika telecentrum. Moim zdaniem, najlepszy pracodawca we Wroclawiu, Powodzenia.

pop
@pracownik

Co z tego że są ogłoszenia na Państwa stronie i tak zatrudniane są osoby po protekcji, szkoda tylko ,że te ogłoszenia wprowadzają ludzi w błąd

@pop

Na jakiej podstawie wyciagasz takie wnioski? Czy aby na pewno sa one poparte faktami? Herbapol Wroclaw zatrudnia ludzi ktorzy przede wszystkim sa fachowcami w swojej dziedzinie. Jezeli sa oni poleceni przez swoich pracownikow to tym lepiej, w trudnych czasach trzeba sie wspierac. Zawsze jednak organizowany jest 2-3 etapowy konkurs na dane stanowisko. Zawsze decyduje wiedza i doswiadczenie. W przypadku kluczowych stanowisk czesto w rekrutacji bierze udzial zewnetrzna firma doradcza. Jezeli swoja opinie napisales na podstawie swoich doswiadczen swiadczy to tylko o tym ze nie byles w gronie najlepszych. Nie win za to firmy. Pozdrawiam i powodzenia w rekrutacji.

gość

Herbapol to miła firma,tylko czy rzeczywiście do pracy można dostać się tylko po znajomości?Dlaczego firma nie umieszcza żadnych ofert pracy i informacji o rekrutacji,chociaż zatrudnia kandydatów?Widzę komentarze negatywne i pozytywne o tej firmie i wielkie oburzenie na temat komentarzy negatywnych.Tylko czy uczciwa firma postępuje w ten sposób,że zatrudnia albo swoich znajomych albo znajomych znajomych bez rekrutacji nie dając szansy ludziom z zewnątrz?(piszę tu o konkretnym stanowisku,nie wiem jak jest w przypadku zatrudniania sprzątaczek)

mir
@gość

widzę ze urwałaś się z choinki i to już dość dawno temu a od kiedy to w Polsce porządną pracę dostaje sie z ogłoszenia w gazecie? zejdz na ziemie ,wszystkie posady w porządnych firmach dostaje sie po znajomosci a ty czepiasz sie herbapolu, bo tacy niedzisiejsi ludzie nie swiadomi realiów życiowych nie są raczej potrzebni w jakiej kolwiek firmie,skąd ty sie urwałeś lub urwałaś?

gai

Jak się pracuje w Herbapolu Wrocław ? wydaje się że ok

anka

co ten idiota tam powyzej (usunięte przez administratora) za glupoty? wszystko jest w porzadku,podwyzki,premie,socjale itd

kot

od roku w firmie zrobiło si (usunięte przez administratora) zero dodatków, premii. Nie polecam

gość

Mam pytanie. Czy można odrabiać staż w laboratorium ?

aśka

Jak na razie jest w miarę

gosc

anonim - 2011-02-05 22:57:12 masz rację takiego raju jak w herbapolu nie ma nigdzieWitam serdecznie, prosze o wiecej informacji : na jakich stanowiskach zatrudniaja ? Moze ktos posiada namiary kontaktowe osoby zajmujacej sie rekrutacja , Dziekuje i pozdrawiam Bogumila

Zostaw merytoryczną opinię o Herbapol S.A. Wrocław - Wrocław

• Jak się pracuje w Herbapol S.A. Wrocław?

Zobacz opinie na temat firmy Herbapol S.A. Wrocław tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Herbapol S.A. Wrocław?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Herbapol S.A. Wrocław?

Kandydaci do pracy w Herbapol S.A. Wrocław napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Herbapol S.A. Wrocław